kuhinje po mjeri

Post Reply
Sid the sloth
Posts: 2919
Joined: 30/01/2013 15:56

#501 Re: kuhinje po mjeri

Post by Sid the sloth »

Al pazi joj recenice “postoji tehnicki preduslov za ugradnju ovakve nape kod nas” samo ona ne zna kako al zna da postoji :lol:
Ne zamaraj se trazeci majstore, ne postoji. Da postoji i sami bi ga vidjeli.
User avatar
eltroxin
Posts: 2074
Joined: 30/08/2009 23:35

#502 Re: kuhinje po mjeri

Post by eltroxin »

Dobro, mozda je takav odgovor dobila kada je postavila zahtjeve i kazala koliko je spremna platiti.
Pa joj rekli da je to “tehnicki” neizvodljivo. :D
narcisaa
Posts: 125
Joined: 04/01/2010 01:01

#503 Re: kuhinje po mjeri

Post by narcisaa »

Bullet Tooth Tony wrote: 07/05/2024 23:36
Izvini ali mi je jako tesko povjerovati da ti je :

1. Situacija tako cista i jednostavna kao sto navodis ( jer onda aposlutno nema problema sa ugradnjom nape)

2. Da Arhitektonski studio, dizajneri itd tako drsko odgovore na bilo kakav upit, zelje i razmjenu ideja itd...

U proteklih 8 godina pricao sam sa preko 60 majstora i firmi razlicitog kalibra, .. i aposlutno mi niko nikad nije tako odgovorio .

"Bojim se da imate zahtjeve koje niko ne može ispuniti bez da vas u najmanju ruku slaže da je moguće." meni govori da vasa situacija apsolutno nije cista kao sto navodite ...

Zato sam gotovo siguran da postoji dio koji ste nam presutili ali iskreno meni apsolutno ne moras reci sta je to


Sretno
Nepročitan post Postao/la Chmoljo » 07/05/2024 22:52

i ko zna poslije kolike razmjene mailova je došlo do ovakvog odgovora.

sada se po sto puta citira ovaj odgovor na nekoliko tema čisto zbog povrijeđene sujete... što opet govori dovoljno za sebe.
Postao/la Sid the sloth » 07/05/2024 23:08

Al pazi joj recenice “postoji tehnicki preduslov za ugradnju ovakve nape kod nas” samo ona ne zna kako al zna da postoji :lol:
Ne zamaraj se trazeci majstore, ne postoji. Da postoji i sami bi ga vidjeli.
Nepročitan post Postao/la eltroxin » 08/05/2024 00:21

Dobro, mozda je takav odgovor dobila kada je postavila zahtjeve i kazala koliko je spremna platiti.
Pa joj rekli da je to “tehnicki” neizvodljivo. :D

Cak i od ovakve svite jadno, bijedno i asocijalno.
A sada potrazite si profesionalnog psihoterapeuta
moimoi
Posts: 5017
Joined: 01/07/2006 12:59

#504 Re: kuhinje po mjeri

Post by moimoi »

Moj ti je savjet da odaberes arhitektu i da sjednes s njim.
Takve stvari ne mozes raditi dopisivanjem.
Dovedes ga na lice mjesta da izmjeri prostor, snimi… a zatim sjednete skupa i crtate.
moimoi
Posts: 5017
Joined: 01/07/2006 12:59

#505 Re: kuhinje po mjeri

Post by moimoi »

Bullet Tooth Tony wrote: 07/05/2024 22:58
narcisaa wrote: 07/05/2024 22:49
ZoomZoomKiwi wrote: 07/05/2024 22:42 Da vidiš sjebova kad sam ja ovim svojima što su radili kuhinju donio Elica indukcijsku ploču sa ugrađenom exhaust napom. Rupa u zidu spremna na dnu, sve riješeno, ali je ploča na ostrvu, nije na elementu uz zid.

Al’ dovedi sad cijev, auh, visoka matematika. Češanje po glavi i to.

Toliko visoka da sam i sâm morao učestvovati u montaži.

