LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post Reply
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4351 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by sumirprimus »

ultima_palabra wrote:
sumirprimus wrote: :thumbup:
bravo,đe je tvoje stadoo,da se prikljuĆim :mrgreen:
Ja sam solo blejaĆ :mrgreen:
ma ti si ondaK donji,neČu s tobom,nema tu livade 1 klase ni do romanijskih prerija,beeee beeee....
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#4352 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Damir_5 »

Ali sljedeca ekipa bi zaista bila nocna mora laznog komiteta, ovaj centrale.

Zamislite samo ovaj patriotski front:

Hare, Komsic, Kljuic, Ganic, Lazovic, Bogicevic, Halilovic ...

Dobro, Kljuica ne treba ni pitati, on je "ZA".
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4827
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#4353 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by duh_sa_sjekirom »

alanskoda wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:
alanskoda wrote: sta ces, vama je prvi presjednik potpisao drzavnost r srpske. kako ono Hare proda zeljezaru? gdje mu je familija? sta ono bi , je li ukinuo r srpsku? a da vise ne jedete zlatnim kasikama, dosao lagumdjija pa ste ih morali rasprodati da prezivite.
i onda se cudimo sto nam je ovako. eto na slijedecim ce sda pobijediti pa ce vam biti bolje. odmah ce ukinuti r srpsku, standard ce vam biti kao u evropi......
Ma stipu to, nego kad će referendum?
o cemu ti duse bez mozga?
:lol:
Ja sam odmah znao da si ti jedan fini i kulturni intelektualac i jedno lijepo odgojeno dijete. Pusti ove pakashe što te prozivaju, zavide ti i ljubomorni su na tvoju proniciljivost i inteligenciju... :D
User avatar
Adriatic
Posts: 3391
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#4354 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Adriatic »

Damir_5 wrote:Ali sljedeca ekipa bi zaista bila nocna mora laznog komiteta, ovaj centrale.

Zamislite samo ovaj patriotski front:

Hare, Komsic, Kljuic, Ganic, Lazovic, Bogicevic, Halilovic ...

Dobro, Kljuica ne treba ni pitati, on je "ZA".
Jel to onaj osnivač HDZ-a?
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#4355 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Damir_5 »

Adriatic wrote:
Damir_5 wrote:Ali sljedeca ekipa bi zaista bila nocna mora laznog komiteta, ovaj centrale.

Zamislite samo ovaj patriotski front:

Hare, Komsic, Kljuic, Ganic, Lazovic, Bogicevic, Halilovic ...

Dobro, Kljuica ne treba ni pitati, on je "ZA".
Jel to onaj osnivač HDZ-a?
Da, onaj sto je zajedno sa Ganicem 1992 odbranio instituciju predsjednistva. Onaj koji je kao i Bogic, u pravo vrijeme i na pravom mjestu se dokazao kao patriot, nije bio taj isti dan "slucajni prolaznik".
User avatar
Adriatic
Posts: 3391
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#4356 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Adriatic »

Damir_5 wrote:
Adriatic wrote:
Damir_5 wrote:Ali sljedeca ekipa bi zaista bila nocna mora laznog komiteta, ovaj centrale.

Zamislite samo ovaj patriotski front:

Hare, Komsic, Kljuic, Ganic, Lazovic, Bogicevic, Halilovic ...

Dobro, Kljuica ne treba ni pitati, on je "ZA".
Jel to onaj osnivač HDZ-a?
Da, onaj sto je zajedno sa Ganicem 1992 odbranio instituciju predsjednistva. Onaj koji je kao i Bogic, u pravo vrijeme i na pravom mjestu se dokazao kao patriot, nije bio taj isti dan "slucajni prolaznik".
Aha a ja mislio da je Hare onaj što je priznao RS, pa je onda ukinuo, da je Ganić onaj što je ukrao kuću čovjeku i poslao ga na onaj svijet, član predsjedništva iz reda ostalih (?)......
Ne prodaji tu priču meni, ja još imam dovoljno godina da znam šta su radili i Hare i Kljujić i Ganić u ratu i poslije.
Možda ti ove poslijeratne generacije povjeruju.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4357 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Bodkin »

Damir_5 wrote:Ali sljedeca ekipa bi zaista bila nocna mora laznog komiteta, ovaj centrale.

