Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post Reply
User avatar
jao_situacije
Posts: 17948
Joined: 29/03/2014 19:20

#6076 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by jao_situacije »

llull wrote:Vjerujem da je i kod nas jedna vlada, jedan premijer, jedan predsjednik ... Isto bi bilo, imamo i mi dovoljno takvih krimosa i psihopata na politickoj sceni koji bi dusu vragu dali za vlast i fotelje i koji bi ubijali samo za to ...
čuj vjerujem
pa imaš i sad primjer eno ti don ćirila frajer otima ljude, premlaćuje neistomišljenike, organizira nekakvu ndh jugend u crnim košuljama koji tuku djecu po hercegovini, a i onaj inspektor porezne koji je istraživao šta je radio ćirilo se misteriozno ubio
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#6077 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by horkesh »

decembar2017 wrote:
ZA SDA se tvrdi da su sinonim za korupciju, kriminal, nepotizam pa sta zelis da kazes, da toga nema na Kosovu ili da SDA nije takva ?
Šta kaže, "tvrdi se" :D

A to su jedine dvije kao opcije, je li. Da nema možda opcija da Kosovo nema stranku koja je voljna prodati državu samo da osigura mjesta u, recimo, Rudniku Trepča? SDA je sinonim za saginjanje drugima, samo da se u njihov begovat ne dira.
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#6078 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by decembar2017 »

horkesh wrote:
decembar2017 wrote:
ZA SDA se tvrdi da su sinonim za korupciju, kriminal, nepotizam pa sta zelis da kazes, da toga nema na Kosovu ili da SDA nije takva ?
Šta kaže, "tvrdi se" :D

A to su jedine dvije kao opcije, je li. Da nema možda opcija da Kosovo nema stranku koja je voljna prodati državu samo da osigura mjesta u, recimo, Rudniku Trepča? SDA je sinonim za saginjanje drugima, samo da se u njihov begovat ne dira.
Nemaju takvu stranku jer nemaju ni ovo :

U njihovom narodu nemas dupeglavaca koji ne znaju da li su narod ili samo vjerska skupina sa malim ili velikom slovom, da ne znaju da li su posli ili dosli, da ne znaju ni sta hoce ili kako hoce.
Nemas jugonostalgicara koji i danas sanjaju da im diktator sa Dedinja vaskrsne.
Nemas bivsih boraca koji su se ko fol borili za drzavu a danas bi je odma podijelili da im se dadne dozivotna penzija od 35 godine ili imalo poveca zivotni standard.
Nema komunjara i nije ih nikad ni bilo.
Nema onih koji psuju drzavu i tvrde da je bolje da je nema jer ima kriminala, korupcije, nepotizma. Bas obratno, i pored kriminala, korupcije, nepotizma ne bi dali nezavisno Kosovo za deset Jugoslavija.

U tome je razlika a ne u strankama, jer svaka stranka i politicar prodaju muda za bubrege onome kome mogu a ocigledno je da ne mogu na Kosovu na takav nacin da prodaju drzavu a da narod glasa za njih.

Zato sto oni nemaju ono sto mi imamo oni imaju ono sto mi nemamo.
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#6079 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by radostan dan »

stakasa wrote:
llull wrote:Vjerujem da je i kod nas jedna vlada, jedan premijer, jedan predsjednik ... Isto bi bilo, imamo i mi dovoljno takvih krimosa i psihopata na politickoj sceni koji bi dusu vragu dali za vlast i fotelje i koji bi ubijali samo za to ...
Najvjerovatnije. Frankenstajnski Dejton je najefikasnija brana nekoj novonacistickoj partiji koja bi dosla na vlast
i tebi pozdrav, sve najbolje u ovoj godini...nismo se dugo čuli.
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#6080 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by radostan dan »

PM72 wrote:Kosovo je država,za razliku od nas.
i ti sam ne vjeruješ u ovo što si napisao...
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#6081 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by stakasa »

radostan dan wrote:
stakasa wrote:
llull wrote:Vjerujem da je i kod nas jedna vlada, jedan premijer, jedan predsjednik ... Isto bi bilo, imamo i mi dovoljno takvih krimosa i psihopata na politickoj sceni koji bi dusu vragu dali za vlast i fotelje i koji bi ubijali samo za to ...
Najvjerovatnije. Frankenstajnski Dejton je najefikasnija brana nekoj novonacistickoj partiji koja bi dosla na vlast
i tebi pozdrav, sve najbolje u ovoj godini...nismo se dugo čuli.
Sve najbolje
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#6082 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by horkesh »

