Kraljevska pudla - ima li neko u Sarajevu

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
River_isle
Posts: 1122
Joined: 08/08/2006 08:06
Location: @home

#1 Kraljevska pudla - ima li neko u Sarajevu

Post by River_isle »

Prije nekih 10ak dana sam u Sarajevu, u Radicevoj vidjela par sa kraljevskom pudlom. Kako sam bila u autu, nisam uspjela pitati da li su u prolazu ili ovdje zive.
Molila bih ako imate ovu vrstu pudle ili znate nekoga u Sarajevu da je ima, da mi se javite putem pp-a. Naime, meni draga osoba ima jednu kao na slici dolje koju bi voljela upoznati sa svojom rasom (bez pretenzija na paranje, rijec je o mladjoj pudli koju ne bi jos parili).
Image
Unaprijed hvala za odgovore.
P.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#2 Re: Kraljevska pudla - ima li neko u Sarajevu

Post by Cholina_Lokica »

Ne bih rekla da ima, ti su vjerovatno bili u prolazu samo... Na zalost ih nema :( Je li ta u Sarajevu tvoja? Mogul' je upoznati :mrgreen:
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#3 Re: Kraljevska pudla - ima li neko u Sarajevu

Post by damke_85 »

River_isle wrote:Prije nekih 10ak dana sam u Sarajevu, u Radicevoj vidjela par sa kraljevskom pudlom. Kako sam bila u autu, nisam uspjela pitati da li su u prolazu ili ovdje zive.
Molila bih ako imate ovu vrstu pudle ili znate nekoga u Sarajevu da je ima, da mi se javite putem pp-a. Naime, meni draga osoba ima jednu kao na slici dolje koju bi voljela upoznati sa svojom rasom (bez pretenzija na paranje, rijec je o mladjoj pudli koju ne bi jos parili).
Image
Unaprijed hvala za odgovore.
P.
Ako nece da se pari sto to ne moze da se druzi s drugim rasama? Plava krv? :lol:

Sieg Pudla!
User avatar
River_isle
Posts: 1122
Joined: 08/08/2006 08:06
Location: @home

#4 Re: Kraljevska pudla - ima li neko u Sarajevu

Post by River_isle »

@ Cholina_Lokica da u Sa je :)
User avatar
Chischo
Posts: 883
Joined: 06/06/2004 22:20
Location: Sarajevo

#5 Re: Kraljevska pudla - ima li neko u Sarajevu

Post by Chischo »

damke_85 wrote:
River_isle wrote:Prije nekih 10ak dana sam u Sarajevu, u Radicevoj vidjela par sa kraljevskom pudlom. Kako sam bila u autu, nisam uspjela pitati da li su u prolazu ili ovdje zive.
Molila bih ako imate ovu vrstu pudle ili znate nekoga u Sarajevu da je ima, da mi se javite putem pp-a. Naime, meni draga osoba ima jednu kao na slici dolje koju bi voljela upoznati sa svojom rasom (bez pretenzija na paranje, rijec je o mladjoj pudli koju ne bi jos parili).
Image
Unaprijed hvala za odgovore.
P.
Ako nece da se pari sto to ne moze da se druzi s drugim rasama? Plava krv? :lol:

Sieg Pudla!
pa ako joj zavuce dok niko ne gleda da ne bude belaj :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#6 Re: Kraljevska pudla - ima li neko u Sarajevu

Post by Cholina_Lokica »

River_isle wrote:@ Cholina_Lokica da u Sa je :)
Yay :D
Je li iz Begesa, ili neko drugo leglo :?
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#7 Re: Kraljevska pudla - ima li neko u Sarajevu

Post by pakica_ »

vidjala sam jednu zenkicu koja je povremeno dolazila u park kod druge gimn. sa jednom djevojkom, te jednu koja je dolazila sa jednim parom.. ne znam je li to isti pas, ali eto, ima zenka u Sa :D to je sve od pudli sto znam ovdje :D
User avatar
River_isle
Posts: 1122
Joined: 08/08/2006 08:06
Location: @home

#8 Re: Kraljevska pudla - ima li neko u Sarajevu

Post by River_isle »

Cula sam da se na Vilsu pojavio crni muzijak pudla, ako neko ima info molim vas da javite.
P.
sunnyboy
Posts: 1
Joined: 03/09/2013 09:42

#9 Re: Kraljevska pudla - ima li neko u Sarajevu

Post by sunnyboy »

River_isle wrote:Cula sam da se na Vilsu pojavio crni muzijak pudla, ako neko ima info molim vas da javite.
P.
Pozdrav svima :)

Crna pudla na Vilisu je ustvari blue standard pudla Sunny kojeg smo u februaru ove godine uvezli iz SAD-a. Sunny sada ima 11 i po mjeseci i najvjerovatnije ga nećemo kastrirati, ali ni pariti prije nego što napuni dvije godine. Koliko znamo, u Sarajevu ima još jedna bijela standard pudla, Alba, ali smo se samo jednom sreli :(
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#10 Re: Kraljevska pudla - ima li neko u Sarajevu

Post by Cholina_Lokica »

Tu bijelu sam vidjela prije par dana Titovom da seta sa nekom djevojkom :) Provrtite se ovudna mozda je nadjete :)
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#11 Re: Kraljevska pudla - ima li neko u Sarajevu

Post by una_bo »

ta djevojka ide u šetnju u Veliki park, mi smo je sreli par puta
Post Reply