KUP BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Crvena Tifoza
Posts: 10633
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#18926 Re: KUP BiH

Post by Crvena Tifoza »

Nece u gol pa nece :roll:
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#18927 Re: KUP BiH

Post by baglama »

karanana wrote: 14/03/2024 17:02
Logovan wrote: 14/03/2024 16:43
karanana wrote: 14/03/2024 16:23 i jos jednom da vam jebem sve po spisku. ali barem ne trosim vrijeme na ovo sranje nego prebacujem na nesto drugo.
Vraćaj na utakmicu, evo 2:2 :mrgreen:
necu jer sam ocigledno peh kad gledam.

edit: ipak sam se vratio pa sta bude-bude
Nemoj gledat matereti. I ja sam od srkleta napisao post pa izjednacise, Meni se javlja familija uzivo. :kiss:
sakib_jebivjetric
Posts: 342
Joined: 09/02/2021 18:52

#18928 Re: KUP BiH

Post by sakib_jebivjetric »

Čist penal za Široki
Crvena Tifoza
Posts: 10633
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#18929 Re: KUP BiH

Post by Crvena Tifoza »

auuu jel' ovo bilo za penala? :run:
User avatar
Capajebo
Posts: 20756
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#18930 Re: KUP BiH

Post by Capajebo »

Ono je mescini bio penal
User avatar
karanana
Posts: 47264
Joined: 26/02/2004 00:00

#18931 Re: KUP BiH

Post by karanana »

bilo je blizu. vecina bi svirala penal onde, ali gotovo je ovo.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55694
Joined: 15/12/2008 16:53

#18932 Re: KUP BiH

Post by ultima_palabra »

last mohicans wrote: 14/03/2024 17:03
ultima_palabra wrote: 14/03/2024 16:57
last mohicans wrote: 14/03/2024 16:51 Samo par screenshotova za ove objektivne navijače, omjer kartona i prekršaja u korist četničke prćije. Onda kaže igraj, jebo proteste. Samo se čudim da ih je Zrinjski uspio dobiti u BL sa ovolikim brojem prekršaja.
Image
Image
Kakve veze ima broj kartona, vecina je bila zbog naguravanja i prigovora. Borac je osjetio tu nervozu, urade nesto supacki da izazovu reakciju... dobiju jedan zuti, a vasi dobiju tri.

Zna to Marinovic dobro, uvijek je vodio ekipe sa protekcijom saveza :D
Ti pričaš o samo jednom screenshotu i jednoj utakmici, vidiš li ili ti je kao i matorom kolegi, oslabio vid? Pogledaj i druge, evo Zrinjski, pa je li normalno da jedna ekipa ima tri prekršaja u utakmici, pitam te, a druga 23 ili čak 33 kad ih je Zrinjski dobio? Svaki njihov protivnik isto završi, bude masakriran prekršajima i kartonima, a da ne govorim kako u krmetnjaku grubo igraju i lome igrače, gdje vrlo često zaštitnici u vidi Kazlagića, Gige, Muse i ostalih govnara ni prekršaj ne sviraju. Ne uradi borac šupački nego sudija šupački nastupi pa izazove reakciju, ni to nisi dobro vidio.
Sta imam gledati, ko da ne znam kako se Borcu sudi. Otkrivate toplu vodu.
User avatar
karanana
Posts: 47264
Joined: 26/02/2004 00:00

#18933 Re: KUP BiH

Post by karanana »

ucinilo mi se da svira penal sad kad nije bilo penala. ali jeste penal ovo.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55694
Joined: 15/12/2008 16:53

#18934 Re: KUP BiH

Post by ultima_palabra »

Evo sta kaze jedan bivsi sudija i navijac Sarajeva (source.ba je portal):
https://--- NO LINKS ---/clanak/Ajdin/6832 ... 547cvmZmw0
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#18935 Re: KUP BiH

Post by plain vanilla »

Logovan wrote: 14/03/2024 16:52 Pa precizniji da budemo, sve su loše bile, osim zadnje dvije. Protiv Igmana par šansi, bilo je borbe, zalaganja, a jučer je isto bilo, ako ne i bolje. To što niti u jednoj nismo pobijedili je druga stvar. Igrali smo bolje od Borca.

