Kondom tokom masturbiranja?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
majmunce
Posts: 390
Joined: 30/06/2009 15:15

#201 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by majmunce »

rootba wrote:
majmunce wrote:
rootba wrote:Sto majmunce zna otvoriti temu , to niko ne zna... uvijek mi popravi dan :))

Bas ne mogu da vjerujem... mada mi nikad nije odgovorila na moja pitanja iz teme "koristena svijeca u sobi"...

Samo mi odgovori na ova dva pitanje majmunce.

1.Jel se ti zajeb... ?
2.jel ti postavljas teme ili ih nalazis negdje pa ih onda postavljas ?


opet ne mogu da vjerujem... ibretio sam se svijeci , a sad i ovo pa stvarnooo .... odoh pokusati raditi, ako uspijem ovo izbaciti iz glave :run:
Da ja ih postavljam naravno a ovu temu koju sam sad postavila, citala sam malo nesto o tome.
Opet mi ne rece .. da li se ti zajeb... ?

Tebi je bas dosadno u zivotu , kad te takve stvari interesuju , da li neko mastrubira sa kondomom, ili da sto neko pali svijecu u sobi ...

Da ti neces mozda na plasticnu operaciju pa da ne budes majmunce zenka , nego muzjak ?? pa te interesuje kako? ko? voli sta da radi ?

:|
Ne, ne zezam se. Ako je meni dosadno, onda je i vama jer i vi kao ja se nalazite na ovom forumu. Ljubav&sex, znaci mogu da pitam sta god hocu a tebi ako se ne svidja, imas druge teme koje mozes da citas.
User avatar
rootba
Posts: 111
Joined: 14/09/2011 12:40

#202 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by rootba »

[/quote]Ne, ne zezam se. Ako je meni dosadno, onda je i vama jer i vi kao ja se nalazite na ovom forumu. Ljubav&sex, znaci mogu da pitam sta god hocu a tebi ako se ne svidja, imas druge teme koje mozes da citas.[/quote]

Tebi sta god da covjek kaze, ti odgovaras sa istim "Mogu da pitam sta god hocu, ako ti se ne svidja.. imas druge teme" , Da sam kuci , meni ne bi bilo dosadno, nego ovako odmaram, svratim ima li kakvih gluposti da se nasmijem kao tvoje teme... :mrgreen:
majmunce
Posts: 390
Joined: 30/06/2009 15:15

#203 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by majmunce »

rootba wrote:
Ne, ne zezam se. Ako je meni dosadno, onda je i vama jer i vi kao ja se nalazite na ovom forumu. Ljubav&sex, znaci mogu da pitam sta god hocu a tebi ako se ne svidja, imas druge teme koje mozes da citas.[/quote]

Tebi sta god da covjek kaze, ti odgovaras sa istim "Mogu da pitam sta god hocu, ako ti se ne svidja.. imas druge teme" , Da sam kuci , meni ne bi bilo dosadno, nego ovako odmaram, svratim ima li kakvih gluposti da se nasmijem kao tvoje teme... :mrgreen:[/quote]
Ok, smijanje je dobro za zdravlje :D Samo me nemoj zezati kao ovi ostali a znas na kakvu zezanciju mislim :x
User avatar
Bulbul tica
Posts: 35
Joined: 02/10/2012 14:05

#204 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by Bulbul tica »

rookfash wrote:hahahahahaha...padoh sa stolice :lol: :lol: :lol:
posto nisam mogao da vjerujem sta sam procitao procitah opet...i opet padoh sa stolice :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#205 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by damke_85 »

majmunce wrote:
damke_85 wrote:Draga majmunce ako vec ovo nije privatna stvar nego pitas onako, ti previse razmisljas o raznim perverzijama, zapitaj se je li to normalno, naravno napravi i temu o tome, obavezno.
Ne, ne razmisljam previse ni blizu, ovo mi je prva tema da otvorim vezana za sex, a ti previse razmisljas sta ja radim. Ljubav&Sex se ovaj dio foruma zove i imam pravo da pitam sta hocu znas.
Imas naravno, kao sto i ja imam pravo da ti odgovorim, dakle ili si jako los trol ili si jako cudna dok razmisljas o tim hipotetickim situacijama koje ti se nisu ni desile.
Kojim putem i kako ti je to palo na pamet e to je vec interesantna tematika.
Razmisljala o momcima kako masturbiraju pa se zapitala stavljaju li kondom ili ne pa se onda zapitala sta bude kad im djevojka nadje koristen kondom. Jesam li blizu?
I pobogu brate nije sad da koristene kondome ostavljamo pod jastuk da ih svako moze naci, bacimo ih npr. pod krevet.
majmunce
Posts: 390
Joined: 30/06/2009 15:15

