Lagumdžija zgazio Radončića

Post Reply
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#101 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by almirony »

sumirprimus wrote:
SA 071 wrote:
denis_sa wrote:Sta reci sem... skidam kapu :) :D

Evo vidim sad ide "pranje" i na TV1, ovo neka zdruzena akcija? Da sad ne bude koalicija SZBih i SDP :D

Nego sto ovako ne smjeste i Dodi? Sto se njemu ovakve igre ne stimaju?
Pa ovo sa Lagumduijom i Fahrom moze biti:
ili predstava za mase da se popravi steta napravljena otkrivanjem koalicije prije vremena
ili su gusinjskog papka navukli da misli da ima dil sa njima, da ih ne bi napadao u Avazu (ima pola godine slova loseg nije napisano u Avazu protiv Zlatka i SDP), a sada ga pred same izbore otresli k'o slinu, stvorili euforiju kod svojih glasaca i sto je jos najbitnije poljuljali FahrA i njegov "autoritet"...

Vidjecemo sta je u pitanju, ne treba se zalijetati. Licno bi mi bila draza ova druga opcija. I nekako mi je Fahro izgledao sokiran i iznenadjen, kao da nije ocekivao. I nije se spremio ocito za ovoga, za razliku od Zlatka :-) Vidjecemo ujutro u Avazu. Ako sutra oplete po aferama Imamovic, Zulfikarpasic i dr. to bi moglo biti to...

A sada ga pletu i na tv 1, mozda je sinhronizovano? :-)

A SBiH sigurno ne ide sa Fahrom ni u kakvu koaliciju, znaci izbor se suzava.
znaci szbih+sdp?majka mu stara nije valjda opet onaj perutavi halilovic?
bolje im je onda i samim nego sa szbih,vjeciti prevrtljivci...
iste sekunde derem partijsku knjizicu, po meni uvjerljivo najgori moguci partner, stranka ciji je jedini interes lova i apsolutno nista vise.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#102 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by suncica24 »

Mogu ja jos, mogu ja jos, please, please, pleeeeeaseeee?!

Iiiiiii idemo, opet... VRATICE SE WALTER... mater!!! :D
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#103 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by wickerman »

podstanarka wrote:al ga Zlaja podera ko mačku na ćilimu. sve frcaju varnice.

sad ce trebati promijeniti udzbenike iz fizike u "za ekspremient je potrebno: jedna mačka ili jedan Radončić ili nešto maljavo..."
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ocami moga,smijat cu se i snovima :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#104 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by MrMaliJoe »

sumirprimus wrote: znaci szbih+sdp?majka mu stara nije valjda opet onaj perutavi halilovic?
bolje im je onda i samim nego sa szbih,vjeciti prevrtljivci...
Misliš cirkus kolumbija i Hare 100%. Ja se ne slažem NS+SDP do pobjede i izlaska iz tunela!Na kraju krajeva koliko god ti zlona,jerno inputirao, narod će odlučiti i vlast i koaliciju.
Last edited by MrMaliJoe on 30/09/2010 22:48, edited 1 time in total.
User avatar
CharlesBukowski
Posts: 198
Joined: 12/05/2010 12:28

#105 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by CharlesBukowski »


i odgovore :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Lako je spremiti odgovore (pripremiti papire) kad znas unaprijed pitanja. :D
Vernes_AMG
Posts: 1001
Joined: 21/03/2010 12:28

#106 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Vernes_AMG »

CharlesBukowski wrote:

i odgovore :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Lako je spremiti odgovore (pripremiti papire) kad znas unaprijed pitanja. :D

nije lahko pripremiti 4 dobijene tuzbe protiv sagovornika :D
hadžialagić
Posts: 371
Joined: 22/06/2010 19:37

#107 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hadžialagić »

SA 071 wrote: Pa ovo sa Lagumduijom i Fahrom moze biti:
ili predstava za mase da se popravi steta napravljena otkrivanjem koalicije prije vremena
Predstava za mase. :thumbup:

Ovi se pozivaju na demokratiju, novinarsku etiku itd, a pozvali u najgledanijem terminu sve ljude koji su sa druge strane (Selimovićku, Pećanina itd).


