kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

romanticchic
Posts: 8
Joined: 19/03/2009 22:55

#1 kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by romanticchic »

poz. svima :-D

htjela bih uraditi klasicno ciscenje lica, pa bih bila jako zahvalna ako bi mi neko preporucio provjereni kozmeticki studio u sarajevu!
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by Michun »

Najbolji je i najskuplji :)
Ives Rocher nije skup a rade jako fino, ako nemas nekih izrazenih problema.
Ima Ganicka ali je ona papreno skupa.
Estetika je OK, srednje cijene.
romanticchic
Posts: 8
Joined: 19/03/2009 22:55

#3 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by romanticchic »

Michun wrote:Najbolji je i najskuplji :)
Ives Rocher nije skup a rade jako fino, ako nemas nekih izrazenih problema.
Ima Ganicka ali je ona papreno skupa.
Estetika je OK, srednje cijene.
kolika je cijena u rocheru? cula sam za kozm. studio Biba, Dundee, zna li ko jel' tamo ok?
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#4 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by ♥ Julianna ♥ »

Vedrana, ali ponesi Ipod za uši.
romanticchic
Posts: 8
Joined: 19/03/2009 22:55

#5 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by romanticchic »

♥ Julianna ♥ wrote:Vedrana, ali ponesi Ipod za uši.
heheh, gdje je to, koliko kosta?
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#6 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by ♥ Julianna ♥ »

romanticchic
Posts: 8
Joined: 19/03/2009 22:55

#7 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by romanticchic »

♥ Julianna ♥ wrote:http://www.vedrana.ba/ ;-)
hvalaaaa :-D
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#8 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by jedna »

u Tuzli je u Farahu, kod Suljagića, tretman oko 30 KM. Mislim da on ima i salon u Sarajevu. Ja sam išla u Tuzli i prilično sam zadovoljna. Jednom sam se opekla kada sam otišla na tretman u jedan jeftiniji salon (dakle, koštalo je oko 15- 20 KM, a navodno su "isti kao u Farahu"). Posle sam dugo u farahu i UKC-u liječila kratere koji su mi ostali. Da ne napominjem da me napola obradila, pa kada se to upalilo... :shock:

Inače, ranije (prije nekih 5-10 godina) išla sam na tretmane kod nas u kliničkom centru. Radila je jedna super sestra, bilo je besplatno i pre-prezadovoljna sam bila (Inače, tada je i Suljagić radio u UKC-u, kod njega sam išla na preglede i kontrole). Danas se čak i gore naplaćuje, plus što čekaš termin i po mjesec dana.

Zato, moj izbor je Farah.
romanticchic
Posts: 8
Joined: 19/03/2009 22:55

#9 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by romanticchic »

jedna wrote:u Tuzli je u Farahu, kod Suljagića, tretman oko 30 KM. Mislim da on ima i salon u Sarajevu. Ja sam išla u Tuzli i prilično sam zadovoljna. Jednom sam se opekla kada sam otišla na tretman u jedan jeftiniji salon (dakle, koštalo je oko 15- 20 KM, a navodno su "isti kao u Farahu"). Posle sam dugo u farahu i UKC-u liječila kratere koji su mi ostali. Da ne napominjem da me napola obradila, pa kada se to upalilo... :shock:

Inače, ranije (prije nekih 5-10 godina) išla sam na tretmane kod nas u kliničkom centru. Radila je jedna super sestra, bilo je besplatno i pre-prezadovoljna sam bila (Inače, tada je i Suljagić radio u UKC-u, kod njega sam išla na preglede i kontrole). Danas se čak i gore naplaćuje, plus što čekaš termin i po mjesec dana.

Zato, moj izbor je Farah.
hvalaa na informaciji :-D
nakon svega sto sam procitala (vecinom je raja nezadovoljna, bez obzira koji je salon u pitanju), mislim i da mi se ne ide na ciscenje, jer hvala Bogu nemam nikakvih problema sa kozom! hehe
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#10 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by Michun »

pa ja ti kazem u ives rocheru je super, ne peglaju, muziku ti puste, ako ti ne pricas nece ni one...
mada, ako fakat nemas problema, ne trebas maltretirati lice. sve mozes sama...ocistiti, maske prirodne napraviti i naljepiti se kad imas pola sata viska.
romanticchic
Posts: 8
Joined: 19/03/2009 22:55

#11 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by romanticchic »

Michun wrote:pa ja ti kazem u ives rocheru je super, ne peglaju, muziku ti puste, ako ti ne pricas nece ni one...
mada, ako fakat nemas problema, ne trebas maltretirati lice. sve mozes sama...ocistiti, maske prirodne napraviti i naljepiti se kad imas pola sata viska.
heheh, skontala sam da meni padne na pamet neka "super" ideja svakih 7 dana, tako da me ciscenje lica vec proslo kad sam procitala kakva su sve iskustva ljudi imali sa tim.. u svakom slucaju, hvala na informaciji! :-D
ozbiljna
Posts: 106
Joined: 13/03/2007 15:37

