Kriolipoliza

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#1 Kriolipoliza

Post by njonjica »

Da li je mozda neko od forumasa radio kriolipolizu? Voljela bih uraditi taj tretman ali na internetu su misljenja i iskustva oprecna pa bih voljela cuti neka direktna iskustva. Moze i pp.
Kriolipoliza, poznata po engleskom nazivu “CoolSculpting”, inovativna je procedura koja smanjuje masti na određenim delovima tela kroz jedinstven proces hlađenja.

Za razliku od tradicionalnih postupaka, kao što je npr. liposukcija, kriolipoliza je neinvazivna i ne zahteva operaciju ili oporavak. Mnoge mere mršavljenja zahtevaju vreme i posvećenost za vidljive rezultate, ali kriolipoliza daje rezultate na željenim delovima tela tako što ciljanjo uništava masne naslage neposredno ispod kože a to nam daje mogućnost da oblikujemo telo.
User avatar
black
Posts: 17175
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#2 Re: Kriolipoliza

Post by black »

njonjica wrote: 21/03/2024 20:36 Da li je mozda neko od forumasa radio kriolipolizu? Voljela bih uraditi taj tretman ali na internetu su misljenja i iskustva oprecna pa bih voljela cuti neka direktna iskustva. Moze i pp.
Kriolipoliza, poznata po engleskom nazivu “CoolSculpting”, inovativna je procedura koja smanjuje masti na određenim delovima tela kroz jedinstven proces hlađenja.

Za razliku od tradicionalnih postupaka, kao što je npr. liposukcija, kriolipoliza je neinvazivna i ne zahteva operaciju ili oporavak. Mnoge mere mršavljenja zahtevaju vreme i posvećenost za vidljive rezultate, ali kriolipoliza daje rezultate na željenim delovima tela tako što ciljanjo uništava masne naslage neposredno ispod kože a to nam daje mogućnost da oblikujemo telo.
iskreno do sada nisam ni znao za kriolipolizu pa me povuce da pogledam par clanaka, po meni to je bacanje para. uz tretman preporuce dijetu, a kako skontah vrijeme izmedju tretmana je par sedmica, znaci ono sto izgubis pridrzavajuci se prehrane oni ce reci, evo vidite da je tretman poceo djelovati trebate samo nastaviti sa tretmanima i mozda jos preporuciti nesto uz to samo da izmuzu vise love. na kraju das finu svoticu a rezultat ce biti isto kao i da si sama sebe disciplinovala u prehrani. bez dizanja i znojenja guzova nema topljenja masti, zato kombinacija fitnesa i umjerene prehrane puno je bolja, a vremenom imas benefite kako za masnoce tako za citav organizam i tijelo. uclanis se u neki fin fitnes sa skolovanim kadrom i ako treba za pocetak platis da ti neko osmisli i vodi trening 1 na 1 a poslije to mozes sama.
ja ovo sve uopsteno kazem, mozda si ti vec probala ili iz nekog razloga ne mozes vjezbati itd. ugl mislim da nikada nema rezultata od nakih instant rjesenja
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6775
Joined: 20/02/2013 14:14

#3 Re: Kriolipoliza

Post by Cherry-Cherry »

Pravilna ishrana + težinski trening + dovoljno sna.
Sve ostalo je ubleha.
Post Reply