Ali je ispalo top. :thumbup:
Da, i kod nas je kuhinjsko ostrvo i taj "problem" ne mogu rijesiti osim da plocu za kuhanje "nabiju" uz zid blize otvoru za ventilaciju.
Pa sta su ti ponudili za taj "problem" ? Cijevi se moraju izvesti...napa ugradbena se mora na nesto ugraditi ... mislim sta ocekujes .. da stoji u havi .. da nema cijevi ...

Ja sam sve to uradio sto ti navodis ali mi je radio rodjak i ne mogu ti dati kontakt
Moze i bez cijevi. Ima napa samo sa filterom. Pa nemaju svi u kuhinjama vanjski zid ili dimnjak
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4579
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#506 Re: kuhinje po mjeri

Post by VladaFBiH »

ZoomZoomKiwi wrote: 07/05/2024 23:20
Bullet Tooth Tony wrote: 07/05/2024 23:16
ZoomZoomKiwi wrote: 07/05/2024 23:11

Kupio u Austriji, mislim da u BiH ima u Schachermayeru, tamo sam uzeo cijevi što mi je falilo.

Kuhinja mi je na U, odnosno L dio je uz zidove, a onda ima još jedan dio koji je ustvari poluostrvo, i koji je dubok 90cm i glumi polu-šank. Na njemu je ploča, a cijev ide do vanjskog zida kroz elemente skroz do zida.
A pa dobro onda je prosto .. mislim ne znam sto nisu znali spojit cijevi jbt.. to iole dobar majstor odradi.. kroz elemente vuces da se ne vidi i sto ti kazes zrtvujes neke ladice ...

Za mene je ostrvo nesto sasvim drugo..
Spoiler
Show
Image
Ma naravno, to je pravo ostrvo. Bilo mi je i to u planu, i to se može riješiti da se kroz pod radi izduv al’ naravno to je najlakše kad se pravi nov objekat kao što sam ja radio.
Pa predvidiš sve cijevi i ostalo.


Uglavnom sve se može samo im je mrsko raditi.

A što se tiče moje pomoći, jebiga malo im je 3D puzla bila komplikovana.

A ja uzeo materijala(cijevi) nije bilo ni cm viška :mrgreen:
ovo je jako "tricky" u stanovima raditi jer se moraš dosta duboko ukopati a samim tim moraš i rezati nosivu ploću a samim tim i armaturu što će značajno uticati na statiku tog dijela + možda završiš i kod komšije ako je tanja ploča odnosno možda dobijete finu rupu između stanova :)
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20551
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#507 Re: kuhinje po mjeri

Post by Bullet Tooth Tony »

moimoi wrote: 08/05/2024 10:02
Bullet Tooth Tony wrote: 07/05/2024 22:58
narcisaa wrote: 07/05/2024 22:49

Da, i kod nas je kuhinjsko ostrvo i taj "problem" ne mogu rijesiti osim da plocu za kuhanje "nabiju" uz zid blize otvoru za ventilaciju.
Pa sta su ti ponudili za taj "problem" ? Cijevi se moraju izvesti...napa ugradbena se mora na nesto ugraditi ... mislim sta ocekujes .. da stoji u havi .. da nema cijevi ...

Ja sam sve to uradio sto ti navodis ali mi je radio rodjak i ne mogu ti dati kontakt
Moze i bez cijevi. Ima napa samo sa filterom. Pa nemaju svi u kuhinjama vanjski zid ili dimnjak
Slazem se .. upravi si :)

Snaga im je manja i glasni su ali da imaju i te nape... iako smo pricali o ovim sa cijevima pa je moj osvrt bio na to
User avatar
Ateista
Posts: 46874
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#508 Re: kuhinje po mjeri

Post by Ateista »

narcisaa wrote: 07/05/2024 21:32
eltroxin wrote: 07/05/2024 20:38
narcisaa wrote: 07/05/2024 19:20 Vidim da je tema zamrla, postavicu ipak pitanje.
Gdje se u Sarajevu moze naruciti luksuzna kuhinja po mjeri a ciji je prostor izuzetno zahtjevan?
Ko je najpouzdaniji?
Kontaktirali smo 3 firme, u jednoj projektantica izuzetno drska " Naše vrijeme je veoma dragocijeno I mi dobro pazimo kako ga trošimo.

Bojim se da imate zahtjeve koje niko ne može ispuniti bez da vas u najmanju ruku slaže da je moguće.

