Korida u pizd*****

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#1 Korida u pizd*****

Post by mostarac »

Gledam sinoc na dnevniku na koridi u nekakvoj vukojebini se skupilo kazu 80.000 ljudi i sto je najcrnje to smatraju centralnim dogadjajem u svom zivotu za tu godinu. Sad sto ti ljudi ne znaju za bolje i sto ne mogu bolje to je druga strana medalje, ali kad pogledam ono i kad pomislim koja je to armija SDA glasaca koju je Tihic svakako juce posjetio bude me strah i onda se zapitam je li zaista pravedan izborni zakon u kojem glas onog sto je s grane prakticno juce sisao a na tom skupu ih je bilo dosta i glas jednog akademika isto vrijede. nemam problem sa tim sto se odrzava korida koja je samo dio folklora taj dan, ali imam strah od broja ljudi koji se pojavio na onakvoj manifestaciji. Jednostavno sam se prepao kad sam vidio onaj skup juce o sto je najcrnje, jedan od ucesnika kaze: "OVO JE BOSNA". I jeste nazalost, zato spasavaj se ko moze i bjezimo ljudi glavom bez obzira.
novel
Posts: 1071
Joined: 21/03/2006 10:24
Location: PM
Contact:

#2

Post by novel »

:D odlicna ideja....pokret dosta/grozd....,trebaju organizovati koridu pred skupstinom :D kad je dernek nek i hala gori :oops:
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#3

Post by Skyfox »

Ma sta je 80 000 na spram pola populacije mladih BiH, koji danas svi studiraju i akademici su...
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#4

Post by Svemirski_Jebach »

prije nego pozivaš na kolektivni egzodus trebao bi se sjetiti činjenice da je najveće zlo (ne samo u bosni nego i šire) stiglo upravo od akademika i "intelektualaca" :roll: :roll:

prema tome, na pogrešnoj si adresi sine...
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#5

Post by Klesar Tadija Tegoba »

novel wrote::D odlicna ideja....pokret dosta/grozd....,trebaju organizovati koridu pred skupstinom :D kad je dernek nek i hala gori :oops:
Mrak ideja - i onda zovnuti S. Tihica i dvojicu mu kompanjona na meso i muziku.
Preporučujem obavezno svezati zastave. Sve uz parolu. Korida nas ujedinila, njoj(zi) hvala
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#6

Post by Klesar Tadija Tegoba »

novel wrote::D odlicna ideja....pokret dosta/grozd....,trebaju organizovati koridu pred skupstinom :D kad je dernek nek i hala gori :oops:
Mrak ideja - i onda zovnuti S. Tihica i dvojicu mu kompanjona na meso i muziku.
Preporučujem obavezno svezati zastave. Sve uz parolu. Korida nas ujedinila, njoj(zi) hvala
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#7

Post by mostarac »

Svemirski_Jebach wrote:prije nego pozivaš na kolektivni egzodus trebao bi se sjetiti činjenice da je najveće zlo (ne samo u bosni nego i šire) stiglo upravo od akademika i "intelektualaca" :roll: :roll:

prema tome, na pogrešnoj si adresi sine...
pa neko mora biti i pismen. Ne ocekujes valjda da su oni juche sposobni za procitati bilo sta vise od bukvara, a ne da nesto pametno napisu, a samim tim ne mogu ni za sta biti krivi, ne zato sto ne zele, nego sto nisu sposobni :)
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#8 Re: Korida u pizd*****

Post by tempora »

