Konvertiti=ljudi koji mjenjaju vjeru!

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
Hakiz
Posts: 40404
Joined: 30/07/2015 20:01

#1101 Re: Konvertiti=ljudi koji mjenjaju vjeru!

Post by Hakiz »

славянин wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
zagortenej wrote:Image

moze li tacan prevod,sta joj sad smeta?
Smetaju joj bjelci/tj cafiri :lol:

Ozbilno treba je popustiti ocito da nije psihicki stabilna vec duze vrijeme a sad joj se mediji jos natovarili za ove zadnje ispade..
Dobro, nije da bijelci nisu kroz istoriju radili stvari koje ljudi druge boje kože s pravom osuđuju, a mi sami (bijelci) ih se trebamo stidjeti.
User avatar
zagortenej
Posts: 3903
Joined: 22/04/2013 13:27
Location: Arš

#1102 Re: Konvertiti=ljudi koji mjenjaju vjeru!

Post by zagortenej »

dođe Shuhada, ode Zayn

Zayn Malik izjavio da više nije musliman

https://www.klix.ba/magazin/showbiz/zay ... /181116092

Image
"Ne kažem da sam musliman. Vjerujem da religiozna uvjerenja trebaju biti krajnje intimna i da ih pojedinac treba zadržati za sebe", rekao je Malik.

Osim toga, Zayn malik rekao je kako ne voli generalno govoriti o vjeri zato što se ta priča uvijek pretvori u "nakaradnu religioznu debatu filozofa".

"Ne vjerujem da morate jesti određeno meso koje vam religija naređuje, ne vjerujem da morate pročitati molitvu na određenom jeziku pet puta dnevno. Ne vjerujem u bilo šta od ovoga. Smatram da je najvažnije biti dobra osoba", dodao je on.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#1103 Re: Konvertiti=ljudi koji mjenjaju vjeru!

Post by mousstapha »

Kjafir obicni, nika nije ni bio pravi musliman :oops:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1104 Re: Konvertiti=ljudi koji mjenjaju vjeru!

Post by insomnia78 »

Znaci jedan manje. Sta kaze ona Hadid, jel ona ostaje?
User avatar
AleksoMKD
Posts: 7503
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#1105 Re: Konvertiti=ljudi koji mjenjaju vjeru!

Post by AleksoMKD »

Hakiz wrote: Dobro, nije da bijelci nisu kroz istoriju radili stvari koje ljudi druge boje kože s pravom osuđuju, a mi sami (bijelci) ih se trebamo stidjeti.
Sve sto su "belci" radili, su radili svi drugi, samo su belci na kraju bili najuspesniji.

Sto bi se ja ili ti stideo zbog onoga sto su recimo Englezi radili?

Inace sto se menjanja vere tice ima u Makedoiji puno Roma koji menjaju veru svake godine maltene, kako god stigne neka pomoc sponzorirana od neke verske zajednice, bar u Makediniji, malo Islam, malo pravoslavlje pa onda jegovini svedoci........
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1106 Re: Konvertiti=ljudi koji mjenjaju vjeru!

Post by insomnia78 »

AleksoMKD wrote:
Hakiz wrote: Dobro, nije da bijelci nisu kroz istoriju radili stvari koje ljudi druge boje kože s pravom osuđuju, a mi sami (bijelci) ih se trebamo stidjeti.
Sve sto su "belci" radili, su radili svi drugi, samo su belci na kraju bili najuspesniji.

Sto bi se ja ili ti stideo zbog onoga sto su recimo Englezi radili?
Pa dobro to je danas moderno kod ovih ljevicara i kolega im ovih volio bi da sam Harap
Image
User avatar
AleksoMKD
Posts: 7503
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#1107 Re: Konvertiti=ljudi koji mjenjaju vjeru!

Post by AleksoMKD »

insomnia78 wrote:
AleksoMKD wrote:
Hakiz wrote: Dobro, nije da bijelci nisu kroz istoriju radili stvari koje ljudi druge boje kože s pravom osuđuju, a mi sami (bijelci) ih se trebamo stidjeti.
Sve sto su "belci" radili, su radili svi drugi, samo su belci na kraju bili najuspesniji.

Sto bi se ja ili ti stideo zbog onoga sto su recimo Englezi radili?
Pa dobro to je danas moderno kod ovih ljevicara i kolega im ovih volio bi da sam Harap
Image
Treba posebnu temu otvoriti.
Post Reply