Kazne su skoro pa i nebitne obzirom da ne može više pod kožu. Nekad ne možeš preći preko sudijskih grešaka tek tako, nego moraš uraditi nešto konkretno, poslati neku poruku pa da bi ti u nekim narednim sezonama bilo bolje. Mislim ne kažem da hoće, ali eto bolje i probati nešto, nego samo šutiti. Faul koji sam postavio na ovu temu je kap koja je prelila čašu i po faulu vidiš kakvo je bilo suđenje.

Nikakav alibi igrači nisu dobili.
Druze Logovani, pogledaj sta pises. Sve su utakmice bile lose osim posljednje dvije. S Igmanom koji je predzadnji na tabeli ste odigrali neriješeno i ti to smatras boljom igrom. Eto u kakvom stanju vam je klub. I s nama kad ste igrali kup, eto vi bi pobijedili, ali mi se valjamo. Pa mi smo federalci, vi pucate na vrh Premijer lige, i vama problem sto se mi valjamo.

Vi imate problem u igrackom kadru i onom sarlatanu sto vam vodi klub. Sudije su vama najmanji problem.

A napustati utakmicu minut pred sami kraj je smijesno i samo ce promijeniti vase finansijsko stanje, oderat ce vas dzabe. Nema nista spektakularno u napustanju izgubjene utakmice. Prekini utakmicu kad vodis ili kad sudija greskom presudi u tvoju korist, to bi bio cin kojem bi svi aplaudirali. Ali to niti je bilo niti ce biti. A bome nije da nisu grijesili i u vasu korist. Ne sinoc, ali inace da.
Dead Man Walking
Posts: 6373
Joined: 28/05/2004 21:49

#18936 Re: KUP BiH

Post by Dead Man Walking »

plain vanilla wrote: 14/03/2024 19:10 A bome nije da nisu grijesili i u vasu korist. Ne sinoc, ali inace da.
Ma nije moguce, grijesilo se i u njihovu korist? Pa kako misa mu? Ne bi to njima postenjacinama moglo pod kozu.
last mohicans
Posts: 11990
Joined: 09/08/2012 23:19

#18937 Re: KUP BiH

Post by last mohicans »

Priča mi jaran kako se odvijalo ovo sa udruzenjem sudija KS, kako su Benjamina Deljkovića Pilav i ekipa eliminisali. Smrad onaj balijski, jasno ti daju doznanja ako nećes suditi kako ti se naredi, nećeš ni biti delegiran. Ako ste pratili kroz medije, odŕžale su se dvije sjednice i kraj će imat sudski epilog. Tako da nije sve do četalja, bez aminovanja balija, nista ne bi mogli. Tako, eto nam adresa za izražavanje protesta. Čujem da naš vječiti uhljeb Karabeg ispija kafe sa smradom Pilavom. Svaka čast za Deljkovića koji je odbio balijske kriminalce, jedini normalan manijak uz @sime_cipol
User avatar
Logovan
Posts: 94417
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18938 Re: KUP BiH

Post by Logovan »

plain vanilla wrote: 14/03/2024 19:10 Druze Logovani, pogledaj sta pises. Sve su utakmice bile lose osim posljednje dvije. S Igmanom koji je predzadnji na tabeli ste odigrali neriješeno i ti to smatras boljom igrom. Eto u kakvom stanju vam je klub. I s nama kad ste igrali kup, eto vi bi pobijedili, ali mi se valjamo. Pa mi smo federalci, vi pucate na vrh Premijer lige, i vama problem sto se mi valjamo.

Vi imate problem u igrackom kadru i onom sarlatanu sto vam vodi klub. Sudije su vama najmanji problem.

