LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#201 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

mk ultra wrote: 24/07/2021 20:39 Btw gdje se moze gledati olimpijada

Kosovo dvije medalje do sada, jos jednom se dokazuje da pare nemaju veze.

Sad svi znaju plivanje, u zivotu nisam vidio na ovim komercijalnim bazenima da neko pliva, uglavnom moržiranje u vodi, al svi mogu komentarisati kako djevojcica od 15 god koja se uspjela kvalifikovati na OI ne moze da ispliva brze od 22god pandana... ima ova mala barem 2 OI ispred sebe :bih:

Imaju ameri rebeku soni
BHT i Eurosport
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#202 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

Gerro wrote: 24/07/2021 20:19
Sociolog wrote: 24/07/2021 20:00

Da sam admin banovao bih te, kao bivsi sportista,kako nipodastavas mlade ljude ispod 16 god.

Srami se.
Banovao bih i ja sve vas koji ste od nje napravili bosnjacku zensku verziju Phelpsa
Pocinjes biti naporan....
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#203 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

konektovan wrote: 24/07/2021 20:06 Fakat ne mogu da vjerujem, da je neko ocekivao Lanu u finalu olimpijskih.... :-)

Ovu curu treba ispratiti još nekoliko godina,...ako do 22 ne bude imala neki zapažen rezultat, sva financijska sredstva onda usmjeriti nekom drugom..
Da tako nekako
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#204 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

Sociolog wrote: 24/07/2021 20:00
Gerro wrote: 24/07/2021 19:58 Boljih ima na termama od ove
Da sam admin banovao bih te, kao bivsi sportista,kako nipodastavas mlade ljude ispod 16 god.

Srami se.
Ma jok bolan on se na taj nacin zajebava i trola na svakoj temi na nacin da pise kontra svih ostalih..... samo ne zna gdje je granica.
Sociolog
Posts: 4312
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#205 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by Sociolog »

hrasno38 wrote: 24/07/2021 20:43
Sociolog wrote: 24/07/2021 20:00

Da sam admin banovao bih te, kao bivsi sportista,kako nipodastavas mlade ljude ispod 16 god.

Srami se.
Ma jok bolan on se na taj nacin zajebava i trola na svakoj temi na nacin da pise kontra svih ostalih..... samo ne zna gdje je granica.
Upravu si 100% ipak mislim da je pretjerao jer je ovo dijete.
To jest nema ni 16 godina
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#206 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by vjeshalica »

hrasno38 wrote: 24/07/2021 17:03
vjeshalica wrote: 24/07/2021 15:39

Osvajali su u njenim godinama i medalje olimpijske?
Ko je je osvajao sa 15 godina u plivanju medalje na OI u disciplini delfin? Moras malo znati vise o plivanju da bi tako nesto tvrdio. Sa 15 godina u delfinu otici na OI je pravo malo cudo.
Hajde uozbilji se.
Gdje je napisano da su u disciplini delfin?
Napisano je da su u njenim godinama osvajali medalje.

Ali kad vec potezes nekoga da malo vise zna onda evo za tebe podatak


Quian Hong osvojila 1988 bronzu sa 16 godina na OI

A da ne govorimo o drugim disciplinama i godistima gdje gemaju medalje na OI sa 15,16,17,18 godina....nije da nema.
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#207 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by Hakiz »

Gerro wrote: 24/07/2021 20:19
Sociolog wrote: 24/07/2021 20:00

Da sam admin banovao bih te, kao bivsi sportista,kako nipodastavas mlade ljude ispod 16 god.

Srami se.
Banovao bih i ja sve vas koji ste od nje napravili bosnjacku zensku verziju Phelpsa
Koja li tebe frustracija goni...

Nije ti dala? Ona je ono šta si ti želio biti ali nisi uspio?

Šta li tebe muči...
User avatar
Riddle
Posts: 8171
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#208 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by Riddle »

To je dijete od 15 godina cije tijelo jos nije u potpunosti razvijeno. Ona je nada za slijedecu Olimpijadu te treba nastaviti trenirati i dobijati podrsku. Nemamo bas puno ovakvih sportista, pa sebi ne mozemo priustiti da pricamo previse sranja. Neka joj je sretno.
baglama
Posts: 983
Joined: 13/11/2010 16:09

#209 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by baglama »

hrasno38 wrote: 24/07/2021 20:42
Gerro wrote: 24/07/2021 20:19

Banovao bih i ja sve vas koji ste od nje napravili bosnjacku zensku verziju Phelpsa
Pocinjes biti naporan....
Ma bravo Gerro ,svaka ti dala.
U nas ko god moze preplivati olimpijski bazen je minimalno za Bronzu.
Ja sam siguran da ce moja Mostarka biti svjetski prvak, a za olimpijadu ce biti medalja koja god.
boshniak
Posts: 2007
Joined: 20/04/2014 11:48

