Kriza srednjih godina

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72866
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#526 Re: Kriza srednjih godina

Post by Velkoski »

meni nema ništa smiješnije od prebildanog manleta

a ovo gore, pa je li bolje izgledati k'o Zyzz ili k'o Salem Prolić? osim toga, mišići su i veliki ego boost, ko kaže drugačije jednostavno laže :mrgreen: ljudi vas gledaju drugačije kad imate lijepo urađenih mišića, od prodavnice pa do partije :mrgreen:
User avatar
lmo
Posts: 7811
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#527 Re: Kriza srednjih godina

Post by lmo »

Ramzess Veliki wrote: Govorim generalno. Ljudi kad vide sportistu sa razvijenim tijelom odmah generaliziraju - eno ga mali mu, kompleksas i slicno. Ja sam odrastao u tom okruzenju. A svako voli da izgleda privlacno. Samo se neko trudi, a neko ne.
Ja bih volio da mogu ovako izgledati, ali ne izgledam, i to nije razlog da se ne divim frajeru koji je isklesao ovakvo tijelo jer znam koliko muke i rada treba za ovakvo nesto:
Image

... imam malo stomacica ... ostalo je tu negdje ... :D
e, vala svaka čast momku...priroda mu je podarila lijepo lice, a on je zaslužan za lijepo tijelo :thumbup: na fotografiji možda i izgleda tu mač, ali razumijem da je (pre)utegnuto i natrackano za potrebe fotografisanja...
respekt..
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#528 Re: Kriza srednjih godina

Post by Warashii »

JA stvarno ne znam ko bi zelio da izgleda ovako

Image

:roll: :mrgreen:

Samo za ovo treba znojaaaaaaa
Lakse je rec jbo njeg, mala mu jaja, levat, glup
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21577
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#529 Re: Kriza srednjih godina

Post by MarlboroGold »

Je li to onaj Lazarov? Stalno viđam njegove reklame.
User avatar
lmo
Posts: 7811
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#530 Re: Kriza srednjih godina

Post by lmo »

angelov.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21577
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#531 Re: Kriza srednjih godina

Post by MarlboroGold »

eee jest taj :D

Lazar Angelov. Bio sam blizu :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72866
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#532 Re: Kriza srednjih godina

Post by Velkoski »

treba i para, ko hoće da izgleda dobro mora i odvojiti bar pet stoja za hranu mjesečno, ne znam koliko to ljudi generalno može :mrgreen:

al' makar se nauči kuhat' :sad:
pravac
Posts: 110
Joined: 27/05/2018 11:38

#533 Re: Kriza srednjih godina

Post by pravac »

Velkoski wrote:treba i para, ko hoće da izgleda dobro mora i odvojiti bar pet stoja za hranu mjesečno, ne znam koliko to ljudi generalno može :mrgreen:

al' makar se nauči kuhat' :sad:

Bukvalno ne znaju još ako imate plate 500 teško se vama..

Pa oni šejkovi i kurci ispade ovo samo se ove parali :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72866
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#534 Re: Kriza srednjih godina

Post by Velkoski »

đe si to najeb'o :lol:
User avatar
Pryda
Posts: 939
Joined: 16/02/2015 17:21

#535 Re: Kriza srednjih godina

Post by Pryda »

moonca wrote:Vjerujem da ima clanova koji se bave oblikovanjem tijela. Mozda bi njihovo objasnjenje bilo jedino prihvatljivo.
Nasa nagadanja su zbila samo to, kao i zene koje nece na ulicu izaci bez sminke, lijepe odjece , ciste kose itd... :zoka:
Pokusacu ukratko. Evo jednog clana koji se bavi oblikovanjem tijela (plus borilacki sportovi povremeno) :D

Lijepo gradjeno i razvijeno tijelo za mene je vazno radi slike koju imam o sebi. Znam da sam jak i spreman fizicki da zastitim sebe ili svoju ljepsu polovinu, ali i nekoga kome je zastita potrebna (sugradjana). Sama moja pojava (200cm i kila vise od onog klosara sa mma teme :lol: ) u kombinaciji s tim da sam uravnotezen i miran covjek ne dozvoljava nikome u mojoj blizini da pravi probleme i zajebava ni mene ni bilo koga drugog.

To podize samopouzdanje i ogleda se u svim sferama zivota. Mislim da ne treba ni spominjati da se i zenama svidja? Sad ovi lezihljebi sa teme nek budu iskreni prema sebi pa priznaju bi li se svidjali vise svojim partnericama sa kojim misicem vise? Mozda da su i malo izdrzljiviji?

