La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8451 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Demantovaše me, dadoše 3 :mrgreen:
Fino ih je gledati kad moraju napadati :thumbup:
I poslije vodstva - stari Atletico :oops:
Izbi-nabij :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#8452 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Uf, Partey :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8453 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

Joj Coste, ko da s kaktusom imaš duel :roll:
Korovjev
Posts: 846
Joined: 17/03/2018 18:42

#8454 Re: La Liga Santander

Post by Korovjev »

°u° wrote:Ako je ičija igra zavisila od tiki take, Xavia i Inieste onda je to Biskvitova. Kako oni odoše tako i on ispuha, sve njegove mane postadoše očitije. Sporost, često zadržava, melja i gubi loptu gdje ozbiljan igrač to ne smije, blizu svog 16ca itd itd Prošle sezone je često bivao najlošiji ba terenu.
De Jong je tipični primjerak modernog igrača i sudit o njemu nakon jedne utakmice je besmislica. Momak će uskoro pokazat da je on svoju puru pojeo, samo se treba malo prilagoditi, kao što i trener treba prilagoditi igru prema njegovim osobinama. Starosjedioc nema više šta tražit protiv dominantnih ekipa iz Premier lige, sklonih pravom presingu. Bilbaova igra nije baš takva.
Svašta si udrobio ovdje i sve si fulio, ali sad nemam vremena pisati, ali biće prilike. Samo ću reći da o De Jongu, kao i ti, sudim na temelju ove tri tekme, plus onih par u CL prošle sezone. Niti sam ga ja otpisao, što je totalno nebitno, a čini mi se ni Valverde, jer mu je svaku igrao, a ako si Krojf, totalni fudbal, ovo ono, onda ti nije bitna pozicija.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#8455 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

Korovjev wrote:
°u° wrote:Ako je ičija igra zavisila od tiki take, Xavia i Inieste onda je to Biskvitova. Kako oni odoše tako i on ispuha, sve njegove mane postadoše očitije. Sporost, često zadržava, melja i gubi loptu gdje ozbiljan igrač to ne smije, blizu svog 16ca itd itd Prošle sezone je često bivao najlošiji ba terenu.
De Jong je tipični primjerak modernog igrača i sudit o njemu nakon jedne utakmice je besmislica. Momak će uskoro pokazat da je on svoju puru pojeo, samo se treba malo prilagoditi, kao što i trener treba prilagoditi igru prema njegovim osobinama. Starosjedioc nema više šta tražit protiv dominantnih ekipa iz Premier lige, sklonih pravom presingu. Bilbaova igra nije baš takva.
Svašta si udrobio ovdje i sve si fulio, ali sad nemam vremena pisati, ali biće prilike. Samo ću reći da o De Jongu, kao i ti, sudim na temelju ove tri tekme, plus onih par u CL prošle sezone. Niti sam ga ja otpisao, što je totalno nebitno, a čini mi se ni Valverde, jer mu je svaku igrao, a ako si Krojf, totalni fudbal, ovo ono, onda ti nije bitna pozicija.
Šta sam fulio, da je Biskvit zadnjih sezona grohnuo? Pa što njemu ne mijenja poziciju, i on igra Cruyfovu tiki taku? A De Jong je proglašen najboljim veznjakom UEFA, i to ne sami radi par utakmica. Bio im je najbolji na pripremnim, a nije vala ni toliko loš i na ovih par uvodnih. I u svakom slučaju može igrati na više mjesta od starosjedioca zbog čijih mana kako veliš šteka u igra Barce.
Živi bili pa vidjeli.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#8456 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

Zanimljiv početak prvenstva. Atletico se odvaja a Real i posebno Barca štekaju. Čeka se povratak glavnih pa da vidimo ko, šta i kako. Plus obećana bomba Zizua.
User avatar
Logovan
Posts: 94351
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8457 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Atletico do titule! :skoljka:

Image
_Coconut_
Posts: 109
Joined: 07/07/2018 16:02

#8458 Re: La Liga Santander

Post by _Coconut_ »

Onaj Jovic doslovno smetao na terenu sinoc. :-)
User avatar
turbofolk
Posts: 3138
Joined: 13/05/2014 09:37

#8459 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

Loš start prvenstva i za Real i za Barcelonu. I dok se Barcelona može vadit na neigranje Messija, pa se s njegovim povratkom možda i dohaviza, na šta će se vadit Zidaneova ekipa. Na neigranje Hazarda jedino, mada kilavo djeluju skroz. Zanimljivo. I Real i Barcelona u svim utakmicama do sad primali golove. Mislim da Thibaut do kraja neće skupit ni pet utakmica bez primljenog gola.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8460 Re: La Liga Santander