#210 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by boshniak »

Koga Hifa uzme pod svoje ode taj u SDA omladinu.
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#211 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

vjeshalica wrote: 24/07/2021 20:55
hrasno38 wrote: 24/07/2021 17:03
Ko je je osvajao sa 15 godina u plivanju medalje na OI u disciplini delfin? Moras malo znati vise o plivanju da bi tako nesto tvrdio. Sa 15 godina u delfinu otici na OI je pravo malo cudo.
Hajde uozbilji se.
Gdje je napisano da su u disciplini delfin?
Napisano je da su u njenim godinama osvajali medalje.

Ali kad vec potezes nekoga da malo vise zna onda evo za tebe podatak


Quian Hong osvojila 1988 bronzu sa 16 godina na OI

A da ne govorimo o drugim disciplinama i godistima gdje gemaju medalje na OI sa 15,16,17,18 godina....nije da nema.
Ovdje pricamo o plivanju a ne o stolnom tenisu gdje na ovoj Olimpijadi ucestvuje djevojcica od 12 godina. Zato se ti uozbilji jer u plivanju disciplinu slobbodno moze plivati svako ali delfin ne. To sto si googlao/la apsolutno nista ne znaci jer ponavljam priicamo o Lani Pudar, disciplini delfin i njenzinim rezultatima.
User avatar
vjeshalica
Posts: 16917
Joined: 31/03/2019 14:56

#212 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by vjeshalica »

hrasno38 wrote: 24/07/2021 21:29
vjeshalica wrote: 24/07/2021 20:55

Hajde uozbilji se.
Gdje je napisano da su u disciplini delfin?
Napisano je da su u njenim godinama osvajali medalje.

Ali kad vec potezes nekoga da malo vise zna onda evo za tebe podatak


Quian Hong osvojila 1988 bronzu sa 16 godina na OI

A da ne govorimo o drugim disciplinama i godistima gdje gemaju medalje na OI sa 15,16,17,18 godina....nije da nema.
Ovdje pricamo o plivanju a ne o stolnom tenisu gdje na ovoj Olimpijadi ucestvuje djevojcica od 12 godina. Zato se ti uozbilji jer u plivanju disciplinu slobbodno moze plivati svako ali delfin ne. To sto si googlao/la apsolutno nista ne znaci jer ponavljam priicamo o Lani Pudar, disciplini delfin i njenzinim rezultatima.
Sto sad montiras desetu pricu?
Kako ne znaci nista da je Quian osvojila sa 16 godina bronzu na OI na 100m delfin?
Znaci da ne moze i to 1988 godine...maltene prije 30 i kusur godina?
Cuj ne znaci nista.
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#213 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

vjeshalica wrote: 24/07/2021 21:32
hrasno38 wrote: 24/07/2021 21:29
Ovdje pricamo o plivanju a ne o stolnom tenisu gdje na ovoj Olimpijadi ucestvuje djevojcica od 12 godina. Zato se ti uozbilji jer u plivanju disciplinu slobbodno moze plivati svako ali delfin ne. To sto si googlao/la apsolutno nista ne znaci jer ponavljam priicamo o Lani Pudar, disciplini delfin i njenzinim rezultatima.
Sto sad montiras desetu pricu?
Kako ne znaci nista da je Quian osvojila sa 16 godina bronzu na OI na 100m delfin?
Znaci da ne moze i to 1988 godine...maltene prije 30 i kusur godina?
Cuj ne znaci nista.
1988 godine su sportisti pobjedjivali svojim talentom, prirodnim putem a danas se sportisti iz siromasnijih zemalja na velikim sportskim takmicenjima bore protiv kiborga koji su napucani svim i svacim. Ali kad vec hoce da pricas o plivanju onda makar se informisi kako treba. Quian Hong je 1971 godiste i bronzanu medalju je osvojila u Seulu 1988 godine sa 17 godina a to je dvije vise nego stto ima Lana a zlato 1992 godine u Barceloni.
Sto se tice svjetskog sampionata zlato je osvojila 1991 godine u Perthu. Dakle nista nije osvojila bar sto se tice OI i svjetskog prvenstva sa 16 godina nego sa 17. E sad pazi ovo Lana Pudar ima svoj najbolji rezultat sa 15 godina i on iznosi 57.37 a Sara Sjostrom, svjetska rekorderka ima rezultat 55.48 koji je i svjetski rekord. Lana Pudar je trenutno sa 15 godina 28 plivacica na svijetu po svom rezultatu u 2021 godini sto je nestvarno dobro s obizrom da je taj rezultat napravila u nikakvim uslovima koji vladaju u mostarskom plivanju. Ja Lanu Pudar pratim bukvalno od njenog prvog takmicenja i generalno mostarske plivace koji ostvaruju izuzetne rezultate u nestvarnim uslovima i donedavno trenirajuci u javnom kupatilu koje se zobe "banja". Tek prije par godina smeksali su u zapadnom dijelu Mostara i pustili Orku i Velez u 25m bazen sveucislista. Amina Kajtaz je trenirala u banji pored neumorne Marine Balic.
Nemoj zamjeriti ali tesko mozes sa mnom pricati o BH plivanju jer sam dugo godina bio bas aktivno ukljucen u njega i proputovao sa plivacima takmicenja i takkmicenja.
Dakle cisto za pocetak ni u mislima ne moze uporedjivati sportiste iz 1988 sa sportistima iz 2021 godine koji uvijek vise sa jednom nogom da budu diskvalifikovani radi koristenja dozvoljenog i nedozvoljenog dopinga. Iz tog razloga kompletna ruska olimpijska reprezentacija ima poseban status na ovim igrama.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#214 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by cyprus »

