Kriteriji...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#326 Re: Kriteriji...

Post by Tomahawk11 »

arzuhal wrote:Manimo se himlerovskih mjera...
Onda 60-90-60 :?
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#327 Re: Kriteriji...

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote:
Tomahawk11 wrote:90-60-90....pa da možemo pričati 8-)
A jesu li ovo mjere za novčanik? Muški? :D :D :D
Jesu, što se tebe tiče :mrgreen:

Svakom se snilo što mu je milo :oops:
Uf, a to tebi pare nisu drage? :oops: Što ne mogu ovih kora na rende... :D :D :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#328 Re: Kriteriji...

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote: Uf, a to tebi pare nisu drage? :oops: Što ne mogu ovih kora na rende... :D :D :D
Ama jesu, da se ne lažemo, nego ovdje pišemo o kriterijima izbora partner/ice, jel :mrgreen:

Ja fizikalista, ti materijalista, činjenica :hmpf: :D
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#329 Re: Kriteriji...

Post by Xavier1 »

strucnjakdemagog wrote:Malo više objektivnosti bi riješilo probleme i ženama i muškarcima. Pregazi 35 i dalje smatra da je jednako atraktivna/an kao sa 20. E pa nisi, i pomiri se s tim.

Pored toga veliki problem kod žena je i što su strpljive. :D
Otkud ti to? Pa godine su zenski najveci kompleks. Svjesne su one da slabije izgledaju kako stare.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#330 Re: Kriteriji...

Post by Nadzorna_ploca »

Znam cura koje sa 33 bolje izgledaju nego ove instagramuse od 21 i kusur. Ove sad generacije sto dolaze nabace sebi 10 godina odmah, to neka sminka ofucana, to ne pada na pamet da trenira, to pusi i pije i skace sa kite na kitu. Neka hvala, eto joj njenih 21. Godina naravno.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#331 Re: Kriteriji...

Post by moonca »

Slazem se - mozda dosegnu i do 35 - kada je mislim vrhunac... kao i za muskarce..

:-)
aj .procitah dalje- ne slazem se sa svim zapazanjima.. ;-)
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#332 Re: Kriteriji...

Post by strucnjakdemagog »

anchor85 wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stručnjače, kad odrasteš skontat ćeš da atraktivnost nije u fizici ;-)

Ja kad odrastem? :lol:

Sine, mogla bi mnogo toga naučiti od mene, ali doslovno. :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#333 Re: Kriteriji...

Post by strucnjakdemagog »

Xavier1 wrote:
strucnjakdemagog wrote:Malo više objektivnosti bi riješilo probleme i ženama i muškarcima. Pregazi 35 i dalje smatra da je jednako atraktivna/an kao sa 20. E pa nisi, i pomiri se s tim.

Pored toga veliki problem kod žena je i što su strpljive. :D
Otkud ti to? Pa godine su zenski najveci kompleks. Svjesne su one da slabije izgledaju kako stare.

Problem je što nisu svjesne. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#334 Re: Kriteriji...

Post by moonca »

strucnjakdemagog wrote:
Xavier1 wrote:
strucnjakdemagog wrote:Malo više objektivnosti bi riješilo probleme i ženama i muškarcima. Pregazi 35 i dalje smatra da je jednako atraktivna/an kao sa 20. E pa nisi, i pomiri se s tim.

Pored toga veliki problem kod žena je i što su strpljive. :D
Otkud ti to? Pa godine su zenski najveci kompleks. Svjesne su one da slabije izgledaju kako stare.

Problem je što nisu svjesne. :D
Mislim da grijesite- a i to nije vas problem.. :zoka: godine su za vas -pogubne -vise nego zenama - kojima 'nauka' pomaze.. :)
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#335 Re: Kriteriji...

Post by anchor85 »

strucnjakdemagog wrote:
anchor85 wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stručnjače, kad odrasteš skontat ćeš da atraktivnost nije u fizici ;-)

Ja kad odrastem? :lol:

Sine, mogla bi mnogo toga naučiti od mene, ali doslovno. :D
Odrastanje se ne mjeri brojem godina.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#336 Re: Kriteriji...

Post by anchor85 »

A što je vrhunac sa 35? Ikome?
Hajd ja kontam što je Xavi vako površan, jer je mlad i to i jeste za njegov mozak. Ali šta je sa ovim starijim ljudima ovdje? Kompleksi peru? Nezadovoljni svojim starenjem pa moraju da sve ostale ponize/nabiju kompleks niže vrijednosti?
Godine uvijek donose nešto što fizika nikad neće moći sustići niti nadomjestiti, a to je iskustvo, samosvjesnost, izgrađenost, shvatanje šta su prave vrijednosti, za šta se treba u životu boriti, šta treba isticati i šta je uistinu sexy i atraktivno.