Osim tog segmenta sigurnosti i zastite sebe i drugih, veceg samopouzdanja postoji hiljadu drugih stvari zasto je dobro biti SPREMAN. Od maratonskog seksa do voznje bicikla 150 kilometara, mozete li vi to?
pravac
Posts: 110
Joined: 27/05/2018 11:38

#536 Re: Kriza srednjih godina

Post by pravac »

Ma nisam nego uzimaju vamo feMelija znam koliko je skupo :D
User avatar
TAFKAP
Posts: 10307
Joined: 30/09/2011 07:49

#537 Re: Kriza srednjih godina

Post by TAFKAP »

Od koje godine počinju te midlajf?
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#538 Re: Kriza srednjih godina

Post by bleee_sa »

Pryda wrote:
moonca wrote:Vjerujem da ima clanova koji se bave oblikovanjem tijela. Mozda bi njihovo objasnjenje bilo jedino prihvatljivo.
Nasa nagadanja su zbila samo to, kao i zene koje nece na ulicu izaci bez sminke, lijepe odjece , ciste kose itd... :zoka:
Pokusacu ukratko. Evo jednog clana koji se bavi oblikovanjem tijela (plus borilacki sportovi povremeno) :D

Lijepo gradjeno i razvijeno tijelo za mene je vazno radi slike koju imam o sebi. Znam da sam jak i spreman fizicki da zastitim sebe ili svoju ljepsu polovinu, ali i nekoga kome je zastita potrebna (sugradjana). Sama moja pojava (200cm i kila vise od onog klosara sa mma teme :lol: ) u kombinaciji s tim da sam uravnotezen i miran covjek ne dozvoljava nikome u mojoj blizini da pravi probleme i zajebava ni mene ni bilo koga drugog.

To podize samopouzdanje i ogleda se u svim sferama zivota. Mislim da ne treba ni spominjati da se i zenama svidja? Sad ovi lezihljebi sa teme nek budu iskreni prema sebi pa priznaju bi li se svidjali vise svojim partnericama sa kojim misicem vise? Mozda da su i malo izdrzljiviji?

Osim tog segmenta sigurnosti i zastite sebe i drugih, veceg samopouzdanja postoji hiljadu drugih stvari zasto je dobro biti SPREMAN. Od maratonskog seksa do voznje bicikla 150 kilometara, mozete li vi to?
Neka te Konane... :lol:
User avatar
Pryda
Posts: 939
Joined: 16/02/2015 17:21

#539 Re: Kriza srednjih godina

Post by Pryda »

bleee_sa wrote:
Neka te Konane... :lol:
hhehe jelde lakse se smijat nego oznojit.. tako i na temi teretana napadose sto sam napisao da od minimalno 6 treninga sedmicno nema nista. :zzzz:
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#540 Re: Kriza srednjih godina

Post by bleee_sa »

Pryda wrote:
bleee_sa wrote:
Neka te Konane... :lol:
hhehe jelde lakse se smijat nego oznojit.. tako i na temi teretana napadose sto sam napisao da od minimalno 6 treninga sedmicno nema nista. :zzzz:
Ma nije pašane nego ispade ko da se pravdaš nekome što treniraš, samo opušteno... :D
pravac
Posts: 110
Joined: 27/05/2018 11:38

#541 Re: Kriza srednjih godina

Post by pravac »

bleee_sa wrote:
Pryda wrote:
bleee_sa wrote:
Neka te Konane... :lol:
hhehe jelde lakse se smijat nego oznojit.. tako i na temi teretana napadose sto sam napisao da od minimalno 6 treninga sedmicno nema nista. :zzzz:
Ma nije pašane nego ispade ko da se pravdaš nekome što treniraš, samo opušteno... :D

Frajer referat lupio
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#542 Re: Kriza srednjih godina

Post by plain vanilla »

Na ovoj temi napadaju zene koje ne idu u teretanu, kao zapustile se, i muskarce koji idu, pretjeruju, skupo, nije sve u tome.
Sta vam je bolan, zivite svoje zivote i pustite druge da zive.
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#543 Re: Kriza srednjih godina

