Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#1976 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Piaty »

Digla_da_kreci wrote: 01/09/2023 14:39 Ove godine su bili na svedskom festivalu i nadolazecem Powertripu. Prijavila sam se za Powertrip da me izvuku za dz. :D

Isusati, karte za Wacken i Hellfest 2024 se rasprodale za par sati, ne mozes je uhvatiti da si tito. Nema veze, ici cemo na druge festivale, a u kalendaru naviti alarm za ove nedostizne dok ih ne uganjamo.
Ja i jaran planirali Wacken karte za 2019. Krenuli naručiti samo 2 dana nakon što se završio Wacken 2018 i sve puklo. Znači, ovaj iz 2018 se tek bio završio al već bilo gotovo.

Treba već sad početi gledati pa uganjati Wacken za 2030 godinu
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#1977 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Piaty »

Nepenthe11 wrote: 16/09/2023 01:57 O jebem ti Woodstock koja festivalčina

Image
Joj ljepote za vidjeti. Ko Doningtoni krajem osamdesetih :-)
User avatar
Nepenthe11
Posts: 894
Joined: 10/10/2020 18:59

#1978 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Nepenthe11 »

Baš me zanima kako će biti
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#1979 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by n+1 »

GerijatrijaTrip
User avatar
Nepenthe11
Posts: 894
Joined: 10/10/2020 18:59

#1980 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Nepenthe11 »

Daj mi neki mladi bend dobar da čujem molim te, ma da je iole blizu bilo kojem od ovih.

Kad Stonesi razvaljuju koji su prava gerijatrija, novi album izbacuju, Jagger svaki dan trenira ko lud, jogu radi... što ne bi ovi koji su generaciju-dvije ispod.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55696
Joined: 15/12/2008 16:53

#1981 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by ultima_palabra »

Jel trebao tu i Sabbath biti?
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#1982 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by n+1 »

Nepenthe11 wrote: 16/09/2023 03:08 Daj mi neki mladi bend dobar da čujem molim te, ma da je iole blizu bilo kojem od ovih.

Kad Stonesi razvaljuju koji su prava gerijatrija, novi album izbacuju, Jagger svaki dan trenira ko lud, jogu radi... što ne bi ovi koji su generaciju-dvije ispod.
De ne budaleši. Mlađih bendova koji snimaju kvalitetnije stvari od svega što su ovi zajedno snimili zadnjih 30 godina imaš na pasja preskakala.
User avatar
So What!
Posts: 11160
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#1983 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by So What! »

Meni je fascinatno kako je jedan Tool, uspio da se upiše u ovakvu listu, bukvalno ispod radara.

Godinama se oni vrte, jaka fan baza, dvoranske turneje po svijetu, ali i dalje nekako o njima se u mainstream kulturi (dakle ljudima koji aktivno ne slušaju ovu muziku) najmanje zna. Nemaju neke bangere, koje možeš pustiti na stadionu, box meču, teretani, eventualno je Schism bio neki MTV hit, sve ostalo je manje više običnoj raji neka ezoterična muzika.

I šta se desi, ljudi ne izbace album haman 11 godina, pojavi se Fear Inoculum i svi pričaju o njemu. Tu i tamo, izdvajaju se poneke trake, ali opet nema nekog bangera (donekle 7empest), sve su to iznimno duge trake koje nekog čovjeka jednostavnijih ukusa umore, za razliku od nekih hitova GnR, Maidena, ACDC, Judas Priesta i Metallice. Svi oni imaju barem dvije-tri pjesme koje manje-više svako može poslušati.

I taj isti Tool, nikada nije izbacio live DVD, fanovi godinama se trude da kombinacijom snimaka, naprave neki kvalitetan koncertni live uradak, ali teško im uspjeva, svega jedan profesionalni snimak s njihovih nastupa postoji i to za pjesmu Sober, nekada devedesetih na nekom festivalu i to je sve.