Lafo ovaj Osmić iz SAN-a priča o nečemu, a sjedi u kancelariji kao da je skladištar, a ne glavni urednik. Joj dokle će ovo silovanje uma?
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#108 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hrasno38 »

Corto Maltese wrote:
ultima_palabra wrote:Haha, brilliant :D Maestralno vođenje kampanje od strane profesora Lagumdžije :thumbup:
Gdje su @Corto i @Katarina? 8-)
Fahro? Stick a fork in him, he's done :evil:
Evo me, pokušavam da se snađem. Željko je kralj jer je jalijaš, Zlatko je car jer je dingospo... to je malo preširoko za moj skučeni um.
Ako je za tebe jalijas onaj koji otvorenim i svim srcem brani svoju zemlju onda jeste Zeljko jalijas, i ja sam jalijas i svi oni koji su branili i dan danas brane BiH su najveci moguci jalijasi a Hare, Tihic, Radoncic, Dodik i svi ostali su gospoda. Inace jalijasi, ako si ikada sreo pravog u zivotu, nikada nisu volili supke i glumce (ne mislim prave glumce) :D
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#109 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by MrMaliJoe »

CharlesBukowski wrote:

i odgovore :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Lako je spremiti odgovore (pripremiti papire) kad znas unaprijed pitanja. :D
Naravno, samo tako nećeš sprati ljagu sa nekih koji se služe sa TV1, Danima, Avazom, Alfom,....po motu 100 ponovljena laž je istina.
sumirprimus
Posts: 81625
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#110 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by sumirprimus »

MrMaliJoe wrote:
sumirprimus wrote: znaci szbih+sdp?majka mu stara nije valjda opet onaj perutavi halilovic?
bolje im je onda i samim nego sa szbih,vjeciti prevrtljivci...
Misliš cirkus kolumbija i Hare 100%. Ja se ne slažem NS+SDP do pobjede i izlaska iz tunela!Na kraju krajeva koliko god ti zlona,jerno inputirao, narod će odlučiti i vlast i koaliciju.
pa da ima pameti i pravde jedina prava i zdrava koalicija je sdp+ns+liberalna stranka...
logicno?il je to i u ovoj zemlji nelogicno i nemoguce?
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#111 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hrasno38 »

Control panel wrote:
almirony wrote:
dario_džamoja wrote:Sve je to lijepo ali s kim ce sdp u koaliciju. Ja sam glasac sdp-a od kad imam pravo glasa, ali licna prepucavanja ne bi trebala biti ispred zajednickog cilja, a to je skidanje s vlasti zelene bande i njenih hrvatskih partnera.
Bojim se da je Zlatko nasjeo na sve ove price koje su mozda i bile smisljene. Ovako je sasvim izvjesna koalicija SBB-SDA-SBiH, ne moze gore nikako.
vratice se valter jebace im mater :wink:
SDP, NS, BPS, NSRZB, HDZ1990 mislim da je dovoljno da ih karamo najmanje 4 godine :dance: :dance: :dance:
A Kokuzi......???? :D
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#112 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by MrMaliJoe »

Image
hadžialagić
Posts: 371
Joined: 22/06/2010 19:37

#113 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by hadžialagić »

semmy wrote:meni je ovo smjesno na tv1...sve mi izgleda namontirano :roll:
Ofucano ba. Najbolje je kad ku*ve počnu o moralu. :lol: :run: U kakvo smo mi društvo pretvoreni ebote život.
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#114 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by don vito »

