Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Podforum za motocikliste...
FFBikerSa
Posts: 115
Joined: 07/10/2011 17:02
Location: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

#1 Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by FFBikerSa »

Dakle ima svakakvih hajvana na cesti...

Sa Aprilijom RSV 4, na YouTube-u Konjic-Sarajevo s brzinama i preko 220 km/h, a čak i kroz tunele tek malo sporije...

http://www.youtube.com/watch?v=sGNmARI9XxU

Hajde što će ludak ubiti sebe, nikakva šteta, al' što će se zaletiti i u nevine pješake ili kakav auto pa pokositi i njih - sa 220 km/h i preko 200 kg težine sa vozačem, ovaj motor predstavlja projektil!

Postavljeno 03.11.2012. - dan prije se neko divljajući po gradu na sličan način zalijepio o travnjak kod RTV Doma sa Yamahom R 1 (31-godišnji A.M., sad se bori za život na Klinici za anesteziju i reanimaciju), isti taj dan se jedan drugi zalijepio o taksi kod pumpe na pijaci Ciglane sa bijelim "naked" motorom, na slici repa se uopće ne vidi da ima registarske tablice (18-godišnji I.S., srećom prošao sa lakšim povredama).

Vozač ove Aprilije se očito trudi da prije zime stigne također u "Crnu hroniku". Dosadio mu život, šta li?

U inostranstvu policija koristi ovakve snimke na YouTube-u da bi identifikovala i kaznila ovakve manijake - valjda će se i kod nas neko u MUP-u sjetiti toga. S obzirom da RSV 4 posjeduje tek nekolicina vlasnika u BiH, ne bi ga trebalo biti teško identifikovati.

"Blago siromašnima duhom, njihovo je kraljevstvo Božije" kaže sveta knjiga jedne od svjetskih religija, Kršćanstva...
User avatar
braca
Posts: 854
Joined: 08/08/2005 14:56

#2 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by braca »

Aj ba prestani više srati protiv bajkera !

To ti kažem ja koji nisam bajker, ali ne mogu te vise slušati, pardon čitati. Dosadio si i Bogu i ljudima.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#3 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by HM 2011 »

braca wrote:Aj ba prestani više srati protiv bajkera !

To ti kažem ja koji nisam bajker, ali ne mogu te vise slušati, pardon čitati. Dosadio si i Bogu i ljudima.
nije da nešto napadam, ali tamo odmah pred ivan između gradske jezgre Konjica i Ivana fakata frajer nije imao kontrolu nad motorom u punoj krivini, u suprtnoj traci, i nema šanse da pređe nazad....

da mu je tad nešto naletilo bilo bi samo jako ružno.....

NIsam znao da može cestovnim putem za 20 minuta ?

Helikopterom bi tek za 10-15 minuta ?
User avatar
drugtito2011
Posts: 2885
Joined: 01/08/2011 18:45

#4 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by drugtito2011 »

Pogledao sam video...na 8:22 izlazak iz tunela brzina je 252 km/h.

Da ima vlasti bio bi dozivotno zatvoren.
DesertWind
Posts: 127
Joined: 04/11/2012 04:11

#5 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by DesertWind »

braca wrote:Aj ba prestani više srati protiv bajkera !

To ti kažem ja koji nisam bajker, ali ne mogu te vise slušati, pardon čitati. Dosadio si i Bogu i ljudima.
ovo nije bajker - nego potencijalni ubica i sve je s predumisljajem ako nekog ubije....
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#6 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by Domy31 »

drugtito2011 wrote:Pogledao sam video...na 8:22 izlazak iz tunela brzina je 252 km/h.

Da ima vlasti bio bi dozivotno zatvoren.
i to pored murije :lol: :lol:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#7 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Bezveze, previše riskira, hajde što bi sebe ubio već bi i drugog ubio.
2001
Posts: 201
Joined: 24/06/2012 12:31

#8 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by 2001 »

U dvije riječi:

Iskompleksirani tenkre...
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#9 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by Edin H. »

Dobro decko vozi, istina mora se priznati da je u par navrata prekoracio dozvoljenu brzinu :oops:
FFBikerSa
Posts: 115
Joined: 07/10/2011 17:02
Location: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

#10 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by FFBikerSa »

HM 2011 wrote:
braca wrote:Aj ba prestani više srati protiv bajkera !

