Korupcija: Šta se sve ''vidi iz aviona''

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1 Korupcija: Šta se sve ''vidi iz aviona''

Post by PipiDugaDevetka »

Mi smo evropski šampioni u korupciji! To je prijetnja opstanku BiH!
"Pa, dovoljno je da bilo ko razmisli koliko se kod nas grla kolje, a koliko mesa jedemo. Evo, recimo, u Kantonu Sarajevu se dnevno zakolje 20 do 30 grla, a pojede se 200 do 300 grla. Ostatak je meso iz uvoza, zaleđeno, bez ikakvog nadzora. Ma, to nam je došlo nešto slično kao kineska roba", pojašnjava Lakota.
Iz aviona se vidi da nešto ''ne štima'' i da je neko korumpiran!

Primjer drugi:
Forumaši Sarajevo-x Portala na temi ''Dobrinja, stanovi za mlade - problemi rasvjetlili neke koruptivne aktivnosti državnih organa i nekih firmi:
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... start=1025
Image
I ovdje se štošta ''vidi iz aviona''!

Sjećam se da je prije nekoliko godina vlast izašla sa podacima da u Kantonu Sa. ima 120 000 hiljada registrovanih vozilica. Istovremeno je nezaposlenih u Kantonu bilo oko 150 000.
Sami se dosjetite šta se ovdje ''iz aviona vidi''.

ŠTA SE JOŠ ''VIDI IZ AVIONA''? NAVEDITE VAMA POZNATE PRIMJERE KORUPCIJE.
UPOZORENJE: OPREZ SA IMENIMA, NAZIVIMA FIRMI, JER IMAM DOJAVU DA SE NADLEŽNI ORGANI SVE ČEŠĆE OBRAĆAJU ADMINISTRATORIMA FORUMA RADI DOBIJANJA PODATAKA O DISKUTANTIMA KOJI IZNOSE SUMNJIVE INFORMACIJE O NEKOME ILI NEČEMU.
lajkujMe
Posts: 12257
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#2 Re: Korupcija: Šta se sve ''vidi iz aviona''

Post by lajkujMe »

500.000 hiljada ne zaposlenih a ja nesto vidim sve pune novcanike, i sve nesto cujem zaposlen sam a nigdje "nemam posao"
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#3 Re: Korupcija: Šta se sve ''vidi iz aviona''

Post by PipiDugaDevetka »

lajkujMe wrote:500.000 hiljada ne zaposlenih a ja nesto vidim sve pune novcanike, i sve nesto cujem zaposlen sam a nigdje "nemam posao"
Još samo da kao bivši federativni premijer kažeš da su i kese&korpe prepune namirnica. Kakav kokuzluk, kakvi bakrači,...A za posao, snađi se, primjeni registrovanu vozilicu and pc u te svrhe,...snalaženja.
Moj ti je savjet da se uzdaš u inteligentne rakete bosanske proizvodnje ''zemljak-zemljaku''.
amko76
Posts: 1144
Joined: 17/06/2010 15:38

#4 Re: Korupcija: Šta se sve ''vidi iz aviona''

Post by amko76 »

lajkujMe wrote:500.000 hiljada ne zaposlenih a ja nesto vidim sve pune novcanike, i sve nesto cujem zaposlen sam a nigdje "nemam posao"
Ovo je tačno i to samo slijepac ne vidi.
Post Reply