KUP UEFA/2.pretkolo>FK Sarajevo-Rapid Bukurest

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
hary
Posts: 847
Joined: 16/02/2005 17:08
Location: Sarajevo

#1 KUP UEFA/2.pretkolo>FK Sarajevo-Rapid Bukurest

Post by hary »

Slabe shanse... :sad:
Rapid je bio treci noseci iya Oksera i Partizana
fczeljo
Posts: 241
Joined: 19/08/2005 01:51

#2

Post by fczeljo »

volio bi da prodjete ove cigane, al nek vam je bog na pomoci!

jako ste lose prosli u zrijebu, ali svi ovi nosioci su bili poprilicno zaj.eb.ani. skoro sve sami komunisti
User avatar
jazzer
Posts: 7202
Joined: 20/12/2004 14:44

#3

Post by jazzer »

Uh jebote, Rumuni :-?
*Unreal*
Posts: 366
Joined: 13/04/2005 01:01
Location: Sarajevo

#4

Post by *Unreal* »

Rapid.. hm zeznut protivnik definitivno, mozda uspijemo iznenaditi...
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#5

Post by strong69 »

Rapid jaka ekipa pravo... Izbacili HSV iz Kup-a Uefa a u cetvrtfinalu ispali od gradskog rivala Steaue... Imaju nezgodne i vjerne navijace... Ali mnogi su favoriti ispadali pa se nadam da i Sarajevo iako dosta oslabljeno situacijom u klubu moze nesto da napravi... Makar da ih namuci dobro...
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#6

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Tesko ce na biciklima do Rumunije. :D
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#7

Post by Meshtar »

nemoj tako bliže je nego Andora, mada im je bolje da i ne idu u Bukurešt. Tu se dakle priča o europskom sarajevu završava.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#8

Post by strong69 »

Lijepo je vidjeti da Manijaci prate Kup UEFA i nastupe Sarajeva u istom...
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#9

Post by Stitch__ »

a gdje si tiiiiiiiiiiiiiii......stara ljubavi.... :D :D :D
DUREX
Posts: 516
Joined: 10/05/2006 07:34
Location: Sarajevo - Centar

#10

Post by DUREX »

Rapid je izuzetno jak protivnik koji je u rumunskom prvenstvu kaskao samo za Steauom(ali u Rumuniji se zna da Steaua dosta toga zavrsi za stolom..nesto slicno kao i nas veliki aktueni kurcev sampion) tako da se slobodno moze reci da je Rapid jedan od najjacih rumunskih klubova...
Sarajevo,koje je u kurcu do jaja(koja slika),tesko da moze ista napraviti...Ali ne treb se prestati nadati ,ako nista ,onda dobroj igri i zalaganju na Kosevu....I dobrom izdanju Hordi i Pitara,naravno...

Rapidovi fanovi ,za koje se kaze da su vecinom cigani(izmedju ostalog jer se Rapidov stadion nalazi u distriktu u kojem zive uglavnom romi) naoko ne izgledaju uopste lose...dobe koreografije,sasvim dobra brojnost(njihov stadion prima oko 20 milja) i euforija koja vlada jos od proslog kupa UEFA...Mada ne treba zaboraviti,da je navijacka scena Rumunije u poredjenju s nasom jako mlada(u dob Causeskua u Rumuniji su bile zabranjene sve vrste organizovanja pa tako i navijackog) dok je kod nas vec sredinom 80´ih navijacka scena bila na finom nivou sto se tice Evrope...

A,malim strumpfovima koji nas nesto kao podjebavaju,iako im ne cujem dobro glasice,zelim sretan raspored u drugom kolu Kupa Malina ili nekom drugom vocnom kupu :D
:D
User avatar
chinese_water
Posts: 1688
Joined: 26/06/2006 01:02

#11

Post by chinese_water »

tesko da ce se pitarcici radovati, ali ja se nadam da hoce...i sto se tice te nase "mrznje" medu manijacima i pitarima...ona uopce ne postoji(mislim na prave navijace!!!),bar sam to primjetio kada je bila utakmica Besiktas-Sarajevo u Istanbulu,gledali smo tekmu (nas 20-ak) i kad je sarajevo dalo go....svi su skakali od radosti...a ovi manijaci koji ce se radovati ispadanju sarajeva, nisu nista drugo nego seljacici koje su roditelji doveli u sarajevo i navijaju za ŽeljAAAAAAA,i takode obrnuto... rivalitet je zdrav,ali ono sto neki furaju je u najmanju ruku...ma seljakluk brate... naprijed Sarajevo, gazi cigane.
Manijak!!!
fczeljo
Posts: 241
Joined: 19/08/2005 01:51