Zamislite samo ovaj patriotski front:

Hare, Komsic, Kljuic, Ganic, Lazovic, Bogicevic, Halilovic ...

Dobro, Kljuica ne treba ni pitati, on je "ZA".
cuj hare i ganic sa komsices u istoj recenici :lol: :lol:
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#4358 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by brucos7 »

Danisu Tanoviću i glavnim protagonistima filma prije premijere na crvenom tepihu podršku su pružili Zlatko Lagumdžija, ministar vanjskih poslova BiH i predsjednik SDP-a, te Danisova supruga Mejlis de Ruder (Maelys De Rudder).

Između ostalih, na premijeri su bili prisutni još producenti filma Amra Bakšić-Čamo i Čedomir Kolar, bolivudski glumac Emran Hašmi (Emraan Hashmi), turska glumica Asli Bajram (Bayram), direktor festivala Diter Koslik (Dieter Kosslick)...

ma jebo sto pada vlada, jebo sto se nema para, nema investicija, kriminal cvjeta... za to vrijeme nas MVP gleda filmove!!? :run:
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#4359 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Canton »

Damir_5 wrote:Ali sljedeca ekipa bi zaista bila nocna mora laznog komiteta, ovaj centrale.

Zamislite samo ovaj patriotski front:

Hare, Komsic, Kljuic, Ganic, Lazovic, Bogicevic, Halilovic ...

Dobro, Kljuica ne treba ni pitati, on je "ZA".
Nadam se da Komšić neće oko sebe imati ovu grupu političkih luzera. Vrijeme je za nova lica a ne za istrošene kadrove.
Političke propalice mu zaista nisu potrebne.
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#4360 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Damir_5 »

Canton wrote:
Damir_5 wrote:Ali sljedeca ekipa bi zaista bila nocna mora laznog komiteta, ovaj centrale.

Zamislite samo ovaj patriotski front:

Hare, Komsic, Kljuic, Ganic, Lazovic, Bogicevic, Halilovic ...

Dobro, Kljuica ne treba ni pitati, on je "ZA".
Nadam se da Komšić neće oko sebe imati ovu grupu političkih luzera. Vrijeme je za nova lica a ne za istrošene kadrove.
Političke propalice mu zaista nisu potrebne.
Ma nemoj tako. Ruzno je etiketirati ljude da su luzeri, jer nemaju vile na Poljinama, nekretnina maltene u svakoj mahali u Sarajevu, stan u Dubrovniku i velikodusnog punca. Nisu oni krivi sto im Adil beg nije ostavio Bosnjacki Institut da tamo zajedno sa Damirom razmjenjuju torbe.

Ma da, bolje da je potpisao papir "progresivcima" tipa Dodik i Covic, da oni eksluzivno mogu postavljati srpske odnosno hrvatske ministre u vijece ministara ili da je za Budimira, pa protiv Budimira, za Lijanovica pa protiv Lijanovica, za Sulejmana, pa protiv Tihica, protiv Dodika, pa na naklon kod Micka, protiv Covica, pa onda marioneta od Dragana itd itd.
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#4361 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Canton »

Damir_5 wrote: Ma nemoj tako. Ruzno je etiketirati ljude da su luzeri, jer nemaju vile na Poljinama, nekretnina maltene u svakoj mahali u Sarajevu, stan u Dubrovniku i velikodusnog punca. Nisu oni krivi sto im Adil beg nije ostavio Bosnjacki Institut da tamo zajedno sa Damirom razmjenjuju torbe.

Ma da, bolje da je potpisao papir "progresivcima" tipa Dodik i Covic, da oni eksluzivno mogu postavljati srpske odnosno hrvatske ministre u vijece ministara ili da je za Budimira, pa protiv Budimira, za Lijanovica pa protiv Lijanovica, za Sulejmana, pa protiv Tihica, protiv Dodika, pa na naklon kod Micka, protiv Covica, pa onda marioneta od Dragana itd itd.
Ja sam rekao politički luzeri i njihova imovina nema ništa s tim. Ganić sigurno nema vilu u Sarajevu svakako, a i Silajdžić živi u sirotinjskom stanu u Istanbulu.

To su ljudi koji na izborima dobivaju par stotina glasova, a kao svi ih vole, poštuju itd.
Definitivno politički luzeri.

