Laminati

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

stangla_angla
Posts: 46
Joined: 14/05/2014 11:57

#51 Re: Laminati

Post by stangla_angla »

Što se tiče Ilde Kukuljac podnesena je krivična prijava Federalnoj Upravi policije, svi oštećeni mogu otići u Federalnu policiju dati svoju izjavu, a radi pokretanja krivičnog postupka protiv iste. Preporuka je za one koji žele prijaviti događaj FUP-u da odu sljedeće sedmice dok prijava bude zaprimljena i protokolisana. Ponesti sa sobom dokaze (ponudu, uplatnice, ugovor, e-mail, sms poruke i sl.) Pozdrav!
la espanola
Posts: 9
Joined: 12/05/2014 18:44

#52 Re: Laminati

Post by la espanola »

Sto se tice FMUP-a, ja danas isao i prijavio Ildu ali niko nije upoznat sa predmetom, zvali ostale inspektore, trazili u dokumentaciji i svasta nesta ali nista od Ilde tako da ne znam. Ja dam podnio krivicnu i ostavio 5 brojeva drugih prevarenih ljudi i ujedno i najavio masovnije prijave
Savjetovali su mi da svakako podnesem i parnicni postupak sa ostatkom prevarenih.
stangla_angla
Posts: 46
Joined: 14/05/2014 11:57

#53 Re: Laminati

Post by stangla_angla »

Juče je poslana (poštom) Krivična prijava sa dokumentacijom FUP odjel SKP - sektor kriminalističke policije, vjerovatno jos nije dostavljeno u FUP zbog poplava, zato sam i prepopručio sljedeće sedmice da zainteresovani odu u FUP radi prijavljivanje iste i eventualne predje dokaza itd.
lumina
Posts: 14
Joined: 17/05/2014 22:54

#54 Re: Laminati

Post by lumina »

Meni je Ilda uzela 5,000 KM jos u januaru - nikad nisam dobila ni naruceni parket, niti novac, samo mi je javila da je firma bankrotirala. Zanima me koju pricu prodaje drugim prevarenim kupcima da bi dobila na vremenu. Meni je rekla da prodaje ocev poslovni prostor kako bi mogla vratiti novac svima kojima je duzna, ali ja joj nista ne vjerujem.
Panasco
Posts: 22
Joined: 06/04/2014 18:00

#55 Re: Laminati

Post by Panasco »

Taj prostor nije njen nego od čovjeka iz Novog Pazara, došao je po rentu koju mu je dužna (4-5 mjeseci)...nakon razgovora i kad sam mu rekao koliko je ljudi prevarila u roku od 3 dana je iseljena iz prostora, valjda shvatio čovjek koliko je sati.
triple mama
Posts: 558
Joined: 18/03/2011 19:41

#56 Re: Laminati

Post by triple mama »

Danguba wrote:
JanuaryJones wrote:Pitaću ovdje, da ne otvaram bezveze novu temu.

Postoji li neka pasta, sredstvo za poliranje izgrebanog laminata?
Sve zavisi o kakvim se ogrebotinama radi. Jesu li povrsinske, dubinske, duzina, sirina...?
Postoje paste u bojama za reparaciju manjih ostecenja a ako su velika ne preostaje nista drugo nego zamjena istoga.

Image
gdje kupiti ovo sredstvo protiv ogrebotina?
triple mama
Posts: 558
Joined: 18/03/2011 19:41

#57 Re: Laminati

Post by triple mama »

JanuaryJones wrote:Nema šanse da dižemo jer su tek postavili novu kuhinju. Isparali su vozajući šporet, frižider i mašinu za suđe :( nije to nešto aman duboko ali se vide bijeli tragovi paranja. Neka polir pasta u boji laminata bi bila idealna, da popuni i ofarba ogrebotine i da sve odstoji par dana prije novog brisanja i čišćenja.

jeste li pronašli sredstvo za prekrivanje ogrebotina?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4191
Joined: 25/08/2013 13:31

#58 Re: Laminati

Post by JanuaryJones »

triple mama wrote:
JanuaryJones wrote:Nema šanse da dižemo jer su tek postavili novu kuhinju. Isparali su vozajući šporet, frižider i mašinu za suđe :( nije to nešto aman duboko ali se vide bijeli tragovi paranja. Neka polir pasta u boji laminata bi bila idealna, da popuni i ofarba ogrebotine i da sve odstoji par dana prije novog brisanja i čišćenja.

jeste li pronašli sredstvo za prekrivanje ogrebotina?
Nismo. Zamijenili smo laminat na kraju :-? :lol:
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#59 Re: Laminati

Post by Danguba »

triple mama wrote:
jeste li pronašli sredstvo za prekrivanje ogrebotina?
Jesmo. Skuplji i kvalitetniji laminat manje ogrebotina.

Ove paste gore sto su postavljene upotrebljavaju se kod manjih ostecenja(ispalo nesto na pod pa napravilo rupu, otkinuti komadic) a nikako, dijete se vozalo po laminatu i napravilo ogrebotine.
Danval
Posts: 8
Joined: 03/11/2015 10:01

#60 Re: Laminati

Post by Danval »

Meni su bolji izbor parketi od laminata, dugotrajniji su i ljepše izgledaju..
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#61 Re: Laminati

Post by Loki2k9 »

Gdje se u Sarajevu mogu pronaći kvalitetni laminati? Lamper? Nešto drugo?
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#62 Re: Laminati

Post by van Basten »

Laser pored Lampera
Loki2k9
Posts: 1851
Joined: 26/11/2019 01:03

#63 Re: Laminati

Post by Loki2k9 »

van Basten wrote: 17/06/2020 00:38 Laser pored Lampera
Jučer ih kontaktirao :-D S trenutnom akcijom povoljniji od Lampera.
User avatar
Tatjana75
Posts: 68
Joined: 19/10/2012 12:47

#64 Re: Laminati

Post by Tatjana75 »

Zna li ko gdje bi mogla naći reslove laminata po povoljnoj cijeni i znate li koliko dođe kvadrata u 1 pakovanju laminata :? :? :?
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15466
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#65 Re: Laminati

Post by problemnatravunu »

Tatjana75 wrote: 30/04/2021 23:55 Zna li ko gdje bi mogla naći reslove laminata po povoljnoj cijeni i znate li koliko dođe kvadrata u 1 pakovanju laminata :? :? :?
Pitaj kod onih sto prodaju,na veliko pogotovo, recimo Lamper na Stupu, a količina m2 po paketu varira, u zavisnosti od dimenzija ploča, kao i njihove debljine
User avatar
Tatjana75
Posts: 68
Joined: 19/10/2012 12:47

#66 Re: Laminati

Post by Tatjana75 »

problemnatravunu wrote: 06/05/2021 06:33
Tatjana75 wrote: 30/04/2021 23:55 Zna li ko gdje bi mogla naći reslove laminata po povoljnoj cijeni i znate li koliko dođe kvadrata u 1 pakovanju laminata :? :? :?
Pitaj kod onih sto prodaju,na veliko pogotovo, recimo Lamper na Stupu, a količina m2 po paketu varira, u zavisnosti od dimenzija ploča, kao i njihove debljine
Hvala puno. :izet:
Post Reply