Kraj Milorada Dodika

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...

Kako će završiti Milorad Dodik?

Pobjeći će u Rusiju
21
24%
Ubiće ga njegovi
7
8%
Završiće u zatvoru
11
13%
Spasiće ga rana smrt
2
2%
Umrijeće od muke kad BiH uđe u NATO i EU
4
5%
Otrovaće ga Rusi kad im više ne bude trebao
0
No votes
Skrivaće se u Srbiji kao srpski ratni zločinci
20
23%
Ozlijediće se na šatorskom nastupu i umrijeti u bolnici
22
25%
Izvršiće samoubistvo
0
No votes
Poginuće u nesreći
1
1%
 
Total votes: 88

User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#26 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by un1ted »

Dobit ce statutu kada RS postane nezavisna.
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#27 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by Qoom »

Crknite dušmani!!!

Image
zrakomlat
Posts: 10242
Joined: 23/09/2012 17:22

#28 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by zrakomlat »

insomnia78 wrote:Zaklace ga Bake ritualnim handzarom
.......................
:lol: :lol: :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#29 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by mO k3 »

Sotono !!!!!

@chmoljo banaj otvaraca teme da ga ne kunem
....
User avatar
kokakolas
Posts: 1445
Joined: 15/03/2008 21:35

#30 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by kokakolas »

Kad skontaš da je Dodik puno bolji za BiH nego neki podmukli salonski četnik koji zna šta radi... onda ćeš mu i sam glas dati ;-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#31 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by mO k3 »

kokakolas wrote:Kad skontaš da je Dodik puno bolji za BiH nego neki podmukli salonski četnik koji zna šta radi... onda ćeš mu i sam glas dati ;-)
i ne samo dodik tu je i dragance.... :mrgreen:
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#32 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by hAZNADAR »

Kakav ba kraj - neka ga.

Dodik je jedini faktor koji ujedinjuje Bosnjake jer bar tu covjek osjeti neko zajednistvo. A i volimo da ga mrzimo.

A buduci da covjek samo iskreno i javno govori, pokazuje isto sto javno mijenje u RS - zasto maskirati stvari. Neka ga.
BAK-eV
Posts: 1857
Joined: 17/10/2012 18:53

#33 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by BAK-eV »

Zivjece manje vise normalno.
Politicki ce djelovati kao Seselj.
Ono .... bice tu negdje uvjek.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8549
Joined: 15/04/2015 11:26

#34 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by Thorgerson »

Ovaj ko onaj Vaskovic.

Prica o "kraju Dodika" ima 10 godina, jos od 60 minuta...ahahahah... a ovaj jaci i bogatiji nego ikad.

:lol:
User avatar
MaxPayne
Posts: 528
Joined: 02/06/2012 20:25

#35 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by MaxPayne »

njemu je suđeno da bude sljedeći srpski mučenik,nigdje on ne ide
razuman_covjek
Posts: 320
Joined: 23/09/2016 21:15

#36 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by razuman_covjek »

Kakav kraj Dodika jeste normalni. Neka ga jos jedno dva mandata i moze RS kljuc u bravu.
BMX1977
Posts: 265
Joined: 08/09/2018 17:58

#37 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by BMX1977 »

hAZNADAR wrote:Kakav ba kraj - neka ga.

Dodik je jedini faktor koji ujedinjuje Bosnjake jer bar tu covjek osjeti neko zajednistvo. A i volimo da ga mrzimo.

A buduci da covjek samo iskreno i javno govori, pokazuje isto sto javno mijenje u RS - zasto maskirati stvari. Neka ga.
Ja ali je i jedini garant totalno unistenja R Srpske. Jako koristan covjek. Ja uvijek govorim da srbe treba motivisati da za njega glasaju. :D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#38 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by hAZNADAR »

BMX1977 wrote:
hAZNADAR wrote:Kakav ba kraj - neka ga.

Dodik je jedini faktor koji ujedinjuje Bosnjake jer bar tu covjek osjeti neko zajednistvo. A i volimo da ga mrzimo.

A buduci da covjek samo iskreno i javno govori, pokazuje isto sto javno mijenje u RS - zasto maskirati stvari. Neka ga.
Ja ali je i jedini garant totalno unistenja R Srpske. Jako koristan covijek. Ja uvijek govorim da srbe treba motivisati da za njega glasaju. :D
Mozda ekonomski i jos pokoja nadleznost. RS ukida kao politicki faktor Brisel ili Washington a ne Dodik.