mostarac wrote:Gledam sinoc na dnevniku na koridi u nekakvoj vukojebini se skupilo kazu 80.000 ljudi i sto je najcrnje to smatraju centralnim dogadjajem u svom zivotu za tu godinu. Sad sto ti ljudi ne znaju za bolje i sto ne mogu bolje to je druga strana medalje, ali kad pogledam ono i kad pomislim koja je to armija SDA glasaca koju je Tihic svakako juce posjetio bude me strah i onda se zapitam je li zaista pravedan izborni zakon u kojem glas onog sto je s grane prakticno juce sisao a na tom skupu ih je bilo dosta i glas jednog akademika isto vrijede. nemam problem sa tim sto se odrzava korida koja je samo dio folklora taj dan, ali imam strah od broja ljudi koji se pojavio na onakvoj manifestaciji. Jednostavno sam se prepao kad sam vidio onaj skup juce o sto je najcrnje, jedan od ucesnika kaze: "OVO JE BOSNA". I jeste nazalost, zato spasavaj se ko moze i bjezimo ljudi glavom bez obzira.
Plasi me ova tvoja misao koju sam podvukla. Glas onoga ko je "sisao s grane" kako ti rece, vrijedi i mora vrijediti isto onoliko koliko i jednog akademika! Strasno je i pomisliti da bi se trebala vrsiti nekakva selekcija.
AKo bi poceli sa tom selekcijom, gdje bi zavrsili?
I od kada je parametar akademik za "ispravan glas"?
Koliko god se grozila koride, visockog ljeta, raznih teferica, trica i kucina, sve je to dio "folklora" odakle potjecemo.
Licno bih recimo da se korida zakonom zabrani. Ali eto neku noc gledam dokumentarac o spanskim toreadorima, koji za jednu "bitku" zarade po 100 000 eura ( oni najbolji) i koliko je to popularan "sport." Zastrasujuce.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#9 Re: Korida u pizd*****

Post by mostarac »

tempora wrote:
mostarac wrote:Gledam sinoc na dnevniku na koridi u nekakvoj vukojebini se skupilo kazu 80.000 ljudi i sto je najcrnje to smatraju centralnim dogadjajem u svom zivotu za tu godinu. Sad sto ti ljudi ne znaju za bolje i sto ne mogu bolje to je druga strana medalje, ali kad pogledam ono i kad pomislim koja je to armija SDA glasaca koju je Tihic svakako juce posjetio bude me strah i onda se zapitam je li zaista pravedan izborni zakon u kojem glas onog sto je s grane prakticno juce sisao a na tom skupu ih je bilo dosta i glas jednog akademika isto vrijede. nemam problem sa tim sto se odrzava korida koja je samo dio folklora taj dan, ali imam strah od broja ljudi koji se pojavio na onakvoj manifestaciji. Jednostavno sam se prepao kad sam vidio onaj skup juce o sto je najcrnje, jedan od ucesnika kaze: "OVO JE BOSNA". I jeste nazalost, zato spasavaj se ko moze i bjezimo ljudi glavom bez obzira.
Plasi me ova tvoja misao koju sam podvukla. Glas onoga ko je "sisao s grane" kako ti rece, vrijedi i mora vrijediti isto onoliko koliko i jednog akademika! Strasno je i pomisliti da bi se trebala vrsiti nekakva selekcija.
AKo bi poceli sa tom selekcijom, gdje bi zavrsili?
I od kada je parametar akademik za "ispravan glas"?
Koliko god se grozila koride, visockog ljeta, raznih teferica, trica i kucina, sve je to dio "folklora" odakle potjecemo.
Licno bih recimo da se korida zakonom zabrani. Ali eto neku noc gledam dokumentarac o spanskim toreadorima, koji za jednu "bitku" zarade po 100 000 eura ( oni najbolji) i koliko je to popularan "sport." Zastrasujuce.
ovakav izborni zakon je diskriminirajuci pa ti gledaj. Naravno da se na birackom mjestu ne mogu brojati krvna zrnca a ni raditi testovi inteligencije, ali svaciji glas ne moze i ne smije isto vrijediti iz jednostavnog razloga, a to je da svako nije isto sposoban da pravilno rasudi. Vodeci se nacelima izbornog zakona onda bi i nepismeni mogli voditi fabrike, jer zaboga to je diskriminirajuce da jedan nepismeni nema pravo voditi fabriku. Recimo, ja bi nepismenim zabranio glasanje, a ostale bodovao na osnovu odredjenih parametara. Ako si nepismen ti apsolutno nemas pojma za sta glasas i kao takav nisi uopste relevantan subjekat u procesu glasanja i biranja. Svaki covjek ima pravo da bira pod istim uslovima i da njegov glas isto vrijedi je izuetno diskriminirajuca sintagma kojom se ko fol nastoji postici ravnopravnost, a u sustini se dobija da masa onih koji uopste i nemaju pojma za sta glasaju odluce ko ce da vlada zemljom i kroji sudbinu svih nas. Ja se tu osjecam ugrozen. Ne mislim da sam nesto posebno pametan, ali od vecine ucesnika onog jucerasnjeg teferica sigurno je da smo svi mi ovde pametniji, a oni ce nam izglasat vlast, a to je diksriminacija nas.
Kao sto pjesma kaze:
Mene su babe vracare uklele da mi o glavi rade "dzukele" :(
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#10