#12

Post by fczeljo »

chinese_water wrote:tesko da ce se pitarcici radovati, ali ja se nadam da hoce...i sto se tice te nase "mrznje" medu manijacima i pitarima...ona uopce ne postoji(mislim na prave navijace!!!),bar sam to primjetio kada je bila utakmica Besiktas-Sarajevo u Istanbulu,gledali smo tekmu (nas 20-ak) i kad je sarajevo dalo go....svi su skakali od radosti...a ovi manijaci koji ce se radovati ispadanju sarajeva, nisu nista drugo nego seljacici koje su roditelji doveli u sarajevo i navijaju za ŽeljAAAAAAA,i takode obrnuto... rivalitet je zdrav,ali ono sto neki furaju je u najmanju ruku...ma seljakluk brate... naprijed Sarajevo, gazi cigane.
Manijak!!!
slazem se kolega!
vec sam na pocetku naglasio da bih volio da pitari izbace ove cigane, al ce biti jako tesko.
pa i ja se sjecam, mi na kosevu igramo sa malagom, a spiker javlja da je sarajevo izjednacilo protiv besiktasa. citav stadion je aplaudiro. naravno bilo je i zvizduka ali su se utopili u gromoglasan aplauz.
trebamo da guramo jedni druge, pa da opet igramo u evropi, a ne ovako da zaj. jedni druge, pa da nas orasje predstavlja u evropi.
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#13

Post by ahmed&nedzad »

fczeljo wrote:
slazem se kolega!
vec sam na pocetku naglasio da bih volio da pitari izbace ove cigane, al ce biti jako tesko.
pa i ja se sjecam, mi na kosevu igramo sa malagom, a spiker javlja da je sarajevo izjednacilo protiv besiktasa. citav stadion je aplaudiro. naravno bilo je i zvizduka ali su se utopili u gromoglasan aplauz.
trebamo da guramo jedni druge, pa da opet igramo u evropi, a ne ovako da zaj. jedni druge, pa da nas orasje predstavlja u evropi.
A što bih to volio. Pa da njima gostuju evropski klubovi, a nama Ljuba Aličić pjeva?! :oops:
fczeljo
Posts: 241
Joined: 19/08/2005 01:51

#14

Post by fczeljo »

Gargamel wrote:
fczeljo wrote:
slazem se kolega!
vec sam na pocetku naglasio da bih volio da pitari izbace ove cigane, al ce biti jako tesko.
pa i ja se sjecam, mi na kosevu igramo sa malagom, a spiker javlja da je sarajevo izjednacilo protiv besiktasa. citav stadion je aplaudiro. naravno bilo je i zvizduka ali su se utopili u gromoglasan aplauz.
trebamo da guramo jedni druge, pa da opet igramo u evropi, a ne ovako da zaj. jedni druge, pa da nas orasje predstavlja u evropi.
A što bih to volio. Pa da njima gostuju evropski klubovi, a nama Ljuba Aličić pjeva?! :oops:
pa nek gostuju, ako zasluze! mi trebamo svoju avliju pocistit, a ne radovat se tudjoj nesreci(nije ni pitarima mane)! a mislim da se cisti lagano, sad sa starovlahom u evropu!
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#15

Post by shadow »

stochar wrote:Jedva chekam...
znamo da jedva cekas! priznaj da ti je FCS sjebalo ljeto ovim plasmanom u evropske kupove...u medjuvremenu jedan mali klub iz novog sarajeva igra na svim mogucim i nemogucim turnirima diljem nase lijepe domovine kako bi tempirali formu za izuzetno tesko domace natjecanje:D

Izvukli smo jebenog protivnika, sanse su nam 10% :sad: ...'em su neatraktivni 'em jebeni. Samo nek se ne ponovi komsijski litex :-D
Nadam se da ce HOrde i Pitari osvijetlati obraz a igraci nek ostave srce na terenu, niko im nece zamjeriti ma kakav konacni rezultat bio.
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#16

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Ja kad se kladim na sistem za fix uvijek skoro odaberem Rapid.(ozbiljno ovo govorim) dobri su u svom prvenstvu.
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#17

