Krepo Krmak!

User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#1 Krepo Krmak!

Post by Alfons Kauders »

Israel's 11th premier passes away eight years after a stroke left him comatose; Sharon was one of Israel’s legendary politicians and military leaders.

Former prime minister Ariel Sharon died on Saturday at Sheba Medical Center in Tel Hashomer, days after his condition deteriorated dramatically.

Sharon would have turned 86 next month. His family gathered at the hospital to be with him in his final moments. His sons Omri and and Gilad had been by his side since his condition deteriorated on January 1.

"He is fighting and we are here with him all the time," Omri Sharon told The Jerusalem Post Thursday afternoon.
Image
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2 Re: Krepo Krmak!

Post by SmokingMan »

jedan zločinac manje,jedva čekam da umre Karadžić pa da se napravi jedan velika fešta.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3 Re: Krepo Krmak!

Post by It_is_a_Leclerc »

Historija će ga upamtiti kao kratkovidnog i budalu.

A mogla je kao mirotvorca.
User avatar
escobar__
Posts: 8881
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#4 Re: Krepo Krmak!

Post by escobar__ »

Jedan od rijetkih ljudi za koje mi je drago što su crkli. Pseto zločinačko.
User avatar
Fantassin
Posts: 1912
Joined: 04/01/2014 13:09
Location: France

#5 Re: Krepo Krmak!

Post by Fantassin »

Dobar i strucan oficir,velika greska mu je uplitanje u politiku.Ali cudno je da se dozvoli da se bilo cija smrt na nekom forumu ismijava i da se isti naziva "krmkom" ... ali eto.

Pokoj mu dusi.
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#6 Re: Krepo Krmak!

Post by drndalo »

Fantassin wrote:Dobar i strucan oficir,velika greska mu je uplitanje u politiku.Ali cudno je da se dozvoli da se bilo cija smrt na nekom forumu ismijava i da se isti naziva "krmkom" ... ali eto.

Pokoj mu dusi.
Kucni odgoj...
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#7 Re: Krepo Krmak!

Post by Muhamed Đakmić »

Šta je nego krmak?

Nemojte tih relativizacija života vam.
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#8 Re: Krepo Krmak!

Post by raoul duke »

Bio je dobar glumac. Inace su dobre glumacke ekipe iz Vasingtona i Izraela, ali nasi su najjaci ubjedljivo.. Te njihove facijalne ekspresije..
User avatar
stiv33
Posts: 379
Joined: 12/11/2013 10:20

#9 Re: Krepo Krmak!

Post by stiv33 »

počivao u miru!
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#10 Re: Krepo Krmak!

Post by Arteta »

Ratni zlocinac.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#11 Re: Krepo Krmak!

Post by Challenger__ »

Niti sam ljubitelj Izraela, niti Šarona ali ovakvi naslovi srozavaju svaki nivo komunikacije na ovom forumu. Nadam se da nedostatak elementarnog kućnog odgoja neće postati referenca za otvaranje tema.
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#12 Re: Krepo Krmak!

Post by Truba »

nemam neke osjećaje prema njemu

ali mi je vukao na bezosjećajnog čovjeka... dok je bio aktivan takav sam dojam imao
još kad se sjetimo 1982. i masakra u izbjegličkim logorima


mislim da nije bio vjernik tako da krmak uvreda ne pije vode :mrgreen:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#13 Re: Krepo Krmak!

Post by JThomas »

uvijek se iznova čudim kako smo fini i osjetljivi :D

napisati da karadžića treba sjeći na komade je okej i opušteno, a ovaj nije krmak, jer nije zaslužan za masakr na markalama nego nekakvoj tamo sabri i šatili...
senad_haskic
Posts: 3
Joined: 30/12/2013 18:03

#14 Re: Krepo Krmak!

Post by senad_haskic »

Challenger__ wrote:Niti sam ljubitelj Izraela, niti Šarona ali ovakvi naslovi srozavaju svaki nivo komunikacije na ovom forumu. Nadam se da nedostatak elementarnog kućnog odgoja neće postati referenca za otvaranje tema.
slazem se, ipak mu taj naziv ne dolikuje, Šaron se davno borio protiv onih protiv kojih se danas bori predsjednik Bašar Asad.. :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#15 Re: Krepo Krmak!

Post by karanana »

ja reko dj krmak.


zlocinac kome se trebalo suditi na tribunalu za ratne zlocine. i bi, da nije ko jest i odakle jest.
ali imao je i dobrih vojnih uspjeha 60ih i 70ih. mogo se usetat u kairo da je htio.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#16 Re: Krepo Krmak!

Post by uglavnomja »

mrtav je on vec 8 godina, ovo je samo formalnost :zzzz:
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#17 Re: Krepo Krmak!