Post by danas »

sta je to korida? :? :? :?
quantum
Posts: 227
Joined: 12/10/2005 19:17

#11

Post by quantum »

Nazalost nepismeni i polupismeni nam biraju vlast. Zar bi ovi idioti bili na vlasti tolike godine da nije njih?
Mnogo puta sam vidio na glasackom mjestu da dodje nana xy godina, sa shamijom, u dimijama, i trazi se neko ko ce za nenu upisati iksic (nena nepismena). Kaze nena "ne moras sine meni nishta citati, ja cu za nashe glasati". E sad koliko nena zna o politickoj situaciji, o "nasim" i "njihovim", o korupciji, prevarama, parlamentarcima i njihovom (ne)radu itd.? Koliko o tome zna neko kome je korida u pindzivicicima glavni kulturni dogadjaj godine? Koliko ti ljudi uopste znaju sta znaci taj njihov glas, da li uooste mare sta ce zaokruziti??
A takvi masovno izlaze na izbore, dok recimo "kulturna" raja ostane tu nedelju kuci gledati TV, jer pobogu "svi su oni isti i nema se za koga glasati" :shock: I onda se kasnije zale kako nam je loshe.....

Treba uvesti eliminacioni test za one koji zele glasati. Pitanja iz oblasti politike i ekonomije, kulture, obrazovanja, cisto da se vidi da li su ti ljudi svjesni gdje zive uopste, imaju li pojma o pojmu. Nikakva teska pitanja, mozda tipa ko je Predsjednik Vlade, o cemu odlucuje Parlament, kolike su plate poslanicima u Skupstini a kolika je potrosacka korpa (ovdje bi Terzic automatski izgubio pravo na glasanje), kojim autima se vozaju tri clana Predsjednistva a kolika je prosjecna penzija u BiH, koliki je kredit BiH kod Svjetske banke, koliko je kilometara autoputa obecano od proslih izbora a koliko je izgradjeno i sl. Ponuditi odgovore pod a, b, c.....mislim da bi se izbori ponistili zbog nedovoljnog broja glasaca.
novel
Posts: 1071
Joined: 21/03/2006 10:24
Location: PM
Contact:

#12

Post by novel »

:oops: ja sam za ukidanje nena, nana, samija, dimija i penzionere bih ukinuo :oops:
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#13

Post by DonDavudes »

quantum wrote:Nazalost nepismeni i polupismeni nam biraju vlast. Zar bi ovi idioti bili na vlasti tolike godine da nije njih?
Mnogo puta sam vidio na glasackom mjestu da dodje nana xy godina, sa shamijom, u dimijama, i trazi se neko ko ce za nenu upisati iksic (nena nepismena). Kaze nena "ne moras sine meni nishta citati, ja cu za nashe glasati". E sad koliko nena zna o politickoj situaciji, o "nasim" i "njihovim", o korupciji, prevarama, parlamentarcima i njihovom (ne)radu itd.? Koliko o tome zna neko kome je korida u pindzivicicima glavni kulturni dogadjaj godine? Koliko ti ljudi uopste znaju sta znaci taj njihov glas, da li uooste mare sta ce zaokruziti??
A takvi masovno izlaze na izbore, dok recimo "kulturna" raja ostane tu nedelju kuci gledati TV, jer pobogu "svi su oni isti i nema se za koga glasati" :shock: I onda se kasnije zale kako nam je loshe.....

