La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#8476 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

Korovjev wrote:Osim što je Cholo već osvajao ligu ispred Mesijeve Barce i Ronaldovog Reala.
I popustite za Fatija, nagledali ste se već i vi i ja Krkića, Munira i sličnih ‘velikana’ da bi sad padali u neke euforije.
A što se tiče ove priče sirotinja, velika familija, isto se moglo reći i za Neymara kad je imao 16. Zato lakapo.
Krkić nikad u velikom fudbalu nije pokazao opjevani talenat iz mlađih selekcija. A za Munira se odmah vidjelo da je marsovac u Barceloni. Neymar je svoj put počeo polaganije u svom Brazilu. Ovaj klinac je iz odmah iz starih i poderanih kopački bubnuo na najveću scenu.

I Cholo je svoj vrhunac davno dostigao s tom titulom od prije 6 sezona. Od tad se ni mrvicu nije promijenio, možda je čak i korak unazad napravio. Atletico odavno ne pokazuje agresivnost koju je imao na početku Simeoneove karijere u Madridu. Ove sezone ima baš dobru napadačku ekipu a on za sad gusla svoje.
https://telesport.telegram.hr/analize/t ... u-madridu/
User avatar
Distortion
Posts: 2854
Joined: 08/09/2007 19:56

#8477 Re: La Liga Santander

Post by Distortion »

I tu titulu sto je uzeo je greskom Lahoza koji je priznao gresku. Da nije bilo sudijske nepravde Barca bi i te godine bila prvak.

Ansu i Perez ce dobijati sansu ove sezone i kad se vrate Messi i Dembele. Steta je nakon ovog starta Fatija gurnuti u B tim.
User avatar
N.N.
Posts: 3029
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#8478 Re: La Liga Santander

Post by N.N. »

Ja bas mislim da ovaj malac nece pasti u drugi plan. Oni ce njega ove sezone bas i do kraja afirmisati :izet:
Prije ce biti da Dembele leti uskoro :)
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#8479 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

N.N. wrote:Ja bas mislim da ovaj malac nece pasti u drugi plan. Oni ce njega ove sezone bas i do kraja afirmisati :izet:
Prije ce biti da Dembele leti uskoro :)
Dembele je investicija od 120 miliona. To je jako bitna stvar.
Nema šanse da ce ga mali Fati potisnuti (iako bi ja volio da se to desi). Nevjerovatno da mu je tek 16 godina :shock: a igra ko da mu je bar 20 :lol: :mrgreen:
Mali ce biti prebacen u B tim ili poslan negdje na posudbu cim se vrate ove zvijezde iz napada (Messi, Dembele, Suarez).
Bolje da igra i da se razvija.
Crvena Tifoza
Posts: 10631
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#8480 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

LSD wrote:
N.N. wrote:Ja bas mislim da ovaj malac nece pasti u drugi plan. Oni ce njega ove sezone bas i do kraja afirmisati :izet:
Prije ce biti da Dembele leti uskoro :)
Dembele je investicija od 120 miliona. To je jako bitna stvar.
Nema šanse da ce ga mali Fati potisnuti (iako bi ja volio da se to desi). Nevjerovatno da mu je tek 16 godina :shock: a igra ko da mu je bar 20 :lol: :mrgreen:
Mali ce biti prebacen u B tim ili poslan negdje na posudbu cim se vrate ove zvijezde iz napada (Messi, Dembele, Suarez).
Bolje da igra i da se razvija.

Možda je Fati stariji nego što mu u rodnom listu piše. :D
Nešto ne vjerujem da će ovaj malac propasti ko žeton, kao što su Krkić, Munir ili Halilović. Čim su se u savezu Španije ovako zagrijali oko njega, oni valjda znaju procijeniti bolje nego neko od nas.
User avatar
N.N.
Posts: 3029
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#8481 Re: La Liga Santander

Post by N.N. »

