Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

neno#4
Posts: 622
Joined: 07/08/2011 13:36

#51 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by neno#4 »

mgogic wrote:Nije ako je u eurima :D
Stvarno ne mogu da vjerujem da neko moze takve gluposti da pise i prica. Nebulozno. Cuj da mu se uzima 100 milja eura za nastup.
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#52 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by LSD »

Nurkić glumi finansijskog revizora, po ko zna koji put neargumentovano napada Spasioce BH košarke i opet ispada neznalica
http://sportsport.ba/bh_kosarka/nurkic- ... bih/154280



Spasioc Mahmutović adekvatno i primjereno odgovara mučkom provokatoru
http://sportsport.ba/bh_kosarka/napad-l ... iju/154281
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#53 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by spinel_ »

meni nista nije jasno,.. sve i da je Nurkic milion posto u pravu nije njegovo da zabada nos gdje mu nije mjesto. jbt liku 20 godina a bavi se administrativnim poslovima :run:
neno#4
Posts: 622
Joined: 07/08/2011 13:36

#54 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by neno#4 »

spinel_ wrote:meni nista nije jasno,.. sve i da je Nurkic milion posto u pravu nije njegovo da zabada nos gdje mu nije mjesto. jbt liku 20 godina a bavi se administrativnim poslovima :run:
Ne bavi se on, nego svita oko njega. Nazalost, Jusuf im slijepo vjeruje i pogubio se u svemu ovome. Za svaki drugi projekat su mogli reci da ne valja i da nije ok, ali Liga mladih je nesto najbolje sto se desilo nasoj kosarci poslije rata.
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#55 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by LSD »

neno#4 wrote:
spinel_ wrote:meni nista nije jasno,.. sve i da je Nurkic milion posto u pravu nije njegovo da zabada nos gdje mu nije mjesto. jbt liku 20 godina a bavi se administrativnim poslovima :run:
Ne bavi se on, nego svita oko njega. Nazalost, Jusuf im slijepo vjeruje i pogubio se u svemu ovome. Za svaki drugi projekat su mogli reci da ne valja i da nije ok, ali Liga mladih je nesto najbolje sto se desilo nasoj kosarci poslije rata.
Izvini brate, ali ja ovo nikako ne mogu da shvatim :shock: bez ljutnje....tacnije, ne prihvatam ovu tezu

Nije Jusuf toliki debil, pa da dozvoli sebi da ga ta svita vrti ko mladog majmuna za svoje neke ciljeve....i ti (kao i svako drugi) si imao nekad 20 godina, pa opet nisi dozvolio da s tobom ljudi manipulišu kao sa dvorskom ludom....dovoljno si bio zreo da shvatiš kad te ljudi prave budalom....a upravo to Jusuf pravi od sebe sa ovakvim saopštenjima :!:
Frajer umislio da je on pozvan da riješava ova administrativna pitanja :lol: i to nekakvim otvorenim pismima i saopštenjima putem medija :facepalm: ....on jedini pametan, a ovi ostali igraci (ukljucujuci i selektora Ivanovića) ne kontaju šta se radi u KSBiH i gdje pare idu....pa mislim, dokle više sa ovim Jukinim preseravanjem :shock:
User avatar
hrasno38
Posts: 31294
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#56 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by hrasno38 »

Ako je Jusuf u pravu onda mu hvala na informaciji i mozda ce se neki i pocesati po guzici da to provjeri a ako je ovu informaciju izbacio onako ko naivno tele (sto mi puno vjerovatnije zvuci s obzirom da je u pitanju ni malo naivni USAID i USA ambasada) onda bi ga mogao i dobro popusiti ako mu slozi savez tuzbu radi laznih optuzbi sto bi ja svakako uradio da sam na mjestu Haruna (naravno pod uslovom da sam cist).
Ja ipak mislim da je Jusuf postao oruzje u rukama Trnovcevica koji bi mogao imati i te kako puno aferima a za te aferima znaju u savezu te pokusava da skrene pricu na drugi kolosjek. Nikako mi ne ide u istu recenicu USAID i neke finansijske maverzacije pogotovo sto oni daju pare za projekte ali ne direktno u necije ruke.
User avatar
mgogic
Posts: 530
Joined: 20/05/2007 11:03

#57 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by mgogic »

