Kvrga na leđima

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Aethaercyn
Posts: 397
Joined: 13/02/2013 22:35
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

#1 Kvrga na leđima

Post by Aethaercyn »

Danas sam uoči neku kvrgu kod svog psa na leđima. Znači, niti je boli,niti sta. Malo sam stiskao to to da vidim reakciju, ona samo maše repom puna veselja i željna igre. U pitanju je pas pekinezer,ženka stara 2 godine i 5 mjeseci. Prije 1 mjeseca imala je problema sa parazitima, pa je primala bocke. Sad,gotov pa na istom mjestu gdje je primala injekcije tu je kvrga. Da li je imao tko slicnih problema, da je nakon injekcija ostala kvrga? Nadam se da joj nije nista lose,posto sam malo citao na ostalim forumima da moze da bude upala zlijezde ili ono najgore.
User avatar
Aethaercyn
Posts: 397
Joined: 13/02/2013 22:35
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

#2 Re: Kvrga na leđima

Post by Aethaercyn »

Slušaj seljak, nickname ti sve govori sta mislis o psima. Ako nemas pametniji odgovor (a kako bi ga imao), razguli majke ti.
User avatar
febo_acm
Posts: 10239
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#3 Re: Kvrga na leđima

Post by febo_acm »

Aethaercyn wrote:Danas sam uoči neku kvrgu kod svog psa na leđima. Znači, niti je boli,niti sta. Malo sam stiskao to to da vidim reakciju, ona samo maše repom puna veselja i željna igre. U pitanju je pas pekinezer,ženka stara 2 godine i 5 mjeseci. Prije 1 mjeseca imala je problema sa parazitima, pa je primala bocke. Sad,gotov pa na istom mjestu gdje je primala injekcije tu je kvrga. Da li je imao tko slicnih problema, da je nakon injekcija ostala kvrga? Nadam se da joj nije nista lose,posto sam malo citao na ostalim forumima da moze da bude upala zlijezde ili ono najgore.
Ista stvar kod mog paščeta. To je normalno. Mojoj je bilo jedno 10-tak dana i evo povuklo se skroz. Nemaj brige :)
User avatar
Aethaercyn
Posts: 397
Joined: 13/02/2013 22:35
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

#4 Re: Kvrga na leđima

Post by Aethaercyn »

Nadam se da će joj biti bolje. U ponedeljak cu je opet odvesti veterinaru.
User avatar
febo_acm
Posts: 10239
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#5 Re: Kvrga na leđima

Post by febo_acm »

Aethaercyn wrote:Nadam se da će joj biti bolje. U ponedeljak cu je opet odvesti veterinaru.
Evo kako je bilo kod moje... Ovo je još u početku bilo, kasnije je još naraslo. Sad nema ništa...

Image
Post Reply