Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#17576 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by klosar pravi »

Zbog toga što je draftovan i ne želi da rizikuje zbog ljetne lige.

Koliko god debilno zvucalo tako je :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#17577 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by kakavdanakneiskustvu »

klosar pravi wrote:Zbog toga što je draftovan i ne želi da rizikuje zbog ljetne lige.

Koliko god debilno zvucalo tako je :D

da,glup izgovor
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#17578 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

kakavdanakneiskustvu wrote:zna li ko zbog čega dončić nije igrao ove dvije tekma,bio je tu,u sloveniji,cak i na jednoj tekmi?
Luka Doncic je fakticki do zadnjeg dana prije drafta igrao utakmice spanske lige ili tacnije igrao je 19.06 zadnju utakmicu a malo prije toga finale Eurolige i ne moze se ni u mislima porediti sa Musom koji je zadnju utakmicu odigrao 03.06. Luka Doncic je bio prvi igrac Real Madrida koji je prvak Evrope i prvak Spanije i jedan od dva igraca kooji je najvise povukaoo Sllooveniju za osvajanje titule prvaka Evrope. Doonciceva igra i Musina je jednostavno do drafta bila neuporediva jer Doncic je igraoo protv najboljih igraca sto Evropa ima a Musa sa srednjom klasom.
Doncicu je u svakom smislu trebao odmor a Musu je na zalost odmarao jebeni Zdovc i ubijao ga u pojam i upravo ono sto jeste falilo Musi su te jake utakmice u koje spadaju i reprezentativne.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#17579 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by kakavdanakneiskustvu »

hrasno38 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:zna li ko zbog čega dončić nije igrao ove dvije tekma,bio je tu,u sloveniji,cak i na jednoj tekmi?
Luka Doncic je fakticki do zadnjeg dana prije drafta igrao utakmice spanske lige ili tacnije igrao je 19.06 zadnju utakmicu a malo prije toga finale Eurolige i ne moze se ni u mislima porediti sa Musom koji je zadnju utakmicu odigrao 03.06. Luka Doncic je bio prvi igrac Real Madrida koji je prvak Evrope i prvak Spanije i jedan od dva igraca kooji je najvise povukaoo Sllooveniju za osvajanje titule prvaka Evrope. Doonciceva igra i Musina je jednostavno do drafta bila neuporediva jer Doncic je igraoo protv najboljih igraca sto Evropa ima a Musa sa srednjom klasom.
Doncicu je u svakom smislu trebao odmor a Musu je na zalost odmarao jebeni Zdovc i ubijao ga u pojam i upravo ono sto jeste falilo Musi su te jake utakmice u koje spadaju i reprezentativne.

sve ja to znam,sad im je u pitanju plasman na mundibasket
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#17580 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by phillie »

I sta sad da ocekujemo od septembarskog "prozora"? Koji sastav? Doduse evo sad gledam i kad bi u septembru odigrali sa NBA igracima, u oktobru novembru i februaru opet nam je Durmo u rosteru...
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#17581 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

phillie wrote:I sta sad da ocekujemo od septembarskog "prozora"? Koji sastav? Doduse evo sad gledam i kad bi u septembru odigrali sa NBA igracima, u oktobru novembru i februaru opet nam je Durmo u rosteru...
Da su jucer bili svi ko Durmo mi bi dobili Belgiju :D
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#17582 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by phillie »

:D valjda se razumijemo sta sam hOtio Rijet' :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#17583 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

phillie wrote::D valjda se razumijemo sta sam hOtio Rijet' :D
ma naravno.... :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#17584 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Bože slatki, evo Hrasno pita što Musa nije doletio na jednu utakmicu, a da na drugu ne dođe. :roll: :lol: Znači, 1.7. potpis ugovora, 2.7. da odigra utakmicu, i onda se, valjda u toku noći, prebaci u Brooklyn na službenu press konferenciju. :-) Na stranu što takve izmjene rostera nisu dozvoljene.

Opet vam kažem, nemojte vrijeđati i nazivati najstrašnijim imenima ljude koji će ovoj državi donijeti itekako puno sreće i uspjeha. Mislim, možete vi to, ali ćete onda morati biti postiđeni kao @kakavdanakneiskustvu kad nije znao da se World Cup kvalifikacije vežu za Eurobasket.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#17585 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by kakavdanakneiskustvu »

It_is_a_Leclerc wrote:Bože slatki, evo Hrasno pita što Musa nije doletio na jednu utakmicu, a da na drugu ne dođe. :roll: :lol: Znači, 1.7. potpis ugovora, 2.7. da odigra utakmicu, i onda se, valjda u toku noći, prebaci u Brooklyn na službenu press konferenciju. :-) Na stranu što takve izmjene rostera nisu dozvoljene.

