kutak za antipaticare Nine Prsesa i Letu stuke

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Da li vam se svidzaju pjesme Nine Prsesa i Letu Stuke

DA
8
36%
NE
14
64%
 
Total votes: 22

_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#1 kutak za antipaticare Nine Prsesa i Letu stuke

Post by _STOKA_OD_OKA »

ja nikako da podnesem ovo Ninu Prsesa i Letu stuke

imam jednog rodzaka koji ih obadvoje gotivi, pa se stalno svadzamo
situacija u porodici je dosla do kuliminacije
obracam se vama u nadi da cete mi pomoci

1.mene pravo nervira njego glas i mislim da kada bi neko drugi pjevao umjesto njega bilo bi ljepse za cuti
2.moj rodzak kaze da su im tekstovi dobri mada mi se ne svidzaju toliko. slusao sam sve njego pjesme i svidza mi se Tuga. sto se toga tice i Edo Maajka ima dobre tekstove ali ih opet svi pljuju samo sto se ljudi izrazavaju(psuju:-D )

pa et de mi vi recite jelde da su Nino i Letu stuke umjetnicko smece (ili estradno) i svoja misljenja da i ja znam o njima

pozdrav
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#2

Post by Meshtar »

i rođak ti je idiot kad može to oboje da sluša...izgleda da je to familijarno :D :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#3

Post by manijak1 »

:oops: Nalazim da ste vi nepristojni :oops: :D
wolf lobovski
Posts: 95
Joined: 17/05/2006 13:48

#4 Re: kutak za antipaticare Nine Prsesa i Letu stuke

Post by wolf lobovski »

_STOKA_OD_OKA wrote:ja nikako da podnesem ovo Ninu Prsesa i Letu stuke

imam jednog rodzaka koji ih obadvoje gotivi, pa se stalno svadzamo
situacija u porodici je dosla do kuliminacije
obracam se vama u nadi da cete mi pomoci

1.mene pravo nervira njego glas i mislim da kada bi neko drugi pjevao umjesto njega bilo bi ljepse za cuti
2.moj rodzak kaze da su im tekstovi dobri mada mi se ne svidzaju toliko. slusao sam sve njego pjesme i svidza mi se Tuga. sto se toga tice i Edo Maajka ima dobre tekstove ali ih opet svi pljuju samo sto se ljudi izrazavaju(psuju:-D )

pa et de mi vi recite jelde da su Nino i Letu stuke umjetnicko smece (ili estradno) i svoja misljenja da i ja znam o njima

pozdrav

pa prijatelju dragi,
kako si uopste povezo ova dva zanra muzicka. nidje veze. ninu nesto posebno ne gotivim ali letu stuke je jedan od najboljih bendova na prostoru bivse juge. da to nije samo moja prica potvrdjuju i kritike sa svih strana!!!
deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#5 Re: kutak za antipaticare Nine Prsesa i Letu stuke

Post by deset_u_pola »

_STOKA_OD_OKA wrote:ja nikako da podnesem ovo Ninu Prsesa i Letu stuke

imam jednog rodzaka koji ih obadvoje gotivi, pa se stalno svadzamo
situacija u porodici je dosla do kuliminacije
obracam se vama u nadi da cete mi pomoci

1.mene pravo nervira njego glas i mislim da kada bi neko drugi pjevao umjesto njega bilo bi ljepse za cuti
2.moj rodzak kaze da su im tekstovi dobri mada mi se ne svidzaju toliko. slusao sam sve njego pjesme i svidza mi se Tuga. sto se toga tice i Edo Maajka ima dobre tekstove ali ih opet svi pljuju samo sto se ljudi izrazavaju(psuju:-D )

pa et de mi vi recite jelde da su Nino i Letu stuke umjetnicko smece (ili estradno) i svoja misljenja da i ja znam o njima

pozdrav
Ti se sigurno šališ? Trebao si ubaciti i Elviru Rahović u anketu.
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#6

Post by Latina »

Poprilicno sam neopredjeljena po pitanju oba ova muzicka "momenta." :D

1 ) Ne bih im kupila "Sabrana djela"
2) Ne bih se ni pod razno nasla na njihovim manifestacijama tipa koncerata

Et'. Hvala. :P

p.s. DZ ! :D
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#7

Post by taxi_driver »

ja tebe jarane ne kontam.ok sto ne volis letu stuke,ali dokle tvoj muzicki ukus ide ako jos ne volis ninu prsesa.pa nas nino,glasnice mu se pozlatile,je najveci pjevac kojeg je ova nasa napacena bosna iznjedrila.da ne govorim o njegovim tekstovima.mislim suvisno je o tome i pisati na ovako ozbiljnom forumu.ja mislim da ce se vecina clanova ovog foruma samnom sloziti. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#8

Post by Grom iz vedra neba »

Jao ankete :lol:

Fale ti još dva odgovora na pitanje:

-Sviđa mi se samo Nino

-Sviđaju mi se samo Štuke.