To ti kažem ja koji nisam bajker, ali ne mogu te vise slušati, pardon čitati. Dosadio si i Bogu i ljudima.
nije da nešto napadam, ali tamo odmah pred ivan između gradske jezgre Konjica i Ivana fakata frajer nije imao kontrolu nad motorom u punoj krivini, u suprtnoj traci, i nema šanse da pređe nazad....

da mu je tad nešto naletilo bilo bi samo jako ružno.....

NIsam znao da može cestovnim putem za 20 minuta ?

Helikopterom bi tek za 10-15 minuta ?
Kako rekoh video je dosta editovan - vidi se da su (valjda softverom za editovanje) izbačeni cijeli dijelovi kako bi sve izgledalo brže: treba pažljivo gledati, kad god slika preskoči iz jednog kadra u drugi, kad izgleda da auto koji upravo prolazi nestane ili kuće kraj kojih se prolazi
FFBikerSa
Posts: 115
Joined: 07/10/2011 17:02
Location: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

#11 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by FFBikerSa »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Bezveze, previše riskira, hajde što bi sebe ubio već bi i drugog ubio.
Za to ima i mjesto i vrijeme gdje se može: autoput, u doba kad nema puno prometa, Grobnik, jedna od aerodromskih staza na kojim se održavaju utrke - Zalužani, Dubrave, Vrapčići. Javni sa 2 ili 3 trake definitivno nije mjesto za tako šta - pogotovu kad je na njemu toliko prometa.
FFBikerSa
Posts: 115
Joined: 07/10/2011 17:02
Location: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

#12 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by FFBikerSa »

braca wrote:Aj ba prestani više srati protiv bajkera !

To ti kažem ja koji nisam bajker, ali ne mogu te vise slušati, pardon čitati. Dosadio si i Bogu i ljudima.
OVO zoveš bajkerom? Nadrkan tip koji liječi komplekse, beli pored RSV 4 od auta vozi Hummer-a ili kakvu sličnu grdosiju od džipa (ili Porsche...)

Moj je veći (brži, skuplji, nakićeniji...) od tvog - psihijatri bi imali šta reći na tu temu :D
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#13 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by visocicaguy »

ugrozava zivote svih nas. na kraju je stao na benzinsku pumpu. vjerujem da bi policija mogla precesljati snimke sa te benzinske od 1. do 3.11.2012.... i identificirati vozilo na osnovu registarskih oznaka
User avatar
HardCore
Posts: 2369
Joined: 17/05/2011 21:46

#14 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by HardCore »

jah kako je lud hahahahhaha 250 kroz Blažuj hladno :D
FFBikerSa
Posts: 115
Joined: 07/10/2011 17:02
Location: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

#15 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by FFBikerSa »

HardCore wrote:jah kako je lud hahahahhaha 250 kroz Blažuj hladno :D
Jah kad bude slijedeći put prolazio kroz Blažuj vjerovatno će i biti hladan, u kovčegu, tabutu, čemu već :?
Ne baš da bi svijet puno izgubio s tim...
kojeime
Posts: 3624
Joined: 11/11/2010 13:03

#16 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by kojeime »

Kandidat za Darwinovu nagradu.
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#17 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by Tercius »

braca wrote:Aj ba prestani više srati protiv bajkera !

To ti kažem ja koji nisam bajker, ali ne mogu te vise slušati, pardon čitati. Dosadio si i Bogu i ljudima.
Reče savjesni gradjanin grada Sarajeva i uzoriti otac, sto se srcano na forumu zalaze za saobraćajnu kulturu blateci sve i svakog u kilometarskim postovima.Apsurd si u svakom svom postu, smetaju ti biciklisti na Vilsonovom a lajkas nekog "bikera" sa manijakalno-depresivnom epizodom u svom zivotu.
User avatar
kijamet insan
Posts: 151
Joined: 21/09/2012 15:10

#18 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by kijamet insan »

Ovakvi likovi se uglavnom nenanosaju glave.. Biti bajker je stil zivota, a ne nacin dokazivanja koliko si bjesan !
kojeime
Posts: 3624
Joined: 11/11/2010 13:03

