Lazni moral NTV Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#101

Post by manijak1 »

Sve sto zelim jesu profesionalni novinari, doktori, politicari, ... u ovoj zemlji.
Svi igraci raznih boja su mi se popeli na glavu, od Bakira do Senada.
Čiji li je sad Bakir igrač ?
Da nema 60 minuta ......zabluda i nesvijesti bi bilo više.
Koliko ja vidim oni udaraju bez obzira na posljedice udara po svima a to se danas zove hrabrost i očito da ta emisija nije pod ičijim uticajem .......ovo je moje neškolovano i neupućeno :D mišljenje . :D :D
Što se tiče Hayata .......bolje da ga ima nego da ga nema. :D :D
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#102

Post by radeljas »

manijak1 wrote:
Sve sto zelim jesu profesionalni novinari, doktori, politicari, ... u ovoj zemlji.
Svi igraci raznih boja su mi se popeli na glavu, od Bakira do Senada.
Čiji li je sad Bakir igrač ?
Da nema 60 minuta ......zabluda i nesvijesti bi bilo više.
Koliko ja vidim oni udaraju bez obzira na posljedice udara po svima a to se danas zove hrabrost i očito da ta emisija nije pod ičijim uticajem .......ovo je moje neškolovano i neupućeno :D mišljenje . :D :D
Što se tiče Hayata .......bolje da ga ima nego da ga nema. :D :D
udaraju, ali ne na svoga mentora zlatka lagumdziju. a da udaraju i to primitivno, to stoji. samo sto poslovi i talovi arogantnog staljiniste, predsjednika sdpa, ostaju nedodirnuti ... tj. nisu jos sokantno otkriveni iz pouzdanih izvora
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#103

Post by manijak1 »

Jel taj isti Zlatko ( na stranu sve njegove mane i arogancija koju nosi od malih nona :D ) prvi pokrenuo i bio glasan za donošenje Zakona o oduzimanju nepravno stečene imovine ?
Znamo li svi koje bi to posljedice imalo za društvo , budžet države i sve ostalo .........PDV je sitnica spram toga . :D
Koliko se ja sjećam udarali su po SDP čelnicima ZDK i Unsko - Sanskog kantona.
No to nije tema. :D Hayat ima ljigavog Rondića :D koji se uvlači u najozbiljnijim diskusijama svim sagovornicima duboko dublje :D u otvore koje imaju :D .......jedino mi je legao Željko Komšić u nekoj emisiji o ustavnim promjenama ........kada je SDS-ovcu sasuo sve ono što je po prirodi stvari kao učesnik trebao učiniti Šahbaz :D :D .
Eto .......koliko mi svi zajedno ovako imamo kilograma morala . :? :?
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#104

Post by Mahalac »

Oooooo sto'se to ti nesto nahorozio manijak1, nema te i onda odm'a klizeci...jesi se to bureka najo? :D
mawerick
Posts: 215
Joined: 18/08/2004 18:01

#105

Post by mawerick »

Vingo wrote:Novinari?
Ovi pobrojani su sredstva za prikupljanje i reprodukciju vijesti...

Meni stvarno smijesno nazivati Blagojevica i Djurica novinarima. Ali stvarno....
isto kao sto je i meni, ali stvarno, smijesno vidjeti senada pecanina i slicne novinare u ulozi voditelja! pecanin ima odlicnih textova, ali njegova pojava na ekranu je potop. ista stvar za vildanu selimbegovic. kad sam joj svojevremeno cuo piskutavi glasic u emisiji posteno govoreci, kad nisam povratio, taman da je govorila o ne znam ti cemu. u pisanoj formi je beton. zamisli samo senada avdica u ulozi voditelja :-) poenta, djuric i blagojevic su rijetki, barem je to moje misljenje, u moru likova koji se mogu gledati i slusati. dolaskom lejle zvizdic i slicnih mahalasa, a odlaskom djurica, nekoga ko se ne moze porediti, u ovom slucaju sa doticnom, za mene je porazno. helem, da se vratim poenti, nismo svi Bogom dati da sve radimo. 8-)
User avatar
ja_sarajevo
Posts: 390
Joined: 25/05/2003 00:00
Location: Sarajevo

#106

Post by ja_sarajevo »

Je li neko gledao Lejlu Zvizdic danas u vijestima BHT-1 ?? Kako vam se cini ??
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#107

Post by Vingo »

Cini se da BHT ima boljeg stilistu nego Hayat. Nek su vala bas otpustili Amru.
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#108

Post by Vingo »

mawerick wrote:
Vingo wrote:Novinari?
Ovi pobrojani su sredstva za prikupljanje i reprodukciju vijesti...