Đe ćeš bolan ne bio to dvoje trpat zajedno. To ti je ko da si reko kome se ne sviđa čuveni Zukić koji je igrao za FK Sarajevo i čuveni Zidan iz Reala?!
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#9

Post by Zox »

taxi_driver wrote:ja tebe jarane ne kontam.ok sto ne volis letu stuke,ali dokle tvoj muzicki ukus ide ako jos ne volis ninu prsesa.pa nas nino,glasnice mu se pozlatile,je najveci pjevac kojeg je ova nasa napacena bosna iznjedrila.da ne govorim o njegovim tekstovima.mislim suvisno je o tome i pisati na ovako ozbiljnom forumu.ja mislim da ce se vecina clanova ovog foruma samnom sloziti. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Glasnice mu se pozlatile da više nikad ništa ne otpjeva :D
ekhan
Posts: 4
Joined: 02/06/2006 21:10

#10 kutak za antipaticare Nine Prsesa i Letu stuke

Post by ekhan »

Cudan ukus!
Po meni, ovaj prvi je "shunder" a LS je band koji dobro radi i to sto rade ima smisla.
*Unreal*
Posts: 366
Joined: 13/04/2005 01:01
Location: Sarajevo

#11 Re: kutak za antipaticare Nine Prsesa i Letu stuke

Post by *Unreal* »

_STOKA_OD_OKA wrote:ja nikako da podnesem ovo Ninu Prsesa i Letu stuke

imam jednog rodzaka koji ih obadvoje gotivi, pa se stalno svadzamo
situacija u porodici je dosla do kuliminacije
obracam se vama u nadi da cete mi pomoci

1.mene pravo nervira njego glas i mislim da kada bi neko drugi pjevao umjesto njega bilo bi ljepse za cuti
2.moj rodzak kaze da su im tekstovi dobri mada mi se ne svidzaju toliko. slusao sam sve njego pjesme i svidza mi se Tuga. sto se toga tice i Edo Maajka ima dobre tekstove ali ih opet svi pljuju samo sto se ljudi izrazavaju(psuju:-D )

pa et de mi vi recite jelde da su Nino i Letu stuke umjetnicko smece (ili estradno) i svoja misljenja da i ja znam o njima

pozdrav

Svaka cast na mastovitoj kombinaciji, ti si virtuoz :D , Letu Štuke su predobar bend!
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#12

Post by Latina »

Trenutno stanje: "Antipaticari" imaju malu terensku prednost, bez obzira na glasne povike "simpaticara" da su Stuke ipak slavuji, a da je Nino gavran ( bela vrana :oops: ). :lol:

Dzaba im S_O_O ! Mi vodimo . :thumbup: :D
breba
Posts: 1683
Joined: 19/01/2005 04:37

#13

Post by breba »

Al' ne zna primitivizam sta je to minimalizam.
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#14

Post by Abu FEED el-Castro »

Meshtar wrote:i rođak ti je idiot kad može to oboje da sluša...izgleda da je to familijarno :D :D
Crkoooo!!! :x :x :x

Igrom slučaja ja sam taj njegov rodjak!!! Stidi se neobrazovana muzicka spodobo :shock: Nino i LetuS su beton naseg estradnog neba, a kako su nespojivi kad se čak moze cuti da su neki i dalji rodjaci, a uostalom o (o)ukusima se ne raspravlja!!

Shvati!

Ne lupetaj!

Zivio Nino!
Zivio LetuS!