Post by Arteta »

senad_haskic wrote:
Challenger__ wrote:Niti sam ljubitelj Izraela, niti Šarona ali ovakvi naslovi srozavaju svaki nivo komunikacije na ovom forumu. Nadam se da nedostatak elementarnog kućnog odgoja neće postati referenca za otvaranje tema.
slazem se, ipak mu taj naziv ne dolikuje, Šaron se davno borio protiv onih protiv kojih se danas bori predsjednik Bašar Asad.. :thumbup:
Koliko ja poznajem historiju, Sharon i Asad su u svakom ratu bili na suprotnim stranama.
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#18 Re: Krepo Krmak!

Post by karanana »

ni ja ne kontam sta je htio reci
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#19 Re: Krepo Krmak!

Post by Alfons Kauders »

Jao politicke korektnosti na sa-x, hihihi ko vas ne zna skupo bi vas platio... :lol:

Na forumu gdje se redovno valja otvoreni antisemitizam, gdje ulijecu svakakvi manijaci sa svojim fasistickim trollanjem, gdje se poziva na linc svega i svacega... Najveci je problem sto sam rekao da je ratni zlocinac krmak?

Da li je bio dobar vojnik? Itekako, jedan od najvecih... Ali isto vazi za mnoge vojskovodje koje su profesionalno i efikasno sluzili Trecem Rajhu.

Krmak, zlocinac i kreten koji je izraelsku politiku gurnuo u najgori radikalizam od 1948 do danas. Posljedice toga ce se osjecati jos par decenija.
senad_haskic
Posts: 3
Joined: 30/12/2013 18:03

#20 Re: Krepo Krmak!

Post by senad_haskic »

Arteta wrote:
senad_haskic wrote:
Challenger__ wrote:Niti sam ljubitelj Izraela, niti Šarona ali ovakvi naslovi srozavaju svaki nivo komunikacije na ovom forumu. Nadam se da nedostatak elementarnog kućnog odgoja neće postati referenca za otvaranje tema.
slazem se, ipak mu taj naziv ne dolikuje, Šaron se davno borio protiv onih protiv kojih se danas bori predsjednik Bašar Asad.. :thumbup:
Koliko ja poznajem historiju, Sharon i Asad su u svakom ratu bili na suprotnim stranama.
slažem se ! Asad i Šaron su ratovali bar sedam puta do sada :thumbup:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#21 Re: Krepo Krmak!

Post by McMoy »

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#22 Re: Krepo Krmak!

Post by Chmoljo »

Alfons Kauders wrote:Jao politicke korektnosti na sa-x, hihihi ko vas ne zna skupo bi vas platio... :lol:

Na forumu gdje se redovno valja otvoreni antisemitizam, gdje ulijecu svakakvi manijaci sa svojim fasistickim trollanjem, gdje se poziva na linc svega i svacega... Najveci je problem sto sam rekao da je ratni zlocinac krmak?

Da li je bio dobar vojnik? Itekako, jedan od najvecih... Ali isto vazi za mnoge vojskovodje koje su profesionalno i efikasno sluzili Trecem Rajhu.

Krmak, zlocinac i kreten koji je izraelsku politiku gurnuo u najgori radikalizam od 1948 do danas. Posljedice toga ce se osjecati jos par decenija.
umro pa sad treba biti korektan prema džubretu :D

al' u panjevima... nije riječ o Safetu, malo nadrndanom komšiji koji nas je znao živcirati svojim terslukom, i kojem smo se znali sjetiti uže i šire rodbine. pa ono, umro čovjek, pa mu halalimo i eto, nek' mu On sudi sada, mi mu halalimo.

ovaj je bio ličnost koja je svojim postupcima uništavala direktno i indirektno živote hiljada nedužnih ljudi. bio je govno dok je bio aktivan i živ. smrt ga nije učinila boljim čovjekom.

ili eto, bliži primjer, sad kad je umro Bajro Golić, ja trebam reći nešto pohvalno o emancipovanom i iskompleksiranom papku, tipu koji je na ispitima pogledom skidao studentice? :D kako da ne... :D
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#23 Re: Krepo Krmak!

Post by p206 »

ja šta je nego krmak

Ariel Sharon born Ariel Scheinermann,... jebeš čovjeka koji se stidi svog prezimena i porijekla.
K2YU
Posts: 96
Joined: 09/01/2014 13:09

#24 Re: Krepo Krmak!

Post by K2YU »

jel ovo vostana figura na slici
Srpscanin
Posts: 32
Joined: 04/01/2014 16:51

#25 Re: Krepo Krmak!

Post by Srpscanin »

Slava mu i hvala
Post Reply