Kupovina knjiga - akcije! :)

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#51 Re: Kupovina knjiga - akcije! :)

Post by elSaik »

Za one koji su kupovali preko bookdepository-a:

postoje američka i britanska stranica i cijene se razlikuju. Otkrih juče. :)
http://www.bookdepository.com/
http://www.bookdepository.co.uk/
User avatar
SinjaD
Posts: 681
Joined: 19/03/2008 18:48

#52 Re: Kupovina knjiga - akcije! :)

Post by SinjaD »

semlaca wrote:Nešto načuh da će sutra biti rasprodaja u onoj knjižari u Titovoj, čini mi se Sejtanija ili tako nešto. Prošle godine sam kupila hićime knjiga sve po 1KM, al' nemojte mi vjerovati nisam baš sigurna.
Sejtarija.
Moguće. I prošle godine je to bio februar i subota. Ali ja sam ostala razočarana - došla rano, čakala dugo, zaledila se i naravno nisam kupila ništa. Dok sam ja došla na red sve se razgrabilo što je iole valjalo.
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#53 Re: Kupovina knjiga - akcije! :)

Post by elSaik »

Imal ko da živi u gradu da nam provjeri ovo? :P
User avatar
SinjaD
Posts: 681
Joined: 19/03/2008 18:48

#54 Re: Kupovina knjiga - akcije! :)

Post by SinjaD »

semlaca wrote:Ja išla. Sad dođoh kući sa 5 knjiga i Atlasom svijeta. Izbor nije očaravajući, malo je knjiga po 1KM, i to što ima su o Jugoslaviji, o religiji i poneka oštećena. One od 5KM su ona izdanja koja možemo i u Konzumu kupiti.
Može se po nešto pronaći, da ima i po neka enciklopedija i one su kao i atlasi 5KM.
Eto izvještaj iz Sejtarije. Uopšte nije gužva.
Tako je bilo i prošli put. Zato izgleda ove godine i nije bilo navale.
Trgovačke fore - kao akcija po markicu, a kad dođeš ono ćorak, pa kupiš nešto skuplje da nisi džaba dolazio.
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#55 Re: Kupovina knjiga - akcije! :)

Post by walk_M-A-N »

BarbaDue wrote:Moze li mi neko pomoci...rado bih kupio/narucio knjigu NARODNI HUMOR I MUDROST MUSLIMANA ali ne znam gdje???

To je knjiga koju sam u ratu izgubio a tako bih je volio ponovo imati. Mudrosti su to starih muslimana ispricane kroz šaljive zgode i nezgode Nasrudin hodže. Pretraživao sam po bosanskim knjižarama i nisam našao u Hrvatskoj ima ali ipak bih volio da nađem u Bosni, jer jednostavno knjiga u HR kosta 99kn +75kn ostale gluposti.

Ako neko moze pomoći bio bih puno zahvalan. :D
Nađel :)
Imam ja tu knjigu, ako si voljan kopirati. Uz uslov: da je skeniraš u PDF. Htio bih to imati pretraživo.
Gledam po internetu, ljudi imaju cjenovnik za to, valjda rade na novim mašinama, mislim da je cijena 2x kopiranje. Kod nas naplaćuju stranicu po 0,5KM, previše, vjerovatno rade ručno ako se ne može razvaliti.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#56 Re: Kupovina knjiga - akcije! :)

Post by BarbaDue »

walk_M-A-N wrote:
BarbaDue wrote:Moze li mi neko pomoci...rado bih kupio/narucio knjigu NARODNI HUMOR I MUDROST MUSLIMANA ali ne znam gdje???

To je knjiga koju sam u ratu izgubio a tako bih je volio ponovo imati. Mudrosti su to starih muslimana ispricane kroz šaljive zgode i nezgode Nasrudin hodže. Pretraživao sam po bosanskim knjižarama i nisam našao u Hrvatskoj ima ali ipak bih volio da nađem u Bosni, jer jednostavno knjiga u HR kosta 99kn +75kn ostale gluposti.

Ako neko moze pomoći bio bih puno zahvalan. :D
Nađel :)
Imam ja tu knjigu, ako si voljan kopirati. Uz uslov: da je skeniraš u PDF. Htio bih to imati pretraživo.
Gledam po internetu, ljudi imaju cjenovnik za to, valjda rade na novim mašinama, mislim da je cijena 2x kopiranje. Kod nas naplaćuju stranicu po 0,5KM, previše, vjerovatno rade ručno ako se ne može razvaliti.
Nazalost nisam,
...volio bih da je imam u orginalnom izdanju, ali ako je ne mogu naci onda je i to sto mi nudus dobro.
Javicu ti se na PP pa da se dogovorimo.
saga
Posts: 1174
Joined: 14/05/2007 22:23

#57 Re: Kupovina knjiga - akcije! :)

Post by saga »

Ne znam od kada, a ni do kada :D ali je sada ona STOP akcija u Laguni...
Koliko vidim na site-u je vise nejma... a i prije par mjeseci kad je tamo bila, ovdje nije... ali ja otisla neki dan i imala sta da vidim, preko pola sata sam se zadrzala i na kraju jedina knjiga koju sam trazila nije je bilo, ali ce mi je naruciti iz BL :)
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#58 Re: Kupovina knjiga - akcije! :)

Post by elSaik »

U Banja Luci akcija u Laguni, 4 knjige = 20 km. Ne znam koji je broj knjiga koje su obuhvacene akcijom. Ja bio juce i kupio naka cetiri trilera. Uglavnom, vjerujem da je ista akcija u toku i u Sarajevu.
User avatar
jazmin
Posts: 152
Joined: 11/08/2009 10:39

#59 Re: Kupovina knjiga - akcije! :)

Post by jazmin »

Pozzz!

Pitanje za one koji kupuju u LAguni:
Interesuje me da li nakon prve kupovine postajem član i dobivam popust vec nakon druge kupovine :)
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#60 Re: Kupovina knjiga - akcije! :)

Post by elSaik »

Ukoliko zatražiš da budeš član - da.
Post Reply