A napustati utakmicu minut pred sami kraj je smijesno i samo ce promijeniti vase finansijsko stanje, oderat ce vas dzabe. Nema nista spektakularno u napustanju izgubjene utakmice. Prekini utakmicu kad vodis ili kad sudija greskom presudi u tvoju korist, to bi bio cin kojem bi svi aplaudirali. Ali to niti je bilo niti ce biti. A bome nije da nisu grijesili i u vasu korist. Ne sinoc, ali inace da.
Pa cekaj, rezultat ne mora imati veze sa tim kako si odigrao. Mozes pobijediti 3:0 sa losom igrom, mozes remizirati ili izgubiti sa dobrom igrom.
Normalno da smatram boljom igrom jer smo protiv Igmana i Borca imali neke sanse, napadalo se, radilo se nesto na terenu. Vidjelo se puno vise nego u derbiju u kojem smo totalno bili mrtvi ili protiv vas.
Mora se krenuti od necega, napravis neki napredak pa poslije nekog vremena postanes jos bolji. Ne moze odmah k'o Zrinjski prosle sezone ili sta ja znam.

Imamo problem u igrackom kadru i za ovo niko ne govori suprotno. Ja ne znam sta je vama svima pa nam govorite za probleme u igrackom kadru, znamo mi sve, vidimo.

Napustanje utakmice je problem sa jedne strane, ali moralo je jednom doci do ovog. Jednostavno puknes, izletis i hoces da skrenes paznju na sudijske greske sa izlaskom. Eto da smo ostali, napisali bi saopstenje i luno ljudi bi reklo, sta imate od saopstenja, trebali ste prekinuti utakmicu. U takvoj si situaciji da ne znas sta je najpametnije.

Ne shvatam to prozivanje za napustanje utakmice kada ti sudija pomaze. Je li neki klub iz nase lige napustio utakmicu kada mu se pomagalo? Da li su se klubovi kod nas uopste znali bilo kako pozaliti na pomaganje sudije u njihovu korist? Da li je Sarajevo jedini ili jedan od rijetkih klubova koji se javi samo kada je ostecen?

Grijesilo se u nasu korist. Zar neko od nas govori drugacije? Samo je stvar ako si ostecen recimo tri puta u 90 minuta i ako si ostecen 10-tak puta u 90 minuta. Jos ako dodas da si vec jednom protiv istog protivnika sa istim sudijom opet ostecen, onda niti igracima nije lako, niti treneru.

A kazna je nebitna. Bice 5, 10 hiljada i to je to. Pa nece biti milion maraka.
Dead Man Walking
Posts: 6373
Joined: 28/05/2004 21:49

#18939 Re: KUP BiH

Post by Dead Man Walking »

Logovan wrote: 14/03/2024 22:14

Ne shvatam to prozivanje za napustanje utakmice kada ti sudija pomaze. Je li neki klub iz nase lige napustio utakmicu kada mu se pomagalo? Da li su se klubovi kod nas uopste znali bilo kako pozaliti na pomaganje sudije u njihovu korist? Da li je Sarajevo jedini ili jedan od rijetkih klubova koji se javi samo kada je ostecen?

Pa u tome i jeste problem, jer svi hoce da se sudi posteno protiv njih, ali u njihovu korist moze. Zato i jeste licemjerno ovo sto ste uradili, jer da je sve ovo isto sinoc sudija radio u vasu korist vas bi bolio qrac, jel tako? Znaci nije problem sto se sudi lose, nego je problem protiv koga se sudi lose.
User avatar
Logovan
Posts: 94417
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18940 Re: KUP BiH

Post by Logovan »