Zakon o zastiti od klevete postoji! Jebes ova dopisivanja i prepisivanja preko "portala". Ako Juka nije u pravu nek mu spucaju tuzbu i zavrse pricu. Ako je ovo sto Juka pise netacno...
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#58 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by LSD »

pa Mahmutović je vec odgovorio na ove Jukine prozivke i javne optužbe....a nije ga ni imenovao u svom obracanju :thumbup: cisto da ne talasa dalje

Harun Mahmutović, generalni sekretar KSBiH:
"Napad lažnim optužbama na KSBiH ljudi koji se ne razumiju"


Nakon otvorenog pisma Jusufa Nurkića Ambasadi Sjedinjenih Američkih Država i USAID-u u kojem je kazao kako KSBiH uprkos osiguranim novcima naplaćuje bh. klubovima dio kotizacije za takmičenje, kontaktirali smo generalnog sekretara KSBiH Haruna Mahmutovića, te ga upitali za mišljenje.

"Stvarno ne znam šta da kažem, osim da je ovo još jedan napad lažnim optužbama na KSBiH ljudi koji se ne razumiju u materiju", rekao je kratko Mahmutović za SportSport.ba, te dodao:

"Niko nije lud da daje novac tek tako, a da ga ne kontroliše. Istina je da USAID pokriva samo 50% troškova".

Mahmutović je bio poprilično razočaran otvorenim pismom Jusufa Nurkića, obzirom da je ova liga jedino takmičenje u kojem je Savez pronašao način da klubovima koliko-toliko olakša učešće u takmičenju.

"To je jedina liga u Evropi kojoj je Savez klubovima pronašao finansijsku pomoć i olakšicu za samo učešće u takmičenju. Pa to nema nigdje na svijetu", ističe Mahmutović, te priznaje da mu je krivo nakon svega urađenog i uloženog kako bi pomogao klubovima.

Generalni sekretar je na kraju razgovora za naš portal istakao kako samo troškovi suđenja iznose 35.000 KM.
http://sportsport.ba/bh_kosarka/napad-l ... iju/154281


Na primjer, sutra da ga KSBiH tuži za klevetu....pa ja mislim da bi pojedinici ovdje to jedva docekali, samo da kasnije 24/7 ovdje proklinju KS zato što se drznuo da tuže ljubimca iz Denvera, jer bi ko biva zbog njih ostati bez buduceg hall of fame-a bla bla bla
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#59 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by It_is_a_Leclerc »

Pa kako, pobogu, niko živ ne razumije materiju osim bivšeg urednika za narodnu muziku Hayat televizije ?! Ne razumije Jusuf, jedan od najboljih mladih NBA centara, ne razumije Razija Mujanović ponajbolja evropska košarkašica svih vremena... Samo razumiju Harun i svita...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25648
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#60 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by BHF_Manijak »

Njegovi rezultati govore za njega da se razumije.
Zasto bas sad Jusuf da potegne tu pricu, nakon sto je posjetio rodnu grudu, gdje ga nafilovese informacijama Seleskovic i ini Seleskovici...
Dijete je naivno, vruce glave, a supci to zloupotrebljavaju u svoje svrhe i privatne interese!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72615
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#61 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by Velkoski »

BHF_Manijak wrote:Njegovi rezultati govore za njega da se razumije.
Zasto bas sad Jusuf da potegne tu pricu, nakon sto je posjetio rodnu grudu, gdje ga nafilovese informacijama Seleskovic i ini Seleskovici...
Dijete je naivno, vruce glave, a supci to zloupotrebljavaju u svoje svrhe i privatne interese!
brate, kakav si ti maler :( :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25648
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#62 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by BHF_Manijak »

Sta je sad jebo te?! :mrgreen: :mrgreen: Mislis za Sparse? Pa ne znam ja jebote ko prethodnih 5 utakmica nije bio tu, a ljudi derali! Znaci da je do tebe, debilu! :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72615
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#63 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by Velkoski »

aa, tebe vidim jednom u 15 dana.. i pogledaj moj fb :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25648
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by BHF_Manijak »

Kakav debil jebo te!!! :-) :-) :roll: Pa jesi dobar konju? Nadam se da je sve ok!
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40388
Joined: 29/06/2011 23:39

#65 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by dječak sa šibicama »

Najlakse sve svaliti na "zle menadzere koji nam podapinju nogu".