Opet vam kažem, nemojte vrijeđati i nazivati najstrašnijim imenima ljude koji će ovoj državi donijeti itekako puno sreće i uspjeha. Mislim, možete vi to, ali ćete onda morati biti postiđeni kao @kakavdanakneiskustvu kad nije znao da se World Cup kvalifikacije vežu za Eurobasket.

po čemu znas da sam io postidjen,prije bi ti trebao biti postidjen pisuci o kosarci a ne znas ko igra koju poziciju u tom sportu,samo je 5 pozicija,nije tesko to nauciti,ali ko se u to razumije,ko ne,to vec ide teze
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#17586 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

It_is_a_Leclerc wrote:Bože slatki, evo Hrasno pita što Musa nije doletio na jednu utakmicu, a da na drugu ne dođe. :roll: :lol: Znači, 1.7. potpis ugovora, 2.7. da odigra utakmicu, i onda se, valjda u toku noći, prebaci u Brooklyn na službenu press konferenciju. :-) Na stranu što takve izmjene rostera nisu dozvoljene.

Opet vam kažem, nemojte vrijeđati i nazivati najstrašnijim imenima ljude koji će ovoj državi donijeti itekako puno sreće i uspjeha. Mislim, možete vi to, ali ćete onda morati biti postiđeni kao @kakavdanakneiskustvu kad nije znao da se World Cup kvalifikacije vežu za Eurobasket.
Bolan nebio covjece ti vec dvije godine govoris "kad Juka zaigra........vidjet cete vi" i bas se nagledasmo. Generalno onaj kose docepo para prestao ga je boliti kurac za BiH (izuzeci su rijetki).
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#17587 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

http://sportske.ba/bih-izgubila-jos-jed ... ju-turske/

Ne zelim mu nikakvu srecu.....jos jedan od supaka koja je izrodila ova zemlja.
User avatar
luckylaka
Posts: 22514
Joined: 15/01/2010 06:28

#17588 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by luckylaka »

It_is_a_Leclerc wrote:Bože slatki, evo Hrasno pita što Musa nije doletio na jednu utakmicu, a da na drugu ne dođe. :roll: :lol: Znači, 1.7. potpis ugovora, 2.7. da odigra utakmicu, i onda se, valjda u toku noći, prebaci u Brooklyn na službenu press konferenciju. :-) Na stranu što takve izmjene rostera nisu dozvoljene.

Opet vam kažem, nemojte vrijeđati i nazivati najstrašnijim imenima ljude koji će ovoj državi donijeti itekako puno sreće i uspjeha. Mislim, možete vi to, ali ćete onda morati biti postiđeni kao @kakavdanakneiskustvu kad nije znao da se World Cup kvalifikacije vežu za Eurobasket.
Imaju ljudi info.iz prve ruke i proturaju ih ovdje i jos nas ubjedjuju kako ne treba stati na stranu igraca nego ovih sto ih kritikuju :-) :-) Ko misli da su igraci za pljuvanja Bujrum ja ne.Puna podrska svim Bih sportasima.Il idemo podrzati H.Kane,G.Xhaka,Neymara,Bruyna,Piquea,Messija.. tamo piskaju od dragosti kad se ovi spomenu
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#17589 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by bingov buraz »

hrasno38 wrote:http://sportske.ba/bih-izgubila-jos-jed ... ju-turske/

Ne zelim mu nikakvu srecu.....jos jedan od supaka koja je izrodila ova zemlja.
Jebem mu staru.
Bošnjačka braća Turci su muntali i Musu,jebo ih raspali Bakir i hanuma mu.
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#17590 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by svi u napad »

Ovaj put podrzavam Hrasnog. Pa dobro majku mu zasto branite neodbranjivo. Nurkic nas 3 puta izradio - eto me iduci put i ti fazoni za mali djecu. Meni je puno vazniji uspjeh nase repke i od individualnih uspjeha nasih sportasa. To sto neko daje 15 koseva i ima 8 skokova u NBA ne znaci nista nasoj repki ni nama navijacima. Prvenstva prolaze a nas na njima nema a vi sad razglabajte kako je ovaj bio hasta, onaj potpisivao novi ugovor i slicne zajebancije. Cinjenica je da smo sa njima mogli nesto uciniti imati ozbiljnu ekipu no boli njih neka stvar. Kao sto napisah ranije Dusko Vujosevic je veci patriota od njih. On zaista zeli odvesti repku na svjetsko a levatima se jebe za svjetsko. Ne branite ne odbranjivo jer cinjenica da nismo igrali na svjetskom prvenstvu nikada. E sad zasto analizirajte sami. Zivjeli
User avatar
luckylaka
Posts: 22514
Joined: 15/01/2010 06:28