Dead Man Walking wrote: 14/03/2024 22:19 Pa u tome i jeste problem, jer svi hoce da se sudi posteno protiv njih, ali u njihovu korist moze. Zato i jeste licemjerno ovo sto ste uradili, jer da je sve ovo isto sinoc sudija radio u vasu korist vas bi bolio qrac, jel tako? Znaci nije problem sto se sudi lose, nego je problem protiv koga se sudi lose.
Pa znaci da ste i vi licemjerni i svi ostali koji su pricali kako su osteceni? Svi se mi zalimo ako su odluke kontra kluba, ako nisu kontra svi sute. Nema razlike izmedju nas i vas i ostalih klubova.
Dead Man Walking
Posts: 6373
Joined: 28/05/2004 21:49

#18941 Re: KUP BiH

Post by Dead Man Walking »

Logovan wrote: 14/03/2024 22:32
Dead Man Walking wrote: 14/03/2024 22:19 Pa u tome i jeste problem, jer svi hoce da se sudi posteno protiv njih, ali u njihovu korist moze. Zato i jeste licemjerno ovo sto ste uradili, jer da je sve ovo isto sinoc sudija radio u vasu korist vas bi bolio qrac, jel tako? Znaci nije problem sto se sudi lose, nego je problem protiv koga se sudi lose.
Pa znaci da ste i vi licemjerni i svi ostali koji su pricali kako su osteceni? Svi se mi zalimo ako su odluke kontra kluba, ako nisu kontra svi sute. Nema razlike izmedju nas i vas i ostalih klubova.
Upravo tako.

Da ima volje medju klubovima ovo bi se rjesavalo prije pocetka sezone i nova ne bi ni pocela bez dogovora, jer se ovo ne desava od juce. Ali nema volje, jer znaju svi da ce doci i njihov red da budu pogurani (barem ovi koji su bitni).
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55694
Joined: 15/12/2008 16:53

#18942 Re: KUP BiH

Post by ultima_palabra »

A vi ste se svojevremeno na glavu nasadili da ovog Dzemidzica uvalite u savez...
Dead Man Walking
Posts: 6373
Joined: 28/05/2004 21:49

#18943 Re: KUP BiH

Post by Dead Man Walking »

ultima_palabra wrote: 14/03/2024 23:05 A vi ste se svojevremeno na glavu nasadili da ovog Dzemidzica uvalite u savez...
Pa nije da im nije valjo te 2020...
User avatar
Capajebo
Posts: 20756
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#18944 Re: KUP BiH

Post by Capajebo »

ultima_palabra wrote: 14/03/2024 23:05 A vi ste se svojevremeno na glavu nasadili da ovog Dzemidzica uvalite u savez...
Dobro brate. Da Bog da nam ostao vico, dzemidzic i ostala vicina govna jos 100 godina u savezu. Eto, to nam je najbolje.
Nabijem i vas i nas na 100 kuraca, i kompletnu bosnjacku populaciju nakon rata. A prvog onog Azmira zajedno sa onim cvijetom sto ga koristi da vico moze jos vise pisati po nama.

Mozemo se mi izmedju sebe podjebavati, zajebavati i svasta nesto. Ali da sutra genocidasi krenu preko Vraca, ja bi prvi uz tebe bio da branim tu istu "tvoju" Grbavicu.
Ali, izvolite, nek komsiji crkne krava i samo ismijavanje :thumbup:
User avatar
sime_cipol
Posts: 16340
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#18945 Re: KUP BiH

Post by sime_cipol »

Ja bih sutra podrzao zajednicku konferenciju i izjavu oba kluba da kazu da istupamo iz lige i pravac Kanton. Ali to se nece desiti. Mozda i bi da je vrijeme od prije 25 godina. Kad nije bilo tampon zone od 50m jednih od drugih. Mozda bi neka takva odluka opet zbližila klubove, navijace i vratilo sportsko rivalstvo, a ne ono da komsiji crkne krava.
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#18946 Re: KUP BiH

Post by LSD »

Manijaci su davno rekli neke istine u vezi navodno "borbe protiv saveza"

Image

:skoljka:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55694
Joined: 15/12/2008 16:53

#18947 Re: KUP BiH

Post by ultima_palabra »

Capajebo wrote: 14/03/2024 23:23
ultima_palabra wrote: 14/03/2024 23:05 A vi ste se svojevremeno na glavu nasadili da ovog Dzemidzica uvalite u savez...
Dobro brate. Da Bog da nam ostao vico, dzemidzic i ostala vicina govna jos 100 godina u savezu. Eto, to nam je najbolje.
Nabijem i vas i nas na 100 kuraca, i kompletnu bosnjacku populaciju nakon rata. A prvog onog Azmira zajedno sa onim cvijetom sto ga koristi da vico moze jos vise pisati po nama.

