Laserska depilacija

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

tagomago
Posts: 550
Joined: 10/09/2012 19:38

#326 Re: Laserska depilacija

Post by tagomago »

laserska <3
lady____
Posts: 163
Joined: 02/03/2008 14:26

#327 Re: Laserska depilacija

Post by lady____ »

Kada sam ja tek počela noge raditi bilo je 100KM čitave noge. Zadnji put kada sam isla noge su bile 150KM i ne znam je li se šta mjenjalo u zadnje vrijeme, ali ima telefon pa mozes nazvati, to ne boli ništa :-D
Bikini zona je mislim bila 30KM, kao i pazuh, ali mislim da tu ima nekih korekcija u cijeni posebno za bikini u zavisnosti koju površinu hoćes da ti zahvati. Ja sam isla malo preko linije gaćica, ali neki rade i sve i to mijenja cijenu. Bikini i pazuhe nisam do kraja odradila, samo 2 ili 3 tretmana, ali kao što sam napisala u prethodnom postu, ono što je otpalo toga više nema i skroz malo dlačica je ostalo, ali su jako tanke i ne smetaju mi plaho. Što se tiče nogu, mislim da sam išla 7 puta, s tim da sam jednom napravila malo veću pauzu između tretmana, što možda i nije trebalo, ali tako se potrefilo.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#328 Re: Laserska depilacija

Post by ema_ »

Koliko tretmana se radi za konačan rezultat? Recimo pazuhe koliko puta i koja bi bila cijena total?
User avatar
ever!
Posts: 156
Joined: 31/01/2011 00:04

#329 Re: Laserska depilacija

Post by ever! »

Da li neko ima slučajno onu karticu na osnovu koje se može dobiti popust ili tako nešto za no vello u Tz?
angy
Posts: 184
Joined: 27/01/2009 12:59

#330 Re: Laserska depilacija

Post by angy »

Ima li neko karticu sa popustom?
Ja imam jednu
saga
Posts: 1174
Joined: 14/05/2007 22:23

#331 Re: Laserska depilacija

Post by saga »

Zar imaju opet ti popusti u no+vello? I u Sa?
AAmilaAA
Posts: 236
Joined: 28/03/2013 14:14

#332 Re: Laserska depilacija

Post by AAmilaAA »

.
Last edited by AAmilaAA on 09/10/2014 19:21, edited 1 time in total.
ivanajuric
Posts: 2
Joined: 08/04/2014 10:30

#333 Re: Laserska depilacija

Post by ivanajuric »

koliko je koštalo to što ste radili?
Phantea wrote:Evo da i ja podijelim iskustvo. Tretmane sam započela prije nove godine i uradila sam 4 tretmana u nomasvello. Kod mene nije uspjelo, barem ja ne vidim nikakav napredak. Nisam imala ni onu fazu kad fol ispadnu dlake pa ti bude drago sto radis tretman iako porastu nakon 7 - 10 dana...znaci,nista. Imam svijetlu put i svijetlo smedje dlake, nisu bijele pa da nemaju pigment.. Jednostavno ta sprava na meni ne funkcionise. Dlake gore i osjeti se miris (cure koje idu znaju kakav je to odvratan miris) ali ne otpadnu niti ispadaju nakon par dana. Cure koje tamo rade su super, trude se i stručne su, ali eto moje dlake se ne predaju.

Kontala sam da mi naredni korak bude elektroliza. Ima li neko u BiH da to radi, nema veze gdje i koliko je daleko/skupo? hocu da se rijesim prokletih dlaka gdje god ih imam!
ivanajuric
Posts: 2
Joined: 08/04/2014 10:30

#334 Re: Laserska depilacija

Post by ivanajuric »

ja sam bila u zagrebu (http://www.poliklinikabagatin.hr/laser- ... anje-dlaka).
je, skupo djeluje, ali može se platiti karticama pa na rate. ali oprema i usluga je zaista vrhunska.
brinu se za tebe. valjda zato košta malo više.
AAmilaAA wrote:Eh,da i ja podijelim svoja iskustva. Imala sam dosta dlacica po licu,od nadusnica,solufa(gdje su bile veoma jake),do onih sitnih po obrazu,i nakod godina traganja za naj opcijom,odem ja u No -vello, i bile su super tamo djevojke,i ucinak je bio OK,sam su mi malo spalile kozu ispod uha,ali nista strasno. Nakon toga vidim kupon za SUN IS UP,i odem tako KATASTROFA,aparat im prestane raditi,nikakvog efekta,nista,i poslije toga odem u Zenicu u polikliniku Sunce,na laser,WOW,znaci extra,od osoblja aparata,efekta,svega!
Znaci suma: No-vello 45 km(ispale su sve dlacice,ok osoblje,fin ambijent,sve ok,i IPL je aparat)
SUN IS UP: 20 km-baceni novci,bar za moj slucaj lica)
POLIKLINIKA SUNCE-ZENICA: 50 km, sve dlacice ispale,super osoblje,ambijent-i laser aparat....
Nadam se da ce moje iskustvo nekome pomoci :D
AAmilaAA
Posts: 236
Joined: 28/03/2013 14:14

