Kvalifikacije za SP 2022: Finska - BiH 24.03. / BiH - Francuska 31.03.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1351 Re: Kvalifikacije za SP 2022: Finska - BiH 24.03. / BiH - Francuska 31.03.

Post by Point. »

AmiĐa_Idriz wrote: 01/04/2021 22:57 Ne uklapa se u kafanske aranžmane. Baš kao i Lulić kojeg se odstranilo na još sramotniji način.

Ali eto, dok jednom ne smrkne drugom ne svane. Šehiću se nema šta prigovoriti.
Nije slučajno da su se nekako istovremeno oprostili Medunjanin, Lulić, Vedo pa i Asmir. To su igrači koji su odrasli vani i što kažeš ne uklapaju se mentalno u kafanske aranžmane okupljanja uz kolače, derneke i neprofesionalnost. Vidjeli ljudi da tu seljakluk i neozbiljnost prevladavaju. Jebiga, jedni snimaju podcaste sa svjetskim likovima a nekima na uvce pjeva rahmetli Šaban i Šerif. Vidimo ko je izgubio deblji kraj i gdje nas je sve to odvelo. U četvrti šešir.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#1352 Re: Kvalifikacije za SP 2022: Finska - BiH 24.03. / BiH - Francuska 31.03.

Post by Grean »

Piaty wrote: 01/04/2021 21:08 Moj jarane, ovaj iz Konjaspora nam je spasio golova koliko bi spasio i Neuer.

Toliko
Ja sam navijac Sarajeva ali Sehic je bolji golman od Begovica, bar u reprezentaciji.

I ovi alibiji koji Begovicu pravi jedna grupa koja ga obozava od kad se pojavio (jao, golman iz Engleske mozes misliti) ne drze vodu. Prica kako on nije tu jer je profesionalac, jer mu se ne ide u kafane ne bi prosla ni u obdanistu.

Begovic nije tu jer ne trpi da je broj 2, nije trpio kod Susica (profesionalac sigurno ne izbjegava prijateljske i uz to da ne javi selektoru koji ga zajedno sa igracima ceka na aerodromu), nije trpio ni kod Prosineckog.

Momak ima problem sa egom od kad je dosao u reprezentaciju, jos od vremena kad je bio rezerva u Portsmouthu a kod nas smatrao da mora biti broj 1.

Od njega ovakvog je vise stete nego koristi.
Piaty
Posts: 5723
Joined: 01/12/2020 00:58

#1353 Re: Kvalifikacije za SP 2022: Finska - BiH 24.03. / BiH - Francuska 31.03.

Post by Piaty »

Grean wrote: 02/04/2021 12:33
Piaty wrote: 01/04/2021 21:08 Moj jarane, ovaj iz Konjaspora nam je spasio golova koliko bi spasio i Neuer.

Toliko
Ja sam navijac Sarajeva ali Sehic je bolji golman od Begovica, bar u reprezentaciji.

I ovi alibiji koji Begovicu pravi jedna grupa koja ga obozava od kad se pojavio (jao, golman iz Engleske mozes misliti) ne drze vodu. Prica kako on nije tu jer je profesionalac, jer mu se ne ide u kafane ne bi prosla ni u obdanistu.

Begovic nije tu jer ne trpi da je broj 2, nije trpio kod Susica (profesionalac sigurno ne izbjegava prijateljske i uz to da ne javi selektoru koji ga zajedno sa igracima ceka na aerodromu), nije trpio ni kod Prosineckog.

Momak ima problem sa egom od kad je dosao u reprezentaciju, jos od vremena kad je bio rezerva u Portsmouthu a kod nas smatrao da mora biti broj 1.

Od njega ovakvog je vise stete nego koristi.
Pa to.
Ma ljudi su kod nas subjektivni preeeevise. Brate, nemoj na forum dolaziti da branis neodbranjivo ili da navijas. Pusti se simpatiziranja ako pricamo o reprezentaciji. Pricamo o kolektivu (o svima nama a ne o tome kako Begovic (ili Pjanic) imaju lijepe oci. Ta prica o kafanama zapravo je njima alibi sto se ne mogu pomiriti da neko ko ti je simpatican lose igra. Pa jebiga, igra lose i tacka. I sad mu se ti moras pravdati kao "ma vooooolim i ja njih ali...".
I ja navijam za Sarajevo i ja sam zaboravio da je Sehic branio nekad kod ovih kada sam ovo pisao.

Evo majke ti, reci ti kako je Pidro dobio poziv? Bokte, on je bio katastrofa i za Sarajevo i ako si realan reci ces da je smijesno sve to oko Pidra u reprezentaciji, pa iako si Hordas. Hahaha, dobro, ne moras ako neces.

Kada smo kod Sarajeva, misljenja sam da bi Milicevic komotno mogao igrati za repku. Najinteligentniji igrac Sarajeva samo ne znam jel on ima drzavljanstvo tj jeli on bosanskohercegovacki Hrvat?
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1354 Re: Kvalifikacije za SP 2022: Finska - BiH 24.03. / BiH - Francuska 31.03.

Post by Point. »

Ta priča kako Asmir bira utakmice i traži da brani u prvom timu ne bi prošla ni u ubdaništu. Sva ta priča se svodi na rekla kazala. Više igrača je potvrdilo da su kod nas reprezentativne pripreme polu amaterske. I nije slučajno da takve tvrdnje dolaze većinom od igrača koji su odrasli vani i od malih nogu igraju u sređenim klubovima.
Locked