krav maga, sarajevo?

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#176 Re: krav maga, sarajevo?

Post by medjutim »

Big Ang wrote:Ma čij je to broj?
Mustafapasa ga je postavio, za informacije o treninzima i dr. Vjerovatno ce se on javiti :D
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#177 Re: krav maga, sarajevo?

Post by Big Ang »

Il ce mu se zena javiti? :lol:
Poslala sam mu poruku. Valjda ce mi odgovoriti. :)
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#178 Re: krav maga, sarajevo?

Post by medjutim »

Big Ang wrote:Il ce mu se zena javiti? :lol:
Poslala sam mu poruku. Valjda ce mi odgovoriti. :)
Ako se javi zena, samo reci pogrijesila sam broj :lol:
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#179 Re: krav maga, sarajevo?

Post by Mustafapasa »

Evo me :D
imamo tri trening lokacije u Sarajevu:
Zgrada Klasa - utorak, cetvrtak i nedelja od 18-19h
FIS kod BBI: utorak i cetvrtak od 19-20h
Breka: utorak i cetvrtak od 20.30-22.00 i nedelja od 19.30-21h
Kontakt telefon 062 723 000
Prva dva treninga su gratis da se vidi sala,instruktor,abijent, ljudi koji tu treniraju itd
I naravno, djevojke rade :D

o zenskoj samoodbrani: http://kravmaga-ikmf.ba/krav-maga-zenski-spol/
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#180 Re: krav maga, sarajevo?

Post by Mustafapasa »

https://m.youtube.com/watch?v=NLiFfziabgg
Novi video momaka iz Sarajeva...
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#181 Re: krav maga, sarajevo?

Post by Bloo »

Mustafapasa wrote:Evo me :D
imamo tri trening lokacije u Sarajevu:
Zgrada Klasa - utorak, cetvrtak i nedelja od 18-19h
FIS kod BBI: utorak i cetvrtak od 19-20h
Breka: utorak i cetvrtak od 20.30-22.00 i nedelja od 19.30-21h
Kontakt telefon 062 723 000
Prva dva treninga su gratis da se vidi sala,instruktor,abijent, ljudi koji tu treniraju itd
I naravno, djevojke rade :D

o zenskoj samoodbrani: http://kravmaga-ikmf.ba/krav-maga-zenski-spol/
Jel ima zagrijavanja?
Mrzim zagrijavanje
Mustafapasa
Posts: 1078
Joined: 16/06/2010 11:19

#182 Re: krav maga, sarajevo?

Post by Mustafapasa »

bez adekvatnog zagrijavanja nema ozbiljnog pristupa a kamoli bavljenja bilo kakvim sportom pa tako i kod nas... :D
User avatar
thekupus
Posts: 6785
Joined: 25/06/2011 22:38

#184 Re: krav maga, sarajevo?

Post by thekupus »

Zelim poceti trenirati KM, ali vidim da u Sarajevu imaju dva kluba (mozda i vise?). Gdje poceti trenirati, i koliko kostaju treninzi?
Hvala
splinter
Posts: 7345
Joined: 08/10/2011 12:28

#185 Re: krav maga, sarajevo?

Post by splinter »

thekupus wrote:Zelim poceti trenirati KM, ali vidim da u Sarajevu imaju dva kluba (mozda i vise?). Gdje poceti trenirati, i koliko kostaju treninzi?
Hvala
Imaš ovaj link gore , sve ti e objašnjeno. Pogledaj ili otiđi. Nećeš se pokajati.
User avatar
thekupus
Posts: 6785
Joined: 25/06/2011 22:38

#186 Re: krav maga, sarajevo?

Post by thekupus »

splinter wrote:
thekupus wrote:Zelim poceti trenirati KM, ali vidim da u Sarajevu imaju dva kluba (mozda i vise?). Gdje poceti trenirati, i koliko kostaju treninzi?
Hvala
Imaš ovaj link gore , sve ti e objašnjeno. Pogledaj ili otiđi. Nećeš se pokajati.
I mislio sam tu otici, Breka mi puno vise odgovara od ovog gdje su treninzi na Vilsu, a i za taj klub sam cuo prije, ali ovaj drugi klub mi iskace na sve strane, pa sam htio da se raspitam gdje je bolje
splinter
Posts: 7345
Joined: 08/10/2011 12:28

#187 Re: krav maga, sarajevo?

Post by splinter »

Pa ovi su likovi skroz ok. Probaj pa vidi. Nemaš šta izgubiti. Dobar hobby pravo. Nek je sa srećom
User avatar
thekupus
Posts: 6785
Joined: 25/06/2011 22:38

#188 Re: krav maga, sarajevo?

Post by thekupus »

hvala za pomoc, a zna li neko cijenu slucajno?
User avatar
BAN___KAI
Posts: 780
Joined: 27/09/2012 15:36

#189 Re: krav maga, sarajevo?

