Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#18226 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Diwan »

Valjda dođe tobe u novom klubu - po meni odlično mjesto za njega da vrati i spasi karijeru
Kada je u pitanju Mega Bemax, radi se o klubu koji u Srbiji kotira kao jedan od boljih. Idealno rade s mladim igračima, što svjedoči i činjenica da su u prošlosti stvorili veliki broj igrača koji su napravili zavidne karijere, među kojima je i Nikola Jokić koji danas brani boje Denvera.
https://sportsport.ba/kosarka/edin-atic ... lub/291246
User avatar
shalla
Posts: 9315
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#18227 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by shalla »

Košarkaškom inteligencijom i znanjem bi mogao biti evropski igrač, jebe ga što je dijagnoza samo takva pa će ostati malo malo bolji igrač od Vrabca :roll:
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#18228 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Diwan »

shalla wrote:Košarkaškom inteligencijom i znanjem bi mogao biti evropski igrač, jebe ga što je dijagnoza samo takva pa će ostati malo malo bolji igrač od Vrabca :roll:
Nadam se da se neče desiti krah jer po potencijalu koji je imao po meni je bio bolji od Muse. Njemu treba neki mentor, da ga netko uzme pod svoje dok ne sazrije u glavi. prelazak u Megu vidim kao odličnu mogućnost za njega. Do njega je - ako bude radio, ništa nije izgubljeno i može postati dobar igrač u evropskim okvirima.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72615
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18229 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Velkoski »

e čuj Teletović predsjednik KS BiH :mrgreen:
User avatar
parappa
Posts: 3288
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#18230 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by parappa »

Velkoski wrote:e čuj Teletović predsjednik KS BiH :mrgreen:
https://www.klix.ba/sport/kosarka/mirza ... /180927065
User avatar
studeni76
Posts: 5382
Joined: 03/06/2009 14:12

#18231 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by studeni76 »

Mazanje očiju javnosti
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#18232 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Xavier1 »

parappa wrote:
Velkoski wrote:e čuj Teletović predsjednik KS BiH :mrgreen:
https://www.klix.ba/sport/kosarka/mirza ... /180927065
Nista bolji nije od prethodnika. Premazan svim bojama. Kad se samo sjetim srceparajucih tekstova upucenih javnosti njegovih. Dobrog PR-a ima ako nista.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#18233 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Raigor Stonehoof »

PR mu Ljigata :lol:
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#18234 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Diwan »

Ne mogu se oteti utisku da je netko ovog momka ureko ili opsihrio, koliko sada djeluje izgubljeno, uplašeno, nesigurno itd.





Momak ima strasan šut za tri poena, sada ne smije da opuca ni kad je sam na šutu
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#18235 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Murat Sabanovic »

Diwan wrote:Ne mogu se oteti utisku da je netko ovog momka ureko ili opsihrio, koliko sada djeluje izgubljeno, uplašeno, nesigurno itd.



Momak ima strasan šut za tri poena, sada ne smije da opuca ni kad je sam na šutu
urekli ga forumasi klixa...

atic jeste bio perspektivan, ali seniorska kosarka je druga dimenzija...jos ako uzmemo u obzir, los odabir kluba za daljni razvoj onda dobijemo nedorecenog kosarkasa...

i nihad djedovic je prelaskom u barcu bio ozbiljno zaglibio,pa je preko italije( citaj bose tanjevica) spasavao karijeru....
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#18236 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Tomahawk11 »

Xavier1 wrote: Nista bolji nije od prethodnika. Premazan svim bojama. Kad se samo sjetim srceparajucih tekstova upucenih javnosti njegovih. Dobrog PR-a ima ako nista.
U kom smislu nije bolji? Kako to znamo? Na osnovu igara u reprezentaciji?
User avatar
hrasno38
Posts: 31294
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#18237 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#18238 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Xavier1 »

Tomahawk11 wrote:
Xavier1 wrote: Nista bolji nije od prethodnika. Premazan svim bojama. Kad se samo sjetim srceparajucih tekstova upucenih javnosti njegovih. Dobrog PR-a ima ako nista.
U kom smislu nije bolji? Kako to znamo? Na osnovu igara u reprezentaciji?
Na osnovu izbjegavanja reprezentacije. Postavljanja uslova. Umisljenog ponasanja. I tako dalje...
Daleko je on od kvalitetne osobe.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#18239 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Diwan »

Xavier1 wrote:
Tomahawk11 wrote:
Xavier1 wrote: Nista bolji nije od prethodnika. Premazan svim bojama. Kad se samo sjetim srceparajucih tekstova upucenih javnosti njegovih. Dobrog PR-a ima ako nista.
U kom smislu nije bolji? Kako to znamo? Na osnovu igara u reprezentaciji?
Na osnovu izbjegavanja reprezentacije. Postavljanja uslova. Umisljenog ponasanja. I tako dalje...
Daleko je on od kvalitetne osobe.
Na ovoj poziciji ne može takve stvari da radi već radije da njemu to bude rađeno (gore pobrojano). Meni lično je drago da je on došao, mada nisam njegov fan i ljubitelj kao osobe.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#18240 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Tomahawk11 »