Treba uvesti eliminacioni test za one koji zele glasati. Pitanja iz oblasti politike i ekonomije, kulture, obrazovanja, cisto da se vidi da li su ti ljudi svjesni gdje zive uopste, imaju li pojma o pojmu. Nikakva teska pitanja, mozda tipa ko je Predsjednik Vlade, o cemu odlucuje Parlament, kolike su plate poslanicima u Skupstini a kolika je potrosacka korpa (ovdje bi Terzic automatski izgubio pravo na glasanje), kojim autima se vozaju tri clana Predsjednistva a kolika je prosjecna penzija u BiH, koliki je kredit BiH kod Svjetske banke, koliko je kilometara autoputa obecano od proslih izbora a koliko je izgradjeno i sl. Ponuditi odgovore pod a, b, c.....mislim da bi se izbori ponistili zbog nedovoljnog broja glasaca.
predrasude na granici fashizma :oops: :x

jadan covjek - jedan glas, to je princip demokratije koliko ja znam :oops:

bajdve, zasto mislite da ste bolji (ovdje i sebe svrstavam jer se cesto ufatim u ismijavanju seljaka) od nekog momka/djevojke iz Cevljanovoca samo zato sto se oni umjesto na rokenrol loze na koridu :roll:

uosatlom najveci krvnik u BiH Rasho K. bio je doktor nauka, pjesnik i sarajevska shminka :x :x
i nije iso na koride :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#14

Post by mIRCerka »

Cunami je prosao bez bodova ako je vjerovat izvjestaju s radija....

evo ga opet isto rasprava o turbofolku i rnr....

:roll: dzaba sta god rekli, toga je bilo, toga ce biti...a nekim ljudima zaista korida predstavlja najveci teferic u godini...i pustimo ih da uzivaju...
bolje razmisljati o 60 MILIONA maraka potrosenih na vozni park politicke nam klike...
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#15

Post by mostarac »

DonDavudes wrote:
quantum wrote:Nazalost nepismeni i polupismeni nam biraju vlast. Zar bi ovi idioti bili na vlasti tolike godine da nije njih?
Mnogo puta sam vidio na glasackom mjestu da dodje nana xy godina, sa shamijom, u dimijama, i trazi se neko ko ce za nenu upisati iksic (nena nepismena). Kaze nena "ne moras sine meni nishta citati, ja cu za nashe glasati". E sad koliko nena zna o politickoj situaciji, o "nasim" i "njihovim", o korupciji, prevarama, parlamentarcima i njihovom (ne)radu itd.? Koliko o tome zna neko kome je korida u pindzivicicima glavni kulturni dogadjaj godine? Koliko ti ljudi uopste znaju sta znaci taj njihov glas, da li uooste mare sta ce zaokruziti??
A takvi masovno izlaze na izbore, dok recimo "kulturna" raja ostane tu nedelju kuci gledati TV, jer pobogu "svi su oni isti i nema se za koga glasati" :shock: I onda se kasnije zale kako nam je loshe.....

Treba uvesti eliminacioni test za one koji zele glasati. Pitanja iz oblasti politike i ekonomije, kulture, obrazovanja, cisto da se vidi da li su ti ljudi svjesni gdje zive uopste, imaju li pojma o pojmu. Nikakva teska pitanja, mozda tipa ko je Predsjednik Vlade, o cemu odlucuje Parlament, kolike su plate poslanicima u Skupstini a kolika je potrosacka korpa (ovdje bi Terzic automatski izgubio pravo na glasanje), kojim autima se vozaju tri clana Predsjednistva a kolika je prosjecna penzija u BiH, koliki je kredit BiH kod Svjetske banke, koliko je kilometara autoputa obecano od proslih izbora a koliko je izgradjeno i sl. Ponuditi odgovore pod a, b, c.....mislim da bi se izbori ponistili zbog nedovoljnog broja glasaca.
predrasude na granici fashizma :oops: :x

jadan covjek - jedan glas, to je princip demokratije koliko ja znam :oops:

bajdve, zasto mislite da ste bolji (ovdje i sebe svrstavam jer se cesto ufatim u ismijavanju seljaka) od nekog momka/djevojke iz Cevljanovoca samo zato sto se oni umjesto na rokenrol loze na koridu :roll:

uosatlom najveci krvnik u BiH Rasho K. bio je doktor nauka, pjesnik i sarajevska shminka :x :x
i nije iso na koride :D
Ovde se ne radi o tome je li neko bolji ili ne, nego se radi o tome koliko je ko kompetentan.