Mozemo se mi izmedju sebe podjebavati, zajebavati i svasta nesto. Ali da sutra genocidasi krenu preko Vraca, ja bi prvi uz tebe bio da branim tu istu "tvoju" Grbavicu.
Ali, izvolite, nek komsiji crkne krava i samo ismijavanje :thumbup:
Treba odvojiti rat i politiku od fudbala.
last mohicans
Posts: 11990
Joined: 09/08/2012 23:19

#18948 Re: KUP BiH

Post by last mohicans »

Sem šimeta i charuge u njihovom taboru niko nema da mozes normalno polemisati sa njime. Da je sve tačno, a nije tačno, da su nam nešto poklanjali, ja sam pitao do kada ta fucking karma traje, mozemo li se oprati, nekom sadakom ili sl? Niko nije odgovorio. Spominju poklonjenju titulu od prije skoro 5 god., valjda treba još proći 5 da Gico i drugi mandat zajaše, možda mu dojadi borac, pa počne recimo Slogu gurati nauštrub svih bošnjačkih klubova. Narednih 5 godina je ključno, mora se saburati, jbg, poklanjao nam neko nešta, barem dok ta karma ne istekne, ne smijemo se buniti ni nikakav način, pisati pisma zalopojke bilo sta. Svi drugi principijelni, samo FKS nije, how yes no. A ni jedan nije odgovorio na činjenicu kako znaju da Gico nije njima predvidio dzenazu i ispadanje u drugu ligu. Ovaj pokušaj humora kojeg neki iz petnih žila pokusavaju je zalostan i davno je prešao granice lijepog ukusa. Zato, navijači bošnjačke komponente, tišu, karma is bitch, nema zajebancije s njom. Šuti, sjedi đe jesi...
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#18949 Re: KUP BiH

Post by LSD »

Navijaci bosnjacke komponente :lol: :lol:

dobra :per:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55694
Joined: 15/12/2008 16:53

#18950 Re: KUP BiH

Post by ultima_palabra »

Didier wrote: 14/03/2024 23:21
Logovan wrote: 14/03/2024 22:14 Grijesilo se u nasu korist. Zar neko od nas govori drugacije?
Nije se samo griješilo u vašu korist, nego se glasalo u vašu korist. Dvije ste titule dobili sa zelenim stolom. Kako očekujete da vas neko podrži kad niste čisti, nego ste do guše bili u lopovluku Saveza do neki dan, a sad kad ste ispali iz tih kombinacija, sad biste sve klubove pozivali i tražili pravdu.

Ova pisma danas su totalni cirkus, kopate sebi još veću jamu. Kakav ba OHR, OSCE, ambasade EU zemalja? Zamisli reakcije kad malteški ambasador dobije pismo od vas gdje ste pokradeni?

I evo, šta vam ti advokati žele dokazati? Da vas je Mateo Musa pokrao sinoć? Pa penal vam je dosudio nakon akcije u kojoj je bio ofsajd i koju bi VAR vratio. Jedino možete uspjeti ako već godinama sakupljate dokaze, označene novčanice, prisluškujete telefone zajedno s Tužilaštvom itd. Pa ne idu te stvari na lijepe oči, ovako rizikujete da vam cijeli tim suspenduju na šest mjeseci i da vam oduzmu dvanaest bodova.

Ali neka, ja se tome radujem :D .
A vidi fakat, sad sam pogledao ovo i u pravu si.
Post Reply