Konakovićev pakleni plan

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
User avatar
motachjointa
Posts: 843
Joined: 27/06/2007 00:49

#26 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by motachjointa »

Staklobih wrote: 26/12/2019 11:05 Konaković je u stilu agresora 1992 godine krenuo osvajanjem strateških tačaka. Prvo je pokušao instalirati Zukorlića za reisa čime bi u potpunosti razjedinio bošnjake i doveo ih u zabludu. Plan je podrazumijevao da preko svojih direktora VIK-a Envera Hadžiahmetovića i direktora Hitne Pomoći Adema Zalihića građanima Sarajeva život učini nepodnošljivim ostavljajući ih bez vode i zdravstvenih usluga kao u najcrnjim danima ovog grada. Atakovao je i na televiziju gdje bismo gledali propagandu viđenu na PTPC-u. Hvala dragom Bogu pa su patriote ove zemlje to prepoznali na vrijeme i spriječili u posljednjem momentu iako sada trpe udarce zbunjenih građana, ali vrijeme će pokazati da je nova većina spasila Sarajevo i BIH.
zezaš se jelde :lol: :run:
koliko li vas zeleni placaju da pisete ove nebuloze, gdje ima da se prijavimo i mi da cvaknemo koju paru ?
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#27 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by Roccohljup »

Staklobih wrote: 26/12/2019 15:27
Roccohljup wrote: 26/12/2019 15:21
Staklobih wrote: 26/12/2019 14:59

Naše patriote, gospoda Radončić i Izetbegović su na vrijeme to shvatili, i uz pomoć našeg ljiljana Komšića Sarajevo se ovaj put spasilo.
Shit of the year..... :josipalisac:
Je li imas neki argument?
Za sta? za raspravu sa stranačkim trolom koji se reistrovao prije neki dan? ne pada mi na pamet......samo ti pisi teorije zavjere i nebuloze. Takvih makar nikad nije manjkalo ovdje. U zdravlje :gunjastajl:
User avatar
sinuhe
Posts: 11456
Joined: 03/06/2011 11:33

#28 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by sinuhe »

Stara boljka foruma da teme otvaraju novoregistrovani. :-? Nisam ni citao uvod i ne znam o cemu je rijec.
Staklobih
Posts: 11
Joined: 20/12/2019 12:42

#29 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by Staklobih »

Jah, a nije smetalo kad licno Pedja Kojovic otvori profil i siri propagandu Sarajlijama. Zasto ne ode u Banja Luku i tamo prica o ugrozenosti bosnjaka? I tamo je BIH. Ili je za njega BIH od Marijin dvora do Otoke?
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#30 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by dadoka84 »

Stari član ovog foruma, prekaljeni forumaš nam je otvorio oči :D
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#31 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by dadoka84 »

Pošto post? Trebalo bi mi nekih tema pootvarati.
Staklobih
Posts: 11
Joined: 20/12/2019 12:42

#32 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by Staklobih »

dadoka84 wrote: 26/12/2019 15:40 Pošto post? Trebalo bi mi nekih tema pootvarati.
Kakvih? Mozda da blatite istinske patriote ove zemlje, one koji su je ocuvali i dali joj nacionalni identitet? Pa to radite godinama, ali SDA sve jaca i jaca.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#33 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by putokaz1 »

Praksa se pokazala svaka odbjegla ptica se vraca svom jatu SDA u
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#34 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by dadoka84 »

Staklobih wrote: 26/12/2019 15:44
dadoka84 wrote: 26/12/2019 15:40 Pošto post? Trebalo bi mi nekih tema pootvarati.
Kakvih? Mozda da blatite istinske patriote ove zemlje, one koji su je ocuvali i dali joj nacionalni identitet? Pa to radite godinama, ali SDA sve jaca i jaca.
Ko smo to mi? Ja sam tu bio cijelo vrijeme rata. U isto vrijeme kad su se tvoje "patriote" krile po podrumima, trezorima i radnim obavezama moje su ginule po prvim linijama sa starim lovačkim naoružanjem. U isto vrijeme "patriote" su prodavale kalašnjikove po 2 milje. Sram vas bilo, pljujete po časnim ljudima koji su ovu zemlju odbranili i haračite narod u njihovo ime.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#35 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by JThomas »

ma ovo je onaj automatic s komentara... :mrgreen:

ali mi kjafiri i poklonici paklenog plana ne trebamo gubiti nadu, vidite da i on kaže ovaj put se spasilo... :mrgreen:
King_Diamond
Posts: 162
Joined: 21/12/2019 10:04

