Kukavica ili samo obično đubre?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

irdijana

#1 Kukavica ili samo obično đubre?

Post by irdijana » 14/01/2012 22:44

:run:
Last edited by irdijana on 18/01/2012 19:37, edited 1 time in total.

mrtva kokoš

#2 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by mrtva kokoš » 14/01/2012 22:51

sve mi mirishe na to da si rezervna varijanta, a mozda i grijesim ne znam...

Eborg

#3 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by Eborg » 14/01/2012 22:53

Kreni od toga da su susreti nakon "ljubakanja preko žice" prije svega nabijeni seksom. A tek onda emocijama.

mrtva kokoš

#4 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by mrtva kokoš » 14/01/2012 22:54

Eborg wrote:Kreni od toga da su susreti nakon "ljubakanja preko žice" prije svega nabijeni seksom. A tek onda emocijama.
i keks je emocija :mrgreen:

Eborg

#5 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by Eborg » 14/01/2012 22:59

To samo pokazuje koliko smo mi muški široki u duši. :mrgreen:

La Vita 76

#6 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by La Vita 76 » 14/01/2012 23:01

Kukavica to je moj odgovor!

A zasto se tako ponasa mozes jedino saznati ako ga pitas ili mu postavis ultimatum..
Nema trta mrta,zna li on uopce sta hoce?
A ni ti nemoras bas uvijek zaigrati na njegovu,neka vidi malo kako je i bez tebe,pa ce tako lakse odluciti..a
i ti na kraju krajeva.

irdijana

#7 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by irdijana » 14/01/2012 23:08

Eborg wrote:Kreni od toga da su susreti nakon "ljubakanja preko žice" prije svega nabijeni seksom. A tek onda emocijama.
nismo mi imali sex uopće... možda bi bilo bolje da jesmo :mrgreen: ovo sam sad malo se pomamila stid me bilo :)

Eborg

#8 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by Eborg » 14/01/2012 23:14

Ako ste razgovarali o tome ili vodili neke škakljive razgovore onda on 100% računa na to.

Officer Crabtree
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

#9 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by Officer Crabtree » 14/01/2012 23:24

i ja sam pobjedio real madrid preko interneta sam, prošao im kroz šesnaesterac pustili me kažu hajd kad si tako sposoban

irdijana

#10 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by irdijana » 14/01/2012 23:32

Officer Crabtree wrote:i ja sam pobjedio real madrid preko interneta sam, prošao im kroz šesnaesterac pustili me kažu hajd kad si tako sposoban
svaka čast...i iz posta ti odiše sposobnost...

Officer Crabtree

#11 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by Officer Crabtree » 14/01/2012 23:38

ma mogao sam ga i ne napisati a to bi bilo tako...

previše filozofirate za neko poznanstvo koje se nastavilo dubokim razotkrivanjem putem internet poruka... sigurno će se pojaviti oni s iskustvom koji će kasnije reć da su postali bake i deke blizancima plave kose nakon upoznavanja preko interneta... al' iako razumijem te jer imaš dileme s obzirom da ti to nije stabilna situacija, nemoguće je da neko iz toga gore napisanog tebi ovdje kaže da li kukavica ili je obično đubre (tj. da ti napiše bilo šta o momku)...

mislim, paušalno je to sve jebajiga za sad, preporuka je nađite sebi nekog koga ćete moći dodirivati

btw. fino čitam ove žene koje su spremne psihološki profil napisat na osnovu toga što se ovaj ponekad javi a ponekad ne javi, divno, često mi petit keks zaglavi u čaju jer čitajući ne mogu da kontrolišem stepen otapanja, tol'ko me privuče

irdijana

#12 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by irdijana » 14/01/2012 23:43

Officer Crabtree wrote:ma mogao sam ga i ne napisati a to bi bilo tako...

previše filozofirate za neko poznanstvo koje se nastavilo dubokim razotkrivanjem putem internet poruka... sigurno će se pojaviti oni s iskustvom koji će kasnije reć da su postali bake i deke blizancima plave kose nakon upoznavanja preko interneta... al' iako razumijem te jer imaš dileme s obzirom da ti to nije stabilna situacija, nemoguće je da neko iz toga gore napisanog tebi ovdje kaže da li kukavica ili je obično đubre (tj. da ti napiše bilo šta o momku)...

mislim, paušalno je to sve jebajiga za sad, preporuka je nađite sebi nekog koga ćete moći dodirivati

btw. fino čitam ove žene koje su spremne psihološki profil napisat na osnovu toga što se ovaj ponekad javi a ponekad ne javi, divno, često mi petit keks zaglavi u čaju jer čitajući ne mogu da kontrolišem stepen otapanja, tol'ko me privuče
u redu je,shvatila sam te... hvala,doviđenja,prijatno :D