Ljudi dragi, prestanite pričati o plivanju kao sportu u kojem bi mi mogli uzet medalju... Taj sport nije za države poput naše - odnosno jeste - ali samo da se vidi raznolikost zastava u kvalifikacijama i kaže da je važno učestvovati... I nije to stvar ulaganja u Lanu ili bilo kojeg pojedinca... Plivanje je mašinerija... Da bi se mogli nadati jednom vrhunskom plivačkom rezultatu na OI, mi moramo imati sistem koji će producirati na desetine solidnih plivača, od kojih bi se bar nekoliko moglo izdići na iznadprosječan nivo, pa bi od tih nekoliko iznadprosječnih neko mogao postati i kandidat na medalju... Čak ni vanserijski talent kao što je Lana teško može doć do svjetskog vrha, bez da iza sebe ima sistemsku mašineriju, kakve imaju države sa plivačkom tradicijom...

Mi resurse za to nemamo... Lani treba pružiti svu podršku koja je objektivno moguća, ali ja ne bih očekivao olimpijske medalje... Koje polufinale, pa možda i finale nije nemoguće, ali imperativ medalje na bilo kojeg našeg plivača zaista nema smisla stavljati...
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5499
Joined: 04/08/2020 19:22

#215 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by -Chesterfield- »

Mislim da je trebala svratiti na piramide, kao onaj srpski teniser.
Treba dopunjavati Lithium-ion battery.
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#216 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

cyprus wrote: 24/07/2021 22:44 Ljudi dragi, prestanite pričati o plivanju kao sportu u kojem bi mi mogli uzet medalju... Taj sport nije za države poput naše - odnosno jeste - ali samo da se vidi raznolikost zastava u kvalifikacijama i kaže da je važno učestvovati... I nije to stvar ulaganja u Lanu ili bilo kojeg pojedinca... Plivanje je mašinerija... Da bi se mogli nadati jednom vrhunskom plivačkom rezultatu na OI, mi moramo imati sistem koji će producirati na desetine solidnih plivača, od kojih bi se bar nekoliko moglo izdići na iznadprosječan nivo, pa bi od tih nekoliko iznadprosječnih neko mogao postati i kandidat na medalju... Čak ni vanserijski talent kao što je Lana teško može doć do svjetskog vrha, bez da iza sebe ima sistemsku mašineriju, kakve imaju države sa plivačkom tradicijom...