Vama bi najbolje bilo da prvenstveno angažujete projektantski biro koji će zajedno s Vama po Vašim željema napraviti raspored ako je takav uopše moguć." :D :-) :lol:
A kakvi su to zahtjevi, ako se moze znati? :D
Faber-ova ugradbena napa tacno na mjestu gdje je ja zelim (tehnicki uslovi postoje samo sto se mora malo potruditi da sve izgleda i funkcionalno i estetski savrseno), ne gdje to tzv.dizajnerica zeli, Eggerova radna ploca i Blumovi sistemi zatvaranja, matt fronte sa efektom protiv otisaka prstiju su minimum.
Nismo trazili radnu plocu od bijelog mramora jer tek sa tim ne bi znala gdje i kako da zapocne.

Nista posebno, mora se samo perfektno uklopiti u ostatak prostora koji je zahtjevan.
Tesko je napamet govoriti bez dovoljno informacija, ali meni taj odgovor zvuci kao da je potrebno raditi neke dodatne gradjevinske radove da bi se to sve moglo izvesti. U principu firme i stolari koji rade namjestaj ne rade gradjevinske radove, provodjenje cijevi kroz zidove, pomjeranje struje, vode i slicno, pa je u tom smislu nekad potrebno imati odredjene preduslove da se neki namjestaj napravi onako kako neko zeli. Mozda je zato savjetovala da se angazuje projektantski biro koji ce isprojektovati sve, od namjestaja do instalacija, te da onda majstori urade gradjevinske radove i onda da se radi kuhinja. Opet kazem, nemam dovoljno informacija pa nisam siguran, ali nekako mi najvise na to vuce.
moimoi
Posts: 5017
Joined: 01/07/2006 12:59

#509 Re: kuhinje po mjeri

Post by moimoi »

Bullet Tooth Tony wrote: 08/05/2024 10:21
moimoi wrote: 08/05/2024 10:02
Bullet Tooth Tony wrote: 07/05/2024 22:58

Pa sta su ti ponudili za taj "problem" ? Cijevi se moraju izvesti...napa ugradbena se mora na nesto ugraditi ... mislim sta ocekujes .. da stoji u havi .. da nema cijevi ...

Ja sam sve to uradio sto ti navodis ali mi je radio rodjak i ne mogu ti dati kontakt
Moze i bez cijevi. Ima napa samo sa filterom. Pa nemaju svi u kuhinjama vanjski zid ili dimnjak
Slazem se .. upravi si :)

Snaga im je manja i glasni su ali da imaju i te nape... iako smo pricali o ovim sa cijevima pa je moj osvrt bio na to
A i to ti zavisi od proizvodjaca… imas jace i tise od onih sa cijevima… samo se treba isprsiti :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45770
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#510 Re: kuhinje po mjeri

Post by Chmoljo »

narcisaa wrote: 08/05/2024 09:42
Cak i od ovakve svite jadno, bijedno i asocijalno.
A sada potrazite si profesionalnog psihoterapeuta
a ti nekoga ko će ti ugraditi napu u prostoru koji ima tehnički preduslov za to.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45770
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#511 Re: kuhinje po mjeri

Post by Chmoljo »

Bullet Tooth Tony wrote: 08/05/2024 10:21
moimoi wrote: 08/05/2024 10:02
Bullet Tooth Tony wrote: 07/05/2024 22:58

Pa sta su ti ponudili za taj "problem" ? Cijevi se moraju izvesti...napa ugradbena se mora na nesto ugraditi ... mislim sta ocekujes .. da stoji u havi .. da nema cijevi ...

