kviz potjera

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Mark Tven
Posts: 467
Joined: 25/08/2017 17:57

#1101 Re: kviz potjera

Post by Mark Tven »

moneta wrote:Tarik je zaljubljen u sebe, zna debelo pretjerati i biti degutantan, pogotovo prema Morani, kao da je na zivotnoj misiji da je spusta, al sto se tice voditeljskog posla, niko mu nije ravan.
Da, da. :thumbup:
Zna biti neprijatno slobodan prema Morani. Zapadnu njih dvoje često u neku neugodnu miskomunikaciju, gde je on obično inicijator u toj situaciji. Al eto, što veliš, niko mu nije ravan, pa mu se nekako oprašta.

Kreša zahvata više od Deana...ima šire poznavanje, ali je Dean upetljaniji u nekim oblastima. Vidno je kompetitivniji od Kreše, ali ni ovaj nije mutav ili poluzainteresovan, samo se ne vidi na njemu zagriženost i alavost na pobedu ili izazov u toj meri. A i ove razlike se prave na nekom većem stadijumu znanja, koja obojica poseduju.

Dobar kviz. Meni nikad ne dosadi...možda jer uvek testiram sebe usput, pa me briga i za ove insinuacije o nameštanjima, ili kad je loša, ziceraška davež ekipa za pultom, itd. I još jedna bitna stavka - sviđa mi se što nema nikakvih dodatnih pomoći i sličnih zavrzlama...samo suvo znanje/informisanost.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1102 Re: kviz potjera

Post by Banksy »

Tarik zna prefercerati, a ponekad je i kompleksaš, u Milijunašu je to radio počesto, ko pamti kad je zlostavljao takmičara koji je imao ime koje se nešto vezalo za medvjede, medo, šta li, pa Me-do, Me-do, sto puta Me-do, baš je pretjerao, kaže čovjek u neke, jel vi znate onaj vic o medi i Bosancu :lol: :lol: momentalno je ušutio :mrgreen: :lol: :lol:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1103 Re: kviz potjera

Post by cyprus »

It_is_a_Leclerc wrote:Šta vi mislite - da li bi se takmičarima priznalo ono - "Ribizla....crni ribizl" mijenjanje odgovora kao što se priznalo Morani ?

:D
Pa prije koji dan, haman ista situacija i takmičaru bila:

Tarik: Koji je od četiri ljudska ekstremiteta najbliži srcu?
Takmičar: Ruka...
Tarik: Koja?
Takmičar: Lijeva...
Tarik: Prihvaćam
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#1105 Re: kviz potjera

Post by kakavdanakneiskustvu »

izgubi i kreso danas
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1106 Re: kviz potjera

Post by plain vanilla »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40846
Joined: 21/05/2012 22:46

#1107 Re: kviz potjera

Post by AmiĐa_Idriz »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aj kad joj se popunise oni odgovori :lol:
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#1108 Re: kviz potjera

Post by Reisova »

Redovno pratim Potjeru, pa da I ja prokomentarisem. :thumbup:
Tarik je odlican voditelj kviza bas mu to.lezi. Naravno ima momenata da.se.bas.pravo opusti, mislim da.to Bosanac.iz njega radi....ono se bas zna.zalufati..
Naravno to je.to... uvijek ocekujemo neke.super smijesne situacije I desava se da nekad pretjera. Sa Kotigom odlican I on je bas.svario ovaj nas.humor... Kresu cijeni I pokusava ga stalno malo cinmnut ali on je bas u svom filmu. Mada je ok lik. Prema Morani zna malo pretjerati ponekad iz zelje.da.je.krene...ali mu je draga..Meni je ona bas.super I borac je nije joj lako....ali ima.znanje.... I da.zavrsim neki dan sam gledala Joska.Lokasa sto vidi sifru koji je ok voditelj ali realno Tarik je bas odlican.
Paul Gascoigne
Posts: 202
Joined: 13/05/2016 04:35
Location: Prokurative
Contact:

#1109 Re: kviz potjera

Post by Paul Gascoigne »

Mark Tven, daješ odlične komentare i ugodno je čitati ih. Nastavi, toga ovdje fali.
User avatar
dembele
Posts: 2760
Joined: 19/06/2014 09:15

#1110 Re: kviz potjera

Post by dembele »

Kad se pojavi neka malo atraktivnija takmičarka u Potjeri, Tarik i Dean zasline ko pubertetlije. Nekada to graniči sa krajnjim neukusom za emisiju ovoga tipa.
U prošloj sedmici pojavila se vrlo lijepa 18-godišnja djevojka i Dean kad je davao višu i manju ponudu dobaci da bi joj imao još nešto ponuditi nakon emisije.
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#1111 Re: kviz potjera

