Kriteriji...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#1 Kriteriji...

Post by anais_nin »

Violently Happy to fino razradila, sve do u detalje :D pa ja kontam da vidim kakvi su kriteriji kod ostalih forumasha :D bez obzira jeste li na trzistu ili ne, mozda ste vec pronasli to sto ste trazili, mozda niste, ali eto recimo da sada trazite kakve kriterije biste postavili vezano za potencijalnog partnera?...koje su to stavke za koje mislite da je najteze zadovoljiti a vama su veoma bitne? :D

hajmo liste na vidjelo :D
patrius
Posts: 1953
Joined: 14/11/2006 16:01
Location: Brcko

#2

Post by patrius »

eh,anais,pa to ne bira pamet...valjda smo s tim nacisto...nije to konkurs za zaposljavanje...
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#3

Post by anais_nin »

patrius wrote:eh,anais,pa to ne bira pamet...valjda smo s tim nacisto...nije to konkurs za zaposljavanje...
pa nije poenta u kakve osobe se zaljubljujemo....nego svi mislimo da imamo neke odredjene standarde, kriterije, neku listu stvari koje su nam bitne pa se na njih fokusiramo....to sto na kraju izaberemo je druga stvar :D mene lista interesuje....vidis kako zenska tamo na onoj temi bez problema listu izbaci :D
Klikerica
Posts: 88
Joined: 26/03/2007 20:29
Location: Zemlja Cuda

#4

Post by Klikerica »

Iskrenost, vjernost, odanost, podrska, emocionalna i socijalna inteligencija.. hmm sex :D Prednost bih dala ovim navedenim, iako je to jaaaako sirok pojam sta se kome svidja, koji su to kriteriji, da li su oni previsoki-preniski, da li cemo odstupati od njih kada nam se razum pomuti i preci preko njih, ili se slijepo drzati toga i na kraju mozda zavrsiti sami :-?
patrius
Posts: 1953
Joined: 14/11/2006 16:01
Location: Brcko

#5

Post by patrius »

nego,s kakvima bismo se...
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#6

Post by forUMASH »

....otprilike, isti kriteriji po kojima biram prijatelje/ice plus snazna fizicka privlacnost ......:D
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#7

Post by fantom slobode »

steka i dugme za cetvrti sprat.Ostalo cemo lako.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#8 Re: Kriteriji...

Post by danas »

anais_nin wrote:Violently Happy to fino razradila, sve do u detalje :D pa ja kontam da vidim kakvi su kriteriji kod ostalih forumasha :D bez obzira jeste li na trzistu ili ne, mozda ste vec pronasli to sto ste trazili, mozda niste, ali eto recimo da sada trazite kakve kriterije biste postavili vezano za potencijalnog partnera?...koje su to stavke za koje mislite da je najteze zadovoljiti a vama su veoma bitne? :D

hajmo liste na vidjelo :D
ma kakva crna lista :-) kad pogledam unazad :oops: :-) 8-) samo je jedna stvar konstanta -- intelektualna privlacnost :) mora on imati 'nesto' a to nesto je u mozgu :-) -- sto ce mene zainteresovati, nasmijati, fascinirati i ultimately privuci...

sa druge strane, ako je svima zanimljiv i fascinantan, meni to odmah smrt :roll: dje cu ja za krdom :D i pocesto se znalo desiti da samo ja vidim to 'nesto' a sva raja mi se ono ibreti :lol: :lol:


PS
kad nesto malo bolje razmislim, nije samo sta hoces nego i sta neces... sta te odbija... ja recimo kukavice nikad nisam mogla... intelektualne, moralne, emocionalne... kukavice... :roll: :-?
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#9

Post by tech10 »

Sisa, guz, pamet. :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#10

Post by anais_nin »

tech10 wrote:Sisa, guz, pamet. :D
je l to redosljed po vaznosti?
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#11 Re: Kriteriji...

Post by Shoshana »

danas wrote:
ma kakva crna lista :-) kad pogledam unazad :oops: :-) 8-) samo je jedna stvar konstanta -- intelektualna privlacnost :) mora on imati 'nesto' a to nesto je u mozgu :-) -- sto ce mene zainteresovati, nasmijati, fascinirati i ultimately privuci...

sa druge strane, ako je svima zanimljiv i fascinantan, meni to odmah smrt :roll: dje cu ja za krdom :D i pocesto se znalo desiti da samo ja vidim to 'nesto' a sva raja mi se ono ibreti :lol: :lol:

PS
kad nesto malo bolje razmislim, nije samo sta hoces nego i sta neces... sta te odbija... ja recimo kukavice nikad nisam mogla... intelektualne, moralne, emocionalne... kukavice... :roll: :-?
Kakva crna lista... haman 90% od onoga sto sam imala na listi (dok sam istu imala) nisam dobila :oops:

Ovaj griz'o nokte...onaj nosio ruzne cipele...jedan nizi od mene..drugi mladji... uvijek sam zamisljala neke tipuse, a u sustini se lozila na simpaticne rugobice :oops:

Ono preko cega ne bih presla je nedostatak smisla za pravdu i nedostatak volje da se za istu bori, nedostatak smisla za humor i opcenito - glupost...
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#12 Re: Kriteriji...