#335 Re: Laserska depilacija

Post by AAmilaAA »

Ima li neko karticu U No Vello u Sarajevu?
AAmilaAA
Posts: 236
Joined: 28/03/2013 14:14

#336 Re: Laserska depilacija

Post by AAmilaAA »

Ja imam sad,3 kartice za Novello u sarejevu,ako kome treba neka se javi.
saga
Posts: 1174
Joined: 14/05/2007 22:23

#337 Re: Laserska depilacija

Post by saga »

Imass pp :)
NoaLada
Posts: 143
Joined: 11/02/2012 16:01

#338 Re: Laserska depilacija

Post by NoaLada »

Ima li jos neko iskustava sa Poliklinikom Sunce Zenica? Voljela bih ici i raditi lice i noge kod njih, pa me zanimaju vasi neki noviji utisci. Hvala puno!
AAmilaAA
Posts: 236
Joined: 28/03/2013 14:14

#339 Re: Laserska depilacija

Post by AAmilaAA »

NoaLada wrote:Ima li jos neko iskustava sa Poliklinikom Sunce Zenica? Voljela bih ici i raditi lice i noge kod njih, pa me zanimaju vasi neki noviji utisci. Hvala puno!
Imam ja,ja sam isla raditi lice,jednom,i super mi je bilo. Generalno sam zadovoljna,jedan od najboljih centara u kojim sam bila,ako ne i najbolji. Imas nekoga ranije ko je pisao da je isao raditi noge pa pogledaj. A ako budes isla obavezno nam napisi utiske. :)
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#340 Re: Laserska depilacija

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

AAmilaAA wrote:
NoaLada wrote:Ima li jos neko iskustava sa Poliklinikom Sunce Zenica? Voljela bih ici i raditi lice i noge kod njih, pa me zanimaju vasi neki noviji utisci. Hvala puno!
Imam ja,ja sam isla raditi lice,jednom,i super mi je bilo. Generalno sam zadovoljna,jedan od najboljih centara u kojim sam bila,ako ne i najbolji. Imas nekoga ranije ko je pisao da je isao raditi noge pa pogledaj. A ako budes isla obavezno nam napisi utiske. :)
Zašto samo jednom ako si bila zadovoljna, nisi imala potrebe ili si nasla nesto bolje. Pomozi nam da se odlučimo :)
AAmilaAA
Posts: 236
Joined: 28/03/2013 14:14

#341 Re: Laserska depilacija

Post by AAmilaAA »

Ljuska_u_BaklaFi wrote:
AAmilaAA wrote:
NoaLada wrote:Ima li jos neko iskustava sa Poliklinikom Sunce Zenica? Voljela bih ici i raditi lice i noge kod njih, pa me zanimaju vasi neki noviji utisci. Hvala puno!
Imam ja,ja sam isla raditi lice,jednom,i super mi je bilo. Generalno sam zadovoljna,jedan od najboljih centara u kojim sam bila,ako ne i najbolji. Imas nekoga ranije ko je pisao da je isao raditi noge pa pogledaj. A ako budes isla obavezno nam napisi utiske. :)
Zašto samo jednom ako si bila zadovoljna, nisi imala potrebe ili si nasla nesto bolje. Pomozi nam da se odlučimo :)
Razloga ima vise :D
Prvi je taj sto mi je Zenica relativno daleko,pa to nekad bude ogranicavajuci faktor. Prvi put kada sam bila,poslije toga dobijem karticu s popustom u Novellu,pa se odlucim za jeftiniju opciju,a nakon Novella kupim na e-kuponu popust u jednom salonu,i sad cu ici u Vitez jer sam nasla neki popust u jednom centru :D.
Ali generalno,mogla bih vam pisati iskustva o svakom centru po na osob,(cekat cemo jos Vitez pa da vidim utiske),meni je Zenica super. Rade medicinske sestre, imaju extra aparat,itd. Kada bih birala jedan od centara u kome bih radila uvijek samo lice,to bih bila sigurno Zenica.
Majurica
Posts: 3
Joined: 27/10/2014 16:08

#342 Re: Laserska depilacija

Post by Majurica »