Ja sam sve to uradio sto ti navodis ali mi je radio rodjak i ne mogu ti dati kontakt
Moze i bez cijevi. Ima napa samo sa filterom. Pa nemaju svi u kuhinjama vanjski zid ili dimnjak
Slazem se .. upravi si :)

Snaga im je manja i glasni su ali da imaju i te nape... iako smo pricali o ovim sa cijevima pa je moj osvrt bio na to
ali su dosta lošije od ovih.
NediM17
Posts: 21884
Joined: 05/11/2009 11:49

#512 Re: kuhinje po mjeri

Post by NediM17 »

Nape bez odvoda su obicna kita.
izvrsni direktor
Posts: 9779
Joined: 20/12/2018 16:11

#513 Re: kuhinje po mjeri

Post by izvrsni direktor »

Chmoljo wrote: 08/05/2024 10:46
narcisaa wrote: 08/05/2024 09:42
Cak i od ovakve svite jadno, bijedno i asocijalno.
A sada potrazite si profesionalnog psihoterapeuta
a ti nekoga ko će ti ugraditi napu u prostoru koji ima tehnički preduslov za to.
:lol:
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20551
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#514 Re: kuhinje po mjeri

Post by Bullet Tooth Tony »

Chmoljo wrote: 08/05/2024 10:46
narcisaa wrote: 08/05/2024 09:42
Cak i od ovakve svite jadno, bijedno i asocijalno.
A sada potrazite si profesionalnog psihoterapeuta
a ti nekoga ko će ti ugraditi napu u prostoru koji ima tehnički preduslov za to.
:lol:

Ma tesko da ce naci ... niko u BiH ne zna napraviti luksuznu Egger kuhinju i napu mada postoje tehnički preduslov za to.
lavic
Posts: 3097
Joined: 14/04/2011 15:03

#515 Re: kuhinje po mjeri

Post by lavic »

Bullet Tooth Tony wrote: 08/05/2024 11:09
Chmoljo wrote: 08/05/2024 10:46
narcisaa wrote: 08/05/2024 09:42
Cak i od ovakve svite jadno, bijedno i asocijalno.
A sada potrazite si profesionalnog psihoterapeuta
a ti nekoga ko će ti ugraditi napu u prostoru koji ima tehnički preduslov za to.
:lol:

Ma tesko da ce naci ... niko u BiH ne zna napraviti luksuznu Egger kuhinju i napu mada postoje tehnički preduslov za to.
Sogal radi sve...
moimoi
Posts: 5017
Joined: 01/07/2006 12:59

#516 Re: kuhinje po mjeri

Post by moimoi »

Ima ljudi fakat i “majstora” koji nemaju pojma… i to ne malo. Meni je dosao lik po preporuci koji me uvjeravao da se zid iz vana ne moze izolirati nikakvim premazima.. da takve stvari ne postoje… vec da trebam okreciti zid masnom bojom iznutra da ne bubri ubuduce boja :D
zigson
Posts: 3192
Joined: 04/04/2015 22:17

#517 Re: kuhinje po mjeri

Post by zigson »

narcisaa wrote: 08/05/2024 09:42
Bullet Tooth Tony wrote: 07/05/2024 23:36
Izvini ali mi je jako tesko povjerovati da ti je :

1. Situacija tako cista i jednostavna kao sto navodis ( jer onda aposlutno nema problema sa ugradnjom nape)

2. Da Arhitektonski studio, dizajneri itd tako drsko odgovore na bilo kakav upit, zelje i razmjenu ideja itd...

U proteklih 8 godina pricao sam sa preko 60 majstora i firmi razlicitog kalibra, .. i aposlutno mi niko nikad nije tako odgovorio .

"Bojim se da imate zahtjeve koje niko ne može ispuniti bez da vas u najmanju ruku slaže da je moguće." meni govori da vasa situacija apsolutno nije cista kao sto navodite ...

Zato sam gotovo siguran da postoji dio koji ste nam presutili ali iskreno meni apsolutno ne moras reci sta je to


Sretno
Nepročitan post Postao/la Chmoljo » 07/05/2024 22:52

i ko zna poslije kolike razmjene mailova je došlo do ovakvog odgovora.

sada se po sto puta citira ovaj odgovor na nekoliko tema čisto zbog povrijeđene sujete... što opet govori dovoljno za sebe.
Postao/la Sid the sloth » 07/05/2024 23:08

Al pazi joj recenice “postoji tehnicki preduslov za ugradnju ovakve nape kod nas” samo ona ne zna kako al zna da postoji :lol:
Ne zamaraj se trazeci majstore, ne postoji. Da postoji i sami bi ga vidjeli.
Nepročitan post Postao/la eltroxin » 08/05/2024 00:21