Za nas nabolja opcija na mjestu predsjednika RS koja se moze zamisliti. Bez obzira sta bilo sa RS - Mile je najrelevantniji pokazatelj i javnog mijenja u RS i opce kulture u RS. Plus sto nas nasmije ponekad. Zamisli da je Ivanic - koja bi to bila depresija i dosada.
BMX1977
Posts: 265
Joined: 08/09/2018 17:58

#39 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by BMX1977 »

hAZNADAR wrote:
BMX1977 wrote:
hAZNADAR wrote:Kakav ba kraj - neka ga.

Dodik je jedini faktor koji ujedinjuje Bosnjake jer bar tu covjek osjeti neko zajednistvo. A i volimo da ga mrzimo.

A buduci da covjek samo iskreno i javno govori, pokazuje isto sto javno mijenje u RS - zasto maskirati stvari. Neka ga.
Ja ali je i jedini garant totalno unistenja R Srpske. Jako koristan covijek. Ja uvijek govorim da srbe treba motivisati da za njega glasaju. :D
Mozda ekonomski i jos pokoja nadleznost. RS ukida kao politicki faktor Brisel ili Washington a ne Dodik.

Za nas nabolja opcija na mjestu predsjednika RS koja se moze zamisliti. Bez obzira sta bilo sa RS - Mile je najrelevantniji pokazatelj i javnog mijenja u RS i opce kulture u RS. Plus sto nas nasmije ponekad. Zamisli da je Ivanic - koja bi to bila depresija i dosada.
Da plus je jos zanimljivo. Ali je izolirao RS maximalno i nastavit ce to da radi naravno. Polako Yenkiji guraju ovu sipu, OSA-u i druge stvari. On prodaje tom nepismenom narodu kako cuva neka nadleznosti RS-a. No nema RS nikakve nadleznosti. Svaka provincija u Nizozemskoj i Njemackoj ima svoju ppoliciju i parlament provincije. Bitno je da se od SIPA-e napravi mocna policija i da se tuzilastvo napravi kao sarajevski aparat moci i OSA. Ako na tom putu dodik moze dodatno izolirati RS i gurnuti dodatno prst u oko SAD interesima koketirajuci sa rusima onda je to samo plus.

Mada... vise izolirana i unistena RS od ovoga sto imamo sada skoro i da nemoze.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#40 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by hAZNADAR »

BMX1977 wrote:

Da plus je jos zanimljivo. Ali je izolirao RS maximalno i nastavit ce to da radi naravno. Polako Yenkiji guraju ovu sipu, OSA-u i druge stvari. On prodaje tom nepismenom narodu kako cuva neka nadleznosti RS-a. No nema RS nikakve nadleznosti. Svaka provincija u Nizozemskoj i Njemackoj ima svoju ppoliciju i parlament provincije. Bitno je da se od SIPA-e napravi mocna policija i da se tuzilastvo napravi kao sarajevski aparat moci i OSA. Ako na tom putu dodik moze dodatno izolirati RS i gurnuti dodatno prst u oko SAD interesima koketirajuci sa rusima onda je to samo plus.

Mada... vise izolirana i unistena RS od ovoga sto imamo sada skoro i da nemoze.
To otvoreno surovanje sa Rusima zasluzuje ipak respekt. Zamisli da to radi ispod tezge a prodaje kooperativnost.
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#41 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by Qoom »

ON je besmrtan, ON je vječan, samo je NJEMU srce na desnoj strani!

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#42 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by mO k3 »

Qoom wrote:ON je besmrtan, ON je vječan, samo je NJEMU srce na desnoj strani!

Image
:lol: :mrgreen: :thumbup: jebo sve svoje
User avatar
fakat
Posts: 1954
Joined: 21/06/2008 04:03
Location: suburbia

#43 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by fakat »

:lol:
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#44 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by Lincoln-Burrows »

Čitam i stvarno tema o smrti Dodika, svega vidjeh pa se više ničem ne čudim.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#45 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by megaman4 »

hAZNADAR wrote:
BMX1977 wrote:
hAZNADAR wrote:Kakav ba kraj - neka ga.

Dodik je jedini faktor koji ujedinjuje Bosnjake jer bar tu covjek osjeti neko zajednistvo. A i volimo da ga mrzimo.