Mozda...
Mada meni djeluje ce ta sva 'histerija' oko malca dovesti do toga da nece u B tim ili na posudbu. Gledajuci i raju na stadionu kada mali igra, aplauz za svaki trk jbte, radovanje Mesia, sva njihova stampa pise o njemu, govori da ima tu nesto golemo, sto bi rekli i da ce on itekako dobiti sansu ovu sezonu... :-D
A ovog od 120 miliona, malo popraviti, zakrpiti i tutnuti ga za priblizan kes, ako moze :)
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#8482 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Crvena Tifoza wrote:

Možda je Fati stariji nego što mu u rodnom listu piše. :D
Nešto ne vjerujem da će ovaj malac propasti ko žeton, kao što su Krkić, Munir ili Halilović. Čim su se u savezu Španije ovako zagrijali oko njega, oni valjda znaju procijeniti bolje nego neko od nas.
Piše: October 31, 2002...za mjesec ce napuniti 17.
Mada ,što kažeš, možda ima više godina...rodni list se vrlo lako zna falsifikovati zbog raznih razloga, posebno kod crnih igraca iz Afrike.
Ali opet kad ga vidiš onako kako izgleda, baš je maksum pravi :mrgreen:
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#8483 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

N.N. wrote:Mozda...
Mada meni djeluje ce ta sva 'histerija' oko malca dovesti do toga da nece u B tim ili na posudbu. Gledajuci i raju na stadionu kada mali igra, aplauz za svaki trk jbte, radovanje Mesia, sva njihova stampa pise o njemu, govori da ima tu nesto golemo, sto bi rekli i da ce on itekako dobiti sansu ovu sezonu... :-D
A ovog od 120 miliona, malo popraviti, zakrpiti i tutnuti ga za priblizan kes, ako moze :)
Što se tice Dembelea:
Leo Messi: "Ousmane Dembélé naprosto mora napraviti korak naprijed u Barceloni ove sezone."

"On je impresivan fudbaler koji je jako talentovan, toliko da na terenu može raditi šta god poželi. Jako je mlad i ova sezona će biti ključna za njega u njegovoj karijeri u Barceloni, jer navijači već duže vrijeme očekuju od njega da napravi iskorak."

"Mora se promijeniti, mora postati veći profesionalac, mora imati tu ideju o profesionalnosti na umu ako želi uspjeti u Barçi."

"Nadam se da ga povrede više neće mučiti. Kada smo ga trebali najviše tokom prošle sezone, on je bio povrijeđen... Najiskrenije se nadam da se to neće desiti i ove sezone i da će on zaista moći pokazati sav raskoš svog talenta koji je jako velik. Dembélé je, kao fudbaler, impresivan."
Ove rijeci kapitena djeluju kao neko upozorenje, opomena ili zadnja šansa.
U prevodu - ili ces proigrati ove sezone ili ces se ubrzo pakovati kofere iz Barce :mrgreen: pa ti sad vidi šta ti je ciniti :mrgreen:
Crvena Tifoza
Posts: 10631
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#8484 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

LSD wrote:
Crvena Tifoza wrote:

Možda je Fati stariji nego što mu u rodnom listu piše. :D
Nešto ne vjerujem da će ovaj malac propasti ko žeton, kao što su Krkić, Munir ili Halilović. Čim su se u savezu Španije ovako zagrijali oko njega, oni valjda znaju procijeniti bolje nego neko od nas.
Piše: October 31, 2002...za mjesec ce napuniti 17.
Mada ,što kažeš, možda ima više godina...rodni list se vrlo lako zna falsifikovati zbog raznih razloga, posebno kod crnih igraca iz Afrike.
Ali opet kad ga vidiš onako kako izgleda, baš je maksum pravi :mrgreen:

Ma dijete, nego zezam se. :D Bude onih fudbalera iz Afrike gazi 40, a kaže da mu je 20.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#8485 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