Mogu se složiti da je do naroda koji bira SDA i slične, a kojima je jedini cilj opljačkati taj isti narod, ali đe nađe da su komunjare i jugonostalgičari krivi za sve :-D
PM72
Posts: 17794
Joined: 30/04/2012 16:54

#6083 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by PM72 »

radostan dan wrote:
PM72 wrote:Kosovo je država,za razliku od nas.
i ti sam ne vjeruješ u ovo što si napisao...
vec sam pojasnjavao,prati malo bolje.Hajd nek recimo Šešelj ode na Kosovo a ovde moze doci kad hoce.
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#6084 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by decembar2017 »

horkesh wrote:Mogu se složiti da je do naroda koji bira SDA i slične, a kojima je jedini cilj opljačkati taj isti narod, ali đe nađe da su komunjare i jugonostalgičari krivi za sve :-D
Nisam ja naveo da su samo oni, naveo sam ja i druge koji ne znaju ni jesu li posli ili dosli i koji bi zemlju podijelili samo da bi njima bilo imalo bolje a koji glasaju i za SDA i SBB ali da ih zovem nacionalistima je pogresno jer su Albanci bili nacionalisti kada nas vecina nije ni znala sta znaci ta rijec , tako da kazem da je kod nas stanje kakvo jeste zbog nacionalista ne bi bilo ispravno.
User avatar
wonkaw
Posts: 505
Joined: 14/07/2015 18:19
Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
Contact:

#6085 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by wonkaw »

PM72 wrote:
radostan dan wrote:
PM72 wrote:Kosovo je država,za razliku od nas.
i ti sam ne vjeruješ u ovo što si napisao...
vec sam pojasnjavao,prati malo bolje.Hajd nek recimo Šešelj ode na Kosovo a ovde moze doci kad hoce.
pa BiH je srbska zemlja, ko da mu brani, moze se cak i politicki angazovati za jesenske izbore, biti predsjednik BiH, ma sve moze... a na Kosovu moze da ga dudla ili svira frulu...
User avatar
jao_situacije
Posts: 17948
Joined: 29/03/2014 19:20

#6086 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by jao_situacije »

Bivši ambasador Holandije na Kosovu, Robert Boš je izjavio da je Policija Kosova spremna da uspostavi nova pravila i red na sjeveru zemlje.

On je na Fejsbuku pozvao predsjednika Srbije Aleksandra Vučića "da ne lije krokodilske suza" zbog jučerašnjeg ubistva predsjednika Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića u sjevernom dijelu Kosovske Mitrovice.

"Oliver je mrtav, jedini čovjek koji je smio da izazove jednopartijski sitem koji je Vučić instalirao putem Srpske liste," napisao je Boš.

Boš je podsjetio na Ivanovićev intervju agenciji Srna, svega nekoliko dana pred smrt, u kojem Ivanović strahuje da bi mogao biti žrtva atentata.

"Bojim se da bi neki ljudi mogli da destabilizuju trenutnu situaciju i moram da prznam da strahujem za svoju bezbjednost", kazao je Ivanović u intervjuu.

On je izrazio nadu da će FBI pomoći rasvjetljavanje ubistva i kazao da je zadovoljan angažovanjem organa reda na uspostavljaju zakon na sjeveru Kosova.
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#6087 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by pirpa »

stavili covjeku metu na ledja i onda se prave ludi :lol:

http://www.alo.rs/ivanovica-podrzavaju- ... tva/127573
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#6088 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by stakasa »

Isfuran i Oliver meni se cini, dan dva price i onda dode neka druga vjest, vrjeme poravna... I tako, do izbora, novog ubistva
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#6089 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by LBVIEW »

Challenger_ wrote:
pirpa wrote:
LBVIEW wrote:
Jebi ga, sto su trazili to su i dobili :izet: - "serpski grobovi i zemlja dje su oni" dobila dostojnog konkurenta. :D
Ali baš :mrgreen:
Ljudi dočekali svojih pet minuta i ne propuštaju šanse da im ga malkice zabiju.. :lol:
Na duge staze ne bih na njih ni 5 pfeniga stavio.
Ma stavljao ti ili ne isto dodje - ode bre kolevka za vek vekova. :izet:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#6090 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Maraschino »

Vid sad ovo. Pacoli izkesirao 1000$ vise i rijesen problem.
PRIŠTINA - Prvi zamjenik premijera i ministar spoljnih poslova Kosova Bedžet Pacoli objavio je da je Gvineja Bisao ponovo potvrdila da je priznala nezavisnost Kosova.

