Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
N.N.
Posts: 3029
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#1501 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by N.N. »

Mi nemamo upotrebljiva krila, osim sto se oni kao vode i sto im na papiru pise da su krilni igraci :D
Kod nas se podrazumjeva da krilo pobjegne uz aut liniju i ceka loptu, kao onomad 90 tih, pa tako razmak izmedju Dzeke i Visce zna biti i cetrest metara :D Kako onda nesto uraditi, kada god pogledas, Edin sam i oko njega 3,4 igraca :-)
Bolje rjesenje je ovako sa jacom veznom, npr Pjanic, Gojak, Besic, Krunic i onda se ganjajte.
Kako god to izgledalo, nase jedino skolovano krilo je Hajrovic, jer je jedini momak koji ne trci pravolinijski nego kao krilni igrac ide odmah okomito prema golu. Ali, jbga, njega nema :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22518
Joined: 15/01/2010 06:28

#1502 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by luckylaka »

N.N. wrote:Mi nemamo upotrebljiva krila, osim sto se oni kao vode i sto im na papiru pise da su krilni igraci :D
Kod nas se podrazumjeva da krilo pobjegne uz aut liniju i ceka loptu, kao onomad 90 tih, pa tako razmak izmedju Dzeke i Visce zna biti i cetrest metara :D Kako onda nesto uraditi, kada god pogledas, Edin sam i oko njega 3,4 igraca :-)
Bolje rjesenje je ovako sa jacom veznom, npr Pjanic, Gojak, Besic, Krunic i onda se ganjajte.
Kako god to izgledalo, nase jedino skolovano krilo je Hajrovic, jer je jedini momak koji ne trci pravolinijski nego kao krilni igrac ide odmah okomito prema golu. Ali, jbga, njega nema :D
Po trenurnoj formi Stevanovic je za klasu iznad Hajrovica al jbga ni njega nema
Crvena Tifoza
Posts: 10631
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#1503 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by Crvena Tifoza »

luckylaka wrote:
N.N. wrote:Mi nemamo upotrebljiva krila, osim sto se oni kao vode i sto im na papiru pise da su krilni igraci :D
Kod nas se podrazumjeva da krilo pobjegne uz aut liniju i ceka loptu, kao onomad 90 tih, pa tako razmak izmedju Dzeke i Visce zna biti i cetrest metara :D Kako onda nesto uraditi, kada god pogledas, Edin sam i oko njega 3,4 igraca :-)
Bolje rjesenje je ovako sa jacom veznom, npr Pjanic, Gojak, Besic, Krunic i onda se ganjajte.
Kako god to izgledalo, nase jedino skolovano krilo je Hajrovic, jer je jedini momak koji ne trci pravolinijski nego kao krilni igrac ide odmah okomito prema golu. Ali, jbga, njega nema :D
Po trenurnoj formi Stevanovic je za klasu iznad Hajrovica al jbga ni njega nema
:lol:

Po trenutnoj formi? :run:
User avatar
luckylaka
Posts: 22518
Joined: 15/01/2010 06:28

#1504 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by luckylaka »

Crvena Tifoza wrote:
luckylaka wrote:
N.N. wrote:Mi nemamo upotrebljiva krila, osim sto se oni kao vode i sto im na papiru pise da su krilni igraci :D
Kod nas se podrazumjeva da krilo pobjegne uz aut liniju i ceka loptu, kao onomad 90 tih, pa tako razmak izmedju Dzeke i Visce zna biti i cetrest metara :D Kako onda nesto uraditi, kada god pogledas, Edin sam i oko njega 3,4 igraca :-)
Bolje rjesenje je ovako sa jacom veznom, npr Pjanic, Gojak, Besic, Krunic i onda se ganjajte.
Kako god to izgledalo, nase jedino skolovano krilo je Hajrovic, jer je jedini momak koji ne trci pravolinijski nego kao krilni igrac ide odmah okomito prema golu. Ali, jbga, njega nema :D
Po trenurnoj formi Stevanovic je za klasu iznad Hajrovica al jbga ni njega nema
:lol:

Po trenutnoj formi? :run:
Ocito nemas pojma o fudbalu.Za slijepce i neznalice ovako izgleda statistika M.Stevanovica i za one koji su culi za njega.Neki ne vide dalje od nosa
STATS 18/19
Competition





Total : 36 11 16 285 3.138
Challenge League Challenge League 34 11 14 267 2.936

Inace je si li ti onaj sto uziva i slavi kad reprezentativni Golman I.Sehic pravi greske i prima golove.Nisam te primjetio na forumu pa mozda sam pogrijesio
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#1505 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by turbofolk »

Realno smo nakon ova 4 kola trebali biti suvereno drugi, kao što su to sada Finci.
Mi smo bodove trebali osvajati u mečevima protiv direktnih konkurenata za drugo mjesto, a ne protiv Italije.
Ako je suditi po mečevima protiv Finske i Grčke, mi ćemo na kraju kvalifikacija ostati na poziciji 5, eventualno 4.
Ako je suditi po meču protiv Italije, trebali bi završiti drugi, jer mi smo najbolje odigrali protiv njih, bolje i od Finske i od Grčke. Njih je Italija samljela, s nama se mučila :D
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#1506 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by Slo Burner »

Ono sto mi nije bilo jasno, kad smo primili gol, Robi odlazi i sjeda na klupu, tad kad je jedino on mogao podici igrace, deset minuta do kraja
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1507 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by Point. »

Joj Lake :mrgreen:

Pita se "Inace je si li ti onaj sto uziva i slavi kad reprezentativni Golman I.Sehic pravi greske i prima golove." a on već više od 8 mjeseci uživa i slavi kada Begović primi go i pravi greške.
Last edited by Point. on 13/06/2019 11:04, edited 1 time in total.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1508 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by todd_smith »

Point. wrote:Joj Lake :mrgreen:

Pita seInace je si li ti onaj sto uziva i slavi kad reprezentativni Golman I.Sehic pravi greske i prima golove. a on već više od 8 mjeseci uživa i slavi kada Begović primi go i pravi greške.
luckylaka, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

:mrgreen:
Crvena Tifoza
Posts: 10631
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#1509 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by Crvena Tifoza »

luckylaka wrote: Ocito nemas pojma o fudbalu.Za slijepce i neznalice ovako izgleda statistika M.Stevanovica i za one koji su culi za njega.Neki ne vide dalje od nosa
STATS 18/19
Competition





Total : 36 11 16 285 3.138
Challenge League Challenge League 34 11 14 267 2.936

Inace je si li ti onaj sto uziva i slavi kad reprezentativni Golman I.Sehic pravi greske i prima golove.Nisam te primjetio na forumu pa mozda sam pogrijesio
:lol:
Čekaj, jel to TI tvrdiš da znaš nešto o fudbalu? :lol: Ja još nisam nešto pametno na ovom forumu od tebe pročitao. :D

Stevanović je igrač koji je obećavao puno i na kraju propao ko kauč. On u njegovoj najboljoj formi nije bio za prvu postavu u reprezentaciji.

Komentari su vam tako providni, da je presmiješno. Ja mislim da je Hajrović uplatio vitre za koju stolicu na Grbavici ovdje bi ga ista ekipa, što gura Stevanovića, Šehića i ove ostale nižerazredne igrače, gurala u reprezentaciju. :run:
User avatar
luckylaka
Posts: 22518
Joined: 15/01/2010 06:28

#1510 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by luckylaka »

Point. wrote:Joj Lake :mrgreen:

Pita se "Inace je si li ti onaj sto uziva i slavi kad reprezentativni Golman I.Sehic pravi greske i prima golove." a on već više od 8 mjeseci uživa i slavi kada Begović primi go i pravi greške.
i opet advokat se javlja.Opet lazes ali ne druge nego sebe.Nadji taj jedan post,vec sam trazio.
todd_smith wrote:
Point. wrote:Joj Lake :mrgreen:

Pita seInace je si li ti onaj sto uziva i slavi kad reprezentativni Golman I.Sehic pravi greske i prima golove. a on već više od 8 mjeseci uživa i slavi kada Begović primi go i pravi greške.
luckylaka, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

:mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: kad nakon 5 god.primjetis da ovakav ima na forumu
User avatar
luckylaka
Posts: 22518
Joined: 15/01/2010 06:28

#1511 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by luckylaka »

Crvena Tifoza wrote:
luckylaka wrote: Ocito nemas pojma o fudbalu.Za slijepce i neznalice ovako izgleda statistika M.Stevanovica i za one koji su culi za njega.Neki ne vide dalje od nosa
STATS 18/19
Competition





Total : 36 11 16 285 3.138
Challenge League Challenge League 34 11 14 267 2.936

Inace je si li ti onaj sto uziva i slavi kad reprezentativni Golman I.Sehic pravi greske i prima golove.Nisam te primjetio na forumu pa mozda sam pogrijesio
:lol:
Čekaj, jel to TI tvrdiš da znaš nešto o fudbalu? :lol: Ja još nisam nešto pametno na ovom forumu od tebe pročitao. :D

Stevanović je igrač koji je obećavao puno i na kraju propao ko kauč. On u njegovoj najboljoj formi nije bio za prvu postavu u reprezentaciji.

Komentari su vam tako providni, da je presmiješno. Ja mislim da je Hajrović uplatio vitre za koju stolicu na Grbavici ovdje bi ga ista ekipa, što gura Stevanovića, Šehića i ove ostale nižerazredne igrače, gurala u reprezentaciju. :run:
:-) Propao igrac koji je proglasen za najboljeg igraca druge svicarske lige i najzasluzniji za povratak Servette u prvu ligu.Sta ti pratis.Hajrovic.Kolasinac,Begovic je pitanje za selektora ne za forum.Tu nesto ne stima i mi mozemo nagadjati dze zapelo.Ocito je da novinari nemaju muda za takva pitanja selektoru
Crvena Tifoza
Posts: 10631
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#1512 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by Crvena Tifoza »

Point. wrote:Joj Lake :mrgreen:

Pita se "Inace je si li ti onaj sto uziva i slavi kad reprezentativni Golman I.Sehic pravi greske i prima golove." a on već više od 8 mjeseci uživa i slavi kada Begović primi go i pravi greške.

Ali neće napisati da je Šehić u četiri utakmice primio 7 golova, i da još nema clean sheet u ovim kvalifikacijama. :-)
Crvena Tifoza
Posts: 10631
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#1513 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by Crvena Tifoza »

luckylaka wrote: :-) Propao igrac koji je proglasen za najboljeg igraca druge svicarske lige i najzasluzniji za povratak Servette u prvu ligu.Sta ti pratis.Hajrovic.Kolasinac,Begovic je pitanje za selektora ne za forum.Tu nesto ne stima i mi mozemo nagadjati dze zapelo.Ocito je da novinari nemaju muda za takva pitanja selektoru

Sve si ovim rekao. Hajmo sad magistrala.
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#1514 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by Herr Flick »

Moderator de zakljucaj temu svega ti,ljudi se jos raspravljaju 2 dana nakon tekme :lol:
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#1515 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by incognito071 »

gledaj bošnja, svaki izmislio toplu vodu :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1516 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by todd_smith »

luckylaka, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

dzaba citiras :lol:
User avatar
luckylaka
Posts: 22518
Joined: 15/01/2010 06:28

#1517 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by luckylaka »

Crvena Tifoza wrote:
luckylaka wrote: :-) Propao igrac koji je proglasen za najboljeg igraca druge svicarske lige i najzasluzniji za povratak Servette u prvu ligu.Sta ti pratis.Hajrovic.Kolasinac,Begovic je pitanje za selektora ne za forum.Tu nesto ne stima i mi mozemo nagadjati dze zapelo.Ocito je da novinari nemaju muda za takva pitanja selektoru