Sto se tice principa demokratije - da ti principi valjaju i donose uspjeh, demokratija bi postojala u kompanijama i velikim kapitalistickim korporacijama. Dakle demokratija je samo sredstvo bogatih da pljackaju siromasne a da je to legalno i da se ovi ne bune, pri tome imajuci jedini izbor da odaberu ko ce da ih pljacka. zato te principe demokratije ostavimo po strani.
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#16

Post by Gazz »

mostarac wrote:
Svemirski_Jebach wrote:prije nego pozivaš na kolektivni egzodus trebao bi se sjetiti činjenice da je najveće zlo (ne samo u bosni nego i šire) stiglo upravo od akademika i "intelektualaca" :roll: :roll:

prema tome, na pogrešnoj si adresi sine...
pa neko mora biti i pismen. Ne ocekujes valjda da su oni juche sposobni za procitati bilo sta vise od bukvara, a ne da nesto pametno napisu, a samim tim ne mogu ni za sta biti krivi, ne zato sto ne zele, nego sto nisu sposobni :)
haj' mostarac ne kaki matere ti :evil:

a kad si ti u kazane skakao :D to ti je bila normala ha :? :-)

Svemirac nek si mu vala rek'o svakako me nervira vec odavno :x :D
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#17

Post by mostarac »

mIRCerka wrote:Cunami je prosao bez bodova ako je vjerovat izvjestaju s radija....

evo ga opet isto rasprava o turbofolku i rnr....

:roll: dzaba sta god rekli, toga je bilo, toga ce biti...a nekim ljudima zaista korida predstavlja najveci teferic u godini...i pustimo ih da uzivaju...
bolje razmisljati o 60 MILIONA maraka potrosenih na vozni park politicke nam klike...
o tome razmisljamo ti i ja? Jesi sigurna da razmisljaju "koridasi"? Mislim da ne. Oni samo razmisljaju ko su "nasi" i glasaju kako im se kaze. Nazalost dobar dio nije ni sposoban glasati jer su nepismeni pa drugi taj cin izvrse umjesto njih. I sad reci da je pravedno da glas tog covjeka i glas nekog ko zna za sta glasa, ma kakvo da mu je stajaliste, isto vrijede.
User avatar
Truba
Posts: 81667
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#18

Post by Truba »

kod naske je demokratija kao u filmu Bande Njujorka :D

:D:D:Dglasao sam za sve ponuđeno više puta :D:D:D

možda bi trebalo uvesti neke kvote ili nešto slično elektorima il kako već u hamerici :D
Custos Morum
Posts: 95
Joined: 04/07/2006 16:48

#19

Post by Custos Morum »

Korida je "event" za ruralnu populaciju. Tako je bilo, jeste i bice godinama. Ne vidim tu mjesta za neko veliko cudjenje. Cevljanovici, cini mi se da je to naziv lokacije, sakupe i vise od 100.000 ljudi.

Zlonamjerno je vezivati "koridu" za jednu politicku stranku ili jednog politicara. Inace, dobar dio predstavnika vlasti danas dolazi iz perifernih ili ruralnih krajeva, pa prema tome...
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#20

Post by Mahalac »

De ba mostarac sve se da dogovoriti..e'o bice stand za cevape za tebe i to na prometnom mjestu...kod pevaljke :D

...oni su najrahatniji...a mi ko pametni pa ga lagahno :(
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#21