LSD wrote:
N.N. wrote:Ja bas mislim da ovaj malac nece pasti u drugi plan. Oni ce njega ove sezone bas i do kraja afirmisati :izet:
Prije ce biti da Dembele leti uskoro :)
Dembele je investicija od 120 miliona. To je jako bitna stvar.
Nema šanse da ce ga mali Fati potisnuti (iako bi ja volio da se to desi). Nevjerovatno da mu je tek 16 godina :shock: a igra ko da mu je bar 20 :lol: :mrgreen:
Mali ce biti prebacen u B tim ili poslan negdje na posudbu cim se vrate ove zvijezde iz napada (Messi, Dembele, Suarez).
Bolje da igra i da se razvija.
Nema potrebe za posudbom. Dembele će se brzo povrijedit :roll: :D
Fati mi je jedan od rijetkih afrikanaca koji izgleda kao što kažu da ima godina. I bolje će se razvijat uz sve ove zvijezde u Barci. Još je jako mlad. Taman mu je da dobije koju šansu kao sad što ima. Onaj mufljuz nije mogao sastavit par utakmica. Taman dok se počne vraćati u formu povreda. A sad je očito da se ništa nije promijenio kako je obećavao.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8486 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

https://www.klix.ba/sport/nogomet/barce ... /190917019
Naime, sudija kojeg je odredio španski nogometni savez Juantxo Landaberea presudio je na osnovu članova 88 i 126 pravilnika da katalonski klub mora platiti čitavih 300 eura.

I sam sudija je priznao kako je kazna zanemariva pa je predložio da Barcelona odigra jedan meč pred praznim stadionom, piše El Mundo.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
B6Redhell
Posts: 5913
Joined: 25/12/2010 04:56

#8487 Re: La Liga Santander

Post by B6Redhell »

vecu kaznu ja dobijem za parking.. Ti manipulatori, mafijaska posla/klub. I nikad nisu platili ili bili kaznjeni za bilo sto. Zasto se cuditi sad :run: cuj 300 eura :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94407
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8488 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Čuj 300 eura.

Evo ja ću im platiti, nije problem. :lol:
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#8489 Re: La Liga Santander

Post by studeni76 »

Pa kazna u skladu sa prekrsajem, sta je problem!
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#8490 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

Gledat ovaj Cholin Atletico je čisti gubitak 2 sata života
Sedmično
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8491 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

studeni76 wrote:Pa kazna u skladu sa prekrsajem, sta je problem!
Jelde :mrgreen:
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#8492 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

°u° wrote:Gledat ovaj Cholin Atletico je čisti gubitak 2 sata života
Sedmično
Također i Valverdeovu Barcelonu u gostima. Izdržat još jedno poluvrijeme i čekat ulazak Messia i rizikovat gubitak još dragocijenog vremena, pitanje je sad? :roll:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#8493 Re: La Liga Santander

Post by Nadzorna_ploca »

Sergio Roberto. Divim se tom momku kako je uspio. Solidan igrac ali on nigdje nije prevaga. Barcelona dugo nije imala tanjusaviji i nekreativniji vezni red, tu samo Messi moze pomoci.
I btw Valverde :lol:
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#8494 Re: La Liga Santander

Post by p206 »

Valverde ko Bazdarevic.. ni USA ni Rusija ga ne može pomaći sa klupe
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#8495 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

Kreletu Arthur odigra dobro i ovaj ga odmah klupira.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40842
Joined: 21/05/2012 22:46

#8496 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Ljudi bez šuta u okvir sat vremena protiv Granade :-)
dzipalo
Posts: 844
Joined: 07/08/2018 22:31

#8497 Re: La Liga Santander

Post by dzipalo »

Kad nije dobio nogu nakon onakve dvije sramote u LP (Roma i Liverpool) tesko da ce i nakon ovih sramota :lol:
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#8498 Re: La Liga Santander

Post by p206 »

jedino da izgube 5_0 mozda onda razmisle da ga nogiraju
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#8499 Re: La Liga Santander

Post by studeni76 »

dzipalo wrote:Kad nije dobio nogu nakon onakve dvije sramote u LP (Roma i Liverpool) tesko da ce i nakon ovih sramota :lol:
Ma lik necim ucjenjuje upravu, nema drugog objasnjenja. Jedino da ne bude u prva 4 ove sezone pa da mozda dobike otkaz. Bas me zanima kako izgleda razgovor njega i uprave nakon ovakvih partija
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#8500 Re: La Liga Santander

Post by Saian »

°u° wrote:Kreletu Arthur odigra dobro i ovaj ga odmah klupira.
Ja reko povrijedjen. Cccc kakav strucnjak, Artur mu je vezni red trenutno.
Post Reply