Dobro, mozda je takav odgovor dobila kada je postavila zahtjeve i kazala koliko je spremna platiti.
Pa joj rekli da je to “tehnicki” neizvodljivo. :D

Cak i od ovakve svite jadno, bijedno i asocijalno.
A sada potrazite si profesionalnog psihoterapeuta
Pa pogledaj kako si ti drska pa onda govori za nekoga drugog. Bas bih volio druga strana da se javi i da se zna i druga strana price.
Kakve svite? Dosla si na ovaj forum da pitas za preporuku onda snishodljivo se odnosis prema istim ljudima.
narcisaa
Posts: 125
Joined: 04/01/2010 01:01

#518 Re: kuhinje po mjeri

Post by narcisaa »

moimoi wrote: 08/05/2024 11:56 Ima ljudi fakat i “majstora” koji nemaju pojma… i to ne malo. Meni je dosao lik po preporuci koji me uvjeravao da se zid iz vana ne moze izolirati nikakvim premazima.. da takve stvari ne postoje… vec da trebam okreciti zid masnom bojom iznutra da ne bubri ubuduce boja :D
A tek "majstora" koji ti umjesto fiskalnog racuna donesu predracun za proizvod za koji su dobili novac jer se oni u to "bolje razumiju".
vernes81
Posts: 1696
Joined: 25/04/2011 23:04

#519 Re: kuhinje po mjeri

Post by vernes81 »

moimoi wrote: 08/05/2024 09:48 Moj ti je savjet da odaberes arhitektu i da sjednes s njim.
Takve stvari ne mozes raditi dopisivanjem.
Dovedes ga na lice mjesta da izmjeri prostor, snimi… a zatim sjednete skupa i crtate.
Pod uslovom da je arhitekta iz firme koja bi i radila kuhinju pa da to udje u cijenu, inace bacanje para.
narcisaa
Posts: 125
Joined: 04/01/2010 01:01

#520 Re: kuhinje po mjeri

Post by narcisaa »

Bullet Tooth Tony wrote: 08/05/2024 11:09
Chmoljo wrote: 08/05/2024 10:46
narcisaa wrote: 08/05/2024 09:42
Cak i od ovakve svite jadno, bijedno i asocijalno.
A sada potrazite si profesionalnog psihoterapeuta
a ti nekoga ko će ti ugraditi napu u prostoru koji ima tehnički preduslov za to.
:lol:

Ma tesko da ce naci ... niko u BiH ne zna napraviti luksuznu Egger kuhinju i napu mada postoje tehnički preduslov za to.
Znate Ti i tvoj rodjak skupljajuci materijal za kuhinju po gradjevinskim marketima :) , a tek i ostala forumska zajednica alfa muzjaka kojima je forumarenje vid psihoterapije kojom lijece sav svoj jad i bijedu iz stvarnog zivota :) .

I ni jedan alfa muzjak ne preporuci nikoga :?: Samo, obijesni, bijedni i jadni komentari.
vernes81
Posts: 1696
Joined: 25/04/2011 23:04

#521 Re: kuhinje po mjeri

Post by vernes81 »

narcisaa wrote: 08/05/2024 12:40
Bullet Tooth Tony wrote: 08/05/2024 11:09
Chmoljo wrote: 08/05/2024 10:46

a ti nekoga ko će ti ugraditi napu u prostoru koji ima tehnički preduslov za to.
:lol:

Ma tesko da ce naci ... niko u BiH ne zna napraviti luksuznu Egger kuhinju i napu mada postoje tehnički preduslov za to.
Znate Ti i tvoj rodjak skupljajuci materijal za kuhinju po gradjevinskim marketima :) , a tek i ostala forumska zajednica alfa muzjaka kojima je forumarenje vid psihoterapije kojom lijece sav svoj jad i bijedu iz stvarnog zivota :) .