Stručnjače, milion puta je atraktivnija žena od npr. 40 godina koja je karijerno izgrađena, samopouzdana, samosvjesna, ima gard i stav osobe koja je pokorila svijet, jer to i jeste uradila, nego instagramuša od npr. 21 koja sve što zna u životu je nabaciti 3 tone šminke, nabaciti dekolte do pupka, minicu do guzice ili šorc koji pokriva pola guzova, isprsiti se, izbaciti dupe i uslikat se. A ovo pišem bez ikakve želje da takve cure ja sad ponizim, jer one ne znaju za bolje, trenutno, ali nadoći će. Kao što bi svi trebali. Valjda.

Ali šta ja površnim ljudima pokušavam objasnit, baš sam debil.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#337 Re: Kriteriji...

Post by strucnjakdemagog »

anchor85 wrote:A što je vrhunac sa 35? Ikome?
Hajd ja kontam što je Xavi vako površan, jer je mlad i to i jeste za njegov mozak. Ali šta je sa ovim starijim ljudima ovdje? Kompleksi peru? Nezadovoljni svojim starenjem pa moraju da sve ostale ponize/nabiju kompleks niže vrijednosti?
Godine uvijek donose nešto što fizika nikad neće moći sustići niti nadomjestiti, a to je iskustvo, samosvjesnost, izgrađenost, shvatanje šta su prave vrijednosti, za šta se treba u životu boriti, šta treba isticati i šta je uistinu sexy i atraktivno.

Stručnjače, milion puta je atraktivnija žena od npr. 40 godina koja je karijerno izgrađena, samopouzdana, samosvjesna, ima gard i stav osobe koja je pokorila svijet, jer to i jeste uradila, nego instagramuša od npr. 21 koja sve što zna u životu je nabaciti 3 tone šminke, nabaciti dekolte do pupka, minicu do guzice ili šorc koji pokriva pola guzova, isprsiti se, izbaciti dupe i uslikat se. A ovo pišem bez ikakve želje da takve cure ja sad ponizim, jer one ne znaju za bolje, trenutno, ali nadoći će. Kao što bi svi trebali. Valjda.

Ali šta ja površnim ljudima pokušavam objasnit, baš sam debil.
:lol:

I ti nekome kažeš da je isfrustriran i nervozan. Pa iz tebe bijes kulja u potocima. Toliko si zavidna i ljubomorna na te instagramuše da ne možeš da se kontrolišeš. Da, naravno da ću izaći s mlađom i ljepšom, nego s tobom npr. da mi sikćeš svakih 15 min. :D
Nemaš nikoga pored sebe, osim nade da će odnekud jednog dana dojahati princ na bijelom konju... Hoće kako neće, samo što nije. :D Bgm, ako čita ovaj forum, ima da se vrati prvim vozom.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#338 Re: Kriteriji...

Post by moonca »

ahhhh

Ima i djevojaka od 21 god- za zavidnim stavom , izgledom .. obrazovanje u toku- itd.
Sminka i godine nema nikakve veze-
User avatar
SmokingMan
Posts: 18988
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#339 Re: Kriteriji...

Post by SmokingMan »

Namćor nije loša osoba, barem se meni tako čini iz ličnog iskustva.... :thumbup:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#340 Re: Kriteriji...

Post by ho oponopono »

Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#341 Re: Kriteriji...

Post by moonca »

SmokingMan wrote:Namćor nije loša osoba, barem se meni tako čini iz ličnog iskustva.... :thumbup:

Pisemo svoje stavove - i na osnovu njih se i zblizavamo ili otudjujemo. Ne s namjerom da nekoga promjenimo ili uticemo svojim vidjenjem.



definitvno - se otudjujem.. :run:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#342 Re: Kriteriji...

Post by anchor85 »

strucnjakdemagog wrote:Bgm, ako čita ovaj forum, ima da se vrati prvim vozom.
Nije otišao vozom, neg na biciklu :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18988
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#343 Re: Kriteriji...

Post by SmokingMan »

moonca wrote:
SmokingMan wrote:Namćor nije loša osoba, barem se meni tako čini iz ličnog iskustva.... :thumbup:

Pisemo svoje stavove - i na osnovu njih se i zblizavamo ili otudjujemo. Ne s namjerom da nekoga promjenimo ili uticemo svojim vidjenjem.

definitvno - se otudjujem.. :run:
Samo ti još preostaje da se otuđiš i od same sebe. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#344 Re: Kriteriji...