Post by wewa »

plain vanilla wrote:
eeeee moj Celice :cry: :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#1112 Re: kviz potjera

Post by kakavdanakneiskustvu »

Izgubi dean i to prilicno ubjedljivo
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1114 Re: kviz potjera

Post by plain vanilla »

kakavdanakneiskustvu wrote:Izgubi dean i to prilicno ubjedljivo
valjda se previse zezao, pa se poslije tesko skoncentrisati
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1115 Re: kviz potjera

Post by It_is_a_Leclerc »

A što zapričaše onog drugog takmičara i iscuri mu pet sekundi na odlučujućem pitanju o rijekama kroz glavne gradove :lol:

Znam da nije bilo namjerno i da je posao takmičara da se koncentriše na pitanje, al' lik čas gleda u Tarika, čas u lovca, i ispade :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1116 Re: kviz potjera

Post by plain vanilla »

danas su se bas razbaskarili :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40846
Joined: 21/05/2012 22:46

#1117 Re: kviz potjera

Post by AmiĐa_Idriz »

It_is_a_Leclerc wrote:A što zapričaše onog drugog takmičara i iscuri mu pet sekundi na odlučujućem pitanju o rijekama kroz glavne gradove :lol:

Znam da nije bilo namjerno i da je posao takmičara da se koncentriše na pitanje, al' lik čas gleda u Tarika, čas u lovca, i ispade :lol:
Bas bas :D i meni je bilo smijesno :mrgreen: jos kad su ga pitali sta bi odgovorio kaze C Srbija, koji je btw i tacan odgovor :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40846
Joined: 21/05/2012 22:46

#1118 Re: kviz potjera

Post by AmiĐa_Idriz »

Sekunda jebote :mrgreen:
Dzontra_Volta
Posts: 6500
Joined: 20/01/2011 11:10

#1119 Re: kviz potjera

Post by Dzontra_Volta »

AmiĐa_Idriz wrote:Sekunda jebote :mrgreen:
Sami su krivi, nisu iskoristili 2-3 njegova pogrešna odgovora. Teško će opet dočekati da Krešo ovoliko griješi.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#1120 Re: kviz potjera

Post by arzuhal »

Sinoć Krešo izbaci gđu. Gordanu, nastavnicu hrvatskog, novopečenu baku, i baš mi bi žao, onakve vedre, vesele i pametne osobe mi naprvu legnu na srce :)
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1121 Re: kviz potjera

Post by plain vanilla »

arzuhal wrote:Sinoć Krešo izbaci gđu. Gordanu, nastavnicu hrvatskog, novopečenu baku, i baš mi bi žao, onakve vedre, vesele i pametne osobe mi naprvu legnu na srce :)
A kad je igrao protiv jednog tamicara, zaboravila sam mu ime, nije cekao ni da Tarik procita sve ponudjene odgovore, nego je odmah odgovorio. Lik nije stigao ni cuti sve kako treba, kamoli razmisliti. Bas mi nekako bilo bezveze, misha mu, pa ne ovisi ti zivot o tome.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#1122 Re: kviz potjera

Post by arzuhal »

plain vanilla wrote:
arzuhal wrote:Sinoć Krešo izbaci gđu. Gordanu, nastavnicu hrvatskog, novopečenu baku, i baš mi bi žao, onakve vedre, vesele i pametne osobe mi naprvu legnu na srce :)
A kad je igrao protiv jednog tamicara, zaboravila sam mu ime, nije cekao ni da Tarik procita sve ponudjene odgovore, nego je odmah odgovorio. Lik nije stigao ni cuti sve kako treba, kamoli razmisliti. Bas mi nekako bilo bezveze, misha mu, pa ne ovisi ti zivot o tome.
Dosta je - pa mogu slobodno reći: za razliku od ostalih - sujetan i emotivan, ne voli da ne zna i da gubi, baš ga ono pogađa :mrgreen:
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#1123 Re: kviz potjera

Post by shmizlica »

Nikako mi nije simpatican ovaj novi lovac :-?
User avatar
zigubigule
Posts: 609
Joined: 03/08/2016 00:26

#1124 Re: kviz potjera

Post by zigubigule »

deda majstor
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1125 Re: kviz potjera

Post by Chmoljo »

čudo niko nije komentarisao zajebanciju Deana i Tarika, vezano za to kako bi Deanu stajala doktorska titula :lol:
Post Reply