Officer Crabtree

#13 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by Officer Crabtree » 14/01/2012 23:44

pa kontam, dok smo na internetu i ti i ja... :kiss:

irdijana

#14 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by irdijana » 14/01/2012 23:50

Officer Crabtree wrote:pa kontam, dok smo na internetu i ti i ja... :kiss:
bježi da ne chatamo po temi :)

plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Has thanked: 283 times
Been thanked: 534 times

#15 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by plain vanilla » 14/01/2012 23:57

La Vita 76 wrote:Kukavica to je moj odgovor!

A zasto se tako ponasa mozes jedino saznati ako ga pitas ili mu postavis ultimatum..
Nema trta mrta,zna li on uopce sta hoce?
A ni ti nemoras bas uvijek zaigrati na njegovu,neka vidi malo kako je i bez tebe,pa ce tako lakse odluciti..a
i ti na kraju krajeva.
ili kukavica ili misli da je ...uzaludno

-LIBERO-
Čiča Gliša
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#16 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by -LIBERO- » 15/01/2012 00:44

Ustvari,vas se dvoje tek trebate upoznati :D ...kakav internet,kakvi klinci..to upoznavanje preko neta je cista fikcija. Upoznas(tj "upoznas" :D )ono zapravo sto u drugome zelis da vidis..a pitanje je koliko je to realno zapravo (najcesce nije)

Znaci,samo opusteno..a kada ga UPOZNAS javi nam se da vidimo sta je to sto zaprave osjecate jedno prema drugome,a iti ces tek onda znati na cemu si.

PeppermintSA

#17 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by PeppermintSA » 15/01/2012 02:04

meni najbolje jaran kaže:

''Ako upoznaš trebu iz drugog grada preko neta, i ne odradiš je prilikom prvog upoznavanja, treba tebe ugasiti a ne net'' :lol: :lol: :lol: :lol:

Tvrdokorna mrlja

#18 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by Tvrdokorna mrlja » 15/01/2012 03:07

hrani svoju sujetu,vjerovatno je jadan i bolje ti je da ne ides dublje,premda si se vec zatelebala..a sve to ti govorim jer je dzukac koji ce te na kraju sutnut ko opanak ;-)

duminjo

#19 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by duminjo » 15/01/2012 03:18

irdijana wrote:Upoznali se slučajno, a budući živimo na dva različita kraja zemlje, komunikaciju nastavili preko neta...znate već te folove...telefoni,sms-ovi,priče do gluhog doba noći... i tako mjesecima...počeli se čudno ponašati, ko je gdje, malo peckanja ako se ne javi odmah, usklađivali rasporede kako bi mogli naveče na net (kao idemo vanka):) nađemo se opet,da eto popijemo kafu, nismo tad pričali o tome šta nam se dešava....
nego tek opet na netu.... istresao je pred mene bruku emocija... ostala sam zatečena jer sam se valjda pravila da neke stvari ne primjećujem...a onda smo otvorili i moje karte...zaključak:zaljubili smo se....
a onda je on odlučio da se te emocije moraju presjeći jer zbog daljine ne možemo imat vezu.... daljina mu puno smeta... a kako bi presjekli emocije(nazvao je sebe kukavicom),moramo prestat komunicirat... ok...nerado,ali pristanem i na to... kao eto bit će nam lakše... i tako nekih mjesec dana ne komuniciramo nikako.... a onda od mog rođendana,mislim od rođendanske poruke,komunikacija počinje opet... u početku pomalo suzdržana,ali polako dolazi na staro...
međutim,primjećujem da on nekako u nekom periodu pokaže neke emocije i valjda kad se skonta da je postalo primjetno,povuče se... niti jednom riječju nije spomenuo zašto smo ponovo počeli komunicirati, šta hoće od mene... predstoji nam susret,zbog mojih poslovnih obaveza idem u njegov grad... doduše,mogla sam da biram izmešu dva,ali eto on je izrazio želju da izaberem njegov i da se vidimo... da pijemo kafu.... ja čak i ne znam što otvaram ovu temu,ali valjda želim pitati sve vas muškarce,zašto imate potrebu da se tako igrate???? zašto je otišao i opet vratio komunikaciju,a bila mu je konačna odluka kao da je to kraj.... kako se ponašati prema takvoj osobi? mislim da je očigledno da mi nije svejedno,da još emocije koje imam za njega imaju popriličan intenzitet,čim razbijam glavu šta on osjeća... ja jednostavno više ne vjerujem u njegovu priču o emocijama...ali zašto onda jednostavno ne kaže i prestanemo komunicirat jednom za svagda????? kakav stav zauzeti prema njemu??? ja još nemam snage da skroz kidnem od njega,*ebi ga :( dečki,da vas čujem? šta vas navodi na takva ponašanja?
povuce se, il se sjeti da ima zenu? :D

Mis mekinjas

#20 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by Mis mekinjas » 15/01/2012 10:56

Kukavica ili samo obično đubre?