#17591 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by luckylaka »

svi u napad wrote:Ovaj put podrzavam Hrasnog. Pa dobro majku mu zasto branite neodbranjivo. Nurkic nas 3 puta izradio - eto me iduci put i ti fazoni za mali djecu. Meni je puno vazniji uspjeh nase repke i od individualnih uspjeha nasih sportasa. To sto neko daje 15 koseva i ima 8 skokova u NBA ne znaci nista nasoj repki ni nama navijacima. Prvenstva prolaze a nas na njima nema a vi sad razglabajte kako je ovaj bio hasta, onaj potpisivao novi ugovor i slicne zajebancije. Cinjenica je da smo sa njima mogli nesto uciniti imati ozbiljnu ekipu no boli njih neka stvar. Kao sto napisah ranije Dusko Vujosevic je veci patriota od njih. On zaista zeli odvesti repku na svjetsko a levatima se jebe za svjetsko. Ne branite ne odbranjivo jer cinjenica da nismo igrali na svjetskom prvenstvu nikada. E sad zasto analizirajte sami. Zivjeli
Ma nije to bolan braniti neodbranjeno nego iznosenje proizvoljnih informacija.Ni Musa ne zna sto nije dosao a ovdje se raspredaju razne price ili izmisljaju zasto ga nema.Jbga Musi se rugalo i kada je igrao za reprezentaciju te ruzan,te grbav,te mrsav ...nije fer.Ako se ponovi jos koji put ovakvo neodazivanje bez razloga i ja sam da se ,,razapinje"na sve strane .O Nurkicu ne znam sta bi rekao ..nisam pametan"
User avatar
spree
Posts: 7883
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#17592 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by spree »

Definitivno treba izbjegavati teme o reprezentacijama. To se odjednom stvore razni veliki strucnjaci i jos vece patriote. Kaze jebo 8 miliona ja bi igrao za bih ili jebo te 10 ili 20 miliona, svejedno je, bitno je da se igra za drzavu i onda se jos doda da ne svakako obezbijedio praunuke. To su ta vrla razmisljanja. Btw moze neko od ovih strucnjaka da kaze sta je to bih uradila za ova dva momka, a sta su oni uradili za nju do sada?
User avatar
luckylaka
Posts: 22514
Joined: 15/01/2010 06:28

#17593 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by luckylaka »

spree wrote:Definitivno treba izbjegavati teme o reprezentacijama. To se odjednom stvore razni veliki strucnjaci i jos vece patriote. Kaze jebo 8 miliona ja bi igrao za bih ili jebo te 10 ili 20 miliona, svejedno je, bitno je da se igra za drzavu i onda se jos doda da ne svakako obezbijedio praunuke. To su ta vrla razmisljanja. Btw moze neko od ovih strucnjaka da kaze sta je to bih uradila za ova dva momka, a sta su oni uradili za nju do sada?
ne moze niko odgovoriti zato sto ovdje nema strucnjaka
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#17594 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Tomahawk11 »

spree wrote:Definitivno treba izbjegavati teme o reprezentacijama. To se odjednom stvore razni veliki strucnjaci i jos vece patriote. Kaze jebo 8 miliona ja bi igrao za bih ili jebo te 10 ili 20 miliona, svejedno je, bitno je da se igra za drzavu i onda se jos doda da ne svakako obezbijedio praunuke. To su ta vrla razmisljanja. Btw moze neko od ovih strucnjaka da kaze sta je to bih uradila za ova dva momka, a sta su oni uradili za nju do sada?
Ma bježi, treba biti realan, eto i ovaj Biberović što ode u Tursku, pa ja i to razumijem, ovdje je plivanje u mulju i to dojadi, a pogotovo kad dođe ponuda gdje ćeš imati sve živo od uslova, šta treba, ostati i igrati po Kaknjima, Sparsima, Bosnama za neku siću koja nije ni džeparac?!
Ljudi, sport je odavno prevazišao te granice u kojima se igralo zbog same igre, to je danas posao, ljudi hoće da unovče svoj talent i rad.
Svaka čast onom ko ima živaca i hoće igrati za ovu reprezentaciju, eto i taj Kikanović, pa i njemu se tek prvenstvo završilo i hajde odmah za reprezentaciju, FIBA je ujebala sve što se moglo ujebati i oni i dalje tjeraju neki inat sa Euroligašima :-)
Oni su glavni krivci što se reprezentativni status sveo na dobru volju igrača.
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#17595 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by phillie »

Ma i ja kontam, za sve je kriva FIBA. Da su FIFA i UEFA isto tako "liberalne" sto se tice reprezentacije, mislim da ni nogometasi ne bi bili tolike patriote. Al nad FIFA-om nema FIFA (NBA i Euroliga) da joj mogu srati.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#17596 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by klosar pravi »

hrasno38 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Bože slatki, evo Hrasno pita što Musa nije doletio na jednu utakmicu, a da na drugu ne dođe. :roll: :lol: Znači, 1.7. potpis ugovora, 2.7. da odigra utakmicu, i onda se, valjda u toku noći, prebaci u Brooklyn na službenu press konferenciju. :-) Na stranu što takve izmjene rostera nisu dozvoljene.