On je za prištinsku televiziju KTV izjavio da je dobio notu o potvrđivanju priznanja Kosova i istu predočio gledaocima i voditelju emisije.

Ranije je u medijima ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio da je Gvineja Bisao povukla odluku o priznanju Kosova iz 2011. godine.

"O tome me je danas obavijestio premijer Gvineje Bisao", rekao je 21. novembra Dačić i dodao da je ta zemlja o povlačenju priznanja poslala notu Prištini, što su vlasti Kosova negirale.

Pacoli je rekao da je notu kojom se potvrđuje priznanje Kosova Gvineja Bisao dostavila i Vladi Srbije.
User avatar
wonkaw
Posts: 505
Joined: 14/07/2015 18:19
Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
Contact:

#6091 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by wonkaw »

Komesar EU Johannes Hahn izjavio je da je 2025. godina okvirni datum za prijem novih članica u EU, a da Srbija može da ga postigne samo ako brzo sprovede odlučujuće reformske korake a odnos prema Kosovu je obavezujući da trajno normalizuje, kao i regionalno pomirenje sa drugim susjedima. 02/02/2018

Image

aparati, kospice, kikiriki, aparati :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6092 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Edin H. »

radostan dan wrote:
PM72 wrote:Kosovo je država,za razliku od nas.
i ti sam ne vjeruješ u ovo što si napisao...
Republjik? :oops:
User avatar
wonkaw
Posts: 505
Joined: 14/07/2015 18:19
Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
Contact:

#6093 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by wonkaw »

Kosovo uz koncert Rite Ore obilježava desetu godišnjicu nezavisnosti

Kosovo danas obilježava desetu godišnjicu nezavisnosti, a građani će je proslaviti nizom manifestacija i skupova, prenosi RTK2.

Proslava je započela sportskim aktivnostima za djecu na Trgu Majke Tereze, a nastavljena kulturno-umjetničkim programom.

U Nacionalnoj biblioteci Kosova predviđeno je otvaranje izložbe "Kosovo od historije do državnosti", nakon čega slijedi prikazivanje filma "Otac".

Koncert svjetski poznate pjevačice, porijeklom s Kosova - Rite Ore najavljen je za večeras, a na njen zahtjev ulaz na koncert bit će besplatan za sve građane Kosova.

Također, u svim općinama na Kosovu održavat će se različite aktivnosti, dok je svečana sjednica Skupštine Kosova zakazana za sutra, 18. februara.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/koso ... 80217034#4
--------------------------------------------------------------------------
Sretan dan nezavisnosti Kosova, i sve najbolje narodu Kosova.
Pozdravite mi Ritu. :srce: :igrac:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6094 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by insomnia78 »

Dobra Rita ko hljeb
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6095 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Edin H. »

insomnia78 wrote:Dobra Rita ko hljeb
Ma i nije vala, make up.
User avatar
wonkaw
Posts: 505
Joined: 14/07/2015 18:19
Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
Contact:

#6096 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by wonkaw »

Edin H. wrote:
insomnia78 wrote:Dobra Rita ko hljeb
Ma i nije vala, make up.
dobra, dobra, ja pipo, nije da se falim :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6097 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Edin H. »

wonkaw wrote:
Edin H. wrote:
insomnia78 wrote:Dobra Rita ko hljeb
Ma i nije vala, make up.
dobra, dobra, ja pipo, nije da se falim :D
Ma pipo si da ne kazem... :D
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#6098 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by L u c i f e r »

https://youtu.be/YzYpI8dh5wY

Ko hoce vece, izgubi iz vrece... :izet:
Last edited by L u c i f e r on 18/02/2018 13:20, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6099 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by insomnia78 »

Druge njega brige more. Kocobo boli ko ziva rana
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#6100 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post by LBVIEW »

Koja verzija se peva za Nikopolje? :D
Post Reply