Sve si ovim rekao. Hajmo sad magistrala.
Koja je u svakom slucaju jaca od korejanske lige iz koje dolazi standardni reprezentativac.Naravno tvoje je misljenje da je kloc pa neka ostane tako
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1518 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by Point. »

luckylaka wrote:
Point. wrote:Joj Lake :mrgreen:

Pita se "Inace je si li ti onaj sto uziva i slavi kad reprezentativni Golman I.Sehic pravi greske i prima golove." a on već više od 8 mjeseci uživa i slavi kada Begović primi go i pravi greške.
i opet advokat se javlja.Opet lazes ali ne druge nego sebe.Nadji taj jedan post,vec sam trazio.
todd_smith wrote:
Point. wrote:Joj Lake :mrgreen:

Pita seInace je si li ti onaj sto uziva i slavi kad reprezentativni Golman I.Sehic pravi greske i prima golove. a on već više od 8 mjeseci uživa i slavi kada Begović primi go i pravi greške.
luckylaka, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

:mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: kad nakon 5 god.primjetis da ovakav ima na forumu
Budi muško i priznaj da si se naslađivao situaciji u kojoj je Begović, pa ima sve crno na bijelo mojne se sad izvlačiti. Ti i još par delegata konstantno ste visili na temi i pokušavali biti smiješni na njegov račun.
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#1519 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by Vitoo »

House wrote:
luckylaka wrote:
House wrote:jedini koji je rekao da ćemo popušiti od finske

vito. halal ti kurac
I od mene :D
:D
Jeste ga dobili :mrgreen: :skoljka:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#1520 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by manijak1 »

:D Vito od mene ti je Mito :lol: :lol: a tebi Pointu samo ću spomenut Titu :D
Kao da čujem zveket lanca i katanca iz daljine ..... :D
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1521 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by Point. »

Jebo te Šaban, još mi se nije desilo da zijanimo obe utakmice na temi koju otvorim.

AmiĐa_Idriz, preuzimaj u septembru inače nas nema na EP kako je krenulo.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40842
Joined: 21/05/2012 22:46

#1522 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by AmiĐa_Idriz »

Point. wrote:Jebo te Šaban, još mi se nije desilo da zijanimo obe utakmice na temi koju otvorim.

AmiĐa_Idriz, preuzimaj u septembru inače nas nema na EP kako je krenulo.
Valja :mrgreen: :thumbup:

Zapamtite ostali, nacija je u našim rukama :oops:
5korpus
Posts: 1185
Joined: 24/07/2015 14:45

#1523 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by 5korpus »

Glaj onaj pise da je Sehic kriv sto je primio 7 golova u 4 utakm :-) :lol:
Jebate nedilja kakvih sve bisera ima na forumu :sax:
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#1524 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by BlueBlood »

Sociolog wrote:
Charuga wrote:
Sociolog wrote:Bit ce prekinuta utakmica,cini se bice nazalost neka frka s Manijacima,hoce da urade ono ko Hrvati
Koji je plan, šta kažu ... 8-)
Slusao danas u Makijatu neke likove ,ono pismenija raja, kazu hoce da prekinu utakmicu radi nezalaganja pojedinaca i kritika na savez
Romanista 101% wrote:to bi bilo glupo, ljudi ih fino docekali i oni da prave od sebe majmune, i to bas Italiju odabrali :roll:
Bosanski_kralj wrote:Još će nam se navijači i međusobno potući.

Daj jebem ti ovo. Treba ukinuti sport u ovoj našoj napaćenoj državi. U svemu smo postali gori nego prije 10 godina, stalno nazadujemo.


:oops: :zoka:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#1525 Re: Kvalifikacije za EP: Finska-BiH, Italija-BiH

Post by studiorum_tuzlaensis »

torokušice iz makijata profulale
Locked