Post by Pearl »

nema to veze odakle dolaze politicari..
nego kad ta nana vidi tihica, koji se tu jedini pojavio, ona nece misliti: vidi papka sto lovi glasove, nego ce pomisliti: dusha nanina samo je on na nas mislio :x :x pa ce za njega da glasaju...

dusha me boli kad na birackom mjestu vidim s kim stojim u redu..kako neko rece: polupismeni glasaju za "nase" a mladost sjedi za kafom, jer "ionako ne mogu nista promijeniti"...

i onda kukamo .. ja bar imam pravo, ja glasam... :x
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#22

Post by mIRCerka »

pa zasto isto tako ne odu i ovi predstavnici URBANIH stranaka na sve te dogadjaje...zasto ne ogranizuju nesto slicno...eto ispade sad korida izmisljena prije 10 godina...uvijek je bilo i bice ih...

i neumjesno je opet srati na ljude koji su otisli...
kao sto je meni EVENT derbi izmedju zelje i sarajeva, tako je nekome EVENT derbi izmedju cunamija i rudonje...cisto i jasno... i nema potrebe ni za patetikom ni za pljuvanjem... jer sve se svede na ono ZANJES KAKO SIJES...

hadzipasica su izvizdali sinoc...i njega i vladu...FBiH..u mostaru....pred skokove... samo se znaju pojaviti kad treba besplatno jesti i dobijati poklone...kad treba raditi, nidje ih...i sve koriste za izbornu kampanju...niko vise ne radi svoj posao, niko nema obraza makar jedan prst da odradi svoj termin u vlasti do kraja pa sta bog da...
jok...

zao mi je cunamija, citam nije osvojio bodove... :(

al zato neko iz vlasti vozi Lambordzinija...novog...od pola miliona...ali neka, bitnije je pricati o drugim stvarima... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#23

Post by mostarac »

mIRCerka wrote:pa zasto isto tako ne odu i ovi predstavnici URBANIH stranaka na sve te dogadjaje...zasto ne ogranizuju nesto slicno...eto ispade sad korida izmisljena prije 10 godina...uvijek je bilo i bice ih...

i neumjesno je opet srati na ljude koji su otisli...
kao sto je meni EVENT derbi izmedju zelje i sarajeva, tako je nekome EVENT derbi izmedju cunamija i rudonje...cisto i jasno... i nema potrebe ni za patetikom ni za pljuvanjem... jer sve se svede na ono ZANJES KAKO SIJES...

hadzipasica su izvizdali sinoc...i njega i vladu...FBiH..u mostaru....pred skokove... samo se znaju pojaviti kad treba besplatno jesti i dobijati poklone...kad treba raditi, nidje ih...i sve koriste za izbornu kampanju...niko vise ne radi svoj posao, niko nema obraza makar jedan prst da odradi svoj termin u vlasti do kraja pa sta bog da...
jok...

zao mi je cunamija, citam nije osvojio bodove... :(

al zato neko iz vlasti vozi Lambordzinija...novog...od pola miliona...ali neka, bitnije je pricati o drugim stvarima... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
nije poenta u koridi kao koridi, poenta je u strukturi ljudi kojima je to najvazniji kulturni dogadjaj u godini, a Hadzipasic je juche u Mostaru izvizdan ne zbog naglo probudjene svijesti gradjana, nego iz sasvim drugih razloga koji imaju duboku povezanost sa Strankom ZGRABIH
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#24

Post by forUMASH »

...pa.........................ko uze trofej... :D :? :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#25

Post by mIRCerka »

mostarac wrote: nije poenta u koridi kao koridi, poenta je u strukturi ljudi kojima je to najvazniji kulturni dogadjaj u godini, a Hadzipasic je juche u Mostaru izvizdan ne zbog naglo probudjene svijesti gradjana, nego iz sasvim drugih razloga koji imaju duboku povezanost sa Strankom ZGRABIH
mostarac, prije interneta, prije satelitske, te su koride bile... zasto, ponavljam, ZASTO SDP na primjer, ne obidje ta sela i ne odradi ensto sto ce privuci paznju Cevljanovica, Cekrecija i ostalih mjesta koja konstantno dobijaju epitet RURALNI....
Post Reply