#19 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by kojeime »

kijamet insan wrote:Ovakvi likovi se uglavnom nenanosaju glave.. Biti bajker je stil zivota, a ne nacin dokazivanja koliko si bjesan !
Tacno. U postojbini bajkerske kulture, SAD, pravi bajkeri ginu od pistolja, noza ili zavrse u zatvoru. Ne ostavljaju mozgove zalijepljene na banderama ili stablima...
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#20 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by iz dna duše »

Ovaj tip ako ima višak adrenalina neka pokuša negdje drugo da se liječi...neka skače šta ja znam odakle i gdje, neka se penje, neka leti i neka gine ako ima silnu želju, ali SAM, neka ne ugrođava druge...a ovom brzinom voziti po cesti, posebno ovakvoj dionici, to nije pokušaj samoubistvo, to je pokušaj ubistva...tom istom cestom voze ljudi kojima se još živi i kojima nije adrenalin ili nešto jače udarilo u glavu, voze se porodični ljudi, ljudi na radnim zadacima...
Lolobrigida
Posts: 323
Joined: 08/11/2012 15:07

#21 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by Lolobrigida »

Budala ništa drugo. Ako ti se istresa višak energije otiđi na neku stazu i vozi do mile volje, a ne ovako sve učesnike u saobraćaju dovodit u opasnost.
azdralovic
Posts: 4431
Joined: 29/05/2010 21:46

#22 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by azdralovic »

FFBikerSa wrote:
HM 2011 wrote:
braca wrote:Aj ba prestani više srati protiv bajkera !

To ti kažem ja koji nisam bajker, ali ne mogu te vise slušati, pardon čitati. Dosadio si i Bogu i ljudima.
nije da nešto napadam, ali tamo odmah pred ivan između gradske jezgre Konjica i Ivana fakata frajer nije imao kontrolu nad motorom u punoj krivini, u suprtnoj traci, i nema šanse da pređe nazad....

da mu je tad nešto naletilo bilo bi samo jako ružno.....

NIsam znao da može cestovnim putem za 20 minuta ?

Helikopterom bi tek za 10-15 minuta ?
Kako rekoh video je dosta editovan - vidi se da su (valjda softverom za editovanje) izbačeni cijeli dijelovi kako bi sve izgledalo brže: treba pažljivo gledati, kad god slika preskoči iz jednog kadra u drugi, kad izgleda da auto koji upravo prolazi nestane ili kuće kraj kojih se prolazi
ne znam koliko se vozas ovuda ali nisam primijetio da ijedan dio puta nedostaje :S
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#23 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by PriNc_ba »

na 18:08 merdzo iz suprotnog smjera pretice i malo je falilo :-)

helem , debilno i za svaku osudu... ovi adrenalin budalasi bi fkt trebali negdje imati ispusni ventil gdje mogu samo sebe ugroziti i neka se ugrozavaju do mile volje, meni ne smeta :D

ja inace imam jednu kletvu za ovakve likove i s autima i s motorima koji divljaju ali bas ono nerazumno kada divljaju i to je to :D

nece oni da skontaju da za volanom moze biti neko strasljiv i iz panike odreagovati a npr nije potrebna reakcija jer taj sto divlja je i vise nego sposoban procijeniti situaciju i onda kada taj neko odreaguje (skrene,zakoci,ubrza ili bilo sta drugo) belaj :(

ovo bi policija vrlo lako mogla naci i oduzeti dozvolu na jedno 2 godine minimalno i opaliti neku novcanu kaznu al izgleda se momku moze pa ga zaboli... sumnjam da je neki posteni i ugledni gradjanin Konjica :lol:
DesertWind
Posts: 127
Joined: 04/11/2012 04:11

#24 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by DesertWind »

evo nek se prijavi ovdje - ako ima muda do poda:

User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#25 Re: Konjic-Sarajevo i preko 220 km/h???

Post by Comrad »

Prolazi kroz neka dosta naseljena mjesta, gdje ljudi cesto prelaze cestu. Izadjes na put, lijevo-desno nigdje nista, taman ces ti vidjeti hajvana kako ide 250km/h i ne preostaje da te spartlom skidaju sa asfalta.

Policija veoma lako moze saznati ko je ovo. Fino uruciti kaznu za sve prekrsaje koje je pravio ovih 20 minuta, a hvala bogu nije bilo sekunde da nije bilo nekog prekrsaja. :D Grijesim, usporio je na 60 kod kamere u binjezevu. :D
Post Reply