Opet vam kažem, nemojte vrijeđati i nazivati najstrašnijim imenima ljude koji će ovoj državi donijeti itekako puno sreće i uspjeha. Mislim, možete vi to, ali ćete onda morati biti postiđeni kao @kakavdanakneiskustvu kad nije znao da se World Cup kvalifikacije vežu za Eurobasket.
Bolan nebio covjece ti vec dvije godine govoris "kad Juka zaigra........vidjet cete vi" i bas se nagledasmo. Generalno onaj kose docepo para prestao ga je boliti kurac za BiH (izuzeci su rijetki).
Šta ti to znaci bas se nagledasmo?

Juka jedan od boljih centara na svijetu o cemu pricamo?
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#17597 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by phillie »

nagledasmo ga se u reprezentaciji
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#17598 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by kakavdanakneiskustvu »

klosar pravi wrote:
hrasno38 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Bože slatki, evo Hrasno pita što Musa nije doletio na jednu utakmicu, a da na drugu ne dođe. :roll: :lol: Znači, 1.7. potpis ugovora, 2.7. da odigra utakmicu, i onda se, valjda u toku noći, prebaci u Brooklyn na službenu press konferenciju. :-) Na stranu što takve izmjene rostera nisu dozvoljene.

Opet vam kažem, nemojte vrijeđati i nazivati najstrašnijim imenima ljude koji će ovoj državi donijeti itekako puno sreće i uspjeha. Mislim, možete vi to, ali ćete onda morati biti postiđeni kao @kakavdanakneiskustvu kad nije znao da se World Cup kvalifikacije vežu za Eurobasket.
Bolan nebio covjece ti vec dvije godine govoris "kad Juka zaigra........vidjet cete vi" i bas se nagledasmo. Generalno onaj kose docepo para prestao ga je boliti kurac za BiH (izuzeci su rijetki).
Šta ti to znaci bas se nagledasmo?

Juka jedan od boljih centara na svijetu o cemu pricamo?

nije tesko skontati da je mislio kad juka zaigra za nas
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#17599 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by klosar pravi »

Pomalo jeste može se naslutiti da hrasno misli na to da je promašaj opcenito kao igrac Juka posebno jer ga ne prati nikako

do mene uglavnom
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#17600 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

Juka je u Cedevitu otisao sa 18 godina 2012 i od tada je reprezentacija BiH odigrala 30 jebenih zvanicnih kvalifikacionih i utakmica EP. U kvalifikacija za EP u Sloveniji i na EP u Sloveniji nije odigrao ni jednu utakmicu a to je ukupno 13 utakmica. U kvalifikacijama za EP 2015 smo odigrali 4 utakmice i nije odigrao ni jednu a na EP 2015 5 utakmica gdje ga isto nije bilo. Dakle od 25 ukupno vec nije igrao 22.I onda je odigrao 4 utakmice u zadnjim kvalfikacijama kada nismo otisli na EP i zaista imao impresivnu statistiku. Naravno ni ovih zadnjih 6 nije igrao.

Nadam se da ce ova statistika pokazati koliki je u biti Jusuf Nurkic supak od covjeka mada izvanredan igrac jer za svoju zemlju u 6 godina od 30 utakmica je odigrao jebene 4!!!!! Naravno mada jesam zaista ljut i na Musu njega ni u mislima se ne moze porediti bar za sada sa Jusufom jer njemu je ovo prvi put i nikada do sada nije kalkulisao sa igranjem za reprezentaciju pa cak i povrijedjen. Jebi ga stvarno sam neki dan bio ljut kada sam ga stavio u isti kos sa Nurkicem a objektivno to jos uvijek ni blizu ne zasluzuje.

DAKLE DA PONOVIM OD 2012 KADA JE NURKIC PRESAO U CEDEVITU REPREZENTACIJA JE ODIGRALA 30 ZVANICNIH UTAKMICA I NURKIC JE ODIGRAO GLAVOM I BRADOM SAMO 4!!!!

Nadam se da je malo jasnije sta @hrasno misli i pise!
Post Reply