Post by Stitch__ »

chinese_water wrote:tesko da ce se pitarcici radovati, ali ja se nadam da hoce...i sto se tice te nase "mrznje" medu manijacima i pitarima...ona uopce ne postoji(mislim na prave navijace!!!),bar sam to primjetio kada je bila utakmica Besiktas-Sarajevo u Istanbulu,gledali smo tekmu (nas 20-ak) i kad je sarajevo dalo go....svi su skakali od radosti...a ovi manijaci koji ce se radovati ispadanju sarajeva, nisu nista drugo nego seljacici koje su roditelji doveli u sarajevo i navijaju za ŽeljAAAAAAA,i takode obrnuto... rivalitet je zdrav,ali ono sto neki furaju je u najmanju ruku...ma seljakluk brate... naprijed Sarajevo, gazi cigane.
Manijak!!!
znas kako bi bilo super da tako svi misle. nazalost, cesto smo prinudjeni uklopit se u okolinu :-?
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#18

Post by ahmed&nedzad »

fczeljo wrote:
Gargamel wrote:
fczeljo wrote:
slazem se kolega!
vec sam na pocetku naglasio da bih volio da pitari izbace ove cigane, al ce biti jako tesko.
pa i ja se sjecam, mi na kosevu igramo sa malagom, a spiker javlja da je sarajevo izjednacilo protiv besiktasa. citav stadion je aplaudiro. naravno bilo je i zvizduka ali su se utopili u gromoglasan aplauz.
trebamo da guramo jedni druge, pa da opet igramo u evropi, a ne ovako da zaj. jedni druge, pa da nas orasje predstavlja u evropi.
A što bih to volio. Pa da njima gostuju evropski klubovi, a nama Ljuba Aličić pjeva?! :oops:
pa nek gostuju, ako zasluze! mi trebamo svoju avliju pocistit, a ne radovat se tudjoj nesreci(nije ni pitarima mane)! a mislim da se cisti lagano, sad sa starovlahom u evropu!
Neno je neki dan izjavio da ćemo imati 30% slabiju ekipu nego prošle sezone. S takvom ekipom u Evropu?! :roll:
User avatar
chinese_water
Posts: 1688
Joined: 26/06/2006 01:02

#19

Post by chinese_water »

Gargamel wrote:
fczeljo wrote:
Gargamel wrote: A što bih to volio. Pa da njima gostuju evropski klubovi, a nama Ljuba Aličić pjeva?! :oops:
pa nek gostuju, ako zasluze! mi trebamo svoju avliju pocistit, a ne radovat se tudjoj nesreci(nije ni pitarima mane)! a mislim da se cisti lagano, sad sa starovlahom u evropu!
Neno je neki dan izjavio da ćemo imati 30% slabiju ekipu nego prošle sezone. S takvom ekipom u Evropu?! :roll:
ma brate bolje da se i ne plasiramo, nego da nas drugorazredni klub razbuca 7:0 ...
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#20

Post by saim_adka »

.
Last edited by saim_adka on 25/01/2017 10:18, edited 1 time in total.
suad_pitar
Posts: 10
Joined: 09/09/2004 14:52

#21

Post by suad_pitar »

Dragi manijaci ako prodjete Ljubu 10.08.2006 :D u sledecem kolu docekujete Mitra Mirica :lol:
Beslija
Posts: 470
Joined: 27/05/2006 15:23

#22

Post by Beslija »

.....nista.....
Last edited by Beslija on 31/07/2006 16:25, edited 1 time in total.
Beslija
Posts: 470
Joined: 27/05/2006 15:23

#23

Post by Beslija »

Emil Dica ce nas sam poderati.............

izgleda bice Besiktas odponove... :-) :-)
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#24

Post by Mahalac »

.ebote..eh eto sad treba da svi tresu od jakih rumuna...pa .ebo vas oni..

Njih jedanest nas jedanest...koga se bojati, sta treba sad...

samo muski i svoj pravac 8-) borbeno sto je najvaznije!
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#25

Post by shadow »

Ma nece borbenost izostati ali kvalitet je naravno na njihovoj strani i tako se i treba postaviti. Bilo bi glupo potcijeniti ih i navaliti glavom bez obzira pa primiti petaka. Laganice, probati pronaci neku slabiju tacku i probiti ako moze. Na kraju krajeva ne moramo ovdje napraviti dobar rezultat da bi prosli dalje, ima i revans u Bukurestu pa nije nemoguce i tamo napraviti podvig i zavrsiti posao. Hordi i Pitara ce dosta otici i tamo znaci podrska nece izostati, ostalo cemo vidjeti..
Post Reply