Kuhinjska napa

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
žadd

Kuhinjska napa

Post by žadd » 29/09/2011 14:03

Nemam iskustva s napama pa bih vas molila za pomoć.
Naime, čula sam da postoji više tipova napa i da su neke dobre a neke ne i tako to. Postoje i nekakve samostojeće. Zanima me isključivo varijanta bez dimnjaka tj bez odvoda van iz prostorije.
Bitan je i čimbenik da ćemo imati kuhinju otvorenog tipa tj. koja nije zidom odvojena od dnevne sobe pa zbog toga trebamo napu koja će sve mirise dobro upijati.
I, naravno - cijene? Pretpostavljam da za dobru napu,treba i koja marka vise,pa molim vas dajte svoja iskustva koji ste skoro kupili i sada koristite - preporuke, prednosti, nedostaci, savjeti itd.
Hvala

Altsa

Re: Kuhinjska napa

Post by Altsa » 29/09/2011 14:07

žadd wrote:Nemam iskustva s napama pa bih vas molila za pomoć.
Naime, čula sam da postoji više tipova napa i da su neke dobre a neke ne i tako to. Postoje i nekakve samostojeće. Zanima me isključivo varijanta bez dimnjaka tj bez odvoda van iz prostorije.
Bitan je i čimbenik da ćemo imati kuhinju otvorenog tipa tj. koja nije zidom odvojena od dnevne sobe pa zbog toga trebamo napu koja će sve mirise dobro upijati.
I, naravno - cijene? Pretpostavljam da za dobru napu,treba i koja marka vise,pa molim vas dajte svoja iskustva koji ste skoro kupili i sada koristite - preporuke, prednosti, nedostaci, savjeti itd.
Hvala

na zalost funkcija nape (luftirajke :D ) ti nece biti kompletna jer nemas odvod vani...i ja sam morao uzeti napu koja nema izlaz vani i nije to to...to jest ne kupi koliko bi ja zelio...ali bolje ista nego nista...ja sam uzeo elekroluksovu i bila je oko 115 KM + filter koji sad ne znam koliko kosta..ima i jeftinijih ali i dobro skupljih...
Last edited by Altsa on 29/09/2011 14:09, edited 1 time in total.

žadd

Post by žadd » 29/09/2011 14:09

i kako si zadovoljan? lma li koristi od nje? :-)

Altsa

Post by Altsa » 29/09/2011 14:11

žadd wrote:i kako si zadovoljan? lma li koristi od nje? :-)

kao sto rekoh bolje je ikakva nego nikakva...jest da mi se pokvarila nakon 5 dana (zalomilo se) ali su odmah dosli i sredili je...svakako je bolje imati je pa makar i ovu bez odvoda nego nikakvu...nemoj ocekivati mnogo jer ces se razocarati

žadd

Post by žadd » 29/09/2011 14:14

A kakve su cijene?

Post Reply