Kuda pobjeći?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#1 Kuda pobjeći?

Post by sizifinho »

Siguran sam da mnogi od vas znaju kakav je to pritisak kad vam se sve nakupi, stres od posla/kuće/faxa čega već jednostavno vam jede duh i postepeno vas troši. Sjedite na stolici, guzica vam se znoji i huja neka u vama ključa i imate čudan osjećaj u stomaku - kao da vas salo upija?

Mislim, bar se ja tako osjećam. Studiram jedan od težih fakulteta i ovih dana su mi ispiti. Inače sam neko ko je fizički aktivan, ali sad sam sve žrtvovao da bih izvukao najbolju situaciju (budući da sam jednom obnovio godinu, da se ne ponovi xD ) Manjak fizičke aktivnosti, slova koja ne idu u glavu i rokovi koji se bliže, sve su to faktori koji u meni bude negativnu energiju :(
Večeras neću spavati, imam sutra ispit nit ću to moći nadoknaditi jer u petak imam još jedan ispit...ali eto proći će i to...

Ono što mene zanima je kuda ja mogu otić u subotu s svojim biciklom, da se izgubim iz grada negdje u prirodu, možda s nekom knjigom? Gdje vi idete s biciklima, gdje su te ljepote grada Sarajeva?
Imamo li čarobnih, izgubljenih mjesta?
Gdje bježite da se riješite stresa?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2 Re: Kuda pobjeći?

Post by JThomas »

nađi kakvu krčmu gdje sjede stariji alkoholičari i bokalić rakije i dva'es' deka sira pred sebe. da vidiš kako stres nestaje k'o rukom odnesen 8-)
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#3 Re: Kuda pobjeći?

Post by Zviz »

Zapalis nesvrstanog prijatelja Afghanistanca. :gunjastajl:

Ili sto cojik rece, samo predlazem, da u prirodu negdje odes, natrpas korpu neke hrane koju obozavas - sir je inace zakon! Necega ljutog za popit, malo muzike i procitas koji Alan Ford roman. A mobitel obavezno ostavi kod kuce.
User avatar
ForzaZeljo
Posts: 66
Joined: 10/04/2013 12:53

#4 Re: Kuda pobjeći?

Post by ForzaZeljo »

zapali buksnu i gdje god da odes odmorit ces se kako psihicki tako i fizicki...
nebitno da li lezis u krevetu ili si na plazi :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#5 Re: Kuda pobjeći?

Post by SmokingMan »

Zviz wrote:Zapalis nesvrstanog prijatelja Afghanistanca. :gunjastajl:

Ili sto cojik rece, samo predlazem, da u prirodu negdje odes, natrpas korpu neke hrane koju obozavas - sir je inace zakon! Necega ljutog za popit, malo muzike i procitas koji Alan Ford roman. A mobitel obavezno ostavi kod kuce.
Sve potpisujem,osim "lule mira",umjesto ljute more kakav sokić,kisela 8-)
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#6 Re: Kuda pobjeći?

Post by Loulou »

sizifinho wrote:Ono što mene zanima je kuda ja mogu otić u subotu s svojim biciklom, da se izgubim iz grada negdje u prirodu, možda s nekom knjigom? Gdje vi idete s biciklima, gdje su te ljepote grada Sarajeva?
Imamo li čarobnih, izgubljenih mjesta?
http://www.klix.ba/forum/biciklom-kroz- ... s8250.html
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#7 Re: Kuda pobjeći?

Post by mg »

Uz Igman, uspon od Hadzica. Gore mozes oko Igmanske dzamije naci lijepih mjesta za odmor. Hladovina i ljepota.

Možeš i iznad Čavljaka, malo manje hlada ali je odlicno.

Skakavac je naravno uvjek u opciji...

Mislim da gdje god odes u prirodu da ce ti biti ok.
User avatar
vazi
Posts: 8821
Joined: 07/04/2010 15:31

#8 Re: Kuda pobjeći?

Post by vazi »

sizifinho wrote:Siguran sam da mnogi od vas znaju kakav je to pritisak kad vam se sve nakupi, stres od posla/kuće/faxa čega već jednostavno vam jede duh i postepeno vas troši. Sjedite na stolici, guzica vam se znoji i huja neka u vama ključa i imate čudan osjećaj u stomaku - kao da vas salo upija?

Mislim, bar se ja tako osjećam. Studiram jedan od težih fakulteta i ovih dana su mi ispiti. Inače sam neko ko je fizički aktivan, ali sad sam sve žrtvovao da bih izvukao najbolju situaciju (budući da sam jednom obnovio godinu, da se ne ponovi xD ) Manjak fizičke aktivnosti, slova koja ne idu u glavu i rokovi koji se bliže, sve su to faktori koji u meni bude negativnu energiju :(
Večeras neću spavati, imam sutra ispit nit ću to moći nadoknaditi jer u petak imam još jedan ispit...ali eto proći će i to...

Ono što mene zanima je kuda ja mogu otić u subotu s svojim biciklom, da se izgubim iz grada negdje u prirodu, možda s nekom knjigom? Gdje vi idete s biciklima, gdje su te ljepote grada Sarajeva?
Imamo li čarobnih, izgubljenih mjesta?
Gdje bježite da se riješite stresa?

do subote mozda mozes pokusati i ovo:


http://youtu.be/Mh4yobzb5I4

https://www.youtube.com/watch?v=hHeUeEO84mc
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#9 Re: Kuda pobjeći?

Post by sizifinho »

mg wrote:Uz Igman, uspon od Hadzica. Gore mozes oko Igmanske dzamije naci lijepih mjesta za odmor. Hladovina i ljepota.

Možeš i iznad Čavljaka, malo manje hlada ali je odlicno.

Skakavac je naravno uvjek u opciji...

Mislim da gdje god odes u prirodu da ce ti biti ok.
oo, skakavac je mjesto, samo ne znam može li se gore biciklo igdje ostaviti, nisam jako dugo bio xD
Post Reply