Cinjenica, sa jedne strane imas Nurkica, sa druge Konakovica. Pa ko kome vjeruje.

Mozda "mali" Nurkic ima neke principe ispod kojih ne ide, a druge igrace boli neka stvar za principe, ali ocito je da njemu neke stvari u KSBiH smetaju.

Koliko je njegovo da se u to petlja, ne znam. Ali ima pravo reci "sa takvim ljudima ne zelim imati nista".
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#66 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by OldMayor »

BHF_Manijak wrote:Njegovi rezultati govore za njega da se razumije.
Zasto bas sad Jusuf da potegne tu pricu, nakon sto je posjetio rodnu grudu, gdje ga nafilovese informacijama Seleskovic i ini Seleskovici...
Dijete je naivno, vruce glave, a supci to zloupotrebljavaju u svoje svrhe i privatne interese!
A cemu dizanje Haruna u nebesa? Pa liga nam nikad gora nije bila jbt, koliko je igraca otislo igrati za druge repke od 2009. godine od kada je Harun tu?

Busaju se u prsa sto su omladini obezbjedili uslove da se mogu takmiciti, a ja kazem to je za srama, a ne hvalisanja. Trebalo im 20 godina da to eto skontaju.

Isto da me za 15 godina Bakir uvede u EU i kaze, evo nas uspjeli smo. Eto, tako ja to vidim.

Mislim nije ni Nurkic upravu, istina je da ga vjerovatno neki koriste za svoje interese, ali da su Harun i co u ovoj prici jedini ispravni - nisu.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#67 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by It_is_a_Leclerc »

Čekaj dok drumski razbojnici uzmu od Razije Mujanović 100.000 maraka, pa će onda biti ...
neno#4
Posts: 622
Joined: 07/08/2011 13:36

#68 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by neno#4 »

It_is_a_Leclerc wrote:Čekaj dok drumski razbojnici uzmu od Razije Mujanović 100.000 maraka, pa će onda biti ...
Sigurno. Zeli neko da se zaposli u KS BiH, jer ocigledno ima novca na pretek. Nije to ni ASA, Elektroprivreda, Telecom, Coca Cola, banke, nego je KS BiH najbolja firma! Milioni se okrecu, vrte, isplacuju bonusi, ljetovanja, sve ide..
Zapitaj se nekada malo sta napises.
Galamdzija
Posts: 206
Joined: 15/04/2008 13:52

#69 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by Galamdzija »

Pa skokne se malo do Grcke na pregovore i vecericu.

Raza nebi izgovorila onu cifru da joj nisu trazili, nadam se da ima i neki dokaz za tu tvrdnju a ne samo telefonski razgovor ili uz kafu. Posto nema para u KS-u, pretpostavljam da ce politicar odstupiti sa te pozicije a na njegovo mjesto staviti nekoga kome ne treba para i ko ce raditi za dobrobit kosarke u cijeloj BiH. Ima strucnjaka i "strucnjaka" i izvan glavnog grada, treba dati sansu i drugima da pokazu svoje kvalitete.

Sto se tice tuzbi nadam se da potrebna lova ide iz privatnih dzepova a ne iz KS-a jer para nema.
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#70 Re: Konaković, Mahmutović i Stojanović - spasioci BH košarke

Post by vryzas »

Galamdzija wrote:Pa skokne se malo do Grcke na pregovore i vecericu.

Raza nebi izgovorila onu cifru da joj nisu trazili, nadam se da ima i neki dokaz za tu tvrdnju a ne samo telefonski razgovor ili uz kafu. Posto nema para u KS-u, pretpostavljam da ce politicar odstupiti sa te pozicije a na njegovo mjesto staviti nekoga kome ne treba para i ko ce raditi za dobrobit kosarke u cijeloj BiH. Ima strucnjaka i "strucnjaka" i izvan glavnog grada, treba dati sansu i drugima da pokazu svoje kvalitete.

Sto se tice tuzbi nadam se da potrebna lova ide iz privatnih dzepova a ne iz KS-a jer para nema.

:thumbup:



Ma sve jasno onome ko je "bar malo unutra" vezano za "materiju". 8)
Post Reply