Krugovi bliski EU I Vladi SAD upozorili Dodika i Silajdzica

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
Dedda

Krugovi bliski EU I Vladi SAD upozorili Dodika i Silajdzica

Post by Dedda » 17/07/2007 13:53

Naime, ova dva lika su kako se evo cuje po inozemnim medijima, a kako naglasava nekoliko novinaskih agencija upozoreni od strane Zapada, sto se moze vidjeti i u njihovoj stalnoj sutnji, manjem pojavljivanju u medijima i gotovo nepostojecim huskaskim djelovanjem kao ranije.
Silajdzic je ucjenjen (kako pise BLLIVE - Savjet za primjenu mir), jer su mu saopštili da znaju kako je nestalo 20 miliona maraka koje je vlast Pakistana svojevremeno uputila BiH, a zna se i za njegove malverzacije u privatizaciji Tuzlanske banke, na šta ga međunarodni službenici često 'podsjećaju' daleko od očiju javnosti".
Dodik je ucjenjen podacima o malverzaciji sa naftnom kompanijom RS, te o pojedinim dijelovima kompanija iz RS koje je poklanjao kao da su njegove. Takodjer za Dodika se veze i prica oko nestanka ogrmnim sredstava iz Budzeta RS-a a koji su namjenjeni za rekonstrukciju puta i njegovo prosirenje od Banje Luke do Laktasa.
Je li im dosao kraj napokon ?

_BosanaC

Post by _BosanaC » 17/07/2007 13:55

Ima li neki izvor ovih informacija?

Dedda

Post by Dedda » 17/07/2007 13:58

_BosanaC wrote:Ima li neki izvor ovih informacija?

Ovo sam cuo na radiju, a sto se pismenih izvora tice i sam sam trazio, te nadjoh jedan od izvora, mada je ovaj naravno okrenut Miloradu Dodiku, i jednostrano pise, ali cim nadjem jos nesh vise saljem.
Evo linka:
http://www.banjalukalive.com/IZDVAJAMO/ ... 707175814/

AbU_JamaL_MovE

Re: Krugovi bliski EU I Vladi SAD upozorili Dodika i Silajdz

Post by AbU_JamaL_MovE » 17/07/2007 13:59

Dedda wrote:Naime, ova dva lika su kako se evo cuje po inozemnim medijima, a kako naglasava nekoliko novinaskih agencija upozoreni od strane Zapada, sto se moze vidjeti i u njihovoj stalnoj sutnji, manjem pojavljivanju u medijima i gotovo nepostojecim huskaskim djelovanjem kao ranije.
Silajdzic je ucjenjen (kako pise BLLIVE - Savjet za primjenu mir), jer su mu saopštili da znaju kako je nestalo 20 miliona maraka koje je vlast Pakistana svojevremeno uputila BiH, a zna se i za njegove malverzacije u privatizaciji Tuzlanske banke, na šta ga međunarodni službenici često 'podsjećaju' daleko od očiju javnosti".
Dodik je ucjenjen podacima o malverzaciji sa naftnom kompanijom RS, te o pojedinim dijelovima kompanija iz RS koje je poklanjao kao da su njegove. Takodjer za Dodika se veze i prica oko nestanka ogrmnim sredstava iz Budzeta RS-a a koji su namjenjeni za rekonstrukciju puta i njegovo prosirenje od Banje Luke do Laktasa.

Koliko sam ja procitao samo je silajdzic u pitanju. Gdje si to procitao za dodika?

ja ovo procitao ovdje:

http://www.pincom.info/bih/opsirnije.asp?ID=49054

vryzas
Been thanked: 3 times

Post by vryzas » 17/07/2007 14:05

Dedda wrote:Naime, ova dva lika su kako se evo cuje po inozemnim medijima, a kako naglasava nekoliko novinaskih agencija upozoreni od strane Zapada, sto se moze vidjeti i u njihovoj stalnoj sutnji, manjem pojavljivanju u medijima i gotovo nepostojecim huskaskim djelovanjem kao ranije.

jebo kradju svega i svacega...samo nemojte talasat :-? :shock:

MZ je pokazala svoj karakter...pokazuje ga iz dana u dan...ipak ima vaznijih "sranja" trenutno na planeti :zzzz:

SiSaJuMe

Post by SiSaJuMe » 17/07/2007 14:44

gade mi se teme o NACI majmunima.
gade mi se narod BIH koji klice NACI majmunima
gadi mi ze MZ koja zna sta rade NACI majmuni

Eto sad svi znamo sta rade al ih i dalje tolerisemo, ma sta tolerisemo, GLASAMO i ZELIMO da nam takvi vladaju BIH. U Kini ako se nevaram objesise neki dan nekog ministra za neku novcanu prevaru, a kod nas je dovoljno da se malo uketare i paze sta ce u javnosti reci.

Uj sto sam natakeren na ove teme :x

JahijaJilic

Post by JahijaJilic » 25/07/2007 20:16

Naime, ova dva lika su kako se evo cuje po inozemnim medijima, a kako naglasava nekoliko novinaskih agencija upozoreni od strane Zapada, sto se moze vidjeti i u njihovoj stalnoj sutnji, manjem pojavljivanju u medijima i gotovo nepostojecim huskaskim djelovanjem kao ranije.

Za drugoga ne znam nista, pa nebi bilo u redu da dajem priloge o tome. Za malverzacije Tz. banka i drugo se zna.
Nova iznenadjenja tek predstoje.

Ali same te malverzacije su MINIMALAC koliko su uvazena gospoda tj. neki aktivni minjistri ministarke i sudije izvjesnih djelatnosti te DUZNOSNICI - zdipili. Istraga je u toku bez Marinka.

Praying Mantis

Post by Praying Mantis » 25/07/2007 20:21

na kraju će sve to batina da izliječi... ako je se netko sjeti, tj.

kub lajkan

Post by kub lajkan » 25/07/2007 22:09

Dedda wrote:
_BosanaC wrote:Ima li neki izvor ovih informacija?

Ovo sam cuo na radiju

Kojem radiju?

trlica

Post by trlica » 26/07/2007 04:38

Silajdzic je ucjenjen (kako pise BLLIVE - Savjet za primjenu mir), jer su mu saop�tili da znaju kako je nestalo 20 miliona maraka koje je vlast Pakistana svojevremeno uputila BiH, a zna se i za njegove malverzacije u privatizaciji Tuzlanske banke, na �ta ga me�unarodni slu�benici �esto 'podsje�aju' daleko od o�iju javnosti".

velikosrpska kuhinja sa dodatkom jacih mirodjija.

e zaboli ih neka stvar za dvadeset miliona maraka sto je Pakistan dao,kome;silajdzicu ili RBiH-ni.

skoro pa su nas sve izjednacili po zlocinima u Bosni i hercegovini.

Post Reply