Spotovi su im žešće ludilo, na zadnjem albumu nisu ih ni izbacivali, a svega jednom i to na početku karijere su se pojavili u spotu, ostalo su neke ezoterične video animacije ili stop-motion uradci njihovog gitarste Adama Jonesa.

I tako nekim čudom, prije par godina, izbace profesionalni video snimak sa njihovog nastupa, gdje je u kadru ustvari samo njihov bubnjar Danny Carey i opet svijet odlijepi za njima, a pogotovo za Dannyem vještinama bubnjanja. Eto nedavno mi opet na 9GAG-u iskoči segment iz tog klipa, gdje se ljudi dive tome koliki je majstor, a isti klip bilježi desetine miliona pregleda na YouTube.

I pitam se, kako ljudi koji evo već decenijama bježe bukvalno kamerama, ne prave turneje tako često, albume izbacuju sve rjeđe imaju sve veću i veću fan bazu te dospiju na festival gdje nastupaju samo najveći.

Usput rečeno, postere za koncerte na prethodnoj turneji im je dizajnirao, naš Sarajlija, Adi Granov, čovjek koji crta za Marvel i pored Marvela, crta i za Tool. Fazon je što njemu članovi benda potpišu mnoge od tih postera i onda on ručno crta neke motive po istima i prodaje ih. Ja pokušao da kupim, u suštini, pare nisu problem, nego se poster može preuzeti samo na Comic Book konvencijama na kojima se Adi pojavljuje, a s obzirom da je to rijetko negdje u Evropi, takvo nešto u mojoj kolekciji je nažalost izostalo. I što mi je gotivno, nazivi crteža su često na našem jezik, Oko, Kralj, Unija itd ...



User avatar
Nepenthe11
Posts: 894
Joined: 10/10/2020 18:59

#1984 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Nepenthe11 »

So What! wrote: 17/09/2023 04:02 Meni je fascinatno kako je jedan Tool, uspio da se upiše u ovakvu listu, bukvalno ispod radara.

Godinama se oni vrte, jaka fan baza, dvoranske turneje po svijetu, ali i dalje nekako o njima se u mainstream kulturi (dakle ljudima koji aktivno ne slušaju ovu muziku) najmanje zna. Nemaju neke bangere, koje možeš pustiti na stadionu, box meču, teretani, eventualno je Schism bio neki MTV hit, sve ostalo je manje više običnoj raji neka ezoterična muzika.

I šta se desi, ljudi ne izbace album haman 11 godina, pojavi se Fear Inoculum i svi pričaju o njemu. Tu i tamo, izdvajaju se poneke trake, ali opet nema nekog bangera (donekle 7empest), sve su to iznimno duge trake koje nekog čovjeka jednostavnijih ukusa umore, za razliku od nekih hitova GnR, Maidena, ACDC, Judas Priesta i Metallice. Svi oni imaju barem dvije-tri pjesme koje manje-više svako može poslušati.

I taj isti Tool, nikada nije izbacio live DVD, fanovi godinama se trude da kombinacijom snimaka, naprave neki kvalitetan koncertni live uradak, ali teško im uspjeva, svega jedan profesionalni snimak s njihovih nastupa postoji i to za pjesmu Sober, nekada devedesetih na nekom festivalu i to je sve.

Spotovi su im žešće ludilo, na zadnjem albumu nisu ih ni izbacivali, a svega jednom i to na početku karijere su se pojavili u spotu, ostalo su neke ezoterične video animacije ili stop-motion uradci njihovog gitarste Adama Jonesa.

I tako nekim čudom, prije par godina, izbace profesionalni video snimak sa njihovog nastupa, gdje je u kadru ustvari samo njihov bubnjar Danny Carey i opet svijet odlijepi za njima, a pogotovo za Dannyem vještinama bubnjanja. Eto nedavno mi opet na 9GAG-u iskoči segment iz tog klipa, gdje se ljudi dive tome koliki je majstor, a isti klip bilježi desetine miliona pregleda na YouTube.