Meni stvarno smijesno nazivati Blagojevica i Djurica novinarima. Ali stvarno....
isto kao sto je i meni, ali stvarno, smijesno vidjeti senada pecanina i slicne novinare u ulozi voditelja! pecanin ima odlicnih textova, ali njegova pojava na ekranu je potop. ista stvar za vildanu selimbegovic. kad sam joj svojevremeno cuo piskutavi glasic u emisiji posteno govoreci, kad nisam povratio, taman da je govorila o ne znam ti cemu. u pisanoj formi je beton. zamisli samo senada avdica u ulozi voditelja :-) poenta, djuric i blagojevic su rijetki, barem je to moje misljenje, u moru likova koji se mogu gledati i slusati. dolaskom lejle zvizdic i slicnih mahalasa, a odlaskom djurica, nekoga ko se ne moze porediti, u ovom slucaju sa doticnom, za mene je porazno. helem, da se vratim poenti, nismo svi Bogom dati da sve radimo. 8-)
Sve Ok, samo mi se cini da se nismo razumjeli. TV voditelj je jedno. Novinar drugo.
Djuric i Blagojevic su dobri TV voditelji.
I miss Tarik Helic so much... :D
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#109

Post by Prenj »

Jos detalja o sudbini MAXIMA OXANE, kojoj Hayat nije posvetio ni pet minuta, a kamo li cetiri emisije ...
Koliko je jos takvih djevojaka u BiH?
Jasno je da njihova sudbina nije vrijedna ni minute Centalnog ... :(
BH DANI wrote: Obdukcijom je utvrđeno da je Oxana najvjerojatnije umrla od tuberkuloze, ali je bilo više no dovoljno razloga da se traga za Konjicijom. Naime, u policijskoj evidenciji su pronađeni podaci po kojima je ova djevojka u racijama 2001. i 2002. godine pronađena u noćnom baru Viktorija i nakon toga privedena. Upućeni tvrde da je sa njom tada pronađeno još nekoliko djevojaka koje su u BiH boravile ilegalno, a policiji su tvrdile da su žrtve trgovaca ljudima. Prebačene su u IOM koji im je trebao pružiti osnovnu pomoć i omogućiti im povratak u njihove zemlje.
Nezvanično saznajemo da je Oxana tada ustvrdila da ona nije žrtva te da ne želi da se vrati u svoju zemlju. No, kako nije bilo nikakvih zakonskih uporišta na osnovu kojih je mogla dobiti dozvolu za boravak, izdato joj je rješenje o deportaciji. Koje nikad nije izvršeno niti je iko znao gdje je djevojka otišla nakon što je napustila IOM. Svih ovih godina bila je, sad se otkriva, negdje u Sarajevu, zatvorena u privatnim stanovima i kućama, prisiljavana na prostituciju. U međuvremenu je oboljela i postala ovisnica o drogama i alkoholu.
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#110

Post by Vingo »

@Prenj...

Svih ovih godina bila je, sad se otkriva, negdje u Sarajevu, zatvorena u privatnim stanovima i kućama, prisiljavana na prostituciju. U međuvremenu je oboljela i postala ovisnica o drogama i alkoholu.

A sada Ljilja Sakic i pjesma SVIH OVIH GODINA...

Ma ljudi ako je to bilo svih ovih godina tako, pa sta je uradila prethodna vlast??? Sta je Alijansa uradila pitam ja vas....?



--
Sve NTV Hayat pronadjite ovdje:
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... sc&start=0

Moderator.
Locked