kontakti telefona

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Kapri
Posts: 832
Joined: 20/11/2011 12:14

#1 kontakti telefona

Post by Kapri »

Ne znam da li spada u ovaj podforum ali ne znam gdje drugo da ga svrstam.Naime koristila sam android telefone i na nalogu sam imala tekefonske brojeve(preko google racuna) na telefonu.Sada sam prebacila karticu na Iphone i tih brojeva vise od pola nema sem nekih starijih koje sam imala nekada kada sam koristila iphone.Ima li neka mogucnost naci nekako te brojeve koji su bili na androidu
User avatar
Dope_Man
Posts: 7773
Joined: 03/06/2016 16:31

#2 Re: kontakti telefona

Post by Dope_Man »

Pitanje je da li si ih imala sinhronizirane sa google racunom. Licno nemam pojma o iphone-ima, ali na androidu je kod mene sve to prebacio na novi cim sam se logovao sa google racunom i uradio sinhronizaciju.
Kapri
Posts: 832
Joined: 20/11/2011 12:14

#3 Re: kontakti telefona

Post by Kapri »

Imala sam sinhronizovano i kako sam mjenjala andoide tako sam imala i te brojeve.Posto je u iphone za ap store napravljen sa drugim mailom toga vise nema
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#4 Re: kontakti telefona

Post by ExNihilo »

Kontakte možeš syncati sa google računom, telefonom ili sim karticom. Ako si syncala sa google računom, pogledaj na google contacts.
Kapri
Posts: 832
Joined: 20/11/2011 12:14

#5 Re: kontakti telefona

Post by Kapri »

Hvala ti bilo je na google kontakti
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#6 Re: kontakti telefona

Post by rizibizi »

Ja kontao neka ozbiljna tema, ono ne 'fataju kontakti izmedju ploce i displeja, antene, mikrofona, kad ono telefonski kontakti, tj. brojevi telefona, tj. telefonski imenik. :bih:
Post Reply