I pitam se, kako ljudi koji evo već decenijama bježe bukvalno kamerama, ne prave turneje tako često, albume izbacuju sve rjeđe imaju sve veću i veću fan bazu te dospiju na festival gdje nastupaju samo najveći.

Usput rečeno, postere za koncerte na prethodnoj turneji im je dizajnirao, naš Sarajlija, Adi Granov, čovjek koji crta za Marvel i pored Marvela, crta i za Tool. Fazon je što njemu članovi benda potpišu mnoge od tih postera i onda on ručno crta neke motive po istima i prodaje ih. Ja pokušao da kupim, u suštini, pare nisu problem, nego se poster može preuzeti samo na Comic Book konvencijama na kojima se Adi pojavljuje, a s obzirom da je to rijetko negdje u Evropi, takvo nešto u mojoj kolekciji je nažalost izostalo. I što mi je gotivno, nazivi crteža su često na našem jezik, Oko, Kralj, Unija itd ...



:D :D :D

Image

A šta da ti se kaže, mora da prave neku pravo jebenu muziku

Jedan dio tog uspjehA je u tome što su održali taj aureol mističnosti dugo vremena. Danas se to malo rasplinulo, osobito Maynard se eskponira zbog svojih drugih projekata, no opet je tu to nekako, Ove ostale skoro nikako nećeš čuti za intervju ili podcast čak i danas, vrlo rijetko.

Znam da u devedestima nisi mogo sliku njihovu naći čestito, nikakav intervju tako isto. Mistićnost definitivno. Daft Punk, Pink Floyd su meni isto taj vibe imali jer se valjda odstrani taština, egoi i ostatak bande, ostane ti samo muzika i to pojačava utisak nje same.

Meni i mnogima je ta muzika klilnula, dan danas mi je nenadmašna, nešto je bilo u tome što je rezoniralo s tobom i to je to. Meni jedini bend kojeg ne mogu zamisliti da se promijeni bilo koji član. Svaki je majstor svog zanata. Danny je naopisiv opravdano, no svaki od njih je majstor onog što rade.
Steven Wilsion je reko jednom za njih čini mi se da im je muzika dobra jer uzmu pauzu dugu između albuma, prosto odvoje više vremena da to sve bude kako spada. Maynard je isto uvijek govorio da treba malo žibvotnih iskustava pokupiti, a ne ko mnogi drugi bendovi da prave muziku o tome šta im se dešavalo u tour busu. Ma ima to svoje

Je, spotovi isto, opet weird maksimalno, stop motion i sve to. Vrlo apstraktni što, opet, sve pojačava dodatno.

Znam kad su potpisali prvi ugovor da su uzeli puno manje novca da bi mogli raditi u kreativnom smislu što god hoće. Svi su im naravno govorili da su ludi i evo :D
Zamisli ti jedan od najvećih rock bendova da do 2019. nisu imali ni jedan službeni streaming servis. Milioni dolara od toga? Ma jebeš milione dolara, šta ća nam to. Je li to bio integritet, parnica koju su vodili ili nešto treće. Kako god okreneš, jako čudno. Sad su doduše to sve dobrano krenuli nadoknađivati.

Ne treba ni zanemariti psihodelike, ruku na srce :D

Za Adija znam naravno, on je Jonesov prijatelj jer je Jones fan stripova nenormalno. Adi vozi Lamborghinije i tako, vidim po IG-u :D :D
Taj poster košta ko bubreg.

I tako, ma mogo bi ja do sutra o njima :lol: :lol: Treći put editujem, dosta.

A ovi ostali reći ću hajd za Metlicu i Mejdeniće. Što se mene tiče nakon ona famozna prva četiri mogu svake godine Lulua snimati i ja ću ih ispoštovat. Maiden slično, nek bude svaka pjesma ista i budite prog, ma šta hoćete. Šta su ljudima sa svojom muzikom učinili je suviš+no išta izustiti.

