Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post Reply
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6301 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by General War »

burgundy wrote:Aaaaaa ma jel stvarno,fine ti tih 140 miliona,a ne dozvoljavas ljudima rodbini da se posjecuju,ne priznajes nista sa Kosova a hoces pare.Nece da moze.U Srbiju sa licnom mozes bez problematic,za Bosnu ti treba viza.
Pa i za kosovo bosancima treba viza a srbijancima ne. :zzzz:
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6302 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by burgundy »

high_volume wrote:
agim. wrote:
Nivelacija wrote:

Takse niste uveli srbima u Bosni jer oni cine 3 % izvoza na Kosovo.
Albanci nemogu da prodju za BH ukljucujuci i Kososvsku robu .
BH blokira Kosovo po svetskim insitucijama sto nije slucaj ni od same Srbije , znaci jos vise od Srbije .
Davno prije, Kosovo je uvelo vize za državljane BiH.

I Kosovo ne treba priznati, niti će biti prihvaćena Velika Albanija, jer će VA uzročiti ponovo rat na Balkanu. Neće to biti samo Kosovo i Albanija, već i teritorij Crne Gore, Makedonije i Grčke. Veliki su albanski apetiti :-)
LAZKosovo je reciprocna odgovorim na akciju BiH kad je uvela vize Kosovu.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6303 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by burgundy »

General War wrote:
burgundy wrote:Aaaaaa ma jel stvarno,fine ti tih 140 miliona,a ne dozvoljavas ljudima rodbini da se posjecuju,ne priznajes nista sa Kosova a hoces pare.Nece da moze.U Srbiju sa licnom mozes bez problematic,za Bosnu ti treba viza.
Pa i za kosovo bosancima treba viza a srbijancima ne. :zzzz:
Reciprocna odgovor na akciju BiH :zzzz:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6304 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by General War »

burgundy wrote:
General War wrote:
burgundy wrote:Aaaaaa ma jel stvarno,fine ti tih 140 miliona,a ne dozvoljavas ljudima rodbini da se posjecuju,ne priznajes nista sa Kosova a hoces pare.Nece da moze.U Srbiju sa licnom mozes bez problematic,za Bosnu ti treba viza.
Pa i za kosovo bosancima treba viza a srbijancima ne. :zzzz:
Reciprocna odgovor na akciju BiH :zzzz:
I ok, a sta je reciprocno biti u clan CEFTA a onda ekonomski uslovljavati politicke aspiracije prema drugim clanicama iste?
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6305 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by General War »

burgundy wrote: LAZKosovo je reciprocna odgovorim na akciju BiH kad je uvela vize Kosovu.
LAZ za drzavljane kosova oduvjek su bile ulazne vize, ako nemaju srbijanske pasose. Nije nista BiH izmislila, s obzirom na status kosova.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6306 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by burgundy »

I Makedonci su bili poceli sa dominacijom nad Albancima kad je zavrsio rat na Kosovu,ali NATO je vec bio na Kosovu pa su brzo reagovali jer da nisu to bi bio tacka na i sto se tice ratova u ex yu.Sada je u Makedoniji priznat Albanski kao drugi sluzbeni jezik,Albanci su u izvrsnoj vlasti,u vojsci u svim sferama drustva.I nema problema.Sad je glavna vijest kako izrucit Gruevskog,kako dat novo Makedoniji.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6307 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by burgundy »

General War wrote:
burgundy wrote: LAZKosovo je reciprocna odgovorim na akciju BiH kad je uvela vize Kosovu.
LAZ za drzavljane kosova oduvjek su bile ulazne vize, ako nemaju srbijanske pasose. Nije nista BiH izmislila, s obzirom na status kosova.
Pa o cemu ti ja govorim reciprocna mjera!Ne mozes nekom branit da te posjecuju,a ti da ides serbez.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6308 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by General War »

burgundy wrote:
General War wrote:
burgundy wrote: LAZKosovo je reciprocna odgovorim na akciju BiH kad je uvela vize Kosovu.
LAZ za drzavljane kosova oduvjek su bile ulazne vize, ako nemaju srbijanske pasose. Nije nista BiH izmislila, s obzirom na status kosova.
Pa o cemu ti ja govorim reciprocna mjera!Ne mozes nekom branit da te posjecuju,a ti da ides serbez.
Pa nije jos nazalost kosovo priznato kao drzava, kako mislis nekoga pustiti u drzavu bez validnoh dokumenata...pa i BiH treba viza za Englesku na primjer, ili Ameriku....kao i kosovarima....pa ne vidim da se kosovari nesto ljute na njih jos ih ovi priznali.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#6309 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Nivelacija »

Svakim danom sve vise ljudi nas koji smo do jucer bili na strani Kosova shvata sta su zapravo oni i kakvi su im apetiti i kakvu prijetnju predstavljaju direktno na BIH. Mi nedamo pedalj Bosne i zasto bi podrzavali kada neko hoce pedalj Srbije, da to sutra moze koristiti protiv nase zemlje i mog naroda. Jos sve na to bosnjacima ekonomske sankcije.