Poklanjam kartice sa 50% popustom na tretmane u salonima u Sarajevu. Pa eto ako ima neko zainteresovan neka mi se javne. :)
AAmilaAA
Posts: 236
Joined: 28/03/2013 14:14

#343 Re: Laserska depilacija

Post by AAmilaAA »

lady____ wrote:Nekada sam pisala na ovoj temi, pa evo da podjelim svoja iskustva. Uradila sam u poliklinici Sunce u Zenici najprije noge, pa onda bikini zonu i pazuhe i jako sam zadovoljna.
Nisam imala tretmane oko 2 godine i one dlake koje su otpale, njih više nema, a ove što su ostale otanjile su toliko da su skoro neprimjetne, pa mi i ne smetaju.
Vidim da ima raznih komentara, a i nebuloza, nisam stigla sve da čitam..ali negdje sam procitala post da je neko na preporuku stručnog lica između tretmana čupao dlačice, što je totalno pogresno. Ja, koja sam započela sa tretmanima kada je malo ljudi kod nas bilo upućeno šta je ustvari laserka depilacija sve potrebne informacija sam saznala preko net-a, a ono dodatno što me zanimalo sam pitala direktno u poliklinici i dobila odgovore. Danas članaka o tome ima na svakom koraku, a vidim na forumu i dalje ima svakakvoh komentara.
U svakom slučaju, ja sam sada poprilično rahat i preporučila bih svakome ;-)
Koliko je sad proslo od tretmana,jesu li ti se pojavile nove,jesi li radila obnovu,koliko su ukupno uradila? :)
Mezopotamija
Posts: 122
Joined: 21/10/2009 20:52

#344 Re: Laserska depilacija

Post by Mezopotamija »

Zene, ima li jos ko da nudi ovih kupona za epilaciju u NO Vello?

Nameracila sam se to probati sa rukama ako bude valjalo i nogama :D
User avatar
began
Posts: 227
Joined: 13/03/2013 11:00

#345 Re: Laserska depilacija

Post by began »

Sta je ovo sam zene ova muskadija ne dogoni do sebe toliko :lol: ,imam ja par pitanja dali Sunce u Zenici moze da laserom odstrani visak dlacica na obrvama idu mi na zivac a pinceta bas i ne pomaze jer rastu opet samo jace budu st se tice boje crne su jer su mi obrve crne bas i koja je cjena po tretmanu kolko se puta mora ic i too?
Majurica
Posts: 3
Joined: 27/10/2014 16:08

#346 Re: Laserska depilacija

Post by Majurica »

Poklanjam kartice sa popustom od 50 % na prvi tretman u No+Vello salonima u Sarajevu. Pa ako kome treba neka se javne. :)
Mezopotamija
Posts: 122
Joined: 21/10/2009 20:52

#347 Re: Laserska depilacija

Post by Mezopotamija »

Zenee, ima li kakvih novosti na ovu temu?

Ja sam tek prvi put bila u No Vellu, radila noge, tek je kao neka faza ispadanja, 11-ti je dan, pocelo je nesto ispadati na dodir, a na ruci sam imali neki probni tretman u februaru sve je poispadalo i ovo sto je sada pocelo rasti je jako tanko, rijetko i skoro neprimjetno.. pa vidjecemo, da ne pretjeram sa utiscima :-D


Ako nekome trebaju kartice sa 50%, nek' se javi :))
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#348 Re: Laserska depilacija

Post by ZenaZbrkovima »

Mezopotamija wrote:Zenee, ima li kakvih novosti na ovu temu?

Ja sam tek prvi put bila u No Vellu, radila noge, tek je kao neka faza ispadanja, 11-ti je dan, pocelo je nesto ispadati na dodir, a na ruci sam imali neki probni tretman u februaru sve je poispadalo i ovo sto je sada pocelo rasti je jako tanko, rijetko i skoro neprimjetno.. pa vidjecemo, da ne pretjeram sa utiscima :-D


Ako nekome trebaju kartice sa 50%, nek' se javi :))
javljam se? ako kartica vec nije proslijedjena :zoka:
jon5112
Posts: 2
Joined: 08/04/2015 15:09

#349 Re: Laserska depilacija

Post by jon5112 »

Je li ima neko tih kupona za no vello? Planiram otici prvi put, a kako su mi rekli dobija se 50% popusta za onog ko dovede nekog novog na prvu depilaciju.
Mislim, oboje dobija 50% popusta, pa eto, ako ko ima zainteresovan, da nam se oboma isplati. ;-)
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#350 Re: Laserska depilacija

Post by ZenaZbrkovima »

Hvala i ovdje Mezopotamiji na kartici :thumbup:
u maju pocinjem, malo je reci da jedva cekam :-D :-D
Post Reply