Nekom Tool, nekom Metallica, nekom nešto deseto znači sve, nemam problema s tim u svakom slučaju.
User avatar
So What!
Posts: 11160
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#1985 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by So What! »

Nepenthe11 wrote: 17/09/2023 05:26 :D :D :D

Image

A šta da ti se kaže, mora da prave neku pravo jebenu muziku

Jedan dio tog uspjehA je u tome što su održali taj aureol mističnosti dugo vremena. Danas se to malo rasplinulo, osobito Maynard se eskponira zbog svojih drugih projekata, no opet je tu to nekako, Ove ostale skoro nikako nećeš čuti za intervju ili podcast čak i danas, vrlo rijetko.

Znam da u devedestima nisi mogo sliku njihovu naći čestito, nikakav intervju tako isto. Mistićnost definitivno. Daft Punk, Pink Floyd su meni isto taj vibe imali jer se valjda odstrani taština, egoi i ostatak bande, ostane ti samo muzika i to pojačava utisak nje same.

Meni i mnogima je ta muzika klilnula, dan danas mi je nenadmašna, nešto je bilo u tome što je rezoniralo s tobom i to je to. Meni jedini bend kojeg ne mogu zamisliti da se promijeni bilo koji član. Svaki je majstor svog zanata. Danny je naopisiv opravdano, no svaki od njih je majstor onog što rade.
Steven Wilsion je reko jednom za njih čini mi se da im je muzika dobra jer uzmu pauzu dugu između albuma, prosto odvoje više vremena da to sve bude kako spada. Maynard je isto uvijek govorio da treba malo žibvotnih iskustava pokupiti, a ne ko mnogi drugi bendovi da prave muziku o tome šta im se dešavalo u tour busu. Ma ima to svoje

Je, spotovi isto, opet weird maksimalno, stop motion i sve to. Vrlo apstraktni što, opet, sve pojačava dodatno.

Znam kad su potpisali prvi ugovor da su uzeli puno manje novca da bi mogli raditi u kreativnom smislu što god hoće. Svi su im naravno govorili da su ludi i evo :D
Zamisli ti jedan od najvećih rock bendova da do 2019. nisu imali ni jedan službeni streaming servis. Milioni dolara od toga? Ma jebeš milione dolara, šta ća nam to. Je li to bio integritet, parnica koju su vodili ili nešto treće. Kako god okreneš, jako čudno. Sad su doduše to sve dobrano krenuli nadoknađivati.

Ne treba ni zanemariti psihodelike, ruku na srce :D

Za Adija znam naravno, on je Jonesov prijatelj jer je Jones fan stripova nenormalno. Adi vozi Lamborghinije i tako, vidim po IG-u :D :D
Taj poster košta ko bubreg.

I tako, ma mogo bi ja do sutra o njima :lol: :lol: Treći put editujem, dosta.

A ovi ostali reći ću hajd za Metlicu i Mejdeniće. Što se mene tiče nakon ona famozna prva četiri mogu svake godine Lulua snimati i ja ću ih ispoštovat. Maiden slično, nek bude svaka pjesma ista i budite prog, ma šta hoćete. Šta su ljudima sa svojom muzikom učinili je suviš+no išta izustiti.

Nekom Tool, nekom Metallica, nekom nešto deseto znači sve, nemam problema s tim u svakom slučaju.
A šta ja znam, valjda kad postaneš fan Toola u jednom trenutku života (poput mene također), ti postaneš pomalo sektaš, iako ja stvarno ne pokušavam tražiti neku dublju mistiku u njihovoj muzici, jednostavno mi se sviđa ono što sviraju.

I da baš kao što govoriš za streaming servise, kad su napokon prešli tamo, uklonjena je gomila onih predobrih fan-made spotova za njihovu muziku, ali oni su broj pregleda i streaminga podigli na jedan zavidan nivo.

I ti posteri ne koštaju kao bubreg, bilo je manjih i standardnih primjeraka od 400 do 1000$ u ponudi, jer nije to toliko limitirano, bilo je ih je barem stotinjak u prodaji. Neki, sa iscrtanim unikatnim i dodatnim motivima koštaju mnogo više, ali ovi standard, potpisani su bili donekle pristupačni.