Fino se sa Srbijom dogovorite a Bosnu pustite na miru, za nas ste Srbija jer i vi ne pravite razliku izmedju bosnjaka i bosanskih srba pa svima zajedno uvedete takse i prekrsite sve sporazume.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6310 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by burgundy »

@General War

Kakve veze ima Engleska bolan,mi smo tu,Kosovo je 380 kilometara daleko.Sto ne bi neko iz Kosova dosao za Novu Godinu u Sarajevo ili obrnuto.Tu smo svi zivjeli,sta me briga za Englesku.Ako je Srbija mogla dozvolit ljudima sa kojim su se do juce gledali preko nisana da idu preko njene teritorije,sto to Bosna ne moze?Pusti suplju da ne daju Srbi.
User avatar
agim.
Posts: 375
Joined: 13/04/2012 00:45

#6311 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by agim. »

burgundy"]

Pa nije jos nazalost kosovo priznato kao drzava, kako mislis nekoga pustiti u drzavu bez validnoh dokumenata...pa i BiH treba viza za Englesku na primjer, ili Ameriku....kao i kosovarima....pa ne vidim da se kosovari nesto ljute na njih jos ih ovi priznali.
Nije priznata od mnogih drzava , ali put im je slobodan . Recimo u Grcku sa tablicama KS mogu da odu , plus KS-pasosi su priznate i od zemlje koje nisu priznavali nezavisnost Kosovo .
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6312 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by burgundy »

Nivelacija wrote:Svakim danom sve vise ljudi nas koji smo do jucer bili na strani Kosova shvata sta su zapravo oni i kakvi su im apetiti i kakvu prijetnju predstavljaju direktno na BIH. Mi nedamo pedalj Bosne i zasto bi podrzavali kada neko hoce pedalj Srbije, da to sutra moze koristiti protiv nase zemlje i mog naroda. Jos sve na to bosnjacima ekonomske sankcije.

Fino se sa Srbijom dogovorite a Bosnu pustite na miru, za nas ste Srbija jer i vi ne pravite razliku izmedju bosnjaka i bosanskih srba pa svima zajedno uvedete takse i prekrsite sve sporazume.
Bosna je suverena zemlja ne moze se Federacija izuzet od taksi a RS-u nametnut iste.
User avatar
agim.
Posts: 375
Joined: 13/04/2012 00:45

#6313 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by agim. »

@high_volume
Mene interesuje sto bosnjaci misle o nama kolega .
General Atif Dudaković u FB :
Danas je formirana vojska Republike Kosovo . Sretno
https://www.facebook.com/40955709284125 ... 518068330/

Nažalost, s vama ćemo se ponovno suočiti , bar jos jednom .
User avatar
agim.
Posts: 375
Joined: 13/04/2012 00:45

#6314 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by agim. »

.....
Last edited by agim. on 18/12/2018 00:32, edited 1 time in total.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6316 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by burgundy »

agim. wrote:@high_volume
Mene interesuje sto bosnjaci misle o nama kolega .
General Atif Dudaković u FB :
Danas je formirana vojska Republike Kosovo . Sretno
https://www.facebook.com/40955709284125 ... 518068330/

Nažalost, s vama ćemo se ponovno suočiti , bar jos jednom .
Atif je ljudina!
User avatar
agim.
Posts: 375
Joined: 13/04/2012 00:45

#6317 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by agim. »

burgundy wrote:
agim. wrote:@high_volume
Mene interesuje sto bosnjaci misle o nama kolega .
General Atif Dudaković u FB :
Danas je formirana vojska Republike Kosovo . Sretno
https://www.facebook.com/40955709284125 ... 518068330/

Nažalost, s vama ćemo se ponovno suočiti , bar jos jednom .
Atif je ljudina!
Ja sam prije nekoliko godina napisao komentare u ovaj forum , i mislim da sam bio jedini Albanac :) Ali kad vidim po FB , portale kao Klix, Al jazeree i druge .. Zaista sam odusevljen-pozitivno sa bosnjacima kad procitam njihove komentare = 99.9% su na nasu stranu :bih:
Za ovo sam pricao sa svim albancima koje znam , cak sam zamolio jedan Makedonski Albanac da postira Generala Atifa Dudaković u njegov portal i saslusao me :
https://www.facebook.com/ArberoretEMaqe ... &__tn__=-R
Sretan :thumbup:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#6318 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Nivelacija »

Bila je podrska i 100%, vjeruj meni sada nije ni 70%.