Adil-beg nikad takvima ne bi ostavio Bošnjački institut, jer bi ga sje*ali, kao što su sje*ali sami sebe
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#4362 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by wolf07 »

Canton wrote:
Damir_5 wrote: Ma nemoj tako. Ruzno je etiketirati ljude da su luzeri, jer nemaju vile na Poljinama, nekretnina maltene u svakoj mahali u Sarajevu, stan u Dubrovniku i velikodusnog punca. Nisu oni krivi sto im Adil beg nije ostavio Bosnjacki Institut da tamo zajedno sa Damirom razmjenjuju torbe.

Ma da, bolje da je potpisao papir "progresivcima" tipa Dodik i Covic, da oni eksluzivno mogu postavljati srpske odnosno hrvatske ministre u vijece ministara ili da je za Budimira, pa protiv Budimira, za Lijanovica pa protiv Lijanovica, za Sulejmana, pa protiv Tihica, protiv Dodika, pa na naklon kod Micka, protiv Covica, pa onda marioneta od Dragana itd itd.
Ja sam rekao politički luzeri i njihova imovina nema ništa s tim. Ganić sigurno nema vilu u Sarajevu svakako, a i Silajdžić živi u sirotinjskom stanu u Istanbulu.

To su ljudi koji na izborima dobivaju par stotina glasova, a kao svi ih vole, poštuju itd.
Definitivno politički luzeri.

Adil-beg nikad takvima ne bi ostavio Bošnjački institut, jer bi ga sje*ali, kao što su sje*ali sami sebe
A ko je bio konkurencija na izborima g-dinu Lagumdziji???? Kad je Zlaja stisn'o petlju pa na megdan izasao jednom neuvjerljivom Tihicu a kamo li kome drugome? Da ne pominjem rahmetli Aliju, Silajdzica, Izetbegovica Jr. .......! KOGA JE ZLATKO POBIJEDIO NA IZBORIMA, KOGA?
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#4363 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Canton »

wolf07 wrote:
A ko je bio konkurencija na izborima g-dinu Lagumdziji???? Kad je Zlaja stisn'o petlju pa na megdan izasao jednom neuvjerljivom Tihicu a kamo li kome drugome? Da ne pominjem rahmetli Aliju, Silajdzica, Izetbegovica Jr. .......! KOGA JE ZLATKO POBIJEDIO NA IZBORIMA, KOGA?
Koliko znam lik je pobrojao 5-6 imena, mahom sve političli luzeri kakvi nisu potrebni Komšiću.
Lagumdžija svkako ne treba Komšiću, a više ni SDPu jer je njegovo vrijeme prošlo.
Vrijeme je za nove ljude i nadam se da će Komšić takve okupiti.

Koga je Zlatko pobijedio na izborima? Nijaza Durakovića, Miru Lazovića, Ivu Komšića, Stjepana Kljujića, Sefera Halilovića... uglavnom skoro sve sa liste koju je dotični pobrojao.
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#4364 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Damir_5 »

Canton wrote:
Koliko znam lik je pobrojao 5-6 imena, mahom sve političli luzeri kakvi nisu potrebni Komšiću.
Lagumdžija svkako ne treba Komšiću, a više ni SDPu jer je njegovo vrijeme prošlo.
Vrijeme je za nove ljude i nadam se da će Komšić takve okupiti.

Koga je Zlatko pobijedio na izborima? Nijaza Durakovića, Miru Lazovića, Ivu Komšića, Stjepana Kljujića, Sefera Halilovića... uglavnom skoro sve sa liste koju je dotični pobrojao.
Gdje je to Zlaja pobijedio Kljuica i Halilovica? A i ove ostale sto si nabrojao, "pobijedio" u partiji? Sto se nikad nije testirao kod naroda? Gura se u najvise izvrsne funkcije, a iza njega ne stoje dva glasa od naroda?

Inace iz tvojih prijasnjih postova, da se steci dojam da pljuckas po Komsicu, a ne da ga podrzavas? Isto tako skoro svi ti "luzeri" su obavljali funkcije koje su za Zlaju nedostizne.
Last edited by Damir_5 on 15/02/2013 22:37, edited 1 time in total.
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#4365 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Canton »

Damir_5 wrote: Gdje je to Zlaja pobijedio Kljuica i Halilovica?