Što se tiče Adija, on živi ko beg od prodaje ovih Marvel crteža (kolekcija njegovih muscle cars govori o tome), i oni stvarno koštaju ko bubreg, plus radi se o čovjeku po čijim skicama je urađen film Iron Man 2.

Ovi posteri sa Toolom su upravo kako kažeš rezultat njegovog prijateljstva s Adamom Jonesom i tu nešto usput zarađuje. Sjeti se Adi odakle je došao i usput ovakvi ljudi su nam najbolji ambasadori u svijetu. Lijepo je vidjeti, barem na društvenim mrežama, da su muzičari iz nekih od mojih omiljenih bendova, upoznati sa komadom historije koji se ovdje dešavao ...

Image
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#1986 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by billy organ »

ultima_palabra wrote: 16/09/2023 04:45 Jel trebao tu i Sabbath biti?
Trebao je Ozzy ali zdravlje ne dopusta.

Nepenthe11 wrote: 16/09/2023 03:08 Daj mi neki mladi bend dobar da čujem molim te, ma da je iole blizu bilo kojem od ovih.






So What! wrote: 17/09/2023 04:02 Meni je fascinatno kako je jedan Tool, uspio da se upiše u ovakvu listu, bukvalno ispod radara.

Nemaju neke bangere,


Kako nemaju? Aenema, da sam ufc fajter ta mi bi bila pjesma za ulazak :D
So What! wrote: 17/09/2023 12:05

Ovi posteri sa Toolom su upravo kako kažeš rezultat njegovog prijateljstva s Adamom Jonesom i tu nešto usput zarađuje. Sjeti se Adi odakle je došao i usput ovakvi ljudi su nam najbolji ambasadori u svijetu. Lijepo je vidjeti, barem na društvenim mrežama, da su muzičari iz nekih od mojih omiljenih bendova, upoznati sa komadom historije koji se ovdje dešavao ...


Znao je i Moby lajkovat slike Validine (Valida, nasa djevojka u Los Angelesu, DJ i radio voditeljica) vezane za opsadu Sarajeva.
User avatar
Nepenthe11
Posts: 894
Joined: 10/10/2020 18:59

#1987 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Nepenthe11 »

Image

Ja mislim da ćemo ga vidjeti u Sarajevu, komotno. Veselim se i albumu.
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4437
Joined: 01/05/2010 19:03

#1988 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Digla_da_kreci »

I ja sam jucer procitala da mu izlazi solo album pocetkom 2024. godine i vec je zakazao nastupe april/maj '24 za Brazil i Mexico.

Za album kaze:“This album has been a very personal journey for me and I am extremely proud of it. Roy Z and I have been planning, writing and recording it for years, and I am very excited for people to finally hear it. I’m even more excited at the prospect of getting out on the road with this amazing band that we have put together, to be able to bring it to life. We’re planning to play as many shows as we can in as many places as possible, for as many people as we can!''
User avatar
Nepenthe11
Posts: 894
Joined: 10/10/2020 18:59

#1989 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Nepenthe11 »

Eto, Bosnija konfirmd. Više sam uzbuđen iskreno za njegov solo album nego za Maidenove. Par onih njegovih su mi baš baš dobri.
User avatar
So What!
Posts: 11160
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#1990 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by So What! »

Nepenthe11 wrote: 23/09/2023 02:36 Eto, Bosnija konfirmd. Više sam uzbuđen iskreno za njegov solo album nego za Maidenove. Par onih njegovih su mi baš baš dobri.
Đe je konfirmd?

Joj pratio sam Power Trip, kakav događaj i koliko zajebancije usput.

Za malo događaja mogu reći da mi je žao što sam propustio, ali jednostavno Power Trip je van dometa u svakom smislu bio.

Koncerti i nastupi su bili odlični, bendovi si gledali jedni druge tokom nastupa, usput se slikali, družili, baš onako je izgledalo jaranski.

