Konzul i Mato medju selefijama...

Post Reply
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#626 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by spreca »

Kolinda wrote:Kakva družina, tri stranice vrndžanja o ničemu, Avdo ovo Avdo ono, a dokaza nigdje. OSa šuti, Mektić se ušutio. Prošao skup u Neumu, više nije zanimljivo.
Uzmi Kmeketalo jedno pred spavanje bice ti lakse i kmeci proce te do uskrsa nadam se
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#627 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by 155_mm »

Point. wrote:Ako se ispostavi da su tačne informacije koje posjeduje Avdo a tiču se ovog hercegovačkog klana unutar HDZ Hrvatske onda možemo komotno reći da je to jedno veliko zlo posebno za BiH.
pogledo sam avdu kod senada. avdo ga stavio i ne vadi. za avdu ne vazi ona "do jaja". avdo tu granicu ne priznaje.
:D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#628 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by Maraschino »

Kolinda wrote:Kakva družina, tri stranice vrndžanja o ničemu, Avdo ovo Avdo ono, a dokaza nigdje. OSa šuti, Mektić se ušutio. Prošao skup u Neumu, više nije zanimljivo.
:lol: :lol:

hoces i na cirilici da bi bolje shvatio
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55469
Joined: 15/12/2008 16:53

#629 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by ultima_palabra »

Skup u Neumu dogadjaj godine, jebo Davos za taj sajam kenjaca.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#630 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by Kolinda »

Maraschino wrote:
Kolinda wrote:Kakva družina, tri stranice vrndžanja o ničemu, Avdo ovo Avdo ono, a dokaza nigdje. OSa šuti, Mektić se ušutio. Prošao skup u Neumu, više nije zanimljivo.
:lol: :lol:

hoces i na cirilici da bi bolje shvatio
Ako je dokaz to što je Avdo reKo onda postoje.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#631 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by Maraschino »

Kolinda wrote:
Maraschino wrote:
Kolinda wrote:Kakva družina, tri stranice vrndžanja o ničemu, Avdo ovo Avdo ono, a dokaza nigdje. OSa šuti, Mektić se ušutio. Prošao skup u Neumu, više nije zanimljivo.
:lol: :lol:

hoces i na cirilici da bi bolje shvatio
Ako je dokaz to što je Avdo reKo onda postoje.
otvori ne smrdi

Kao sto je SOA pokusala vrbovati ljude koji su odradili sezonu poslova u Hrvatskoj i ucjenjivati ih za narednu sezonu, tako ce i OSA naci dobrovoljaca koji ce to potvrditi(sve sto je pisao AA)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#632 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by mO k3 »

Čuj dokaza nema :mrgreen:
Pa ko je lud ovdje :)
User avatar
Point.
Posts: 27555
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#633 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by Point. »

Kolinda, luče moje lojalno, objasni nam čije si domovine lojalni građanin? Ne bježi od odgovora.
El_comadante
Posts: 7880
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#634 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by El_comadante »

eto vidjet čemo šta če biti, Mato će da tuži Mektića i Avdića pa čemo vidjeti šta če sud da presudi ko je u pravu ko u krivu
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#635 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by spreca »

El_comadante wrote:eto vidjet čemo šta če biti, Mato će da tuži Mektića i Avdića pa čemo vidjeti šta če sud da presudi ko je u pravu ko u krivu
Zavisi gdje ce podnijeti tuzbu
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#636 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by mO k3 »

spreca wrote:
El_comadante wrote:eto vidjet čemo šta če biti, Mato će da tuži Mektića i Avdića pa čemo vidjeti šta če sud da presudi ko je u pravu ko u krivu
Zavisi gdje ce podnijeti tuzbu
:thumbup:
ako podnese u manjem entitetu platice avdo debelo ...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#637 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by spreca »

mO k3 wrote:
spreca wrote:
El_comadante wrote:eto vidjet čemo šta če biti, Mato će da tuži Mektića i Avdića pa čemo vidjeti šta če sud da presudi ko je u pravu ko u krivu
Zavisi gdje ce podnijeti tuzbu
:thumbup:
ako podnese u manjem entitetu platice avdo debelo ...
Nisam siguran ni u pederaciju.....prva rodica je glavna Tetka tuzilastva
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#638 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by mO k3 »

moze li se Mato terorista zvati ?...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#639 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by spreca »

mO k3 wrote:moze li se Mato terorista zvati ?...
Treba pokrenuti opseznu istragu iz koje ce se vidjeti njegova uloga a i uloga ostalih ucesnika sa obje strane granice
User avatar
Thorgerson
Posts: 8508
Joined: 15/04/2015 11:26

#640 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by Thorgerson »

Gledao Matu kod Senada, znaci laže ko pas. Vidis iz aviona da ne govori istinu i da nesto petlja.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#641 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by Maraschino »

mO k3 wrote:moze li se Mato terorista zvati ?...
prije ce biti shupak.
User avatar
jazzer
Posts: 7146
Joined: 20/12/2004 14:44

#642 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by jazzer »

Maraschino wrote:
mO k3 wrote:moze li se Mato terorista zvati ?...
prije ce biti shupak.
Da je shupak to znamo otprije a da li je terorista? :)
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#643 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by Maraschino »

ma ne ide jedno sa drugim
ili si shupak ili terorista :D

voli pare i da bi za njih sve uradio ali to nije. prije da se murcio sa plavim tablama nego nesto hajrovo ili da nije bijelo prenosio. to mi vise lici na njega. b.luka je poznata po tome da i policija dila.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#644 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by Dr. Kuca »

Nasi mediji slabo o ovome pisu. Daj nam Vranjesa i Karleuse. Nasi politicari kurcem ne mrdaju.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#645 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by Banksy »


U trenutku kada se država Bosna i Hercegovina suočava s najozbiljnijim sigurnosnim prijetnjama, te kada postoje ozbiljne indicije o umiješanosti obavještajnih službi u izazivanje destabilizacije BiH, iz redova SDP-a oštrica kritike se usmjerava prema DF-u i predsjedniku Komšiću - izjavio je Milan Dunović.