Mirza Teletović je 5. sa brojem nastupa u reprezentaciji i 3. strijelac reprezentacije po broju postignutih poena.
Uz Markovića, on mi je nekako najviše dosad dao ovoj reprezentaciji.
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#18241 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Ironman_88 »

Ne valjaju nam ljudi van sporta da obnašaju funkcije u sportu, a sad ne valjaju ni ljudi iz sporta očito. Volio bih onda znati ko valja.
User avatar
studeni76
Posts: 5382
Joined: 03/06/2009 14:12

#18242 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by studeni76 »

Ironman_88 wrote:Ne valjaju nam ljudi van sporta da obnašaju funkcije u sportu, a sad ne valjaju ni ljudi iz sporta očito. Volio bih onda znati ko valja.
Rđavom qrcu ne možeš ugodit
User avatar
Logovan
Posts: 94178
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18243 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Logovan »

Ode Stipanović. :-)

Nisam ovo očekivao, šteta, dobar igrač.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#18244 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by klosar pravi »

Panj
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#18245 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Tomahawk11 »

Ovaj posljednji angažman za reprezentaciju je bio grozan.
Ipak, bio je borben, imao je i finih partija, sretno mu dalje :thumbup:
User avatar
parappa
Posts: 3288
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#18246 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by parappa »

Logovan wrote:Ode Stipanović. :-)

Nisam ovo očekivao, šteta, dobar igrač.
Jeste šteta... Borben, iskusan... Takav centar će nam faliti.
Andrija hvala ti za sve (osim ove zadnje partije) :P
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#18247 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Tomahawk11 »

androstipan
Svemu lijepom dode kraj.. Nakon divnih godina provedeni sa reprezentacijom, vrijeme je za rastanak.. Od sada uz reprezentaciju kao vjerni navijac.. Hvala svima na podrsci.. Bilo je uspona i padova ali sigurno smo svaku utakmicu dali od sebe 500% i na to sam najvise ponosan.. Zelio bi se zahvaliti svim svojim suigracima, bilo je prekrasno djelit svlacionicu s vama i znam da do kraja zivota imam prave istinske prijatelje.. Posebno hvala @harunmahmutovic koji je napravio sve da zaigram za reprezentaciju.. Takodjer bi posebno zahvalio @huxon koji me jedva poznavao a pomogao mi je kao nitko u karijeri.. Aci Petrovicu koji me je uvjerio da sam bolji igrac nego sta sam mislio da jesam.. Dusku Ivanovicu s kojim 2 ljeta u reprezentaciji su me napravila boljim igracom.. Zahvalio bih se Elviru, Siketu i Medinu koji su uvijek bili za nas kad je god trebalo.Nemam rijeci koje bi opisale lijepo vrijeme provedeno sa svima vama svih ovih godina..Hvala svima iz KOSARKASKOG SAVEZA na svemu... I na kraju najvece hvala navijacima koji su nas bodrili sve ovo vrijeme i bili uz nas. VOLI VAS STIPE
:thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58452
Joined: 03/08/2010 19:04

#18248 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tomahawk11 wrote:
androstipan
Svemu lijepom dode kraj.. Nakon divnih godina provedeni sa reprezentacijom, vrijeme je za rastanak.. Od sada uz reprezentaciju kao vjerni navijac.. Hvala svima na podrsci.. Bilo je uspona i padova ali sigurno smo svaku utakmicu dali od sebe 500% i na to sam najvise ponosan.. Zelio bi se zahvaliti svim svojim suigracima, bilo je prekrasno djelit svlacionicu s vama i znam da do kraja zivota imam prave istinske prijatelje.. Posebno hvala @harunmahmutovic koji je napravio sve da zaigram za reprezentaciju.. Takodjer bi posebno zahvalio @huxon koji me jedva poznavao a pomogao mi je kao nitko u karijeri.. Aci Petrovicu koji me je uvjerio da sam bolji igrac nego sta sam mislio da jesam.. Dusku Ivanovicu s kojim 2 ljeta u reprezentaciji su me napravila boljim igracom.. Zahvalio bih se Elviru, Siketu i Medinu koji su uvijek bili za nas kad je god trebalo.Nemam rijeci koje bi opisale lijepo vrijeme provedeno sa svima vama svih ovih godina..Hvala svima iz KOSARKASKOG SAVEZA na svemu... I na kraju najvece hvala navijacima koji su nas bodrili sve ovo vrijeme i bili uz nas. VOLI VAS STIPE
:thumbup:

:thumbup:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#18249 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by channel10 »

Košarkaški savez Republike smrdske želi da stavi van snage odluku o pridruživanju košarkaškom savezu BIH-A, j.bo im Dodik sve...
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#18250 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Murat Sabanovic »

channel10 wrote:Košarkaški savez Republike smrdske želi da stavi van snage odluku o pridruživanju košarkaškom savezu BIH-A, j.bo im Dodik sve...
oni BIH dozivljavaju kao nuzno zlo. samo bojim se da im nece poci za rukom da njihov prestavnik igra drugu aba ligu,bez obzira na istupanje.
Post Reply