Inace iz tvojih prijasnjih postova, da se steci dojam da pljuckas po Komsicu, a ne da ga podrzavas?
To možeš sticati dojam kakav hoćeš, ne znači da je dojam kakav ti imaš pravilan.

Zlaja je njih dvojicu pobijedio u izbornoj jedinici Sarajevo tj dobio je više glasova i od jednog i od drugog.
Takođe u istoj izbornoj jedinici je 2010 dobio više glasova od tvog idola Silajdžića i Izetbegovića jr.

Slajao kao i ovi gore pobrojani spadaju u prošlost tj. u otpisane, pa prema tome Komšiču nisu potrebni.
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#4366 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Damir_5 »

Canton wrote: To možeš sticati dojam kakav hoćeš, ne znači da je dojam kakav ti imaš pravilan.

Zlaja je njih dvojicu pobijedio u izbornoj jedinici Sarajevo tj dobio je više glasova i od jednog i od drugog.
Takođe u istoj izbornoj jedinici je 2010 dobio više glasova od tvog idola Silajdžića i Izetbegovića jr.

Slajao kao i ovi gore pobrojani spadaju u prošlost tj. u otpisane, pa prema tome Komšiču nisu potrebni.
Taj dojam jeste pravilan, sad petljas i pokusavas se izvuci.

Nego obrazlozi to "pobijedio Izetbegovica i Silajdzica 2010 godine u izbornoj jedinici Sarajevo"? Upravo sad trazio to cudo na izbori.ba, nisam nasao takvo sto da je Zlaja pobijedio bilo koga, osim sto je uvijek bio "slucajni prolaznik" u vlasti i jos vise u opoziciji.

Moji idoli nisu ni Silajdzic, ni Izetbegovici. Prije bi se moglo reci i da ih izaberem, a neke druge ne, da sam izabrao manje lose rjesenje.
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#4367 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Canton »

Damir_5 wrote: Taj dojam jeste pravilan, sad ga petljas.

Nego obrazlozi to "pobijedio Izetbegovica i Silajdzica 2010 godine u izbornoj jedinici Sarajevo"? Upravo sad trazio to cudo na izbori.ba, nisam nasao takvo sto da je Zlaja pobijedio bilo koga, osim sto je uvijek bio "slucajni prolaznik" u vlasti i jos vise u opoziciji.

Moji idoli nisu ni Silajdzic, ni Izetbegovici. Prije bi se moglo reci i da ih izaberem, a neke druge ne, da sam izabrao manje lose rjesenje.
Pa dobio više glasova i od jednog i od drugog u Sarajevu.
Bakir za člana predsjedništva dobio cca 27.886, Zlatko za državni parlament 28.451

Za Silajdžića sam pogriješio

Sve u svemu i da nije ovako.. Činjenica jeste da su Kljujić, Sefer, Lazović, Ivo K. politički gubitnici
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#4368 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Damir_5 »

Canton wrote:
Damir_5 wrote: Taj dojam jeste pravilan, sad ga petljas.

Nego obrazlozi to "pobijedio Izetbegovica i Silajdzica 2010 godine u izbornoj jedinici Sarajevo"? Upravo sad trazio to cudo na izbori.ba, nisam nasao takvo sto da je Zlaja pobijedio bilo koga, osim sto je uvijek bio "slucajni prolaznik" u vlasti i jos vise u opoziciji.

Moji idoli nisu ni Silajdzic, ni Izetbegovici. Prije bi se moglo reci i da ih izaberem, a neke druge ne, da sam izabrao manje lose rjesenje.
Pa dobio više glasova i od jednog i od drugog u Sarajevu.
Bakir za člana predsjedništva dobio cca 27.886, Zlatko za državni parlament 28.451

Za Silajdžića sam pogriješio

Sve u svemu i da nije ovako.. Činjenica jeste da su Kljujić, Sefer, Lazović, Ivo K. politički gubitnici
Opet sam zbunjen sta pricas.

Poredis izbore za predsjednistvo gdje su ti konkurenti "teska kategorija", sa izborima za parlament u nekoj lokalnoj izbornoj jedinici, gdje su ti najveci konkurenti Krajnc Ljiljana i Hadzimujagic Lejla iz Stranke kokuza?
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#4369 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Canton »

Damir_5 wrote: Opet sam zbunjen sta pricas.