I ni jedan alfa muzjak ne preporuci nikoga :?: Samo, obijesni, bijedni i jadni komentari.
Preporucio bi ja sebe al mrsko mi vise kuhinje raditi jedva ih se rjesio :D
narcisaa
Posts: 125
Joined: 04/01/2010 01:01

#522 Re: kuhinje po mjeri

Post by narcisaa »

vernes81 wrote: 08/05/2024 12:32
moimoi wrote: 08/05/2024 09:48 Moj ti je savjet da odaberes arhitektu i da sjednes s njim.
Takve stvari ne mozes raditi dopisivanjem.
Dovedes ga na lice mjesta da izmjeri prostor, snimi… a zatim sjednete skupa i crtate.
Pod uslovom da je arhitekta iz firme koja bi i radila kuhinju pa da to udje u cijenu, inace bacanje para.
Radi se o jednoj "poznatoj" firmi u Sa. koja radi projektovanje kuhinja sa svojim timom arhitekata unutrasnjeg enterijera.
Od projektovanja, do montaze sve njihovo.
Bijelu tehniku mi kupujemo, elektricar i vodoinstalater dolaze sa njima.
Bili u kuci, uzeli mjere ali je prostor izuzetno zahtjevan.
Mi hocemo kuhinjsko ostrvo na kojem je ploca za kuhanje, struja, voda na tom dijelu uradjana, ventilacioni otvor na zidu sto im predstavlja veliki problem kako preko plafona odvesti ventilacionu cijev do zida i sve tako upakovati da je i estetski prihvatljivo. Otocna napa filterusa ne dolazi u obzir.
Prostorije imaju visoke stropove.
vernes81
Posts: 1696
Joined: 25/04/2011 23:04

#523 Re: kuhinje po mjeri

Post by vernes81 »

narcisaa wrote: 08/05/2024 12:51
vernes81 wrote: 08/05/2024 12:32
moimoi wrote: 08/05/2024 09:48 Moj ti je savjet da odaberes arhitektu i da sjednes s njim.
Takve stvari ne mozes raditi dopisivanjem.
Dovedes ga na lice mjesta da izmjeri prostor, snimi… a zatim sjednete skupa i crtate.
Pod uslovom da je arhitekta iz firme koja bi i radila kuhinju pa da to udje u cijenu, inace bacanje para.
Radi se o jednoj "poznatoj" firmi u Sa. koja radi projektovanje kuhinja sa svojim timom arhitekata unutrasnjeg enterijera.
Od projektovanja, do montaze sve njihovo.
Bijelu tehniku mi kupujemo, elektricar i vodoinstalater dolaze sa njima.
Bili u kuci, uzeli mjere ali je prostor izuzetno zahtjevan.
Mi hocemo kuhinjsko ostrvo na kojem je ploca za kuhanje, struja, voda na tom dijelu uradjana, ventilacioni otvor na zidu sto im predstavlja veliki problem kako preko plafona odvesti ventilacionu cijev do zida i sve tako upakovati da je i estetski prihvatljivo. Otocna napa filterusa ne dolazi u obzir.
Prostorije imaju visoke stropove.
Kvaka je samo sta je tebi estetski prihvatljivo, ovako na prvu na slijepo mozes cjev obloziti ivericom kao duznu kocku skroz do otvora naravno ti izaberes materijal te obloge, to je osnova s tim da ti se moze predloziti i neka kao viseca stalaza koja bi se vezala uz oblogu da malo izgleda to sve prekrivenije i bogatije
Haj valjda sam ti sta pomogao ( beta muzijak :D ).
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20551
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#524 Re: kuhinje po mjeri

Post by Bullet Tooth Tony »

Ma lupa ona...ali su svi drugi krivi i budale ...

Na sta ce vezat napu i kuda da vodi cijev? ... moze citav plafon spustati sa rigipsom pa vodit cijev prema zidu ispod rigipsa ... gotovo sam siguran da su ovo predlozili ...

Moze oblagati ali da se vidi kao sto si ti predlozio...

Ili elementima voditi kao sto forumas predlozi ali nije onda pravi most .... vec spojeni sa ostalim elementima kuhinje

Moze busiti plafon ali pitanje je da li to moze uopste debljinom ...

I moze busiti pod pa voditi ...

Sve je posao i kosta bas ...

Nema sanse da joj nesto od ovoga taj Arhitektonski studio nije ponudio ... vidis da suti o tome sta su joj predlozili a napada sve nas ... samo nakaci taj mail gdje su se ljudi izervirali na kraju
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 20551
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#525 Re: kuhinje po mjeri

Post by Bullet Tooth Tony »

:lol: :lol: :lol: 8-)
Post Reply