Nadam se samo da cemo iduce sedmice vidjeti Stranku ZABiH prvi put u opoziciji. Nebitno koja ce koalicija biti na vlasti (SDP-SDA; SDP-SBB; SDA-SBB; SDP-SDA-SBB, SDP-NS...), samo da vidim Silajdziceve lopove daleko od sahare, da vidim kako se njegovi glasnogovornici Hadzifejzovic, Pecanin, Selimbegovicka znoje dok mijenjaju dresove, kako Ruzdicka cvili da se vrati na FTV.
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#115 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by statix »

hrasno38 wrote:
Corto Maltese wrote:
ultima_palabra wrote:Haha, brilliant :D Maestralno vođenje kampanje od strane profesora Lagumdžije :thumbup:
Gdje su @Corto i @Katarina? 8-)
Fahro? Stick a fork in him, he's done :evil:
Evo me, pokušavam da se snađem. Željko je kralj jer je jalijaš, Zlatko je car jer je dingospo... to je malo preširoko za moj skučeni um.
Ako je za tebe jalijas onaj koji otvorenim i svim srcem brani svoju zemlju onda jeste Zeljko jalijas, i ja sam jalijas i svi oni koji su branili i dan danas brane BiH su najveci moguci jalijasi a Hare, Tihic, Radoncic, Dodik i svi ostali su gospoda. Inace jalijasi, ako si ikada sreo pravog u zivotu, nikada nisu volili supke i glumce (ne mislim prave glumce) :D
Zeljko je previse pravedan i posten za ove mafijase, pa ga ponekad ponesu emocije, jer jos nema politicku mudrost potrebnu za ovakve dikusije, ali daleko od bilo kakvog ijalijasa. Rekao bih COVJEK. :D
User avatar
Socijalista
Posts: 2304
Joined: 19/01/2009 23:04
Location: U Daytonu...

#116 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Socijalista »

Zlaja ga trehnu ko slinu od pod, ma Zlaja je kralj...sta mu bi...to je Zlaajaaaa :D :thumbup: :bih:
User avatar
CharlesBukowski
Posts: 198
Joined: 12/05/2010 12:28

#117 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by CharlesBukowski »

Vernes_AMG wrote:
CharlesBukowski wrote:

i odgovore :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Lako je spremiti odgovore (pripremiti papire) kad znas unaprijed pitanja. :D

nije lahko pripremiti 4 dobijene tuzbe protiv sagovornika :D
Pa vidis da je diskusija tako rezirana da dodje do price o 4 tuzbe. Veceras je sva voda, zahvaljujuci koordinaciji Zlaje i Bakira, preusmjerena na Zlajin mlin.
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#118 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by MrMaliJoe »

sumirprimus wrote:
MrMaliJoe wrote:
sumirprimus wrote: znaci szbih+sdp?majka mu stara nije valjda opet onaj perutavi halilovic?
bolje im je onda i samim nego sa szbih,vjeciti prevrtljivci...
Misliš cirkus kolumbija i Hare 100%. Ja se ne slažem NS+SDP do pobjede i izlaska iz tunela!Na kraju krajeva koliko god ti zlona,jerno inputirao, narod će odlučiti i vlast i koaliciju.
pa da ima pameti i pravde jedina prava i zdrava koalicija je sdp+ns+liberalna stranka...
logicno?il je to i u ovoj zemlji nelogicno i nemoguce?
Za mene je sasvim logično, ponovo kažem, narod odlučuje. I nemoj zaboraviti Zelene.
User avatar
Azamo
Posts: 556
Joined: 05/07/2007 17:33
Location: GPS signal lost...
Contact:

#119 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Azamo »

kriminalac kriminalcu reko da je kriminalac i vi ovdje napisaste 1000 postova o tome....rugo' se lonac poklopcu a oba crna...kakva šuma takvi i zečevi ili jasnije kakv narod takva i vlast...Volio bih da hoće Dodik biti treći član predsjedništva a najvjerovatnije da hoće,bit će to pravo zanimljive 4 godine
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#120 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by Admir_1984 »

don vito wrote:Nadam se samo da cemo iduce sedmice vidjeti Stranku ZABiH prvi put u opoziciji. Nebitno koja ce koalicija biti na vlasti (SDP-SDA; SDP-SBB; SDA-SBB; SDP-SDA-SBB, SDP-NS...), samo da vidim Silajdziceve lopove daleko od sahare, da vidim kako se njegovi glasnogovornici Hadzifejzovic, Pecanin, Selimbegovicka znoje dok mijenjaju dresove, kako Ruzdicka cvili da se vrati na FTV.
Nadam se da se ovo nece desit, ako se desi iskljucujem se iz sdp-a
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#121 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by edinbug »

Sacekajte ponedjeljak pa cemo vidjeti kako cemo. :run:
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#122 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by almirony »

don vito wrote:Nadam se samo da cemo iduce sedmice vidjeti Stranku ZABiH prvi put u opoziciji. Nebitno koja ce koalicija biti na vlasti (SDP-SDA; SDP-SBB; SDA-SBB; SDP-SDA-SBB, SDP-NS...), samo da vidim Silajdziceve lopove daleko od sahare, da vidim kako se njegovi glasnogovornici Hadzifejzovic, Pecanin, Selimbegovicka znoje dok mijenjaju dresove, kako Ruzdicka cvili da se vrati na FTV.
Admir_1984 wrote:
don vito wrote:Nadam se samo da cemo iduce sedmice vidjeti Stranku ZABiH prvi put u opoziciji. Nebitno koja ce koalicija biti na vlasti (SDP-SDA; SDP-SBB; SDA-SBB; SDP-SDA-SBB, SDP-NS...), samo da vidim Silajdziceve lopove daleko od sahare, da vidim kako se njegovi glasnogovornici Hadzifejzovic, Pecanin, Selimbegovicka znoje dok mijenjaju dresove, kako Ruzdicka cvili da se vrati na FTV.
Nadam se da se ovo nece desit, ako se desi iskljucujem se iz sdp-a
ja takodje u slucaju SDP-SBiH, daleko najgora moguca opcija!
User avatar
CharlesBukowski
Posts: 198
Joined: 12/05/2010 12:28

#123 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by CharlesBukowski »

MrMaliJoe wrote:
CharlesBukowski wrote:

i odgovore :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Lako je spremiti odgovore (pripremiti papire) kad znas unaprijed pitanja. :D
Naravno, samo tako nećeš sprati ljagu sa nekih koji se služe sa TV1, Danima, Avazom, Alfom,....po motu 100 ponovljena laž je istina.
Pricas o privatnim TV kucama, a ja govorim o javnom emiteru. Privatna TV kuca ima pravo da radi sta zeli, javni emiter nema. Javni emiter mora biti u sredini. Nazalost, Bakir naginje samo na jednu stranu, bas kao i TV1, Behar i sl.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9909
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#124 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by bordo gandalf »

zilla_ wrote:Moj glas ide za SDP i svaki normalan mladi čovjek trebao bi glasati za njih...

Fahrudin Radončić bi bio najveće zlo za ovu zemlju ako bi ušao u vlast... Koja je to sirovina od čovjeka... Samom pojavom sve mi zgadi...
:thumbup: :thumbup: ja sam to davno odlucio :)
User avatar
MrMaliJoe
Posts: 909
Joined: 14/05/2010 14:13
Location: Ispred monitora

#125 Re: Lagumdžija zgazio Radončića

Post by MrMaliJoe »

CharlesBukowski wrote:
Pa vidis da je diskusija tako rezirana da dodje do price o 4 tuzbe. Veceras je sva voda, zahvaljujuci koordinaciji Zlaje i Bakira, preusmjerena na Zlajin mlin.
Ah, ta velika ljubav prema nacionalno osvještenim!
Post Reply