I kukavica, i đubre, i nesigurni seronja... sve je on to... i beskičmeni skot....

plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Has thanked: 283 times
Been thanked: 534 times

#21 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by plain vanilla » 15/01/2012 11:11

Mis mekinjas wrote:Kukavica ili samo obično đubre?

I kukavica, i đubre, i nesigurni seronja... sve je on to... i beskičmeni skot....
:lol: :lol: :lol: :lol:

polako bona :lol:

Mis mekinjas

#22 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by Mis mekinjas » 15/01/2012 11:14

:D

E&E

#23 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by E&E » 15/01/2012 11:19

Moguce da se boji te "ljubavi" jer sta kad se vidite, i onda opet ne vidite boga pitaj koliko? Covjek jednostavno drzi distancu da nebude povrijedjen i nista vise.

irdijana

#24 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by irdijana » 15/01/2012 11:27

E&E wrote:Moguce da se boji te "ljubavi" jer sta kad se vidite, i onda opet ne vidite boga pitaj koliko? Covjek jednostavno drzi distancu da nebude povrijedjen i nista vise.
upravo takvu on priču priča.... ali :-)

sandra01
Been thanked: 1 time

#25 Re: Kukavica ili samo obično đubre?

Post by sandra01 » 15/01/2012 11:36

irdijana wrote:Upoznali se slučajno, a budući živimo na dva različita kraja zemlje, komunikaciju nastavili preko neta...znate već te folove...telefoni,sms-ovi,priče do gluhog doba noći... i tako mjesecima...počeli se čudno ponašati, ko je gdje, malo peckanja ako se ne javi odmah, usklađivali rasporede kako bi mogli naveče na net (kao idemo vanka):) nađemo se opet,da eto popijemo kafu, nismo tad pričali o tome šta nam se dešava....
nego tek opet na netu.... istresao je pred mene bruku emocija... ostala sam zatečena jer sam se valjda pravila da neke stvari ne primjećujem...a onda smo otvorili i moje karte...zaključak:zaljubili smo se....
a onda je on odlučio da se te emocije moraju presjeći jer zbog daljine ne možemo imat vezu.... daljina mu puno smeta... a kako bi presjekli emocije(nazvao je sebe kukavicom),moramo prestat komunicirat... ok...nerado,ali pristanem i na to... kao eto bit će nam lakše... i tako nekih mjesec dana ne komuniciramo nikako.... a onda od mog rođendana,mislim od rođendanske poruke,komunikacija počinje opet... u početku pomalo suzdržana,ali polako dolazi na staro...
međutim,primjećujem da on nekako u nekom periodu pokaže neke emocije i valjda kad se skonta da je postalo primjetno,povuče se... niti jednom riječju nije spomenuo zašto smo ponovo počeli komunicirati, šta hoće od mene... predstoji nam susret,zbog mojih poslovnih obaveza idem u njegov grad... doduše,mogla sam da biram izmešu dva,ali eto on je izrazio želju da izaberem njegov i da se vidimo... da pijemo kafu.... ja čak i ne znam što otvaram ovu temu,ali valjda želim pitati sve vas muškarce,zašto imate potrebu da se tako igrate???? zašto je otišao i opet vratio komunikaciju,a bila mu je konačna odluka kao da je to kraj.... kako se ponašati prema takvoj osobi? mislim da je očigledno da mi nije svejedno,da još emocije koje imam za njega imaju popriličan intenzitet,čim razbijam glavu šta on osjeća... ja jednostavno više ne vjerujem u njegovu priču o emocijama...ali zašto onda jednostavno ne kaže i prestanemo komunicirat jednom za svagda????? kakav stav zauzeti prema njemu??? ja još nemam snage da skroz kidnem od njega,*ebi ga :( dečki,da vas čujem? šta vas navodi na takva ponašanja?

Ne bih ga nazvala ni kukavicom ni djubretom,samo osobom koja nije vrijedna tvog vremena. ;-)

Locked