#36 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by King_Diamond »

dadoka84 wrote: 26/12/2019 16:10

Ko smo to mi? Ja sam tu bio cijelo vrijeme rata. U isto vrijeme kad su se tvoje "patriote" krile po podrumima, trezorima i radnim obavezama moje su ginule po prvim linijama sa starim lovačkim naoružanjem. U isto vrijeme "patriote" su prodavale kalašnjikove po 2 milje. Sram vas bilo, pljujete po časnim ljudima koji su ovu zemlju odbranili i haračite narod u njihovo ime.
pa ima o tome sve na ovoj temi, SDA dala švercerima i kriminalcima najveće invalidnine.

strasna-tajna-koju-kriju-salko-bukvarev ... 56974.html
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#37 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by dadoka84 »

Mi pored svojih očiju njemu treba da vjerujemo izgleda. Kad nam otvara oči na forumu...
zippoo87
Posts: 15362
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#38 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by zippoo87 »

prijavite post i neka ga admin banuje a tema neka se zakljuca...pa nije mu ovo portal,da po cijeni dan lijepi ovu glupost koju im posalju na mail Salko Zildzic i ostala "mladez" iz SDA :D
ja prijavio
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#39 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by malakh »

ispade konakovic zajebaniji po sda i od harisa silajdzica, i od onomad lagumdzije i od scepe.

gomila nebuloza. on jednostavno zeli da se na bilo koji nacin uglavi u isti kos sa sda, kako bi kusao istim kasikama.

sa druge strane, vise je i vrapcima na grani jasno da iza njega stoje hasan cengic i bakir alispahic, koji zele da se osvete pojedincima iz sda...

@zippoo87 pusti ih neka se izmedju sebe melju, ti si glasac nase stranke i nemas neke koristi od uplitanja u njihove privatne razmjerice.
mali_balon
Posts: 11272
Joined: 12/09/2012 09:57

#40 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by mali_balon »

Staklobih wrote: 26/12/2019 11:05 Konaković je u stilu agresora 1992 godine krenuo osvajanjem strateških tačaka. Prvo je pokušao instalirati Zukorlića za reisa čime bi u potpunosti razjedinio bošnjake i doveo ih u zabludu. Plan je podrazumijevao da preko svojih direktora VIK-a Envera Hadžiahmetovića i direktora Hitne Pomoći Adema Zalihića građanima Sarajeva život učini nepodnošljivim ostavljajući ih bez vode i zdravstvenih usluga kao u najcrnjim danima ovog grada. Atakovao je i na televiziju gdje bismo gledali propagandu viđenu na PTPC-u. Hvala dragom Bogu pa su patriote ove zemlje to prepoznali na vrijeme i spriječili u posljednjem momentu iako sada trpe udarce zbunjenih građana, ali vrijeme će pokazati da je nova većina spasila Sarajevo i BIH.
Tipican propagandno husckakci post (a 90ih clanak u novinama ) pisan po template-u iz 80ih i 90ih sastavljen u KOSu....a znamo gdje su danas svi KOsovci u bosnjaka
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#41 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by Matzan »

zippoo87 wrote: 26/12/2019 20:55 prijavite post i neka ga admin banuje a tema neka se zakljuca...pa nije mu ovo portal,da po cijeni dan lijepi ovu glupost koju im posalju na mail Salko Zildzic i ostala "mladez" iz SDA :D
ja prijavio
jesi'l pišno od sreće?
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#42 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by Kaligrafija »

Staklobih wrote: 26/12/2019 11:05 Konaković je u stilu agresora 1992 godine krenuo osvajanjem strateških tačaka. Prvo je pokušao instalirati Zukorlića za reisa čime bi u potpunosti razjedinio bošnjake i doveo ih u zabludu. Plan je podrazumijevao da preko svojih direktora VIK-a Envera Hadžiahmetovića i direktora Hitne Pomoći Adema Zalihića građanima Sarajeva život učini nepodnošljivim ostavljajući ih bez vode i zdravstvenih usluga kao u najcrnjim danima ovog grada. Atakovao je i na televiziju gdje bismo gledali propagandu viđenu na PTPC-u. Hvala dragom Bogu pa su patriote ove zemlje to prepoznali na vrijeme i spriječili u posljednjem momentu iako sada trpe udarce zbunjenih građana, ali vrijeme će pokazati da je nova većina spasila Sarajevo i BIH.
Bot registrovan 20.12.2019...i odmah aktivan na 4 teme,SDA, SBB, DF Zeljko Komsic i otvara cetvrtu Konakovicev pakleni plan... Posto post!?

Ja da sam kakav zakon na forumu, ja bi zabranio da mozes otvorit temu najmanje godinu dana, od dana registracije! A, prvi post da mozes upisati nakon dva mjeseca...! Prvo malo da citas druge forumase, pa se malo emancipujes, pa tako par godina, onda popizdis i svima sve na kamaru i onda trajni ban i opet zapocinjes novu karijeru...! :lol:

Haj zivota vam moderatori kljucajte pakleni plan...! :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#43 Re: Konakovićev pakleni plan

Post by Bloo »

Vi ste jos gori sto se primate na trola.
Locked