Post by FFK as Lucy01 »

anais_nin wrote:Violently Happy to fino razradila, sve do u detalje :D pa ja kontam da vidim kakvi su kriteriji kod ostalih forumasha :D bez obzira jeste li na trzistu ili ne, mozda ste vec pronasli to sto ste trazili, mozda niste, ali eto recimo da sada trazite kakve kriterije biste postavili vezano za potencijalnog partnera?...koje su to stavke za koje mislite da je najteze zadovoljiti a vama su veoma bitne? :D

hajmo liste na vidjelo :D
Meni je uvijek bio bitan onaj KLIK :D jer ako ljudi kliknu, mislim da je prije svega jasno da imaju mnogo toga zajednickog, ali i razlicitog....dovoljno da privlace jedno drugo i da ostanu zajedno duze vremena...

Nisam na trzistu :D ove modele vise majke ne radjaju :lol: :lol: ali bih ponovo napravila isti izbor....ja sam Vodolija, a nas moras da pustis da idemo i vracamo se, ako nas mislis zadrzati :D :D zahtjevam ali i dajem....
patrius
Posts: 1953
Joined: 14/11/2006 16:01
Location: Brcko

#13

Post by patrius »

idi mi,dodji mi...
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#14

Post by Sarafcina »

mislim da je vecini bitnije sta nece .. nego sta hoce ...
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#15

Post by zena21 »

Mislim da svi imamo neke svoje kriterije koji se s godinama mijenjaju... Znam da mi je prije, nekad davno u teenagerskim godinama bilo bitno samo da je visok i crn :lol: :lol: :lol:

Takodjer, sto iz licnog iskustva, sto iz iskistva prijatelja/prijateljica, familije zakljucila sam da vrlo rijetko osoba nadje nekoga po svim kriterijima koje postavi... Obicno bude neko ko se uopste ne uklapa u tu "listu" kriterija :lol: :lol: :lol:

Zasto je to tako :?
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#16

Post by debela »

meni je interesantno da o temi pricaju (bar zasad) samo zene koje su u vezama/brakovima.

samci mudro sute i ceznutljivo gledaju u daljinu :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#17

Post by zena21 »

debela wrote:meni je interesantno da o temi pricaju (bar zasad) samo zene koje su u vezama/brakovima.

samci mudro sute i ceznutljivo gledaju u daljinu :D
Pa mozda prepravljaju listu :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#18

Post by debela »

ma jok moja zeno...ne smijem dalje :D
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#19

Post by Harrys »

:D Ih kad sam ja imao te kriterije,npr.neki od,,mrka ,obla,vrijeme prolazi,odnio vrag salu. :lol: :lol:pa kad me krenulo. :lol:
Last edited by Harrys on 03/04/2007 10:08, edited 1 time in total.
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#20

Post by zena21 »

Upravo sto sam napisala Hare... Vremenom se kriteriji mijenjaju :D

PS. Nadje li kakvu oblu :oops: :D
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#21

Post by Harrys »

zena21 wrote:Upravo sto sam napisala Hare... Vremenom se kriteriji mijenjaju :D

PS. Nadje li kakvu oblu :oops: :D
:D jasta,al sve bijele ko sir. :lol: :lol:
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#22

Post by zena21 »

Harrys wrote:
zena21 wrote:Upravo sto sam napisala Hare... Vremenom se kriteriji mijenjaju :D

PS. Nadje li kakvu oblu :oops: :D
:D jasta,al sve bijele ko sir. :lol: :lol:
Rekoh ja... Tesko se nadje da se uklapa u kompletnu listu :lol: :lol:

Mozda bi mogao naci kakvu mrku, ali bi garant bila ko soha :lol: :lol:
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#23

Post by Harrys »

:D A sta ako zadovoljava sve kriterije na prvi i drugi pogled.......aaaali. :lol: :lol:


Image
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#24

Post by zena21 »

O ovom "liku" sam se vec izjasnila tamo ... Daleko mu kuca od moje :oops: :run: :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#25

Post by mamica papucarka »

dobra tema. :) Bas sam vas htjela isto pitat, jerbo stalno spominjete neke kriterije, a niko se ne izjesnjava kakve :oops:

mislim da se kriteriji s godinama mijenjaju.
S jedne strane opadaju (s godinama vam je manje bitno kako tip/djevojka izgleda), s druge strane rastu (vise se fokusirate na inteligenciju i osobine partnera/partenrke) :)

E mene sad interesuje sta znaci "spustit kriterije" :D Dze popustate :D
Post Reply