User avatar
Nepenthe11
Posts: 894
Joined: 10/10/2020 18:59

#1992 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Nepenthe11 »

So What! wrote: 09/10/2023 13:01
Nepenthe11 wrote: 23/09/2023 02:36 Eto, Bosnija konfirmd. Više sam uzbuđen iskreno za njegov solo album nego za Maidenove. Par onih njegovih su mi baš baš dobri.
Đe je konfirmd?

Joj pratio sam Power Trip, kakav događaj i koliko zajebancije usput.

Za malo događaja mogu reći da mi je žao što sam propustio, ali jednostavno Power Trip je van dometa u svakom smislu bio.

Koncerti i nastupi su bili odlični, bendovi si gledali jedni druge tokom nastupa, usput se slikali, družili, baš onako je izgledalo jaranski.

Ma nije konfirmd, to je moje mišljenje da će doći. Čisto jer je Iron Maiden prevelika firma za nas ovdje, on solo već i nije i zbog veze sa Sarajevom mislim da ćemo ga vidjeti.

Kladionačarskim rječnikom 1.45 da dolazi :lol: :lol:
Bazinga1234
Posts: 7625
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1993 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Bazinga1234 »

Image
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72086
Joined: 03/10/2011 20:11

#1994 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Chloe »

Bazinga1234 wrote: 11/10/2023 14:56 Image

Vidi, vidi ... :thumbup:



A nama nek' Prijovićka pEva ... :lol:
kio01
Posts: 1102
Joined: 19/08/2017 15:56

#1995 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by kio01 »

Bazinga1234 wrote: 11/10/2023 14:56 Image
Hoce li biti buseva iz Sarajeva za ovo? Znam da u Hrvatskoj i Sloveniji ima ona firma sto voza ljude svugdje po Evropi.
User avatar
oldtajmer
Posts: 5060
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#1996 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by oldtajmer »

Chloe wrote: 11/10/2023 14:57
Bazinga1234 wrote: 11/10/2023 14:56 Image

Vidi, vidi ... :thumbup:



A nama nek' Prijovićka pEva ... :lol:
eee ali ona za 30 maruna a rammstein cini mi se da vidjeh od 150 do 200 :serbo:
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#1997 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Better Man »

kio01 wrote: 12/10/2023 17:10
Bazinga1234 wrote: 11/10/2023 14:56 Image
Hoce li biti buseva iz Sarajeva za ovo? Znam da u Hrvatskoj i Sloveniji ima ona firma sto voza ljude svugdje po Evropi.
Da je Čičak živ, sigurno bi bilo, ovako ne znam.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#1998 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Njanjavi »

Otkako sam u njemackoj bijah na tri techno partije.
Nista izvikana imena, nista poznati likovi, allgau ekipica, technjara do jaja, satiranje.
Doduse na prošloj bio i dub floor.
Svabo je sto se techna tice bog otac :)
Klub mi petsto metara od kuce, maltene sam inventar jal se krene puschat elektronika :D
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72086
Joined: 03/10/2011 20:11

#1999 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Chloe »

oldtajmer wrote: 12/10/2023 17:18
Chloe wrote: 11/10/2023 14:57


Vidi, vidi ... :thumbup:



A nama nek' Prijovićka pEva ... :lol:
eee ali ona za 30 maruna a rammstein cini mi se da vidjeh od 150 do 200 :serbo:
Da gostuju u Zg ili u Sa, od srca bih dala i 300 za kartu. :thumbup:
Priglavke
Posts: 471
Joined: 02/03/2013 13:13

#2000 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Priglavke »

Piaty wrote: 16/09/2023 02:20
Nepenthe11 wrote: 16/09/2023 01:57 O jebem ti Woodstock koja festivalčina

Image
Joj ljepote za vidjeti. Ko Doningtoni krajem osamdesetih :-)
💪💪💪
Prejako.

Jedinii uljez Tool.
Post Reply