LED rasvjeta u TK

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
Tyke
Posts: 2607
Joined: 23/02/2012 05:44

#1 LED rasvjeta u TK

Post by Tyke »

Nisam upoznat gdje na podrucju TK se moze nabaviti LED rasvjeta za enterijer stana i imaju li pouzdani i provjereni majstori koji razumiju tu materiju pa kad im reknes sta zelis da uradis da oni tvoju ideju pretvore u djelo. Danas imamo masu samoprozvanih majstora pa ti samo zabrljaju, a ti opet moras platiti. Na internetu vidim masu fotografija, ali najcesce iz Hrvatske, dok kod nas i nisam pronasao neke renomirane i provjerene firme.
User avatar
%tacno*
Posts: 806
Joined: 13/05/2012 21:48

#2 Re: LED rasvjeta u TK

Post by %tacno* »

Tyke wrote:Nisam upoznat gdje na podrucju TK se moze nabaviti LED rasvjeta za enterijer stana i imaju li pouzdani i provjereni majstori koji razumiju tu materiju pa kad im reknes sta zelis da uradis da oni tvoju ideju pretvore u djelo. Danas imamo masu samoprozvanih majstora pa ti samo zabrljaju, a ti opet moras platiti. Na internetu vidim masu fotografija, ali najcesce iz Hrvatske, dok kod nas i nisam pronasao neke renomirane i provjerene firme.
Sta ti je led rasvjeta???
Sada vec rade ''obicne'' sijalice koje daju led rasvjetu. Za to ti nista ne treba. Pored sijalica imas i trake koje mozes i sam postaviti tamo gdje ti treba (kuhinje, plakari, spavace sobe'...)

...ili ti mislis na nesto drugo.
User avatar
Janjicar
Posts: 5447
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#4 Re: LED rasvjeta u TK

Post by Janjicar »

www.setup.ba

Imas sekciju LED Rasvjeta ;) imas led trake, led sijalice... a takodje imas i kontakt broj
Nalaze se na Sjenjaku , Ismeta Mujezinovica...

Ne ugradjuju nego prodaju LED rasvjetu
User avatar
korisnik.1
Posts: 615
Joined: 13/03/2012 18:57

#5 Re: LED rasvjeta u TK

Post by korisnik.1 »

Na raskrsnici kod kipova, odnosno kod Higijene. Ne znam kako se zove radnja. Imaš i u Mejdanu, kad uđeš na glavni ulaz, prva radnja na desno.
Tyke
Posts: 2607
Joined: 23/02/2012 05:44

#6 Re: LED rasvjeta u TK

Post by Tyke »

Hvala za informacije, pogledat cu sutra na tim adresama. Imam nekoliko ideja pa bih volio naci kvalitetnu opremu kao i radnike koji znaju svoj posao. Ako neko ima dobru preporuku za radnike koji se bave upravo ovim poslom i uredjivanjem enterijera, bujrum da mi jave.
Izmedju ostalog (kao postavljanje led traka ispod namjestaja i oko TV-a te uredjivanja sank bara), volio bih napraviti u dnevnoj sobi nesto poput ove slike dole:

http://www.luk-dar.com/wp-content/uploa ... P17161.jpg
User avatar
korisnik.1
Posts: 615
Joined: 13/03/2012 18:57

#7 Re: LED rasvjeta u TK

Post by korisnik.1 »

Gdje budeš kupovao, pitaj njih za radnike da ti preporuče, uvezano je to. Sretno :bih:
User avatar
armin_tz
Posts: 789
Joined: 17/05/2008 10:12

#8 Re: LED rasvjeta u TK

Post by armin_tz »

na Sjenjaku imas i taj set up i odmah pored toga radnju pise LED RASVJETA
Post Reply