Post by moonca »

SmokingMan wrote:
moonca wrote:
SmokingMan wrote:Namćor nije loša osoba, barem se meni tako čini iz ličnog iskustva.... :thumbup:

Pisemo svoje stavove - i na osnovu njih se i zblizavamo ili otudjujemo. Ne s namjerom da nekoga promjenimo ili uticemo svojim vidjenjem.

definitvno - se otudjujem.. :run:
Samo ti još preostaje da se otuđiš i od same sebe. :D
Barem ovdje mozemo birati s kim i kako. Nema razloga za frustriranje.
.. :-D imam pregrst opcija.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18988
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#345 Re: Kriteriji...

Post by SmokingMan »

moonca wrote:
Barem ovdje mozemo birati s kim i kako. Nema razloga za frustriranje.
.. :-D imam pregrst opcija.
Može i biti pogrešan odabir na pogrešnom mjestu, a ja bi još dodao kako je slatkoriječivost otvor za ushićena mlada srca...Hmmm...

Bolje je kada je čovjek prost, bliži svojoj spontanosti, barem meni takvi ljudi odgovaraju, pristupačniji su...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#346 Re: Kriteriji...

Post by moonca »

SmokingMan wrote:
moonca wrote:
Barem ovdje mozemo birati s kim i kako. Nema razloga za frustriranje.
.. :-D imam pregrst opcija.
Može i biti pogrešan odabir na pogrešnom mjestu, a ja bi još dodao kako je slatkoriječivost otvor za ushićena mlada srca...Hmmm...

Bolje je kada je čovjek prost, bliži svojoj spontanosti, barem meni takvi ljudi odgovaraju, pristupačniji su...
Moze..

Ah... sta je bolje - i za koga je bolje... znamo da ne znamo .
.... prost je - sirok pojam.. i ti se vodish svojim osjecajima - ako se osjecas ugodno u necijem drustvu- taj je tvoj izbor. :)
User avatar
SmokingMan
Posts: 18988
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#347 Re: Kriteriji...

Post by SmokingMan »

moonca wrote:
Ah... sta je bolje - i za koga je bolje... znamo da ne znamo .
.... prost je - sirok pojam.. i ti se vodish svojim osjecajima - ako se osjecas ugodno u necijem drustvu- taj je tvoj izbor. :)
Mjeri "prostoću" kakvom hoćeš mjerom, ali....

Meni je dobro sa ljudima koji nisu nadmeni, hajde, ne moraš biti ni neki šaljivdžija, posebno onaj mrski, usiljeni, nisam ni ja. Samo nemoj biti lažov, prije svega zbog sebe, meni laž svakako neće načiniti nikakve štete, laž je ionako providna.... Jer se zbog takvih stvari sljedeći put svakako nećemo vidjeti... :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#348 Re: Kriteriji...

Post by strucnjakdemagog »

anchor85 wrote:
strucnjakdemagog wrote:Bgm, ako čita ovaj forum, ima da se vrati prvim vozom.
Nije otišao vozom, neg na biciklu :D
Aj bar je konja ostavio. :D
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#349 Re: Kriteriji...

Post by anchor85 »

strucnjakdemagog wrote:
anchor85 wrote:
strucnjakdemagog wrote:Bgm, ako čita ovaj forum, ima da se vrati prvim vozom.
Nije otišao vozom, neg na biciklu :D
Aj bar je konja ostavio. :D
Daaaaaaa :srce:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#350 Re: Kriteriji...

Post by Xavier1 »

anchor85 wrote:A što je vrhunac sa 35? Ikome?
Hajd ja kontam što je Xavi vako površan, jer je mlad i to i jeste za njegov mozak. Ali šta je sa ovim starijim ljudima ovdje? Kompleksi peru? Nezadovoljni svojim starenjem pa moraju da sve ostale ponize/nabiju kompleks niže vrijednosti?
Godine uvijek donose nešto što fizika nikad neće moći sustići niti nadomjestiti, a to je iskustvo, samosvjesnost, izgrađenost, shvatanje šta su prave vrijednosti, za šta se treba u životu boriti, šta treba isticati i šta je uistinu sexy i atraktivno.

Stručnjače, milion puta je atraktivnija žena od npr. 40 godina koja je karijerno izgrađena, samopouzdana, samosvjesna, ima gard i stav osobe koja je pokorila svijet, jer to i jeste uradila, nego instagramuša od npr. 21 koja sve što zna u životu je nabaciti 3 tone šminke, nabaciti dekolte do pupka, minicu do guzice ili šorc koji pokriva pola guzova, isprsiti se, izbaciti dupe i uslikat se. A ovo pišem bez ikakve želje da takve cure ja sad ponizim, jer one ne znaju za bolje, trenutno, ali nadoći će. Kao što bi svi trebali. Valjda.

Ali šta ja površnim ljudima pokušavam objasnit, baš sam debil.
Ma zasto prozivas nas povrsne kad si i sama takva? :D
Post Reply