A buduci da covjek samo iskreno i javno govori, pokazuje isto sto javno mijenje u RS - zasto maskirati stvari. Neka ga.
Ja ali je i jedini garant totalno unistenja R Srpske. Jako koristan covijek. Ja uvijek govorim da srbe treba motivisati da za njega glasaju. :D
Mozda ekonomski i jos pokoja nadleznost. RS ukida kao politicki faktor Brisel ili Washington a ne Dodik.

Za nas nabolja opcija na mjestu predsjednika RS koja se moze zamisliti. Bez obzira sta bilo sa RS - Mile je najrelevantniji pokazatelj i javnog mijenja u RS i opce kulture u RS. Plus sto nas nasmije ponekad. Zamisli da je Ivanic - koja bi to bila depresija i dosada.
RS je svakako ekonomski mrtva.

Neka jos Dodika i eto kraja RS-u.

Ivanic je mnogo opasniji od njega. Hem je doktor nauka, hem je mnogo skolovaniji od njega, zna aktivno strane jezike i ima jake veze. Ko ga je slusao na Cirilici kod Marica, a ja sam to pratio, mogao je vidjeti sta je cilj srba sa obje strane Drine.

Meni dosta.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40860
Joined: 29/06/2011 23:39

#46 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by dječak sa šibicama »

Osvaja izbore bez problema, ulazi u Predsjednistvo, eto ga u Sarajevo.
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#47 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by Qoom »

dječak sa šibicama wrote:Osvaja izbore bez problema, ulazi u Predsjednistvo, eto ga u Sarajevo.
Amin Ilahi jarabi, nek te dragi Allah nagradi
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#48 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by megaman4 »

dječak sa šibicama wrote:Osvaja izbore bez problema, ulazi u Predsjednistvo, eto ga u Sarajevo.
:thumbup: :mrgreen:
BMX1977
Posts: 265
Joined: 08/09/2018 17:58

#49 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by BMX1977 »

megaman4 wrote: RS je svakako ekonomski mrtva.

Neka jos Dodika i eto kraja RS-u.

Ivanic je mnogo opasniji od njega. Hem je doktor nauka, hem je mnogo skolovaniji od njega, zna aktivno strane jezike i ima jake veze. Ko ga je slusao na Cirilici kod Marica, a ja sam to pratio, mogao je vidjeti sta je cilj srba sa obje strane Drine.

Meni dosta.
Nije jos postignuto da je RS okarakterizirana kao glavni exponenat Ruske politike u evropi. Dakle potrebno je jos neko vrijeme. Korisno je dolazak Lavorva u Banja Luku i jos nekih izjava. Nasa sreca je sto Srbija igra jako na Rusku kartu ta kodjer. Svi mozemo naslutiti gdje to vodi Sandzak, Presevsku Dolinu i Vojvodinu.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#50 Re: Kraj Milorada Dodika

Post by megaman4 »

BMX1977 wrote:
megaman4 wrote: RS je svakako ekonomski mrtva.

Neka jos Dodika i eto kraja RS-u.

Ivanic je mnogo opasniji od njega. Hem je doktor nauka, hem je mnogo skolovaniji od njega, zna aktivno strane jezike i ima jake veze. Ko ga je slusao na Cirilici kod Marica, a ja sam to pratio, mogao je vidjeti sta je cilj srba sa obje strane Drine.

Meni dosta.
Nije jos postignuto da je RS okarakterizirana kao glavni exponenat Ruske politike u evropi. Dakle potrebno je jos neko vrijeme. Korisno je dolazak Lavorva u Banja Luku i jos nekih izjava. Nasa sreca je sto Srbija igra jako na Rusku kartu ta kodjer. Svi mozemo naslutiti gdje to vodi Sandzak, Presevsku Dolinu i Vojvodinu.
Srbiji je bolje da ne cacka po tudjim zemljama, jer ce zavrsiti kao u slucaju Kosova, tj. bit ce sve manja i manja. Sto vise Rusija pomaze Srbiji, Srbija sve manja i manja. Plus tu je i lazni vojvoda Seselj, koji ustvari radi protiv Srba, a predstavlja se zastitnikom Srba i Srbije. Zdravi dio Srbije treba pod hitno skinuti ovakve huskace tipa seselj, koji su produkt komunizma, kako bi nasa drustva ozdravila i krenula naprijed.
Locked