Kosovo i Srbija - razmjena teritorija

Post Reply
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#951 Re: Kosovo i Srbija - razmjena teritorija

Post by Young Erotica »

sherbett wrote:
Young Erotica wrote:
sherbett wrote:.
Trazio sam sliku po kompu 3 dana samo zbog tebe, ja slikao pre godinu dana i uhvatio momenat.

Image
:thumbup:

E bas ti hvala, svaka cast! :-D
Jel to unutra iznad ikonostasa?

Kod mene je bio malo specifican slucaj.. ja sam dosla van vremena za posjet crkvi i manastiru.. a ispred Kfor talijani.. ja s njima u pricu da sutra odlazim zelim vidjeti .. zvali unutra jel moze i moglo je :D Pustili nas.
E onda je u crkvi bio jedan od monaha, slucajno. On nas je proveo po crkvi i svaku fresku cijelu povijest ispricao od Stefana do danas. Ali morala sam ispostovat zabranu slikanja unutra u djelu di je ikonostas. ovamo se dobrovoljno pravio da ne vidi da slikam pa evo jedne.. prije 7 godina

Image
Da kako mi je monah objasnio to je Hristos pantokrator, sad da ne ulazim u tematiku ima na Google, ali stvarno je prelepo.

Imam jos par slika, ali ova je ubedljivo najlepša.
User avatar
Young Erotica
Posts: 2042
Joined: 09/10/2017 15:44

#952 Re: Kosovo i Srbija - razmjena teritorija

Post by Young Erotica »

Ukratko za one koji neće ni otvoriti link,a najglasniji su na temi, ovim intervjuom cela vaša priča koju sa podsmehom puštate pada u vodu. Pozdrav stručnjaci.


https://www.blic.rs/vesti/politika/viso ... se/wzr2qcr
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#953 Re: Kosovo i Srbija - razmjena teritorija

Post by pici »

ISPUNILI USLOVE
Evropski parlament podržao ukidanje viza za građane Kosova
odosHe u jEUropu
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#954 Re: Kosovo i Srbija - razmjena teritorija

Post by Maraschino »

Maraschino wrote: Nema sanse da Srbija prizna nezavisno Kosovo u Vucicevom mandatu pa bilo to putem referenduma ili Skupstine.
Vucic samo kupuje vrijeme i kada ovi shvate da od njega nema nista, dolazi drugi Vucic.

Maksimum sta on moze je neki ''obavezujuci'' sporazum kojega ce svako tumaciti na svoj nacin i ponovo klipovi u tockove.

Vucic iscekuje neke promjene na geo planovima ne bi li silom povratio Kosovo. Priznanjem zna da ga gubi zauvijek.

@Erotica, je li se to odnosi i na mene pa da ti ponovim(gore)

Palmer kaze mi ne ucestvujemo ali su u susjednoj sobi i osluskuju. Palmer nece da bude vidljiv niti da zavrce ruke. Dao im je vrijeme i prostor da sami dodju do rjesenja sto je nemoguce izuzev ''nekog'' sporazuma koji ce prodavati svako svom narodu kao pobjedu a u stvari nista nisu rijesili.

...i ne znam sta je novo u ovom intervjuu?
jagugu
Posts: 1154
Joined: 28/07/2018 16:02

#955 Re: Kosovo i Srbija - razmjena teritorija

Post by jagugu »

Da li Kosovo moze postati kao Republika Srpska / Moguc Dejton 2?



:lol:
archi_a
Posts: 10404
Joined: 11/12/2011 18:11

#956 Re: Kosovo i Srbija - razmjena teritorija

Post by archi_a »

Image
Vlasnik lokala u selu Banjska u općini Zubin Potok Goran Dražević ocijenio je da je na njegovu kuću pucano iz vatrenog oružja zato što je u subotu kosovski predsjednik Hašim Tači posjetio njegovu kafanu, gdje je popio kafu i rakiju.
Puna borbena gotovost! :razz:
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#957 Re: Kosovo i Srbija - razmjena teritorija

Post by zavrzlama »

Sve ono sto je srbija radila BIH ,dok smo ih preklinjali da se urazume,danas ko bumerang im se vraca na Kosovu.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#958 Re: Kosovo i Srbija - razmjena teritorija

Post by Hajvan »

zavrzlama wrote:Sve ono sto je srbija radila BIH ,dok smo ih preklinjali da se urazume,danas ko bumerang im se vraca na Kosovu.
sto puno govori o nama, mujama i suljama iz viceva… zar ne?

glupi i neobrazovani smo…
a smijemo se, iz nekog nedokucivog razloga, albancima koji su kapitalizirali i naplatili nasu borbu i stradanje
Post Reply