Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#16726 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by al-em »

22. i 23. februara se igraju utakmice eurolige, kad rusima ne bi dosli ti igraci nama bi pobjeda gore bila ravna odlasku na svjetsko prvenstvo

ali gledam da je panata pustila svoje igrace juce da igraju utakmicu protiv izraela, sad da li je realno ocekivati da himki i cska puste svoje igrace da igraju ovu utakmicu koja je na rasporedu 25.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#16728 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Diwan »

Super za njega da moze negdje igrati, bilo gdje pa makar i u Sparsima. Aba liga je za njega još uvijek pravo mjesto za minutazu.
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#16730 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Itsoktobealone »

Vazda bio teško limitiran igrač. I dok sam trenirao sa njim ista priča bila. Defanzivno onako ofanzivno za plakati. Oh well, back to ABA :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#16731 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by nema me tamo »

Itsoktobealone wrote:
Vazda bio teško limitiran igrač. I dok sam trenirao sa njim ista priča bila. Defanzivno onako ofanzivno za plakati. Oh well, back to ABA :D
A ti dogurao do teme kosarkaska reprezentacija BiH :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#16732 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by insomnia78 »

Ma mrzile ga profesorice
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16733 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

Itsoktobealone wrote:
Vazda bio teško limitiran igrač. I dok sam trenirao sa njim ista priča bila. Defanzivno onako ofanzivno za plakati. Oh well, back to ABA :D
Da je takav ne bi ga Dule zvao u reprezentaciju a ne bi i zavrsio u Partizanu. On je tip igraca kojeg gledaoci i navijaci smatraju dosadnim ali je izuzetan atleta i Vujos je od njega izvukao upravo ono sto je trebalo.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#16734 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by nema me tamo »

hrasno38 wrote:
Itsoktobealone wrote:
Vazda bio teško limitiran igrač. I dok sam trenirao sa njim ista priča bila. Defanzivno onako ofanzivno za plakati. Oh well, back to ABA :D
Da je takav ne bi ga Dule zvao u reprezentaciju a ne bi i zavrsio u Partizanu. On je tip igraca kojeg gledaoci i navijaci smatraju dosadnim ali je izuzetan atleta i Vujos je od njega izvukao upravo ono sto je trebalo.

Zvao ga Dule zato što nema boljeg od njega, a on sam je užasno loš košarkaš i kao sto kaze najveci domet mu je ABA što je cinjenica..
To što ja njega malo zezam je druga stvar dok ovo što je napisao je potpuna istina :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16735 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

nema me tamo wrote:Zvao ga Dule zato što nema boljeg od njega, a on sam je užasno loš košarkaš i kao sto kaze najveci domet mu je ABA što je cinjenica..To što ja njega malo zezam je druga stvar dok ovo što je napisao je potpuna istina :D
Ja apsolutno nikoga ne zezam i to sam sam napisao stojim iza toga! Pravi trener od takvih igraca moze izvuci izuzetnu korist.
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#16736 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Itsoktobealone »

nema me tamo wrote:
Itsoktobealone wrote:
Vazda bio teško limitiran igrač. I dok sam trenirao sa njim ista priča bila. Defanzivno onako ofanzivno za plakati. Oh well, back to ABA :D
A ti dogurao do teme kosarkaska reprezentacija BiH :D
A jebiga ljudi, nisam rekao da sam bolji. Ja sam bio još gori :D Vrabac je dobar momak i pravi radiša i zato je uspio u karijeri. Nebitno gdje igrao :)
User avatar
spree
Posts: 7883
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#16737 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by spree »

vrabac je solidan atleta za bijelca i to je to. u odbrani solidan u napadu moze zakucati :D
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16738 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Logovan »