#206 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by majmunce »

damke_85 wrote:
majmunce wrote:
damke_85 wrote:Draga majmunce ako vec ovo nije privatna stvar nego pitas onako, ti previse razmisljas o raznim perverzijama, zapitaj se je li to normalno, naravno napravi i temu o tome, obavezno.
Ne, ne razmisljam previse ni blizu, ovo mi je prva tema da otvorim vezana za sex, a ti previse razmisljas sta ja radim. Ljubav&Sex se ovaj dio foruma zove i imam pravo da pitam sta hocu znas.
Imas naravno, kao sto i ja imam pravo da ti odgovorim, dakle ili si jako los trol ili si jako cudna dok razmisljas o tim hipotetickim situacijama koje ti se nisu ni desile.
Kojim putem i kako ti je to palo na pamet e to je vec interesantna tematika.
Razmisljala o momcima kako masturbiraju pa se zapitala stavljaju li kondom ili ne pa se onda zapitala sta bude kad im djevojka nadje koristen kondom. Jesam li blizu?
I pobogu brate nije sad da koristene kondome ostavljamo pod jastuk da ih svako moze naci, bacimo ih npr. pod krevet.
Nisi blizu, koliko god to zelio. Citala sam o tome i imam drugaricu kojoj se to desilo, navela sam da sam pricala o tome sa drugaricama, nemam vise sta da objasnjavam a ni ti ne moras analizu praviti o meni, kako je meni to palo na pamet i slicno.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#207 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by Kinaski »

Eh dje je sad ona drzava , kad je bila jugoslavija . Radne akcije , ovo ono , tad se povaljivalo svaku radnu akciju . Nama kurtoni nisu trebali , sta ce ti kondom ... moras da osjetis tu toplotu i vlaznost ... To je ljubav ... Jebo majku ko izmisli kurtone ... Ako nisi guzio bez kurtona , nikako guzio nisi :thumbup:
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#208 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by lajk »

187 wrote:Eh dje je sad ona drzava , kad je bila jugoslavija . Radne akcije , ovo ono , tad se povaljivalo svaku radnu akciju . Nama kurtoni nisu trebali , sta ce ti kondom ... moras da osjetis tu toplotu i vlaznost ... To je ljubav ... Jebo majku ko izmisli kurtone ... Ako nisi guzio bez kurtona , nikako guzio nisi :thumbup:
AKO NISI FASOVO SPOLNU BOLESCURU NISI FRAJER !!! :x

..Ovo cita mozda neko od 15-18 godina i nije frajer bez kondoma,sutra ce fasovat sidu il cura ostat trudna nidje veze de se malo saberi
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#209 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by Kinaski »

Na pravog alfa muskarca ni jedna bolest nece . Zar ti nije poznato da je AIDS pederska bolest ... Dlakav muskarac nema problema sa tim , dlakav muskarac ne koristi kurtone ni dezodoranse ... a ovi sto se briju i slicno ...

Mislim oni su pederi odnosno homosi , ali sami sebe zavaravaju
majmunce
Posts: 390
Joined: 30/06/2009 15:15

#210 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by majmunce »

187 wrote:Na pravog alfa muskarca ni jedna bolest nece . Zar ti nije poznato da je AIDS pederska bolest ... Dlakav muskarac nema problema sa tim , dlakav muskarac ne koristi kurtone ni dezodoranse ... a ovi sto se briju i slicno ...

Mislim oni su pederi odnosno homosi , ali sami sebe zavaravaju
187, to sve sto si napisao je nigdje veze. Hvala Bogu pa su izmislili kondome, danasnja omladina fasuje svasta nesto upravo zbog toga sto imaju razmisljanje poput tebe.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#211 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by Kinaski »

To je zato sto se trpate u dupe .... Ne valja vam to , omladino :)
Kod nas nije bilo tih bolesti , mi smo se kupali :lol:
majmunce
Posts: 390
Joined: 30/06/2009 15:15

#212 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by majmunce »

187 wrote:To je zato sto se trpate u dupe .... Ne valja vam to , omladino :)
Kod nas nije bilo tih bolesti , mi smo se kupali :lol:
Stvarno mislis da samo pederi to fasuju? Nemoj 187, svijet ce misliti da se mogu handriti kako stignu. Malo procitaj sta, ima puno heterosexualaca sto imaju razno razne polne bolesti i u BIH. Procitaj sta o tim polnim bolestima pa onda pricaj nesto.
User avatar
Sacime
Posts: 126
Joined: 11/01/2010 18:52
Location: My little world

#213 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by Sacime »

Kumblerator je znao znanje, a ovo smara...
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#214 Re: Kondom tokom masturbiranja?

Post by ladyblue18 »

@ 187 - na dobrom si putu za trajni ban, ovo ti je prva i posljednja opomena.

A tema...kljuc. :sax:
Locked