Poredis izbore za predsjednistvo gdje su ti konkurenti "teska kategorija", sa izborima za parlament u nekoj lokalnoj izbornoj jedinici, gdje su ti najveci konkurenti Krajnc Ljiljana i Hadzimujagic Lejla iz Stranke kokuza?
.. Nijaz Duraković, Ivo Komšić, Sefer Halilović itd..

Opet kažem nebitno. Stari i potrošeni kadrovi nisu potrebni Komšići. Čovjek se ne treba okruživati političkom gubitnicima i k tomu još fosilima.
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#4370 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by bogoljub »

SDP
Vitalni vas je povalio.
Vama su dvije godine i previše. šo jes, jes! :lol:
sami ste krivi, mislili ste u koaliciju pa izraditi i zabiti nož u leđa.
A potom je kriva i SDA što vam je vjerovala.
Ricardo Style
Posts: 28
Joined: 15/02/2013 23:57

#4371 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Ricardo Style »

Slusam neki dan, a ponavlja se duze vrijeme, stariji ljudi govore kako bi emigrirali da su imalo mladji.
Sve je ovo suplja prica i sve pada u vodu kad je dotle doslo: Srbi preuzeli RS, pomirili se sa gubitkom Sarajeva i Federacije, Hrvati RS skroz i zaboravili, grcevito se ukopavaju i sire u Mostaru, dok se Bosnjaci grcevito bore oko sto veceg komada vlasti u svojih 24%...
Ovdje ni Tarzan, Bruce Lee i Rocky Balboa ne bi pomogli. Ovo bi i bilo koliko0-toliko normalno da ovo traje 6 mjeseci, ali ne, traje godinama. Svake godine sve gore. Ima li na ovom forumu iko pametan da nesto pametno i novo, jednu jedinu stvar da kaze, osim pokretanja tema tipa "Zlatko prodao za veceru", "Tihic me povukao za q" i "Radoncic hraknuo uposlenika"?
User avatar
independer
Posts: 710
Joined: 29/03/2007 11:07
Location: REPUBLIKA BOSNA I HERCEGOVINA Sa Gradacca bijele kule Zmaja od Bosne

#4372 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by independer »

Ricardo Style wrote:Slusam neki dan, a ponavlja se duze vrijeme, stariji ljudi govore kako bi emigrirali da su imalo mladji.
Sve je ovo suplja prica i sve pada u vodu kad je dotle doslo: Srbi preuzeli RS, pomirili se sa gubitkom Sarajeva i Federacije, Hrvati RS skroz i zaboravili, grcevito se ukopavaju i sire u Mostaru, dok se Bosnjaci grcevito bore oko sto veceg komada vlasti u svojih 24%...
Ovdje ni Tarzan, Bruce Lee i Rocky Balboa ne bi pomogli. Ovo bi i bilo koliko0-toliko normalno da ovo traje 6 mjeseci, ali ne, traje godinama. Svake godine sve gore. Ima li na ovom forumu iko pametan da nesto pametno i novo, jednu jedinu stvar da kaze, osim pokretanja tema tipa "Zlatko prodao za veceru", "Tihic me povukao za q" i "Radoncic hraknuo uposlenika"?
Dokle god Bosnjaci budu glasali za izdajnike biti ce samo gore a nikad bolje. Zao mi je, ali to je sustia svih problema. Bolji zivot mozes ocekivati u uredjenoj drzavi, bosnjacki prvaci sve cine da je uniste.
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#4373 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Canton »

independer wrote:
Ricardo Style wrote:Slusam neki dan, a ponavlja se duze vrijeme, stariji ljudi govore kako bi emigrirali da su imalo mladji.
Sve je ovo suplja prica i sve pada u vodu kad je dotle doslo: Srbi preuzeli RS, pomirili se sa gubitkom Sarajeva i Federacije, Hrvati RS skroz i zaboravili, grcevito se ukopavaju i sire u Mostaru, dok se Bosnjaci grcevito bore oko sto veceg komada vlasti u svojih 24%...
Ovdje ni Tarzan, Bruce Lee i Rocky Balboa ne bi pomogli. Ovo bi i bilo koliko0-toliko normalno da ovo traje 6 mjeseci, ali ne, traje godinama. Svake godine sve gore. Ima li na ovom forumu iko pametan da nesto pametno i novo, jednu jedinu stvar da kaze, osim pokretanja tema tipa "Zlatko prodao za veceru", "Tihic me povukao za q" i "Radoncic hraknuo uposlenika"?
Dokle god Bosnjaci budu glasali za izdajnike biti ce samo gore a nikad bolje. Zao mi je, ali to je sustia svih problema. Bolji zivot mozes ocekivati u uredjenoj drzavi, bosnjacki prvaci sve cine da je uniste.
Dokle god svi u Bosni i Hercegovini pa i Bošnjaci, svaki dogovor budu proglašavali izdajom... nećemo mi doživjeti bolji život
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#4374 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by Damir_5 »