Mi resurse za to nemamo... Lani treba pružiti svu podršku koja je objektivno moguća, ali ja ne bih očekivao olimpijske medalje... Koje polufinale, pa možda i finale nije nemoguće, ali imperativ medalje na bilo kojeg našeg plivača zaista nema smisla stavljati...
Otprilike tako...iza svakog vrhunskog sporta stoji citava masinerija i vojska ljudi sa puno para. E sad da li Lana moze do svjetskog vrha u plivanju? Ja mislim da moze ali ne ovako laicki kako neki ovdje to misle. Nakon sjajnih rezultata Lana je dobila izvanrednu podrsku i sada vec odlicne uslove za rad. Sarajevo je to uradali za cistu desetku. Bazen, stan, tu je i stipnedija od olimpijskog komiteta, sponzori....e sad dolazimo do toga da li moze ovaj trenerski kadar zadovoljiti te apetite. U biti treneri Orke su radili po zadacama Gorana Grahovca i Banja Luke koji je izvrstan trener, koji je stovrio Mihajla Ceprkala i evo sada Jovana Lekica ali nisam bas siguran da je za svjetske domete a pogotovo Alena Cemalovic i zaista predivna ekipa iz Orke. Te dvije sekunde sto je dijele od najboljih moze samo namaci vrhunski trener a takvih nema u BiH niti ih je ikada bilo.
Lana je nekako pravo malo cudo u BH plivanj, moze se slobodno nazvati incidentom koji sad vec sa 15 godina zestoko odskace od svih prieratnih i posljeratnih BH plivaca. Imali smo mi plivaca...Janka Gojkovica, danasnju dogradonacelnicu koja je isto delfinasica Anju Margetic, izvanrednog Zlatka Alica takodje delfinasa, pa Ensara Hajdera, Dudica, Ceprkala.....od zena Ivanu Ninkovic prsasicu, Vranjes, Pasukan, Todorovic, delfinasicu Aminu Kajtaz itd itd ali niko nikada od njih nije uzeo ni jednu juniorsku medalju niti je bio bolje rangiran na OI sa 15 godina pa cak skoro da se usudim reci NIKADA NIKO. Zato mislim da je ovdje u pitanju ogroman talenat kojeg bi mozda i malo losiji trener mogao da dovede visoko.
Lana je imala hladno rezultat za polufinake da je otplivala samo priblizno svojim zadnjim rezultatima ali nije lako biti djevojcica medju djevojkama. A ocemu govorim pogledaj sam i bit ce ti sve jasno...pogledaj kako izgleda svjetska rekorderka a pogledaj kako izgleda Lana i samim tim njen rezultat je svjetski!

Image
sikstinajn
Posts: 1423
Joined: 15/01/2017 19:21

#217 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by sikstinajn »

pa kako ono kad rukama (ili nogama ) dirne zid bazena, da li se upali senzor za mjerenje vremena na određenoj tački ili je senzor preko cijelog zida? :?:

ima li ona uopšte na mjestima gdje trenira taj senzor. možda je baš tu izgubila tih 20-tak stotinki.
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#218 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

sikstinajn wrote: 24/07/2021 23:32 pa kako ono kad rukama (ili nogama ) dirne zid bazena, da li se upali senzor za mjerenje vremena na određenoj tački ili je senzor preko cijelog zida? :?:

ima li ona uopšte na mjestima gdje trenira taj senzor. možda je baš tu izgubila tih 20-tak stotinki.
Naravno na 50m ima prolazno vrijeme ali je jako bitna i rekacija na startu gdje se dobijaju pravo te stotinke. Ali ovo je skroz objektivan i ocekivan rezultat za one koji prate plivanje i mene nije aposlutno razocarao...naprotiv. Lana je okrenula 50m na 27.03 a na juniorskom prije 20-tak dana 26.74.U plivanju jedan jedina stotinka moze donjeti medalju ali i da ne prodjes dalje. Za seniorsko plivanje Lani treba jos dosta snage jer upravo snaga vuce tih drugih 50m. A recimo u Beogradu u Martu kada je postigla svoj najbolji rekord karijere i A normu prvih 50m je plivala losije od 27.03 ali je zato drugih 50 otplivala velemajstroski. Ma ima tu bruka elemenata vjeruj mi ali sasvim sigurno da djevojcici od 15 godina je potreban odmor s obzirom i da je imala poprilicno ruznu povredu.
sikstinajn
Posts: 1423
Joined: 15/01/2017 19:21

#219 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by sikstinajn »

hrasno38 wrote: 24/07/2021 23:40
Naravno na 50m ima prolazno vrijeme ali je jako bitna i rekacija na startu gdje se dobijaju pravo te stotinke. Ali ovo je skroz objektivan i ocekivan rezultat za one koji prate plivanje i mene nije aposlutno razocarao...naprotiv. Lana je okrenula 50m na 27.03 a na juniorskom prije 20-tak dana 26.74.U plivanju jedan jedina stotinka moze donjeti medalju ali i da ne prodjes dalje. Za seniorsko plivanje Lani treba jos dosta snage jer upravo snaga vuce tih drugih 50m. A recimo u Beogradu u Martu kada je postigla svoj najbolji rekord karijere i A normu prvih 50m je plivala losije od 27.03 ali je zato drugih 50 otplivala velemajstroski. Ma ima tu bruka elemenata vjeruj mi ali sasvim sigurno da djevojcici od 15 godina je potreban odmor s obzirom i da je imala poprilicno ruznu povredu.
upućen si?

