Kutak za fanove Rizze Ruze

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
UBL
Posts: 175
Joined: 01/02/2005 02:06

#1 Kutak za fanove Rizze Ruze

Post by UBL »

Dugo pratim ovaj podforum jer sam veliki ljubitelj muzike i mislim da je red da se otvori tema na kojoj ce svoje utiske i misljenja moci iznositi i fanovi nase estradne zvijezde Rizze Ruze. Nakon nekoliko uzastopnih uspjesnih hitova, Rizzo je konacno zabetonirao svoje mjesto na zvjezdanom estradnom nebu.
"Kad ponoc zalupa", "Stara dobra laz" su samo neki od hitova koji su nasli put do muzickih sladokusaca i obiljezili BiH scenu u proteklih nekoliko godina. Prema rijecima ljudi koji postuju ovaj muzicki pravac, Rizzo je naisao na topao prijem i izvan nasih granica, sto potvrdjuje prognoze ljudi iz muzicke branse, da se radi o jednom velikom potencijalu.

Ovdje se mogu naci Rizzini albumi i pjesme:

http://www.bosnabeat.com/modules.php?name=Muzika

Uzivajte... :music2: :bih:
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#2

Post by edu »

rizo je kralj.. :D :D ..oca mi.. :D :D ..gdje se moze dobiti autogram?.. :D :D :D
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#3

Post by irfan2 »

:lol: :lol:
Semiramida
Posts: 311
Joined: 15/09/2005 14:03
Location: Sarajevo

#4

Post by Semiramida »

Ružno se smijati nečijem liku i djelu, al' kako se radi o javnoj ličnosti, izvini, al' moram:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#5

Post by shin »

Image
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#6

Post by Meshtar »

Ja ne mogu da vjerujem....KOJI VAM JE K..... LJUDIII!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#7

Post by krava »

konacno zabetonirao svoje mjesto na zvjezdanom estradnom nebu.

ovo je kao neka zajebancija :-?
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#8

Post by shin »

Ja sam ocekivao nick od pokretaca da bude rizzo.r :D
UBL
Posts: 175
Joined: 01/02/2005 02:06

#9

Post by UBL »

Ako nemate kakav koristan komentar, molim vas, nemojte se ni javljati i kvariti temu. Svako ima pravo na svoje misljenje i nema razloga da se prepiremo.



:music2: :music2: :music2:
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#10

Post by Mahalac »

:roll:

Pa gdje si rizo kuca stara :shock: :shock:

sta dosadno pa malo forumas, jel



:D :D :D :D
User avatar
addem
Posts: 2767
Joined: 13/02/2004 00:00

#11

Post by addem »

Jedan od likova koji nikako da shvati da je ofiran. On i Dino Muharemovic su dvije dno. Ako niste znali sta je dno, onda malo njih pogledajte. :lol: :lol: :lol: :lol:
tataratira
Posts: 1623
Joined: 09/11/2004 12:33

#12

Post by tataratira »

Rizo Rizla
Saraswati
Posts: 1817
Joined: 05/05/2006 11:22

#13

Post by Saraswati »

Zaboravili ste hit godine: Gurabija :-D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#14

Post by shin »

Ma dobar je Rizzo :-D ne fura se, nije kalibar bahila kao Edwin, Selma M i Alma Ć :)
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#15

Post by Mahalac »

a duet s Halidom, ha? to nista jel
User avatar
jazzer
Posts: 7151
Joined: 20/12/2004 14:44

#16 Re: Kutak za fanove Rizze Ruze

Post by jazzer »

UBL wrote: Nakon nekoliko uzastopnih uspjesnih hitova, . Prema rijecima ljudi koji postuju ovaj muzicki pravac, Rizzo je naisao na topao prijem i izvan nasih granica, sto potvrdjuje prognoze ljudi iz muzicke branse, da se radi o jednom velikom potencijalu.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sva tri njegova fana su odusevljena novim albumom

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#17

Post by idic »

Fakat ste bezobrazni, čovjek ima svoju furku i vjerovatno svoju publiku, ako vam se ne sviđa nemojte ga slušati.