independer wrote: Dokle god Bosnjaci budu glasali za izdajnike biti ce samo gore a nikad bolje. Zao mi je, ali to je sustia svih problema. Bolji zivot mozes ocekivati u uredjenoj drzavi, bosnjacki prvaci sve cine da je uniste.
Krivo mi je sto cu ovo napisati, ali slazem se s tobom. U tome jeste veliki problem.

Medjutim veci je jos problem sto Bosnjaci imaju izbor da li glasati za izdajnika Lagumdziju ili izdajnika Tihica ili izdajnika Radoncica.

U biti radi se o tri klimoglavca sa kojima upravljaju medjunarodni hohstopleri. I kad se dodje na pregovore i odlucivanje o ispunjavanju zelja, na jednoj strani su Srbi iza kojih stoji Srbija, na drugoj strani su Hrvati iza kojih stoji Hrvatska, a na trecoj strani su klimoglavci koji nemaju ni svoje ja, ni znanje, ni armiju, ni policiju, a bogami ni vecinsku podrsku svoj naroda. Pa naravno da ce sve odluke biti u korist Srba i Hrvata.

Hare je najdalje od njih dosao, ali je pao na dijelu gdje nije imao vecinsku vlast kod Bosnjaka, nego ju je dijelio sa klimoglavcem Tihicem, pa je takodjer pao na onom dijelu gdje je imao svoje ohoho koliko ja, imao je i nesto znanja, prokuzio je medjunarodne hohstoplere, medjutim nije imao armiju i policiju koja je potrebna jednom politicaru da ima respekt od stranih politicara.
User avatar
jedan_dobar_dan
Posts: 300
Joined: 17/08/2011 10:57
Location: u svijetu maca i kuca

#4375 Re: LAGUMDZIJA prodao drzavu za veceru

Post by jedan_dobar_dan »

Damir_5 wrote:
independer wrote: Dokle god Bosnjaci budu glasali za izdajnike biti ce samo gore a nikad bolje. Zao mi je, ali to je sustia svih problema. Bolji zivot mozes ocekivati u uredjenoj drzavi, bosnjacki prvaci sve cine da je uniste.
Krivo mi je sto cu ovo napisati, ali slazem se s tobom. U tome jeste veliki problem.

Medjutim veci je jos problem sto Bosnjaci imaju izbor da li glasati za izdajnika Lagumdziju ili izdajnika Tihica ili izdajnika Radoncica.

U biti radi se o tri klimoglavca sa kojima upravljaju medjunarodni hohstopleri. I kad se dodje na pregovore i odlucivanje o ispunjavanju zelja, na jednoj strani su Srbi iza kojih stoji Srbija, na drugoj strani su Hrvati iza kojih stoji Hrvatska, a na trecoj strani su klimoglavci koji nemaju ni svoje ja, ni znanje, ni armiju, ni policiju, a bogami ni vecinsku podrsku svoj naroda. Pa naravno da ce sve odluke biti u korist Srba i Hrvata.

Hare je najdalje od njih dosao, ali je pao na dijelu gdje nije imao vecinsku vlast kod Bosnjaka, nego ju je dijelio sa klimoglavcem Tihicem, pa je takodjer pao na onom dijelu gdje je imao svoje ohoho koliko ja, imao je i nesto znanja, prokuzio je medjunarodne hohstoplere, medjutim nije imao armiju i policiju koja je potrebna jednom politicaru da ima respekt od stranih politicara.

ne razumijem tu kvalifikaciju, tri izdajnika???
koga su oni to izdali molim te? narod?
oni su politicari, ne znam kako ocekujes da se ponasaju drugacije.
sta bi to tacno trebali oni da urade...da udaraju glavom o zid???
Post Reply