Post by Tomahawk11 »

turbofolk wrote:Loš start prvenstva i za Real i za Barcelonu. I dok se Barcelona može vadit na neigranje Messija, pa se s njegovim povratkom možda i dohaviza, na šta će se vadit Zidaneova ekipa. Na neigranje Hazarda jedino, mada kilavo djeluju skroz. Zanimljivo. I Real i Barcelona u svim utakmicama do sad primali golove. Mislim da Thibaut do kraja neće skupit ni pet utakmica bez primljenog gola.
Neigranje Ronalda :mrgreen:
Isti klinac i za Barsu, bez Messija je to druga ekipa.
_Coconut_
Posts: 109
Joined: 07/07/2018 16:02

#8461 Re: La Liga Santander

Post by _Coconut_ »

Koliko ce Zidan izgurati? Novembar, decembar?
User avatar
turbofolk
Posts: 3138
Joined: 13/05/2014 09:37

#8462 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

Subota:

Real Madrid - Levante
Sociedad - Atletico Madrid
Barcelona - Valencia

Je li vrijeme da se Real i Barcelona približe vodećem Atleticu ili će im Simeone još više pobjeći.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#8463 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Kakvi debili vode Valenciu :facepalm:
User avatar
turbofolk
Posts: 3138
Joined: 13/05/2014 09:37

#8464 Re: La Liga Santander

Post by turbofolk »

AmiĐa_Idriz wrote:Kakvi debili vode Valenciu :facepalm:
Neviđeno glup potez uprave, ako misliš na smjenu Marcelina i dovođenje Celadesa. Dvije godine zaredom čovjek ih uvodi među 4 najbolje i donosi im plasman u Ligu Šampiona, pri tome još i Kup Kralja prošle godine, što je jedini trofej unazad 11-12 godina.
User avatar
Logovan
Posts: 94351
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8465 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Vicente Calderon.... :skoljka:
Image
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#8466 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

Zanimljivi rezultati u Primeri i Premieru. Lijepo se zakuhava :D
User avatar
p206
Posts: 7948
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#8467 Re: La Liga Santander

Post by p206 »

mali Ansu Fati već zvijer a 16 godina
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#8468 Re: La Liga Santander

Post by Saian »

Ansu Fati, za Valencijinu odbranu poznatiji kao Ansu NeUfati :D
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#8469 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

Bravo dijete! Samo što se nije rasplakalo, a mogu mislit oca i komplet familije. Gol i asistencija u 5/6 minuta
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#8470 Re: La Liga Santander

Post by Nadzorna_ploca »

Bas mi ga je zao :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#8471 Re: La Liga Santander

Post by Point. »

°u° wrote:Bravo dijete! Samo što se nije rasplakalo, a mogu mislit oca i komplet familije. Gol i asistencija u 5/6 minuta
Familija mu broji 34 članova :)

Bez jebe, frajer je paklen igrač već sad. Bolje da njega razviju nego da vraćaju nazad onu ufuranu pičketinu Neymara. A volim kad ovi siromasi uspiju.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#8472 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

Point. wrote:
°u° wrote:Bravo dijete! Samo što se nije rasplakalo, a mogu mislit oca i komplet familije. Gol i asistencija u 5/6 minuta
Familija mu broji 34 članova :)

Bez jebe, frajer je paklen igrač već sad. Bolje da njega razviju nego da vraćaju nazad onu ufuranu pičketinu Neymara. A volim kad ovi siromasi uspiju.
Koja bajka. Iz Afrike bukvalno preko noći u zvijezde. Čuo sam priču da mu mali buraz trenira s Messievim klincem. Babo mu kao prvi došao pa za sobom povukao ostale. Kao nije ni slutio da mu je malac tako talentovan.
Moraju s njim biti jako oprezni, baš kao sa svakim djetetom. Da se ne pohasi. Kao onaj čupo Xavi Simins koji im je otišao, već ima milione pratilaca na instagramu i slične pizdarije. Raiola ga već prodaje ko govedo. Put u propast.

Volim tu mladost gladnu igre. Moralo bi im se davati više šanse.
Neki u Barci sad se raduju što nisu doveli Neymara, a Dembeli krelac neka gleda kako mu 5 godina mlađe dijete otima mjesto u timu. Pa nek i dalje budalasa.

Fatiju čujem da je 100 miliona otkupna klauzula, malo. Mogo bi im opet uletit kakav šeik.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#8473 Re: La Liga Santander

Post by °u° »

Čini mi se da Cholo ne bi osvojio titule da izbace Real i Barcu iz lige.
Ima sve, osim cojones
Korovjev
Posts: 846
Joined: 17/03/2018 18:42

#8474 Re: La Liga Santander

Post by Korovjev »

Osim što je Cholo već osvajao ligu ispred Mesijeve Barce i Ronaldovog Reala.
I popustite za Fatija, nagledali ste se već i vi i ja Krkića, Munira i sličnih ‘velikana’ da bi sad padali u neke euforije.
A što se tiče ove priče sirotinja, velika familija, isto se moglo reći i za Neymara kad je imao 16. Zato lakapo.
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#8475 Re: La Liga Santander

Post by pizarro »

Familija mu broji 34 članova
i onda rangnicka proglase rasistom kad kaze da kod igraca iz afrike "selo" odlucuje gdje ce nastaviti karijeru :D
Post Reply