Dodao je da su u SDP-u više uplašeni učešćem DF-a u vlasti nego aktivnostima koje mogu ugroziti Bosnu i Hercegovinu.

- Izgleda da se u SDP-u više plaše DF-ovog učešća u vlasti nego što su zabrinuti aktivnostima koje mogu dovesti do ozbiljnog ugrožavanja države Bosne i Hercegovine. Mi u DF-u duboko smo razočarani takvim pristupom i upravo takav pristup možda i ponajbolje objašnjava neke od temeljnih razlika među nama. Nije nam samo jasno kako se onda isti, ili slični u Bh. bloku.
Kako rekoh... :lol:
TheGodfather001
Posts: 1551
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#646 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by TheGodfather001 »

Mislim da je Mato terorista već u avionu CIA-e na putu za Guantanamo Bay, tamo će mu se pridružiti Ivan Bandić i Mijo Krešić, samo dok ih OSA i CIA obrade :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#647 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by Banksy »

emric wrote:
A kad mu ukucaš ime, vidiš da on već radi za "službe", naše.

https://rtvglasdrine.com/vijesti/bih/bo ... ica-video/

User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#648 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by Banksy »

TheGodfather001 wrote:Mislim da je Mato terorista već u avionu CIA-e na putu za Guantanamo Bay, tamo će mu se pridružiti Ivan Bandić i Mijo Krešić, samo dok ih OSA i CIA obrade :D
Mato i Bandić i Krešić sigurno rade za Dodika i hrvatsko-hercegovačko obavještajno društvo, samo što se ovdje njihovo djelovanje medijski iskonstruiralo i nadogradilo, i bez konkretnih dokaza podiglo na nivo međunarodne afere gdje je ponovo, na kraju, jedina žrtva ostala izblamirana BiH, i to ovaj put djelovanjem onih koji joj navodno žele dobro, a zapravo je samo koriste za međustranačka potkusurivanja.
TheGodfather001
Posts: 1551
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#649 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by TheGodfather001 »

Banksy wrote:
TheGodfather001 wrote:Mislim da je Mato terorista već u avionu CIA-e na putu za Guantanamo Bay, tamo će mu se pridružiti Ivan Bandić i Mijo Krešić, samo dok ih OSA i CIA obrade :D
Mato i Bandić i Krešić sigurno rade za Dodika i hrvatsko-hercegovačko obavještajno društvo, samo što se ovdje njihovo djelovanje medijski iskonstruiralo i nadogradilo, i bez konkretnih dokaza podiglo na nivo međunarodne afere gdje je ponovo, na kraju, jedina žrtva ostala izblamirana BiH, i to ovaj put djelovanjem onih koji joj navodno žele dobro, a zapravo je samo koriste za međustranačka potkusurivanja.
Moje lično mišljenje je da se ovakve afere spremaju radi skretanja fokusa sa mnogo bitnijih stvari, na koje sam također referirao prije neki dan. A sada kao legalista, vjerujem samo dokazima i činjenicama. Mato je prelivoda, preletač i kapitalista, dakle ko plati taj se i klati. Jedan klasičan primjer terorističkog logističara, u koju ravnu stavljaju Matu, jeste Mirsad Kandić (a propo toga i navedoh da je na putu za Guantanamo Bay), a ovo sve oko vrbovanja selefija je bujna mašta niskoprofiliranih "obavještajaca" i novinarske konkurencije, no, ponavljam, kao legalista treba sačekati podatke tužilaštava, policija i obavještajne, ali mislim na zvanične podatke, ne ovo što Mektić kaže i potvrđuje sam svoju neku tezu.
Vijeke vijekova, optužbu dokazuje tužilac, a ne tuženi što je sada upravo situacija, kao što konstatujete, jedina žrtva će biti ionako već ponižena BiH i sve njene institucije.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#650 Re: Konzul i Mato medju selefijama...

Post by Nivelacija »

https://www.youtube.com/watch?v=V2EMEcY4YJo&t=1s

http://www.zurnal.info/novost/21957/tra ... 4_miUbTaA4

„Od mene je tražio da prenesem iz Doboja ruksak oružja, da li je to eksploziv, oružje, nisam bio siguran. To sam trebao da uzmem u Doboju, a da to negdje ostavim kod mesdžida u Stranjanima. Ja gore nikad nisam ni bio. Oni bi to javili policiji u Bosni, koja bi našla to oružje gore. Kao, akcija bi se izvela da selefije imaju oružje“, tvrdi H.Č. u razgovoru za Žurnal.
Post Reply