Podrska je bila iskljucivo jer ste kontra Srbije, a ne sto vas volimo.
Tara the River
Posts: 282
Joined: 24/06/2018 19:53

#6319 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Tara the River »

Nivelacija wrote:Bila je podrska i 100%, vjeruj meni sada nije ni 70%.

Podrska je bila iskljucivo jer ste kontra Srbije, a ne sto vas volimo.

U svoje ime govori, a ne u ime svih nas.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#6320 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by high_volume »

agim. wrote:@high_volume
Mene interesuje sto bosnjaci misle o nama kolega .
General Atif Dudaković u FB :
Danas je formirana vojska Republike Kosovo . Sretno
https://www.facebook.com/40955709284125 ... 518068330/

Nažalost, s vama ćemo se ponovno suočiti , bar jos jednom .
S kim ćete se to vi suočiti, kome pišeš :?
User avatar
agim.
Posts: 375
Joined: 13/04/2012 00:45

#6321 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by agim. »

high_volume wrote:
agim. wrote:@high_volume
Mene interesuje sto bosnjaci misle o nama kolega .
General Atif Dudaković u FB :
Danas je formirana vojska Republike Kosovo . Sretno
https://www.facebook.com/40955709284125 ... 518068330/

Nažalost, s vama ćemo se ponovno suočiti , bar jos jednom .
S kim ćete se to vi suočiti, kome pišeš :?
Ako sam te pogresno replicirao tebi , izvinjavam se .
Replicirao sam nekoga od prosle stranica sa negativnim komentarima u vezi sa nama .
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#6322 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Matzan »

Nivelacija wrote:Svakim danom sve vise ljudi nas koji smo do jucer bili na strani Kosova shvata sta su zapravo oni i kakvi su im apetiti i kakvu prijetnju predstavljaju direktno na BIH. Mi nedamo pedalj Bosne i zasto bi podrzavali kada neko hoce pedalj Srbije, da to sutra moze koristiti protiv nase zemlje i mog naroda. Jos sve na to bosnjacima ekonomske sankcije.

Fino se sa Srbijom dogovorite a Bosnu pustite na miru, za nas ste Srbija jer i vi ne pravite razliku izmedju bosnjaka i bosanskih srba pa svima zajedno uvedete takse i prekrsite sve sporazume.

Ovo gore ili je teže trolanje ili mudrost nekog dvanaestogodišnjaka.
Ono, kad bi Srbija riješila pitanje Kosova ne bi ni pogledala RS, odnosno BiH. :-)
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#6323 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by bh.tornjak »

Kosovo.... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

jedna za @agima.....



[yt]http://www.youtube.com/watch?v=oskBkjua ... uap8A&t=36[/yt]
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#6324 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by high_volume »

Što neko gore napisa - reciprocitet. Da, upravo reciprocitet. Kosovo nama 100% carine, BiH Kosovu istom mjerom - zahtjev za izbacivanje iz CEFTA Sporazuma. I za sve ostalo
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6325 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by General War »

burgundy wrote:@General War

Kakve veze ima Engleska bolan,mi smo tu,Kosovo je 380 kilometara daleko.Sto ne bi neko iz Kosova dosao za Novu Godinu u Sarajevo ili obrnuto.Tu smo svi zivjeli,sta me briga za Englesku.Ako je Srbija mogla dozvolit ljudima sa kojim su se do juce gledali preko nisana da idu preko njene teritorije,sto to Bosna ne moze?Pusti suplju da ne daju Srbi.
Nemam ja nista protiv, sutra sto se mene tice kosovo treba priznati i napraviti bezvizni rezim, odnosno prelazak sa licnim kartama...ali uhvatio si se za vize, ja sam ti rekao zasto su... dok u isto vrijeme srbija NEMA vize.
Ja ti pokusavam objasniti kakav je kod nas zakonodavni sistem, i da sve se domovi naroda mogu blokirati...ok mozda ti ne znas, ali Taci i ostali itekako znaju...druga stvar; ono sto je antidrzavni koristiti CEFTA trgovinski ugovor koje je eto dozvoljeno da kosovo ravnopravno ucestvuje, da taj " ugovor" zloupotrebljava. Razumijem frustraciju, kosovara...ali iz bosanske prizme gledanja bosna nema nikakve veze sa srpsko- albanskim odnosima.
Post Reply