da li pri dodiru na okretu na zidu bazena reaguje neki senzor ili sudije gledaju?

mislim..momentum je jako važan, tu se dobije ili gubi puno vremena, stotinke koje su u vrhunskom sportu presudne.
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#220 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

sikstinajn wrote: 24/07/2021 23:51
hrasno38 wrote: 24/07/2021 23:40
Naravno na 50m ima prolazno vrijeme ali je jako bitna i rekacija na startu gdje se dobijaju pravo te stotinke. Ali ovo je skroz objektivan i ocekivan rezultat za one koji prate plivanje i mene nije aposlutno razocarao...naprotiv. Lana je okrenula 50m na 27.03 a na juniorskom prije 20-tak dana 26.74.U plivanju jedan jedina stotinka moze donjeti medalju ali i da ne prodjes dalje. Za seniorsko plivanje Lani treba jos dosta snage jer upravo snaga vuce tih drugih 50m. A recimo u Beogradu u Martu kada je postigla svoj najbolji rekord karijere i A normu prvih 50m je plivala losije od 27.03 ali je zato drugih 50 otplivala velemajstroski. Ma ima tu bruka elemenata vjeruj mi ali sasvim sigurno da djevojcici od 15 godina je potreban odmor s obzirom i da je imala poprilicno ruznu povredu.
upućen si?

da li pri dodiru na okretu na zidu bazena reaguje neki senzor ili sudije gledaju?

mislim..momentum je jako važan, tu se dobije ili gubi puno vremena, stotinke koje su u vrhunskom sportu presudne.
Uvijek su senzori tj dodirne ploce koje registruju prolazno vrijeme. Inace u plivanju ima podosta tehnike koja se veze sa zapisnickim stolom. Sudije samo provjeravaju ispravnost okreta pogotovo kada je u pitanju prsno plivanje jer je tu okret i izron najkomplikovaniji pogotovo nakon sto su uveli mogucnost jos jednog kika prije izrona.
sikstinajn
Posts: 1423
Joined: 15/01/2017 19:21

#221 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by sikstinajn »

hrasno38 wrote: 24/07/2021 23:58

Uvijek su senzori tj dodirne ploce koje registruju prolazno vrijeme.
a dodirne ploče...znači gdje god dotakne, računa se.
nisam znao da li treba dotaknuti određenu tačku ili bilo koje mjesto na dodirnoj ploči.
jesu li te ploče montirane na bazenu-otoka?
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#222 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

sikstinajn wrote: 25/07/2021 00:05
hrasno38 wrote: 24/07/2021 23:58

Uvijek su senzori tj dodirne ploce koje registruju prolazno vrijeme.
a dodirne ploče...znači gdje god dotakne, računa se.
nisam znao da li treba dotaknuti određenu tačku ili bilo koje mjesto na dodirnoj ploči.
jesu li te ploče montirane na bazenu-otoka?
Da te su ploce otprilike sirine staze i gdje god da dotaknes one treba da reaguju, Na Otoci se postavljaju samo kada su takmicenja.
sikstinajn
Posts: 1423
Joined: 15/01/2017 19:21

#223 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by sikstinajn »

hrasno38 wrote: 25/07/2021 00:15
sikstinajn wrote: 25/07/2021 00:05

a dodirne ploče...znači gdje god dotakne, računa se.
nisam znao da li treba dotaknuti određenu tačku ili bilo koje mjesto na dodirnoj ploči.
jesu li te ploče montirane na bazenu-otoka?
Da te su ploce otprilike sirine staze i gdje god da dotaknes one treba da reaguju, Na Otoci se postavljaju samo kada su takmicenja.
fala Mujo :)
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#224 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by hrasno38 »

sikstinajn wrote: 25/07/2021 00:20
hrasno38 wrote: 25/07/2021 00:15

Da te su ploce otprilike sirine staze i gdje god da dotaknes one treba da reaguju, Na Otoci se postavljaju samo kada su takmicenja.
fala Mujo :)
???? nisam Mujo Gec ako si na njega mislio
sikstinajn
Posts: 1423
Joined: 15/01/2017 19:21

#225 Re: LANA PUDAR, naša najbolja sportistkinja

Post by sikstinajn »

hrasno38 wrote: 25/07/2021 01:10

???? nisam Mujo Gec ako si na njega mislio
Nisam legendo na tog Muju mislio.
To je postapalica,....fala Mujo. :)
na informacijama.
Locked