Na spisku selektora za utakmice protiv Belgije i Rusije su: Amar Gegić (Bayern), Nemanja Gordić (Budućnost), Sani Čampara (MoraBanc Andorra), Adi Zahiragić (Kakanj), Džanan Musa (Cedevita), Edin Atić (AEK), Almir Hasandić (Sloboda), Adin Vrabac (Hamburg Tovers), Aleksandar Lazić (Mega Bemax) Milan Milošević (Promitheas Patra), Nedim Buza (Oostende) Elmedin Kikanović (Monaco), Markus Lončar (Široki), Miralem Halilović (Orleans), Andrija Stipanović (Cedevita), Emir Sulejmanović (Montekit Fuenlabrada), Scottie Jordan Wilbekin (Orleans Loiret Basket).
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16739 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:
Na spisku selektora za utakmice protiv Belgije i Rusije su: Amar Gegić (Bayern), Nemanja Gordić (Budućnost), Sani Čampara (MoraBanc Andorra), Adi Zahiragić (Kakanj), Džanan Musa (Cedevita), Edin Atić (AEK), Almir Hasandić (Sloboda), Adin Vrabac (Hamburg Tovers), Aleksandar Lazić (Mega Bemax) Milan Milošević (Promitheas Patra), Nedim Buza (Oostende) Elmedin Kikanović (Monaco), Markus Lončar (Široki), Miralem Halilović (Orleans), Andrija Stipanović (Cedevita), Emir Sulejmanović (Montekit Fuenlabrada), Scottie Jordan Wilbekin (Orleans Loiret Basket).
Ovo za Wilbekina nije dobro. On igra u Darusafaki.
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#16740 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Itsoktobealone »

Ko prati košarku zna da boljeg pleja u historiji repke nismo imali od ovog Wilbekina. Bit će pravo pojačanje :bih:
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16741 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:
Logovan wrote:
Na spisku selektora za utakmice protiv Belgije i Rusije su: Amar Gegić (Bayern), Nemanja Gordić (Budućnost), Sani Čampara (MoraBanc Andorra), Adi Zahiragić (Kakanj), Džanan Musa (Cedevita), Edin Atić (AEK), Almir Hasandić (Sloboda), Adin Vrabac (Hamburg Tovers), Aleksandar Lazić (Mega Bemax) Milan Milošević (Promitheas Patra), Nedim Buza (Oostende) Elmedin Kikanović (Monaco), Markus Lončar (Široki), Miralem Halilović (Orleans), Andrija Stipanović (Cedevita), Emir Sulejmanović (Montekit Fuenlabrada), Scottie Jordan Wilbekin (Orleans Loiret Basket).
Ovo za Wilbekina nije dobro. On igra u Darusafaki.
i :? kakve to veze ima :?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16742 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Tomahawk11 »

Pa mislim, nije dobro napisano. Mogli su staviti da igra za Miami Heat, šta ima veze.
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16743 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:Pa mislim, nije dobro napisano. Mogli su staviti da igra za Miami Heat, šta ima veze.
aha izvini .....shvatio sam tvoju recenicu na pogresan nacin :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16744 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by Tomahawk11 »

hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa mislim, nije dobro napisano. Mogli su staviti da igra za Miami Heat, šta ima veze.
aha izvini .....shvatio sam tvoju recenicu na pogresan nacin :D
Malo sam se ružno odrazio :mrgreen: :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16745 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:
hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa mislim, nije dobro napisano. Mogli su staviti da igra za Miami Heat, šta ima veze.
aha izvini .....shvatio sam tvoju recenicu na pogresan nacin :D
Malo sam se ružno odrazio :mrgreen: :thumbup:
malo :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#16746 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by kakavdanakneiskustvu »

https://www.sportando.com/en/national-t ... sport.html

After several rumors about his future, looks like Scottie Wilbekin, point guard of Darussafaka, will receive the Turkish passport and will play for Turkish NT, a source told Sportando. Wilbekin received offers from several federations in the past months, including Romania and Bosnia.



With this move, Wilbekin will also have more market in Europe.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#16747 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Braća Turci. :roll:

Kakve su ti štetočine, pa to nije za povjerovati.

Naravno, Wilbekinu želim sve najgore u nastavku karijere. Što više promašenih transfera i ako Bog da povreda.
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#16748 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by al-em »

Zar oni nisu uzeli bobi diksona kao stranog igraca?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#16749 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by kakavdanakneiskustvu »

al-em wrote:Zar oni nisu uzeli bobi diksona kao stranog igraca?
u godinama je on već,83. godište
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#16750 Re: Kosarkaska reprezentacija BiH

Post by hrasno38 »

U privipu koliko je lose to sto necemo imati jedog extra beka toliko je dobro jer treba dati sansu ovim momcima + Nurkicu u Junu da iznesu ove kvalifikacije. Krajnje je vrijeme da se uzdamo u iskljucivo svoje igrace jer ako nista ovi momci sa Duletom na klupi zasluzli da im se bezgranicno vjeruje!
Post Reply