#12 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by ozbiljna »

ne mogu da vjerujem da u Sarajevu ne postoji dobar kozmeticki salon sa dobrim tretmanom lica. Ja sam probala sve i ni sa jednim nisam bila zadovoljna, a kod Ganicke ne bih otisla ni da je dzaba, iz principa :D onda sam nekoliko godina isla kod kozmeticarke koja je radila kod kuce (ne u Sarajevu) i sad je zena dobila adekvatan posao (visoko obrazovana, a ovim se bavila iz nuzde i dosade) tako da vise ne nabavlja kreme i samim tim ne moze da radi :( :( :( tako da mi sad ne preostaje nista drugo nego put Zagreba!!! avaj!!! :sad:
žutija
Posts: 34
Joined: 09/09/2012 15:55

#13 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by žutija »

...Prvi put se javljam, potrebna mi je epilacija ,odavno nisam išla ali već zaista moram...heheh (u suprotnom počeće raditi pinceta :( ) što ne bih voljela - godinama se borim sa dlačicama na bradi i skoro sam ih se riješila....Počela sam sa Bibom (još dok je bila u stanu iznad Muzičke akademije...jako me boljelo i ožiljci su bili ogromni- kasnije kod Elvedine u Papagajci ali ne idem više ni kod nje jer je daleko...ako neko zna neki salon gdje rade epilaciju u Novom Gradu...please.. :skoljka:
sta_da
Posts: 7
Joined: 05/09/2012 12:18

#14 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by sta_da »

niko nema preporuku za kozmeticki salon u sarajevu???????
zna li neko gdje se dobro rade obicni tretmani lica ciscenje i to? bez previse hemije, krema i tih gluposti.
puno hvala :)
Astrix
Posts: 1890
Joined: 30/09/2009 14:14

#15 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by Astrix »

Stvarno i mene zanima, bas citam za ovaj CarpeDiem, djeluju kao ozbiljni i nisu puno skupi, ja sam obicni tretman lica radio prije 10 god Bibe i bio bas zadovoljan, bas mi je fino lice ocistila, dok kod onih kod trznica mislim da je to taj ives rocher, mjesec dana crvenilo mi se nije maknulo sa lica...
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#16 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by Michun »

Tcc plaza sasvim ok.
Carpe diem, nako.
Kod suljagica isto ok.
Gogo_Tomago
Posts: 2
Joined: 23/09/2014 15:53

#17 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by Gogo_Tomago »

Ja sam isla u Salon ljepote Ena, kod Narodnog pozorista. Oni imaju klasicno i biljno ciscenje lica. Nije lose, al odavno nisam bila na ciscenju lica pa razmisljam da odem negdje drugo. Ako moze neko da preporuci neki kozmeticki salon u Sarajevu? :-D
Chuppy
Posts: 8
Joined: 01/06/2012 13:46

#18 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by Chuppy »

moje iskustvo sa kozmetickim salonom Farah u Tuzli je da su precijenjeni. Sa tretmanom lica ne mogu reci da sam bila nezadovoljna, ali ima salona koji to isto odrade za manju cijenu. sa depilacijom sam nezadovoljna, jer se trake sa voskom "kidaju" sa noge (iskusni ce znati o cemu pricam), bila sam kod vise razlicitih djevojaka i niti jedna ne skida treku pod ppravilnim uglom, nego kida dlaku na povrsini, jasno ne zele da smanje rast dlake u korijenu, vec zele da imaju klijenta koji ce se stalno vracati. sa pedikirom sam opet bila izrazito nezadovoljna, djevojka se uopste nije potrudila, ja sama pedikir sebi uradim bolje, uopste nisam imala onaj leprsavi osjecaj na stopalima kao nakon tretmana u nekom drugom salonu, izasla sam sa tretmana sa suhim stopalima :(. Elem 30 KM baceno u vjetar
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#19 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by Cherry-Cherry »

Je li neko išao u salon Izabela na Č.Vili u Vranicim neboderima?
User avatar
nicy
Posts: 80
Joined: 16/09/2008 00:38

#20 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by nicy »

ja od srca preporucujem Le Salon na Ciglanama :thumbup: :thumbup:
User avatar
nicy
Posts: 80
Joined: 16/09/2008 00:38

#21 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by nicy »

Cherry-Cherry wrote:Je li neko išao u salon Izabela na Č.Vili u Vranicim neboderima?

je l to kod Ljerke?
ja sam isla dok nije otvorila salon, zena je veterinar u penziji vec, a usput se bavila kozmetikom
pravi sama kreme i maske, ok je bila, potrudi se...ja sam davno prestala ici, ne sto vec ne valja vec iz drugih razloga :)
superbock123
Posts: 5
Joined: 18/04/2019 19:41

#22 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by superbock123 »

Defnitivno preporuka za Kozmeticki salon Sanja u Hrasnom

Sanja je bas strucnjak, radi predobro vec godinama, a cijene mozes da vidis na https://salonsanja.com/ ili na facebooku https://www.facebook.com/KozmetickiSalonSanjaSarajevo/
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#23 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by moonca »

Sanja bi mogla i svoje lice srediti- ne izgleda njegovano. :zoka:
user+name
Posts: 18
Joined: 17/02/2019 16:11

#24 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by user+name »

Ne znam kako Sanja radi, ali bi joj neko trebao lektorisati website, ENG verzija je kritična. :run:
User avatar
petunija
Posts: 3039
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#25 Re: kozmeticki studio - koji je najbolji ?

Post by petunija »

Meni je definitivno Vedrana najbolja, kad god trebam šta "delikatno" raditi, ona mi je izbor.
Jedina mana je što joj lokacija nije čemu :(
Post Reply