Za razliku od turbofolkera za kojim vidim većina sjeku vene, on svira nešto normalniju muziku.
UBL
Posts: 175
Joined: 01/02/2005 02:06

#18

Post by UBL »

addem wrote:Jedan od likova koji nikako da shvati da je ofiran. On i Dino Muharemovic su dvije dno. Ako niste znali sta je dno, onda malo njih pogledajte. :lol: :lol: :lol: :lol:
Izgleda da je kod nas obicaj pljuvati na sve sto je domace. Niko se ne obazire sto nam mladost slusa razne Seke, Cece i Stoje, a nasi kvalitetni domaci pjevaci ne dobivaju dovoljno paznje. Ovakav stav i ne cudi previse, jer je poznata ona stara: "Bosanac ce ti oprostiti sve, ali uspjeh nikada"

Momak koji je pomenuo pjesmu "Gurabija", ne znam da li ironicno ili ne, neka proba sam napraviti neki slican hit, koji ce se toliko vrtiti na tv i radio stanicama. 8-)
User avatar
addem
Posts: 2767
Joined: 13/02/2004 00:00

#19

Post by addem »

UBL wrote:
addem wrote:Jedan od likova koji nikako da shvati da je ofiran. On i Dino Muharemovic su dvije dno. Ako niste znali sta je dno, onda malo njih pogledajte. :lol: :lol: :lol: :lol:
Izgleda da je kod nas obicaj pljuvati na sve sto je domace. Niko se ne obazire sto nam mladost slusa razne Seke, Cece i Stoje, a nasi kvalitetni domaci pjevaci ne dobivaju dovoljno paznje. Ovakav stav i ne cudi previse, jer je poznata ona stara: "Bosanac ce ti oprostiti sve, ali uspjeh nikada"

Momak koji je pomenuo pjesmu "Gurabija", ne znam da li ironicno ili ne, neka proba sam napraviti neki slican hit, koji ce se toliko vrtiti na tv i radio stanicama. 8-)
Postoji nesto domace sto ima kvalitet, a postoji i nesto sto nema. Rizo bi mozda bio dobar bankar, pravnik il doktor. Na ovoj estradi koja je svakako odron, on je zaista dno. I bash mi je drago sto mislis da je uspjesan.
User avatar
ProS
Posts: 675
Joined: 19/09/2004 23:23

#20

Post by ProS »

dajte ba

jebo sve domace i istocnjacko
tesko onima koji kvalitet ne mogu prepoznati :oops:
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#21

Post by Mahalac »

Cekaj malo bosanci nemogu oprostiti uspjeh jel to neko rekao...

samo da pogledam na kojoj sam temi pa cu se iopet javiti ...docnije :D




....a sto Selma kuhaaaaaa :-)
enssa
Posts: 62
Joined: 31/05/2006 13:25

#22

Post by enssa »

UBL tj. rizo sto si stavljao temu kad znas da si smjesan raji
toliki egoista odavno nije vidjen,nije se htio pojaviti na dodjeli davorina prije par god jer nije dobio nijednu nagradu :-)
i onda poslije dininog bureka on pravi sarmu,lonac il dolmu
cuj zabetonirao se na estradnom nebu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jest' isto k'o i selma M
UBL
Posts: 175
Joined: 01/02/2005 02:06

#23

Post by UBL »

enssa wrote:UBL tj. rizo sto si stavljao temu kad znas da si smjesan raji
toliki egoista odavno nije vidjen,nije se htio pojaviti na dodjeli davorina prije par god jer nije dobio nijednu nagradu :-)
i onda poslije dininog bureka on pravi sarmu,lonac il dolmu
cuj zabetonirao se na estradnom nebu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jest' isto k'o i selma M
Svako ko se i na trenutak izdvojio iz mase naisao je zle jezike i zavist ,pa tako se moze prokomentarisati i ova tvoja izjava....Necu se upustati u neke rasprave i svadje jer nema svrhe dokazivati muzickim laicima sta znaci kvalitet i velicina na estradi...Ali cu ti,za tvoju informaciju,reci da je album "Bosanski lonac" od strane kritike proglasen jednim od najboljih bosanskih muzickih uradaka zadnjih godina :thumbup: :thumbup:

Ali sto bi se u narodu reklo "za dobrim se konjem prasina dize"..... 8-)
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#24

Post by Prenj »

UBL wrote: Ali sto bi se u narodu reklo "za dobrim se konjem prasina dize".....
:shock:
Jel' neko vidio prasinu?
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#25

Post by Mahalac »

:roll:
Persen smiruje 8)
Post Reply