:D :D :D :-D :-D :-D
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#15

Post by amalka »

Razumijem za Ninu Prsesa, ali Letu Stuke :shock:

Ne zaboravite da nas je nasa "hana" - hanuma predstavljala na Eurosongu :lol: :lol:
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#16

Post by Latina »

breba wrote:Al' ne zna primitivizam sta je to minimalizam.
Aha. Veze nema. :lol:
Nino i LetuS su beton naseg estradnog neba
:lol: Nit' oni lete, nit' Nino pjeva. :lol:

Zamisli betona ako se ufate dueta. 8-) :lol: :P
User avatar
Qler
Posts: 23490
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#17

Post by Qler »

Meshtar wrote:i rođak ti je idiot kad može to oboje da sluša...izgleda da je to familijarno :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#18

Post by Latina »

:D

Situacija se lagano uskofrcava; Naime, Antipaticari su do prije cirka 5 minuta bili u laganom vodstvu, no simpaticari Stuka su iz potpune premoci Antipaticara uspjeli ovaj kutak dovesti do tzv. Medjutim stanja. :D

Nepravedna borba se nastavlja. :D

S lica mjesta,

Vasa Latinica :P
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#19

Post by Abu FEED el-Castro »

Latinica@ nema smisla na forumu biti neutralan i objektivan iz prostog razloga sto to niko ne radi, i ti to naravno znas.. :D Jelde da mogu računat da si NAS?!

:-D
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#20

Post by Latina »

8-)

Antipaticari ponovo vode sa otprilike 15% procenata, sto je samo donekle objektivna slika realnog terenskog stanja. :D
Jelde da mogu računat da si NAS?!
p.s. Ja sam VAS, ako si ti NASA. :P
lalemali
Posts: 169
Joined: 03/07/2006 13:31

#21

Post by lalemali »

DŽ???!!!
Teufik iz Los Angelesa
Posts: 903
Joined: 20/08/2006 01:36

#22

Post by Teufik iz Los Angelesa »

izvini cojek, nemam nista protiv tebe licno, ali reci da je nino prses nesto najbolje, moze samo neko iz njegove uze (jako uske) familije, ili retardirana osoba :-? :roll: (hint: UBL) :D
whow
Posts: 2217
Joined: 11/11/2004 07:17
Location: Edmonton
Contact:

#23

Post by whow »

Ovu temu mora da je postavio sam Sharan u zelji da kreira medijski momentum :D Nino i Dino u biti jesu dvije starne iste kovanice. To sto sada neki forumas nastoje uspostaviti svojevrsnu muzicku kulturne elitu u BiH te na silu trpaju Dinu u ovu realno nepostojecu kategoriju je "stara prica" koja se vrijeme kada smo Dino i ja jos bili mladi mogla svesti u recenicu po kojoj su se raspoznavali muzicki kvazi znalci a isla je nesto poput :" slusam samo EKV, Azru i stare od Dugmeta". Dakle da rascistimo ovdje jednom i za svagda : Dinina muzika je uredu no niti po cemu bolja ili vrijednija od muzike Nine Prsesa , radi se samo o marginalno razlicitim muzickim ukusima. Neznam da li sam uspio odgovoriti na tvoje orginalno pitanje .Moje poruka je slusaj ono sto volis i sto se tebi svida bez obzira dali se radi o Dini, Shabanu ili Mahiru . Misljenje sredine u kojoj zivis je potpuno nebitno posebice obzirom da je BiH muzicka kritika pokazuje zabrinjavajucu dozu neznanja naspram vlastitih muzckih talenata . BiH nije imala niti ce imati i kulturnu elitu ali ima solidnu main stream scenu u koju bih uvrstio i Dinu i Ninu a bogami i Halida koji je jos uvijek suvise veliki da se spomene u istoj recenici sa gore navedenima al' eto neka bude .
Cheers
mrak
Posts: 373
Joined: 25/06/2002 00:00
Location: Sarajevo-Vienna
Contact:

#24

Post by mrak »

User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#25

Post by Abu FEED el-Castro »

Teufik iz Los Angelesa wrote:izvini cojek, nemam nista protiv tebe licno, ali reci da je nino prses nesto najbolje, moze samo neko iz njegove uze (jako uske) familije, ili retardirana osoba :-? :roll: (hint: UBL) :D
Ako moram birati draze mi je da sam mu familija... ma zapravo... :D :D :D

I nisam ja reko da je Nino nesto najbolje, no činjenica je da samo njega slusam, on naprosto poji moju dusu i hrani moj istancani osjecaj za lijepo!! Mislim da je Nino dosao do samog vrha i postigao ono o cemu svi ostalo bez izuzetka mogu samo sanjati...

P.S. Ubicu rodjaka ako jos samo jednom kaze "Nino PrDEZ" :x :x :x




:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Post Reply