Post by BAN___KAI »

IKMF BiH wrote:
perscitus wrote:Razmisljao sam doci naredne sedmice na jedan od treninga. Zanima me kakva mi oprema treba? Nesto sam nacuo za neke stitnike? Jel se to dobija uz mjesecnu clanarinu ili se kupuje negdje i po kojoj cijenu?
Eh, sad jos par pitanja :D
Na ovoj stranici IKMF Krav Maga na Breci vidio sam da kao postoji VOJNI PROGRAM ali o istom nista ne pise?

Za ove koji su trenirali Krav Magu i na Vilsu i na Breci, zanima me je li bas osjetna razlika izmedju ta dva kluba glede psiho fizicke spreme ili je samo razlika u kojekakvim diplomama sto me i ne zanima.

Pozdrav i unaprijed hvala na odgovoru!
Najbolje je da probas oboje tako ces sve sam shvatiti...
Kod nas su treninzi 3x sedmicno po 2h, ostalo si mogao procitati u postovima od prije...
Kod nas je praksa da je prvi (drugi,treci) trening gratis tj. dodjes da vidis i instrutkora, salu, opremu, ekipu koja tu boravi itd...pa onda da odlucis da li ti sve to odgovara, pa tek onda krenes trenirat.
Sto se tice programa, svi programi su obuhvaceni jer imamo materijal za iste, sve zavisi sta te interesuje.
pozz :bih:

Pozdrav. Meni samo nije jasno kako su treninzi 2 sata kad na stranici piše da je 1 sat? Od 19:45-20:45

I malo sam se zbunio jer sad sam gledao Krav Maga IKMF stranicu i trening se odvija u istim prostorijama a i isti instruktor. Samo su termini malo drugaciji. Jel to jedno te isto ili?

Razmišljam da upišem samo me to malo zbunjuje
made_in_sarajevo
Posts: 5567
Joined: 06/05/2013 23:05

#190 Re: krav maga, sarajevo?

Post by made_in_sarajevo »

BAN___KAI wrote:
IKMF BiH wrote:
perscitus wrote:Razmisljao sam doci naredne sedmice na jedan od treninga. Zanima me kakva mi oprema treba? Nesto sam nacuo za neke stitnike? Jel se to dobija uz mjesecnu clanarinu ili se kupuje negdje i po kojoj cijenu?
Eh, sad jos par pitanja :D
Na ovoj stranici IKMF Krav Maga na Breci vidio sam da kao postoji VOJNI PROGRAM ali o istom nista ne pise?

Za ove koji su trenirali Krav Magu i na Vilsu i na Breci, zanima me je li bas osjetna razlika izmedju ta dva kluba glede psiho fizicke spreme ili je samo razlika u kojekakvim diplomama sto me i ne zanima.

Pozdrav i unaprijed hvala na odgovoru!
Najbolje je da probas oboje tako ces sve sam shvatiti...
Kod nas su treninzi 3x sedmicno po 2h, ostalo si mogao procitati u postovima od prije...
Kod nas je praksa da je prvi (drugi,treci) trening gratis tj. dodjes da vidis i instrutkora, salu, opremu, ekipu koja tu boravi itd...pa onda da odlucis da li ti sve to odgovara, pa tek onda krenes trenirat.
Sto se tice programa, svi programi su obuhvaceni jer imamo materijal za iste, sve zavisi sta te interesuje.
pozz :bih:

Pozdrav. Meni samo nije jasno kako su treninzi 2 sata kad na stranici piše da je 1 sat? Od 19:45-20:45

I malo sam se zbunio jer sad sam gledao Krav Maga IKMF stranicu i trening se odvija u istim prostorijama a i isti instruktor. Samo su termini malo drugaciji. Jel to jedno te isto ili?

Razmišljam da upišem samo me to malo zbunjuje
Treninzi Krav Maga u SK Opstanak po IKMF Federaciji na Breci se odvija utorak,cetvrtak od 20:30 do 22h, a nedeljom od 20h do 21:30h. Kontakt na broj 062 723 000 ili mozete putem Facebook-a https://www.facebook.com/kravmagasarajevo/ ili na email koji ima na stranici :mrgreen:
splinter
Posts: 7345
Joined: 08/10/2011 12:28

#191 Re: krav maga, sarajevo?

Post by splinter »

Stara dobra vremena i treninzi, čovjek je bi puno zdraviji nekako.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#192 Re: krav maga, sarajevo?

Post by zipoo »

je li efektivan krav maga ?
newcomer
Posts: 18
Joined: 08/06/2013 17:15

#193 Re: krav maga, sarajevo?

Post by newcomer »

Pozdrav svima,

Može li refresh teme?

Kakvi su termini u ponudi i gdje?

LP
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#194 Re: krav maga, sarajevo?

Post by 90minut »

newcomer wrote: 20/11/2019 00:56 Pozdrav svima,

Može li refresh teme?

Kakvi su termini u ponudi i gdje?

LP

kupi utoku
Post Reply