Post by bleee_sa »

plain vanilla wrote:Na ovoj temi napadaju zene koje ne idu u teretanu, kao zapustile se, i muskarce koji idu, pretjeruju, skupo, nije sve u tome.
Sta vam je bolan, zivite svoje zivote i pustite druge da zive.
fali ti još pozdrav sa slanog trga, ja ću peticu bez poljeva :D
User avatar
lmo
Posts: 7811
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#544 Re: Kriza srednjih godina

Post by lmo »

Pryda wrote:
Pokusacu ukratko. Evo jednog clana koji se bavi oblikovanjem tijela (plus borilacki sportovi povremeno) :D

Lijepo gradjeno i razvijeno tijelo za mene je vazno radi slike koju imam o sebi. Znam da sam jak i spreman fizicki da zastitim sebe ili svoju ljepsu polovinu, ali i nekoga kome je zastita potrebna (sugradjana). Sama moja pojava (200cm i kila vise od onog klosara sa mma teme :lol: ) u kombinaciji s tim da sam uravnotezen i miran covjek ne dozvoljava nikome u mojoj blizini da pravi probleme i zajebava ni mene ni bilo koga drugog.

To podize samopouzdanje i ogleda se u svim sferama zivota. Mislim da ne treba ni spominjati da se i zenama svidja? Sad ovi lezihljebi sa teme nek budu iskreni prema sebi pa priznaju bi li se svidjali vise svojim partnericama sa kojim misicem vise? Mozda da su i malo izdrzljiviji?

Osim tog segmenta sigurnosti i zastite sebe i drugih, veceg samopouzdanja postoji hiljadu drugih stvari zasto je dobro biti SPREMAN. Od maratonskog seksa do voznje bicikla 150 kilometara, mozete li vi to?
takoe, @pryda. super je kada se može biti tako disciplinovan i svakako da je tijelo osobe koja redovno vježba i privlačnije i poželjnije i izdržljivije....i korisnije...al' eto, ne možemo svi sve :-D
Last edited by lmo on 03/09/2018 17:45, edited 1 time in total.
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#545 Re: Kriza srednjih godina

Post by Zizi505 »

Ramzess Veliki wrote:
MarlboroGold wrote: Ma ok je to sve Ramo... već sam mislio na one kojima to ne treba tj. one što samo žele biti viđeni i ne koriste tu masu za nešto produktivno.
Govorim generalno. Ljudi kad vide sportistu sa razvijenim tijelom odmah generaliziraju - eno ga mali mu, kompleksas i slicno. Ja sam odrastao u tom okruzenju. A svako voli da izgleda privlacno. Samo se neko trudi, a neko ne.
Ja bih volio da mogu ovako izgledati, ali ne izgledam, i to nije razlog da se ne divim frajeru koji je isklesao ovakvo tijelo jer znam koliko muke i rada treba za ovakvo nesto:
Image

... imam malo stomacica ... ostalo je tu negdje ... :D
Meni se ovo ne sviđa, previše mi je, djeluje mi samo kao hrpa mesa, a ne osoba :-?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#546 Re: Kriza srednjih godina

Post by plain vanilla »

bleee_sa wrote:
plain vanilla wrote:Na ovoj temi napadaju zene koje ne idu u teretanu, kao zapustile se, i muskarce koji idu, pretjeruju, skupo, nije sve u tome.
Sta vam je bolan, zivite svoje zivote i pustite druge da zive.
fali ti još pozdrav sa slanog trga, ja ću peticu bez poljeva :D
Hos makar jogurt da se ne udavis od suhe lepine :mrgreen: nema kod nas petica, samo mala, srednja, velika :mrgreen:
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#547 Re: Kriza srednjih godina

Post by bleee_sa »

Samo Ajran :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#548 Re: Kriza srednjih godina

Post by plain vanilla »

bleee_sa wrote:Samo Ajran :D
A mogu ti posoliti malo jogurt i doliti vode, dodje na isto :P
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#549 Re: Kriza srednjih godina

Post by bleee_sa »

plain vanilla wrote:
bleee_sa wrote:Samo Ajran :D
A mogu ti posoliti malo jogurt i doliti vode, dodje na isto :P
Dođi ti u šeher da probaš pravi ćevap i pravi somun :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#550 Re: Kriza srednjih godina

Post by plain vanilla »

bleee_sa wrote:
plain vanilla wrote:
bleee_sa wrote:Samo Ajran :D
A mogu ti posoliti malo jogurt i doliti vode, dodje na isto :P
Dođi ti u šeher da probaš pravi ćevap i pravi somun :D
Aman, pa jesam vec, volim ja Sarajevo :srce:
Post Reply