Ja sam jučer na Titovoj, našla ovog malog cuku. Jednostavno sam morala da ga sklonim sa ulice, hodao je po ulici i tramvajskim šinama i samo je bilo pitanje kad će ga šta udariti. Smjestila sam ga privremeno kod sebe, a to privremeno može biti do kraja ove sedmice, jer me onda neće biti kući po cijeli dan, tj. neću mu moći pružiti nikakvu pažnju. Onome ko ga uzme privremeno do nekog konačnog udomljavanja namjeravam u potpunosti pružiti finansijsku podršku i naravno stopostotno učestvovati u traženju novog doma. Znači samo je problem što mu ja konkretno neću moći ponuditi pažnju.
Isto tako stalni udomitelj će od mene dobiti poklon paket sa raznoraznim potrepštinama za psa.
E sad, ja nemam nikakvog iskustva sa psima ... pa su mi svi savjeti dobro došli ... i preporuka i kontakt za veterinara (koji surađuju sa SOS om), te postoji li kakva procedura oko udomljvanja ili ga mogu samo dovesti u subotu ( ako će uopšte tada biti udomljavanje ? ).
Mužijak je, a ja starost ne mogu da procjenim, mislim da je do sada imao kontakt sa ljudima, jako je pametan, i iako je mali čak zna i poslušati kad mu se šta kaže ( možda je to slučajno
Unaprijed zahvalna

