Kupovina preko ebay-a

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
bigmaster111
Posts: 31
Joined: 02/12/2011 12:30

#1 Kupovina preko ebay-a

Post by bigmaster111 »

ovdje sam na ovome forumu kad god sam postavio neko pitanje dobijao dobre odgovore,nadam se da cu i na ovo pitanje dobiti nekakav odgovor,a pitanje je da li ima ko iskustva ,odnosno hocu neku malu stvarcicu da kupim preko ebaya cijena 250 eura,posiljka se upucuje iz Koreje Juzne,pa me interesuje koliko ce me zato zavrnuti ovi nasi carinici i porez i pdv,imali ko kakvog iskustva sa tim ili neki broj gjde bi se moglo informisati za isto,HVALA UNAPRIJED
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#2 Re: Kupovina preko ebay-a

Post by didgeridoo »

u najgorem slucaju 33% jos dodaj na cijenu proizvoda tj. ukupno 332 evrica 8-)
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3 Re: Kupovina preko ebay-a

Post by quarterback »

bigmaster111 wrote:ovdje sam na ovome forumu kad god sam postavio neko pitanje dobijao dobre odgovore,nadam se da cu i na ovo pitanje dobiti nekakav odgovor,a pitanje je da li ima ko iskustva ,odnosno hocu neku malu stvarcicu da kupim preko ebaya cijena 250 eura,posiljka se upucuje iz Koreje Juzne,pa me interesuje koliko ce me zato zavrnuti ovi nasi carinici i porez i pdv,imali ko kakvog iskustva sa tim ili neki broj gjde bi se moglo informisati za isto,HVALA UNAPRIJED
pisano je vise puta o tome na drugoj temi koja se bavi ebayom, pogledaj mislim na konf racunari

ispravka - u konf. ekonomija
casanova123
Posts: 1495
Joined: 04/04/2011 22:16

#4 Re: Kupovina preko ebay-a

Post by casanova123 »

pored ovolike teme: http://www.klix.ba/forum/viewtopic.php? ... start=1300

znaci 54 strane x 20 postova je ispisano i ti se nadjes pametan da otvoris novu temu? e svasta..
Locked